3% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł w Getin Banku!

Zakończona

Świetna wiadomość dla osób, które chciałyby ulokować nawet kilkaset tysięcy złotych na dobry procent! W Getin Banku ruszyła X edycja promocji na nowe środki, dzięki której zgarniemy aż 3% w skali roku dla kwoty do 200 000 zł. Co ciekawe z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi, ale również obecni klienci! :)

3% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł w Getin Bank!

3% do 200 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody do przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 6.06.2018. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3% w skali roku (do 200 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Oferta trwa przez 92 dni (3 miesiące) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 11.06 do 31.07.2018.

Co z osobami, które korzystały z poprzednich edycji promocji? To zależy. Jeśli było to jakiś czas temu, to możemy skorzystać z X edycji promocji. Jeśli natomiast lokowaliśmy środki stosunkowo niedawno w innej promocji i nasz okres promocji skończy się lada dzień, to nie możemy. Zgodnie z regulaminem:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 11.06.2018 r. do 31.07.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie pewnie Proste Konto Osobiste. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą sie stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

PS. Oprócz 3% do 200 000 zł bank pozwala również na 3,5% dla 10 000 zł, o ile przelewamy do niego 1500 zł miesięcznie. Wszystko dzięki promocji „Bonus za aktywność”.

Nie przegap!

Komentarze

 • A 30 maja złożyłem dyspozycje zamknięcia konta. Teraz trzeba będzie zakładać na nowo? Da się przelewem to wszystko załatwić?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek o konto w czwartek, w piątek dzwonił konsultant, ale nie mogłem rozmawiać. Miał zadzwonić wieczorem, ale od tego czasu cisza. Ktoś wie, czy trzeba się do nich samemu odezwać, czy czekać?

  Macwojs Odpowiedz
  • Ja się zniecierpliwiłam i następnego dnia po południu zadzwoniłam sama na numer podany w smsie. Pan od razu wiedział co ma robić więc pewnie to numer dedykowany do załatwiania tego typu spraw ;)

   Bea
 • Oferta dobra, ale warto tez wspomniec o lokacie 3m 2.8% w Idei gdzie mozna ja zerwac bez utraty odsetek. Dobra alternatywa dla KO i ROR

  keton Odpowiedz
 • Jeśli 5.06 miałem 600 zł i dokonałem transakcji kartą tego dnia, która została zaksięgowana 7.06, to w dniu 06.06 będę miał saldo 0 zł? :d

  slayer Odpowiedz
  • Niestety, liczy się pewnie data księgowania.

   Przy 200 kzł to nie ma znaczenia, ale ja bym tu chętnie ulokował „podręczne” kilka tysięcy, ale też właśnie 5 czerwca wpłaciłem 600 zł i dopiero je zacząłem wydawać… Przy saldzie na dzień badania w wysokości 10% deponowanych środków (np. 6000 zł na ko, 600 zł na dzień badania) 10% odsetek będzie standardowe (1,4%), co w sumie da ok. 2,84%…

   Don Quijote de la Mancha
  • ja też trafiłem akurat z przelewem 600 zł, ale dobra wiadomość jest taka że ko oszczędnościowe zmierzają kierunku 3 % konkurencja powinna szybko odpowiedzieć :)

   abc
  • @ slayer

   jak miałeś 5 czerwca jakieś środki i były one na koncie oszczędnościowym to przystąpiłeś do poprzedniej edycji na 2.5% jeśli zostały zaksięgowane. Do nowej przystąpisz od koniec roku bo musisz 4mc czekać na zakończenie tej do której przystąpiłeś i jeszcze jakiejś 1.5mc karencji o do nowych edycji nie mogą przystąpić osoby mające aktywną promocję na nowe środki między 11 czerwca a 31 lipca. Sorry to getin. Ja muszę czekać do 31 lipca bo obecna edycja kończy mi się jutro a do nowej jak widać przystąpić nie mogę.

   erdwa
 • Dwa pytanka:
  1. Do badania nowych środków liczy się Saldo na koncie oszczędnościowym, nie na koncie proste zasady?
  2. Tylko pierwsze przelane na KO środki będą na 3%, czy można „dosypywać”? Tylko, że dosypane będą krócej miały 3% (bo 92 dni liczą od pierwszego przelewu), czy tak?

  janm Odpowiedz
  • 1. Saldo na wszystkich rachunkach, lokaty pewnie też
   2. Pierwszy przelew uruchamia promocję, możesz później dopłacać i wypłacać
   Saldo na ko jest pewnie sprawdzane każdego dnia i na tej podstawie wypłacany procent

   kruczi
  • Do salda początkowego liczą się środki na kontach oszczędnościowych i lokatach. Środki na koncie osobistym nie są brane pod uwagę.

   Krzysztof1906
 • Czy jest sens wchodzic w deal z bankiem który tak cienko przędzie?

  Bartlomiej Odpowiedz
  • Przypominam, że do równowartości 100 000 euro (czyli ok. 420 000 zł) każdy bank jest chroniony przez BFG. Nie ma więc większego znaczenia czy lokujemy te środki w banku A, czy B.

   Michał
  • A Idea z Getinem nie mają czasem wspólnego limitu BFG?

   Analityk
  • Nie, Lion’s ma wspólny z Idea.

   Don Quijote de la Mancha
  • Jest, bo masz pelna ochrone, a taki bank ratujac sie daje lepsze oferty. Przykladowo lokaty na 3.5% w Idei.

   keton
  • Bank mający w zapleczu getbeka i ubeka za właściciela jest u mnie z góry przekreślony

   inny abc
 • Dobro konto, żaby mieć „płodozmian” z Millennium, ale uwaga dodanie współwłaściciela konta wyklucza w promocji…mój ojciec się naciął

  Kate Odpowiedz
 • Hmm po zalogowaniu się do bankowości internetowej mam „KONTO DO OFERTY NA NOWE ŚRODKI”, nie pamiętam żebym zakładał przy okazji Konta Proste Zasady, ale chyba to jest odpowiednie konto? :d

  slayer Odpowiedz
  • A jednak z automatu zakładają przy koncie Proste Zasady:
   „Złożony wniosek obejmuje następujące produkty i usługi:

   Konto Osobiste Proste Zasady,
   Konto Oszczędnościowe,
   Bankowość Elektroniczną,
   Kartę Debetową”
   Czyli trzeba tylko wpłacić nowe środki i tyle.

   slayer
  • Podbijam. Jest OKO w panelu założone z automatu, ale oprocentowanie „zgodne z TOIP” czy to jest to konto i przy wpąłcie nowych środków zadziała?

   K+M+B
 • Czy po wrzuceniu środków w systemie będzie widoczne 3% ?

  jojo Odpowiedz
  • W jednej z poprzednich edycji miałem informację, że środki biorą udział w promocji, ale mimo to, na koniec kolejnych dwóch miesięcy nie było grosza odsetek – po pierwszym przełomie miesiąca wycofałem wszystkie środki. Oczywiście wg banku to jednostkowy błąd systemu. Tak więc miejcie na uwadze, że może się okazać, że bez kilku reklamacji się nie obejdzie.

   wojtekkkkkkkkkkk
 • Czy jeżeli jest się całkiem nowym w Getin to nie warto założyć najpierw konto z promocji:
  https://livesmarter.pl/100-zl-bonus-konto-proste-zasady-getin-bank/
  a dopiero później to?

  asdf Odpowiedz
  • Podbijam pytanie- czy można najpierw założyć Konto Proste Zasady i dostać 100zł?

   paba86
  • Można :)

   Michał
  • a dlaczego nie? i tak założysz zdaje się to konto oszczędnościowe w pakiecie….

   Kate
  • Cytat ze strony banku:
   Z oferty Konta oszczędnościowego „Na nowe środki” może skorzystać każda osoba, która:
   posiada już lub założy konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym i wpłaci nowe środki zgodnie z definicją określoną w Regulaminie oferty.

   Oferta Specjalna „Na nowe środki” – X edycja skierowana do Klientów, którzy posiadają Konto Oszczędnościowe i Konto Osobiste, wpłacą Nowe środki na zasadach ujętych w Regulaminie od 11.06.2018 r. do 31.07.2018 r. oraz wyrażą Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.

   Możesz skorzystać jednocześnie z Konta Oszczędnościowego na 3,5% i 3%!
   Korzystając z dwóch ofert jednocześnie otrzymasz 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł, oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł.
   https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-oszczednosciowe,17.html

   Kate
 • Bez utraty odsetek? Jaka jest nazwa tej lokaty?

  Niedzisiejszy Odpowiedz
 • To wyżej to było pytanie do:

  „Oferta dobra, ale warto tez wspomniec o lokacie 3m 2.8% w Idei gdzie mozna ja zerwac bez utraty odsetek. Dobra alternatywa dla KO i ROR
  12 czerwca 2018, 13:48 • keton Odpowiedz ”
  Ktoś coś wie?

  Niedzisiejszy Odpowiedz
 • Dostałem odpowiedź z Getinu w systemie transakcyjnym i jest tam zdaje się ciekawostka, że do nowych środków liczy się saldo tylko na produktach depozytowych, czyli ROR się nie liczy. Tak mi napisali, że sprawdzili mi saldo i że wszystko co wpłacę to będą nowe środki, a pieniądze na rorze w dniu badania były.

  Ulokowany Odpowiedz
  • Tak by wynikało – ja w momencie badania miałam 9 zł na ROR, a w szczegółach KO mam, że saldo na dzień badania było 0 (tyle było wtedy na KO)

   Kate
 • Moja mama ma konto w Getin … od 20 lat, na które dostaje emeryturę. Nawet nie wiem jak się ono nazywa. Czy z takim „historycznym” kontem też można konto oszczędnościowe na 3% założyć ?

  Paweł Odpowiedz
 • @Paweł
  Można.

  Waldemar Odpowiedz
 • czy oni czasem nie mają nie najlepszych wyników finansowych i dlatego nie potrzebują kasy?

  bianka Odpowiedz
  • A co to nas obchodzi jak jest BFG, a taki bank daje lepszy %. Ostatnio jak Idea dala dobre lokaty bylo duzo glosow, ze bank zaraz padnie. Lokaty sie pokonczyly, odsetki lepsze wziete, nic nie padlo.

   keton
 • Ja mam konto ROR i nie place ani grosza za jego prowadzenie – nic na nim nie robie.
  Nie rozumie skad to informacja o oplacie 8 zl

  Ewa Odpowiedz
  • Wg cennika to oplata za konto jesli nie wykona sie przynajmniej 1 operacji karta. Moze getin nie pobiera jednak tej oplaty, albo jak konto jest puste to nie robi debetu?

   keton
  • Mam na koncie 20zł
   Nie wykonuje od czterech miesięcy nic na koncie

   Ewa
  • „Nie rozumie skad to informacja o oplacie 8 zl”

   — czego dokładnie nie rozumiesz w słowach:

   „Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie pewnie Proste Konto Osobiste. […] Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie.”?

   Don Quijote de la Mancha
  • Chodzi o to ze wilelu z nas ma konto Getin UP bez karty platniczej.
   Ono prowadzone jest calkowicie za darmo, nie ma wymagan wcale.
   Warto o tym wspomniec w arcie bo artykul sugeruje ze nalezy zalozyc platne konto ROR by dostac promocje 3%

   Ewa
  • Widzę, że sytuacja jest poważna, nie rozumiesz nawet pytania „czego nie rozumiesz”…

   Don Quijote de la Mancha
  • „artykul sugeruje ze nalezy zalozyc platne konto ROR by dostac promocje 3%”
   — łżesz.

   1 akapit:
   „z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi, ale również obecni klienci!”;

   2 akapit:
   „Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja mam ROR darmowy Getin UP – jest za darmo jesli nie bierze sie karty

  Ewa Odpowiedz
  • to samo, ale te konta wycofali z oferty

   Kate
  • co „to samo”?
   No wlasnie nie o samo bo one byly calkowicie za darmo!

   Ewa
  • „To samo” znaczy, że też ma Getin Up. Nie czytasz dokładnie ani komentarzy, ani artykułu, który nie mówi o tym jakie konta ma wielu z nas, a o tym jakie konto możesz założyć teraz.

   Hasz
  • Niestety jak widzimy po komentarzach proste odpowiedzi są za trudne. Ale może Twoja wreszcie pomoże

   Andy
  • W promocji może uczestniczyć każdy posiadacz dowolnego konta osobistego (natomiast oszczędnościowe musi być już konkretne, tzn. nie być jednym z tych, które zabrania regulamin). Osoby posiadające stare konta (w tym np. ja :)) mogą oczywiście z nich korzystać. W artykule piszę natomiast co mogą zrobić nowi klienci, aby skorzystać z promocji – oni za bardzo nie maja wyboru i muszą wybrać Konto Proste Zasady.

   Michał
 • Punkt 6.Konto Oszczędnościowe w niniejszej Ofercie Specjalnej Bank prowadzi wyłącznie jako rachunek indywidualny, dodanie współwłaściciela skutkuje automatyczną zmianą oprocentowania na wskazane w Tabeli w pkt 2 bez możliwości ponownego skorzystania z Oferty Specjalnej.

  Czyli jezeli jestem współwłaścicielem (obecnie nie dodanym od czerwca) do rachunku Getin UP, to podwyzszone oprocentowanie oferty specjalnej 3% mnie nieobowiązuje tylko będzie naliczone standardowe ?

  Wojak Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem że jeśli posiadam konto osobiste i oszczędnościowe, uczestniczyłem trochę ponad pół roku temu w tej promocji (czyli zakładam że mam zgody marketingowe), to by przystąpić do promocji wystarczy przelać nowe środki na to drugie? Nie jest wymagana żadna rejestracja itd?

  Kuba Odpowiedz
  • sprawdź, czy nie uczestniczysz w jakiejś poprzedniej
   wyślij im wiadomość po zalogowaniu, w miarę szybko odpisują

   pozdrawiam

   kruczi
  • Jezeli uczetniczyłeś przed czerwcem na oszczednościowym i ten okres juz minął, to mozesz znowu przelac tylko do konca lipca i bedziesz miał oprocentowanie na 3%.

   Wojak
 • 200k na KO – 3%, 10k na KO 3,5% oraz 10k na 3% Lokata mobilna czyli 220k na wyższym oprocentowaniu, dobrze rozumiem ?

  Ponchito Odpowiedz
 • Coś zmieniają w regulaminach Kont i Kart dziś dostałem jakiś list z Getinu ze zmianami ale nie mam póki co czasu usiąść i poczytać. Ktoś zgłębił temat czy jakieś zmiany są istotne (opłaty)?

  jankos Odpowiedz
 • Pobierają prowizję od wpłat we wpłatomatach Euronetu???

  Agata Odpowiedz
 • Sprawdźcie sobie zgody marketingowe w ustawieniach konta. Ja miałem zgodę na SMS i telefon, ale na NIE miałem zgody na e-mail, bo ten kanał dodali pewnie później. Wg regulaminu trzeba mieć zgody na SMS, telefon ORAZ komunikację elektroniczną (e-mail). Pozostawiłem natomiast brak trzeciej zgody na przekazywanie danych podmiotom grupy.

  tof Odpowiedz
 • Da sie zalozyc u nich konto przez przelew weryfikacyjny czy jedynie kurier wchodzi w gre?

  Ewa Odpowiedz
 • Konto trzeba założyć z linku podanego w prześwietleniu czy mozna z poziomu bankowości internetowej? Konto zamykałem jakieś 1,5 miesiąca temu, więc już zostało zamknięte (po okresie wypowiedzenia) ale co ciekawe, mogę się wciąż zalogować do bankowości internetowej i składać wnioski o konta.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Kiedy odsetki powinny pojawić się na koncie?

  pytanie Odpowiedz
  • oby w ogóle… w poprzedniej edycji dopiero po reklamacji dopisali mi odsetki, przez 2 miesiące miałem okrągłe 0 odsetek co miesiąc.

   wojtekkkkkkkkkkk
 • czy ktoś testował przelew z ko getina na lokatę i później zerwanie lokaty i wypłatę na zewnątrz? Czy to zadziałało i nie została pobrana opłata?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy