Getin Bank: 50 zł za założenie Konta Proste Zasady i nawet 500 zł za jego polecenie

Zakończona

Getin Bank ruszył z promocją (a w zasadzie z programem poleceń) „Polecam Proste Zasady”. Obecni klienci, w zamian za polecenie rachunku nowym klientom, zgarnąć mogą 100 zł premii. Nowi klienci zgarną natomiast 50 zł. A pamiętajmy, że oprócz tego ciągle do zyskania mają 3,5% na koncie oszczędnościowym dla mniejszych kwot oraz 3% dla większych :-)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku na dzień 3.08.2018. To dobra informacja – okres karencji jest baaaardzo krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji. Obecna trwa do 31.10.2018.

Co ciekawe:

Promocja łączy się z innymi promocjami Banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Czekamy więc na dodatkowe promocje do połączenia :-)

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Pamiętajmy również, że program poleceń przeznaczony jest głównie do polecania konta znajomym czy rodzinie. Jeśli jednak ktoś z was nie ma od kogo wziąć kodu a chce założyć rachunek, to niech pisze przez formularz kontaktowy – podrzucę swój.

Aktualizacja: moje kody się skończyły, więc otwieram możliwość podrzucenia swojego kodu przez czytelników bloga! Swój kod można zostawić pod tym adresem. Pamiętajcie o konieczności wyrażenia zgód marketingowych oraz na informacje handlowe!

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostałem wczoraj wiadomość „Bierzesz udział w promocji Polecam Proste Zasady. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie warunków zawartych w regulaminie przez Twojego znajomego”.
  Patrzę na PP w aplikacji i w poprzedniej promocji jak miałem 1 polecenie obecnie mam 0. Zakładam, że osoba polecona nie spełniła warunku :/

  saroyan Odpowiedz
  • to źle zakładasz, moje polecenia też zostały wyzerowane, a osoby polecone dopiero zaczęły spełniać warunki…trzeba działać, bo coś jest nie tak z tym programem poleceń, oby nie zaczęli oszukiwać…

   abc
  • U mnie też wyzerowali polecenia! Czułem, że coś śmierdzi od dłuższego czasu.

   pytanie
  • U mnie to samo. A osoba polecona warunki cały czas spełnia, już zaczynają kombinować…

   WiFran
 • Są pierwsze bonusy za polecenia z I – wszej edycji. Przyszły dziś zarówno dla polecającego 100 zł. jak i poleconego 50 zł. Konta założone ok 20 sierpnia. Za konto założone ok. 26 sierpnia – jeszcze nie ma premii.

  Lidia Odpowiedz
 • Czekacie wciąż na wypłatę premii?

  lukasik Odpowiedz
 • Tak, czekam. Mam trzy polecone osoby i nic :(

  Dominika Odpowiedz
  • U mnie też nic :( Czekam

   Li
  • W grudniu już ja i moja dziewczyna dostała środki za konta polecone w sierpniu.

   Zevszc
  • Tak jak powyżej. W pierwszej połowie grudnia przyszły premie za założenie kont w sierpniu i spełnianie warunków we wrześniu, październiku i listopadzie. Jeśli konto było założone we wrześniu a warunki są spełniane w październiku, listopadzie i grudniu to premie powinny dojść do końca stycznia. W grudniu przyszły dużo wcześniej. Chyba, że ktoś miał pecha, tak jak ja w przypadku jednego z 4 zakładanych kont i trafił się błąd (systemu?). Wtedy trzeba reklamować. Kilkukrotnie, bo pierwsze odpowiedzi są pisane zapewne przez automat i zupełnie nie na temat.

   Lidia
 • Dostał ktoś premię za konto otwarte we wrześniu?

  WiFran Odpowiedz
 • Ruszyła kolejna edycja. Niestety w edycji II mam na 2 kontach z niewiadomego powodów 0 poleceń więc jak mi się nic nie nabije w III to po zakończeniu lokat się zwijam.

  pytanie Odpowiedz
  • A faktycznie polecales komus? Czy zakladales, ze LS uzyje Twoich kodow? Tez mam 0.

   keton
  • A czemu miałbym nie użyć? Dostałem kilkaset zapytań o kod więc nawet jakbym bardzo chciał, to swojego kodu nie podam w nieskończoność, bo to nie ma sensu. Kody czytelników schodzą więc na bieżąco, zgodnie z kolejnością zgłoszeń (minus czarna lista tych, którzy polecają w komentarzach). Są więc dwie opcje: albo nie doszedłem do twojego kodu albo ktoś poprosił, ale nie skorzystał.

   Nowa edycja ruszyła, dajcie mi godzinę na zrobienie opisu i będę znów przyjmował świeże kody.

   Michał
  • W takim razie mam ponownie przesłać kod czy zostanę dopisany ręcznie? Nie chcę spamowac

   Tommm
 • Adminie z racji, że od dzisiaj ruszyła nowa edycja Programu Poleceń, pozwoliłem sobie przesłać nowy kod poleceń na formularz kontaktowy. Z góry dziękuje!

  Tommm Odpowiedz
 • Widzę, że już się nie da z tego programu nic więcej wycisnąc. Na jedym koncie wypłacili 2 premie we wrześniu, dzisiaj na drugim też 2, a w sumie poleceń (wyświetlonych – co i tak jest sukcesem, że coś się pokazało) dla dwóch kont było 8.

  pytanie Odpowiedz
 • Weszła premia za polecenie.

  Krak Odpowiedz
 • Też weszła za dwa konta

  Zevszc Odpowiedz
 • U mnie również stówa

  saroyan Odpowiedz
 • Też dostałam 100zł. Dzięki Adminie i Ktosiu:)

  ola Odpowiedz
 • @pytanie
  Tak: 4×100 w ramach poleceń rodzinnych. I wychodzi mi, że od Admina nic nie wpadło.

  Waldemar Odpowiedz
  • On przekazuje tylko te kody, które jemu są na ręke.

   Wysłałem mu dwa kody i zadna premia do mnie nie wleciała wazne zeby on się nachapał.

   Wojak
  • Częściowo masz racje: kody osób, które np. polecają w komentarzach nie są przekazywane dalej. Kody biorę również chronologicznie, więc niestety zawsze będą osoby poszkodowane. Choć staram się ostatnio, aby np. wykrywać duble i brać częściej kody osób, które są bardziej aktywne w komentarzach (i wypowiadają się sensownie i kulturalnie).

   Co do „nachapania” – trochę szkoda mi na to klawiatury, ale odpiszę: czy naprawdę myślisz, że moje 5 kodów (i ew. kolejne 5 kogoś z rodziny) wystarczą do przekazywania dalej? Dostaję co najmniej kilka zapytań DZIENNIE, więc podawanie własnych kodów nie ma zazwyczaj sensu już w kilka godzin po starcie promocji. Dlatego właśnie zbieram kody od was i przekazuję dalej. Nie mam niestety gwarancji, że przekazany kod na 100% zostanie użyty.

   Ale OK, idźmy dalej. Poniżej zrzut ekranu z danymi osób, których kod przekazałem dalej w III edycji. Nie wszystkie, bo więcej mi się nie mieści na ekranie. To tyle, jeśli chodzi o moje „nachapanie”. Daruj sobie proszę kolejne komentarze tego typu.

   http://livesmarter.pl/wp-content/uploads/2019/02/osoby-getin-polecenia.png

   Michał
  • @Admin robi świetną robotę z wymianą kodów, więc daruj sobie @Wojak tego typu komentarze, bo są żenujące.
   Bardziej martwi mnie postawa osób, które zwracaja się o kody, bo tu pojawiają się 2 problemy:
   1) pobieranie kodów i niekorzystanie z nich w ogóle.
   2) skorzystanie z kodu (licznik oraz sms to potwierdzają) i brak spełnienia banalnych warunków? To mi raczej wygląda na „problemy” po stronie banku, czyli reklamacja.
   Pytanie jeszcze, czy to był ostatni miesiąc, kiedy można było otrzymać premię w I edycji?

   abc
  • Nie piszcie takich bezsensownych komentarzy, że Admin nie przekazuje kodów, bo przekazuje. Bądźmy raczej wdzięczni, że umożliwia nam taką możliwość, bo gdyby tych akcji nie było to nie mielibyśmy w ogóle szansy na żadną łatwą i dodatkową premię. To, że niektóre osoby biorą kod i nie zakładają konta lub nie spełniają warunków jest wpisane w ryzyko i pretensje do Admina są całkiem nie na miejscu. Ze swojej strony bardzo dziękuję Adminowi, że umożliwił niektórym członkom mojej rodziny uzyskanie dodatkowej stówki w tych promocjach Getin oraz w Credit Agricole. Też nie wszyscy otrzymali, ja osobiście nie miałam takiego szczęścia ale trudno. Uważam jednak, że znaczna większość z nas bardzo docenia ten program przekazywania kodów a ci, co mają pretensje to nie rozumieją, że gdyby Admin się na nas wypiął, co mógłby zrobić, to wtedy byłoby 0% szansy coś uzyskać. Osobiście jestem zbulwersowana takimi komentarzami (@wojak i jemu podobni)

   Lidia
  • W poprzedniej edycji jak i obecnej zaden z moich 2 kodow nie zostal przekazany. Jesli admin przyznaje kody wedle aktywnosci na forum to w wiekszosci wypadkow nie jest w stanie powiazac kodow/emaila z nickiem tutaj i taka osoba nie bedzie brala udzialu w zabawie. Jesli tak jest faktycznie to nie jest to do konca uczciwe.

   keton
  • Niec nie musze sobie darować, bo pisze jak jest.

   Oburzenie będzie jak osoby polecone nie dostaną swojej premii własnie przez Michała, który nie ma jak zweryfikować prwidłowości ich (pisałem o tym ale mój wpis został usunięty) a tak będzie w przypadku CA.

   Wojak
  • Akurat w CA sprawdzenie poprawności kodów jest dziecinnie proste, więc omijanie starych kodów to kwestia jednej funkcji w Excelu…

   Michał
  • Wydaje mi sie, ze najbezpieczniej dla Michala byloby udostepniac kody za zasadzie kolejki FIFO z zapetleniem jesli pojawi sie wiecej prosb o kody niz kodow w bazie.

   keton
  • @Wojak polecam Ci do przeczytania komentarz jankosa z dziś z godz.13.27, może jego słowa do Ciebie dotrą . Bo w całej tej sytuacji, słowa które napisałeś o Adminie :
   „On przekazuje tylko te kody, które jemu są na ręke.
   Wysłałem mu dwa kody i zadna premia do mnie nie wleciała wazne zeby on się nachapał.” to świadczą tylko i wyłącznie o Tobie.

   Wiechu
 • Chlip, chlip, nie ma mojego. Ale w każdej poprzedniej edycji po kodziku wpadło. Dzięki za te akcje mistah Admin, zarówno w przypadku Getina jak i CA, bo naprawdę nie mając jakiejś bazy do polecania może trochę wpaść dodatkowych premii i szczerze mówiąc to chyba były najbardziej cieszące mnie bonusy :D

  borkowicz Odpowiedz
 • Mógłby ktoś wrzucić linka do regulaminu tej promocji. Dzięki

  zły.gmunt. Odpowiedz
 • Mój kod jeszcze nigdy nie został tutaj podany dalej, ale nie będę pomstował, tylko spokojnie poczekam na swoją kolej :)

  konwicki Odpowiedz
 • Mój z Getinu ani z poprzedniej promocji, ani tej również nie został podany/wykorzystany.

  Bolo Odpowiedz
  • Ja widzę, że dla tego adresu e-mail kod zostawiałeś tylko raz. I owszem, nie został wykorzystany, bo zostawiłeś go na tyle późno, że w kolejce było już kilkaset innych osób. Ja naprawdę bym chciał podawać kody wszystkich, ale najzwyczajniej w świecie to nie jest możliwe. Staram się jak tylko mogę, ale zgłoszeń jest mniej, niż kodów.

   Michał
  • Zawsze trzeba brać pod uwagę to, że skala przedsięwzięcia jest ogromna oraz obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy dla każdej edycji programu oddzielnie, dlatego największe szanse mają te osoby, które odwiedzają bloga codziennie. Jest to w sumie logiczne i racjonalne, aby premiować w pierwszej kolejności stałych czytelników ;)

   abc
  • Nie widziałem wcześniej komentarza @Admina, więc napisałem to samo innymi słowami ;)

   abc
  • Ad vocem, kod zostawiałem 2x przy edycji I i III , a że nie z tych samych adresów mailowych to inna sprawa. Generalnie jestem realistą, więc nie mam o to pretensji, stwierdzam tylko fakty.

   Bolo
 • @abc
  Ciekawe w jaki sposób admin sprawdzi ile razy ja odwiedzałam to forum. Uczę się i codziennie czytam wszystkie artykuły. Natomiast bardzo mało piszę. To jestem aktywna czy nie ? Możesz odpowiedzieć?

  Karolina Odpowiedz
  • @Karolina pewnie, że odpowiem ;) Nie chodzi o to, żeby sprawdzać, kto ile razy jest tutaj, ale jak zajrzysz raz dziennie, to już pierwszego dnia będziesz wiedziała, że jest formularz i możesz zostawić swój kod, co znacznie zwiększa Twoje szanse na przekazanie go innej osobie, jeśli nie kombinujesz, to myślę, że niemal pewne, że kod zostanie PRZEKAZANY… po przekazaniu mogą zaistnieć problemy, o których pisałem parę komentarzy wyżej, więc droga do premii jest długa i wyboista.

   abc
 • I tendencja jest pewnie rosnącej podaży i malejącego popytu z edycji na edycję ;)

  borkowicz Odpowiedz
  • W teorii mogłoby tak być, ale świetne warunki konta oszczędnościowego sprawiają, że ciągle wiele osób zakłada konto. Mimo wszystko polecających jest coraz więcej, więc ciężko podać każdy kod. Dlatego jeszcze raz przypominam: nie ma żadnej gwarancji, że wykorzystam dany kod, ale staram się, aby rozdać ich jak najwięcej (np. sprawdzam, czy ktoś nie zostawił kodu kilkukrotnie i tak dalej). Może się mylę, ale nie wypada chyba mieć pretensji o to, że nie dałem komuś gratisowej stówki, bo nigdy nie była gwarantowana (co innego jak prześwietlam jakąś promocję, gdzie nagroda jest faktycznie gwarantowana).

   Michał
 • Też dostałem premię i serdeczne dzięki Adminie, bo jak sam napisałeś wyżej jest to stówa zupełnie gratisowa, praktycznie nic poza wysłaniem kodu nie musiałem zrobić . W jednej edycji się załapałem, w jednej nie załapałem i absolutnie uważam, że nie mogę mieć żadnych pretensji, iż raz stówka nie wpadła, a wręcz przeciwnie: jestem wdzięczny, że raz stówka (za nic) wpadła.

  wiechu Odpowiedz
  • Ja się załapałam na CA a z getinem to się dopiero okaże w przyszłym miesiącu i też dziękuje Adminowi za udostępnienie takiej opcji na livesmarterze.

   majaa
 • O co Wy właściwie macie pretensje do Amina o to że nie podał Waszego kodu dalej, a może podał a osoba Polecona kod wzięła i z jakiś powodów nie użyła? Myślałem, że to logiczne i zostawiacie kod na zasadzie „uda się to dobrze nie to nie”.
  Uważam, że dobrze że Admin w ogóle wyszedł z taką inicjatywą równie dobrze mógł nic nie robić w tym kierunku. I Wasze pretensjonalne komentarze na pewno go bardziej w tym przekonaniu utwierdzają…
  Uważacie, że możecie to zorganizować lepiej załóżcie swojego bloga, ogarniajcie wszystko i jak będziecie tak popularni że dziennie dostaniecie kilkadziesiąt kodów do rozdysponowania ludziom podajcie je tak aby z nich skorzystali i każdy był zadowolony. Admin też ma swoje życie, swoje sprawy, a to dla niego dodatkowe obowiązki…
  Chcecie być pewni, że Wasz kod poleci dalej to sami we własnym zakresie zatroszczcie się o to, a nie macie do kogoś pretensje.

  jankos Odpowiedz
 • Wojak: skoro osoba chcaca zalozyc konto w CA zglasza sie tutaj po kod to znaczy ze nie ma zadnego znajomego od ktorego moglaby wziac „pewniejszy” kod. Bez tego kodu nie dostanie dodatkowych 50 zl za zalozenie konta, wiec podejmuje ryzyko z takim kodem jaki dostanie. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!

  Keton: podawanie przed Admina czesciej kodow osob aktywnych w komentarzach jest calkiem ok, lepiej otrzymac kod polecenia od ogarnietego komentatora niz od przypadkowego czytelnika.

  Admin: przy podawaniu kodu rozwaz przekazywanie rowniez namiarow do polecajacego i polecanego. Skoro banki czesto nie wyplacaja naleznych premii to w programach polecen tez musi do takich sytuacji dochodzic. Ktos wrzucal jak bank odpowiada w reklamacji ze osoba polecana/polecajaca nie spelnila warunkow. Jesli osoby te beda mialy ze soba kontakt to latwiej bedzie sprawdzac czy ktos spelnil warunki programu polecen.

  aaaa Odpowiedz
  • Tylko skad admin wie czyje kody podaje. Do bazy kodow podawalo sie email oraz imie i nazwisko. Nie ma to nic wspolnego z nickiem z forum. I pewnie dlatego niektorzy sa pomijani.

   keton
  • Keton: zeby pisac komentarze jako zarejestrowany uzytkownik trzeba podac email. Admin w panelu przy danym nicku widzi adresy email oraz ip komentujacego.

   aaaa
  • Tyle ze ja uzywam wiecej niz 1 emaila :) Nie bylo tez mowy o warunku „tylko dla zarejestrowanych czytelnikow”, ale jak widac po cichu taki zostal wprowadzony.

   keton
 • @abc
  Dzięki za odpowiedź. Podtrzymuję swoje zdanie. Codziennie wchodzę na blog i jak znajdę odpowiedź na nurtujące mnie problemy to po co pisać? Nie chcę brać udziału w pyskówkach a podlizywać się nie lubię. Blog jest dobry to go czytam. I tyle. Oczywiście, że podałam swoje kody w każdej edycji. I do CA i do GB. Szczerze mówiąc, to raczej nie liczyłam, że Admin je wykorzysta. I jak na razie nie pomyliłam się ….

  Karolina Odpowiedz
  • Karolina: to moze sprobuj kiedys sama odpowiedziec na jakies pytanie/problem (jesli znasz odpowiedz). Albo podrzuc informacje o jakies promocji ktora nie byla tu opisana.

   aaaa
 • I u mnie wpadła dziś stówka za polecenie jakoś w październiku, dzięki Michał! Zupełnie o zostawionym kodzie zapomniałam, więc to miła niespodzianka.
  Great job! A malkontentami się nie przejmuj, nie warto ;)

  klaudi Odpowiedz
 • Co ja czytam?…
  Dzieki, Michal, ze przekazujesz kody dalej! Jesli mnie kiedys cos z tego tytulu wpadnie, to sie bede cieszyc, jesli nie, no to trudno. First come, first served i tyle :)

  Joana Odpowiedz
 • @aaaa
  Bankowość to dla mnie kompletne tabu/ teraz trochę mniejsze/. Dlatego polegam na specjalistach… i czytam blog.

  Karolina Odpowiedz
 • Niestety w razie reklamacji odpisują, aby poprosić osoby polecone o kontakt z bankiem w czelu szczególegogo zbadania sytuacji. W ten sposób 3 stówy sobie poszły i kto wie ile jeszcze poleceń niewybitych.

  pytanie Odpowiedz
 • Ale naprawdę złościcie się na Admina? Wcale nie musi poświęcać czasu, by komuś podsunąć 100zł za nic… a, jednak, to robi.
  Myślę, że sami powinniście szukać osób, którym polecacie konta – wtedy będziecie mieć pewność.
  Admin robi nam przysługę, więc nie zniechęcajcie go, proszę.

  ola Odpowiedz
  • Nie złoszczę się na Admina tylko na zaistniałą sytuację. Z drugiej strony coś tam wpadło w tej I edycji, a mogło nic nie wpaść. Liczyłem na więcej stąd niedosyt ;)

   pytanie
 • Właśnie dostałem SMS, że mój kod polecenia został użyty do otwarcia konta, dziękuję Admin.

  Benito Odpowiedz
 • To i ja przyłączę się do podziękowań. Kiedyś Ca tym razem może Get. ale bez spinki nadmiernej. dostanę będzie fajnie nie dostanę – cóż życie. Polecam tego admin_bloggera?

  Michał 1986 Odpowiedz
 • To i ja przyłączę się do podziękowań. Kiedyś Ca tym razem może Get. ale bez spinki nadmiernej. dostanę będzie fajnie nie dostanę – cóż życie. Polecam tego admin_bloggera?

  Michał1986 Odpowiedz
 • Dlaczego ciągle przychodzą powiadomienia mimo ze już 10 razy usuwałem te subskrypcje.

  kroso Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze nie dostał dziś dodatkowych odsetek?

  martynka1428 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy