2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym + 200 zł na start + 3% do 70 000 zł!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania Alior Banku. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, mogą zgarnąć 2,6% do 100 000 zł w zamian za ulokowanie nowych środków. Co istotne: nowi klienci mogą zyskać dodatkowe 200 zł premii na start! :)

2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku
Aktualna, 12 edycja promocji, trwa od 22.11 do 12.12.2019. Oznacza to, że jeśli w tym okresie przyniesiemy do banku nowe środki, to zarobią one 2,2% w skali roku przez kolejne 3 miesiące od pierwszego wpływu (nowych środków). A co rozumiemy jako nowe środki? Wszystko to, co będzie nadwyżką względem salda z dnia 15.11.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 2,6%? Wystarczy, że w spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu będziemy zapewniać regularne wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 1500 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Na koniec warto dodać, że oczywiście nie można brać udziału w dwóch promocjach naraz:

Z 12 edycji Promocji […] nie może skorzystać uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich edycjach Promocji, tj. który jest objęty Okresem przystąpienia do Promocji 12 edycji i naliczane jest dla niego oprocentowanie promocyjne wynikające z poprzednich edycji Promocji.

Dodatkowe 200 zł za konto osobiste

Skoro więc potrzebujemy konta osobistego aby wziąć udział w promocji (i zyskiwać 0,4 p.p. więcej), to opcje są dwie: albo już jesteśmy klientem Alior Banku i taki rachunek mamy, albo jesteśmy nowym klientem i… możemy zgarnąć dodatkowe 200 zł za założenie rachunku w promocji :)

Mowa o Koncie Jakże Osobistym, które do 31.12.2019 dostępne jest w dedykowanej promocji. Jej warunki są bardzo proste: jeśli w ciągu pierwszych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych będziemy zapewniać wpływy min. 1000 zł, zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku oraz wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą, to bank wypłaci nam obiecaną premię.

Zdecydowanie warto więc skorzystać z tej promocji, bo 200 zł za konto w Alior Banku to rekordowa wartość premii – w ostatnim czasie premie na start były niższe. Po szczegóły zapraszam do prześwietlenia oferty: 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

3% na koncie oszczędnościowym i lokacie

Na koniec przypomnę, że klienci posiadający Konto Jakże Osobiste mogą zyskiwać dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł w ramach jednej z 10 korzyści dorzucanych do konta. Oprócz tego całkowicie nowi klienci Alior Banku (brak wcześniejszej kartoteki klienta) mogą również założyć specjalną Lokatę 100-dniową na start z oprocentowaniem 3% do 50 000 zł.

Oznacza to, że całościowo możemy ulokować w Alior Banku 170 000 zł na całkiem sensowny procent.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest niestety jedna niespodzianka, dla osób, które brały udział w poprzednich promocjach.
  „Z 12 edycji Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich edycjach Promocji, tj. który jest objęty Okresem przystąpienia do Promocji 12 edycji i naliczane jest dla niego oprocentowanie promocyjne wynikające z poprzednich edycji Promocji.”

  Paweł Odpowiedz
  • Czyli jak bierzesz udział w 11 lub wcześniejszej edycji i skończy się ona podczas obecnej edycji, to z 12 nie skorzystasz

   Daw
  • Myślę jednak, że słowo klucz to tutaj „aktualnie”, tzn. jeśli dziś jestem w innej edycji promocji, to nie mogę skorzystać z 12stej, ale jeśli 11sta mi się kończy np. 30 listopada, to 1 grudnia wpadam w 12stą automatycznie, bo według ówczesnego „aktualnie” nie będę uczestnikiem żadnej promocji….

   Addem
 • Nie „brały udział w poprzednich promocjach”, tylko aktualnie biorą udział.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Doczytałem dzisiaj w nocie prawnej, że podwyższone oprocentowanie 3% do 20 tys. obowiązuje do 15.01.2020, wcześniej było do 31.12.2019.

  Lokata Odpowiedz
  • Zgadza się, przedłużyli do 15.01 z włączoną korzyścią oczywiście. Natomiast zastanawiam się jak to będzie z druga popularną korzyścią – cashbackiem 1% bo czytałem, ze chcą w ogóle zrezygnować z płatności HCE ( na rzecz GP)

   Bolo
  • No właśnie, a czy jest jakiś ogólny okres tego podwyższonego oprocentowania 3% na KO po założeniu konta? Nie potrafię się tego doszukać. Przyjmijmy, że konto założyłabym dziś: 1 grudnia.

   Aleksandra
 • „Aktualna, 12 edycja promocji, trwa od 22.11 do 12.12.2019. Oznacza to, że jeśli W TYM OKRESIE przyniesiemy do banku nowe środki, TO ZAROBIĄ ONE 2,2% w skali roku przez kolejne 3 miesiące od pierwszego wpływu (nowych środków).” – Nowe środki pojawiają się do 12 XII, promocja jest uruchomiona. Czy nowe środki, które zostaną dodane po 12 XII, też będą oprocentowane promocyjnie?
  Według regulaminu do 12 XII przystępuje się do promocji, a promocja trwa dla każdego indywidualnie 3 miesiące od pierwszego wpływu nowych środków. Myślę, że każde nowe środki, które pojawią się w trakcie tych 3 miesięcy, będą oprocentowane promocyjnie. Jakie jest Wasze zdanie?

  PyramidHead Odpowiedz
  • Tak, jeśli uruchomisz promocję 12 grudnia to każdy nowy grosz przelany do banku w ciągu okresu promocyjnego jest oprocentowany według stawki promocyjnej.

   Lokata
 • Co tu się wydarzyło, biorę udział w poprzedniej promocji (11) a widzę że mi obniżyli oprocentowanie do 2.2%, w listopadzie miałem 2,6%

  Ma ktoś podobnie ?

  paqero Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy