2,6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium wystartował z 20. edycją promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Tym razem za nowe środki bank płaci 2,6% w skali roku do 100 000 zł przez okres 92 dni. Pomimo delikatnego spadku oprocentowania (niestety tak jak we wszystkich bankach) jest najbardziej przewidywalny rachunek oszczędnościowy na rynku. A co najważniejsze: z podwyższonego oprocentowania można korzystać non-stop.

2,6% do 100 tys zł. na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

2,6% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 14.03.2020. Idealnie więc, jeśli nie przeoczyliśmy przypomnienia i w dniu badania salda na koncie było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 15.03 – 25.04.2020. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie kwietnia nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy lipca. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania – 0,8%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,5% do 0,8% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

PS. Nie masz konta osobistego w Banku Millennium? Możesz zgarnąć 200 zł za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Aha to czas wracać do Getin na 2,7% :)

  Adam546 Odpowiedz
  • Trzeba to robić w miarę szybko, bo kolejna edycja to zapewne niższe oprocentowanie.

   Ciekawski
  • Od 6 kwietnia na 99% oprocentowanie spadnie.

   Dobcio
  • Wszystko to przy inflacji 4,7% w lutym. 2,6% brutto to daje 2,106% netto poważnie się zastanawiam czy nie trzymać w domu, jeszcze w związku z wirusem kasa im w bankach skończy…

   Manveru21
  • Jakieś rezerwy gotówkowe w domu na pewno warto mieć, nie tylko w złotym, ale także w twardej walucie.
   Jednak fakt, że odsetki bankowe nie rekompensują wzrostu cen, nie powinien być powodem dla rezygnacji z tych odsetek. Od 100 kzł 2,106% to 2106 zł rocznie (tu pomniejszone przez weekendy czyszczenia), których trzymając środki w domu nie dostaniesz. Drogi foch.

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam problem. Nie mogę aktywować apki Millennium. Na moim smartfonie była już podpinana do dwóch różnych kont, wyczyściłem pamięć podręczną, zainstalowałem ponownie, ale dalej mam komunikat: „spróbuj później”. Wie ktoś o co chodzi?

  broker Odpowiedz
 • Niesamowita sytuacja inflacja w górę odsetki w dół, jakiś ekonomista jest mi w stanie to wytłumaczyć? Czy mamy jeszcze wolny rynek czy już gospodarkę centralnie planowaną?

  jaro Odpowiedz
  • A opłaty/podatki narzucane przez rząd? Będzie jeszcze gorzej.

   cykor
  • Ja ci odpowiem, choć nie jestem ekonomistą. RPP prawdopodobnie obniży stopy procentowe. Glapiński już zapowiedział, że będzie to rekomendował. Krótki okres promocji zapowiada, że bank tego się spodziewa i następnym razem obniży ponownie. Osobiście uważam to za strzał w stopę.

   Marcin P
 • Przy inflacji i tym oprocentowaniu nie jest warte aby trzymać te pieniądze w bankach… Ja mówię pas, dopóki się to nie zmieni..

  zbyszekka Odpowiedz
 • Słyszałem ostatnio, że bank Millenium nie jest w najlepszej kondycji (być może to plotka), ale przy takim oprocentowaniu pewnie lepiej trzymać pieniądze w domu.

  Yan Odpowiedz
  • Pewnie znajomy znajomego mówił? Szkoda mi nawet komentować takie komentarze… ale odpowiem tak: co za różnica w jakiej kondycji jest bank? Do równowartości 100 tys. euro i tak środki zwraca BFG w razie (mało prawdopodobnego) upadku. Jeśli natomiast trzymasz tam więcej środków, to polecam dywersyfikację.

   Michał
  • Faktycznie komentarz @Yan słaby jak te wszystkie łańcuszki rozsyłane w ostatnich dniach. Natomiast upadek jakiegokolwiek banku w tej sytuacji jakiej się znajdujemy pociągnął by lawinę wypłat z innych banków co skończyło by się katastrofą dla wielu banków, a tego BFG by nie udźwignął. Dlatego nie należy panować, wypłata środków na pewno nie pomoże a może tylko zaszkodzic. Ale to tylko moja opinia ;)

   spides
 • Panikować – ja nie panikuję tylko napisałem to, co usłyszałem. Pewnie związane jest z zamknięciem trzydziestu oddziałów w kraju.

  Yan Odpowiedz
  • Idąc tym tropem, to szkoły i wszelkie ośrodki edukacji też likwidują ;) Rozumiem strach ludzi ale będzie dobrze tylko trzeba to przeczekać i zachować wszelkie środki ostrożności jakie są możliwe a dodatkowo zjednoczyć się razem. Pozdrowienia dla wszystkich ;)

   spides
  • Pewnie zamknęli, bo przybyło im oddziałów po Eurobanku oraz te, których trzymanie było bez sensu…wystarczy trochę pomyśleć zamiast podawać takie info dalej…

   abc
  • No widzita, znalazł nam sie myślący blogowicz, który tylko krytykować wszystkich potrafi.

   Wojak
  • @abc – Oczywiście masz rację. W wielu miejscach placówki by się dublowały. Znam przypadki gdzie w niewielkiej odległości były po 2 oddziały Millennium i Eurobank.

   Trzeba być bezczelnym do granic możliwości, żeby na podstawie jakiejś plotki (chyba z tzw. d…) pisać takie bzdury jak Yan. „Pewnie lepiej trzymać pieniądze w domu…” – to wypłać i napchaj do skarpetek albo schowaj w materacu, ale nie chwal się swoją głupotą w komentarzach.

   Tomko
 • Kiedy jakaś petycja o zniesienie Belki? Admin, mógłbyś zainicjować, bo jesteśmy goleni jak owce.

  Kajko Odpowiedz
  • tydzień po przywróceniu VAT do 22 % – jak teraz przez epidemię gospodarka zwolni to nie będą źródeł swoich dochodów ograniczać więc temat mimo że dla oszczędzających ważny to nierealny

   zenek64
  • Jedyne co Rząd może zrobić to dodać podatku ale obniżyć,dajcie spokój.
   Jednym da,drugim da, pogłębi różnice społeczne między jednymi i drugimi ale tych co goli golić będzie dalej.

   bolek
 • Idea bank 3,2% na nowe srodki 2m-ce, 3% na 3 m-ce

  dark82 Odpowiedz
 • Witam.Ile kosztuje druga i kolejna wypłata w miesiącu z konta Profit ?

  rychu75 Odpowiedz
 • @rychu75

  7,50

  luc Odpowiedz
 • Pobiera z konta 360 na koniec m-ca? Czy może o 7,50 mniej przeleje z profit ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Przegapiłam termin wycofania środków. Czy ma ktoś z doświadczenia jakąś radę co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Z góry serdecznie dziękuję

  Martyna Odpowiedz
  • A co mówi zakładka „promocja” w bankowości? Jakie masz daty / w jakiej jesteś edycji promocji?

   Michał
  • Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Zgodnie z zakładką – nr edycji 19, okres naliczania promocyjnego oprocentowania: 14-01-2020 – 22-04-2020

   Martyna
  • Skoro następne badanie najpewniej będzie w weekend 25.04, to wyzeruj konta trochę wcześniej, wraz z końcem Twojego okresu promocyjnego (22.04). Wtedy nie uruchomi Ci się edycja nr 20 (spalona), a w 21-szą wejdziesz z wyzerowanym saldem. Będziesz stratna tylko o te kilka dni (normalnie i tak zerowałabyś 24.04).

   bikerboy
  • Dokładnie – jeszcze masz tak naprawdę miesiąc spokoju. Wycofaj środki 22.04 lub kilka dni później (max. 25.04 bo będzie zerowanie) i wróć 27.04. Niewiele stracisz w porównaniu do zerowania teraz, także nie ma się czym przejmować. No chyba, że bank kolejną edycję odpali na gorszy procent lub nie odpali wcale (w co akurat wątpię).

   Michał
  • Edycja nr 20 jest spalona, więc należy uniknąć jej automatycznego uruchomienia po 22.04. Co prawda będzie można ją telefonicznie, ręcznie zakończyć, ale to już dodatkowa, chyba zbędna komplikacja. Moim zdaniem najlepiej po prostu wyzerować te kilka dni wcześniej niż tradycyjnie w ostatniej chwili. Będąc w spalonej edycji, nawet przez te kilka dni i tak zarobiłoby się mniej niż tam dokąd każdy sobie ucieka na weekendy badania salda.

   bikerboy
  • Dziękuję serdecznie za odpowiedzi @bikerboy @Michał. Teraz wszystko jasne. Termin, który radzicie wpisany do kalendarza. Pozdrawiam

   Martyna
  • Hej, a ja sprawdziłaś termin promocji w bankowości?

   Mariusz8888
  • Czesc, wybacz dopiero teraz zobaczylam wiadomosc. Wchodzisz w Oszczednosci i Inwestycje / Konta Oszczednosciowe / Szczegoly / zakladka „Promocja”

   Martyna
 • Numer edycji Promocji:18 od dnia 18-12-2019 – 18-03-2020. Kurcze, proszę o poradę, kiedy wpłacić te środki, niekórzy mają już edycję 19, 20, ja mam 18?
  Teraz przed weekendem wycofałem wszystkie środki z konta. Wpłacać dziś czy po 18-03-2020? Proszę o poradę, nie do końca mogę pojąć te edycje choć sporo czytałem.

  Paweł Odpowiedz
  • Zachęcam do przeczytania mojego poradnika aby zrozumieć schemat.
   Wypłacałeś po to, aby właśnie móc 19.03 wskoczyć do nowej edycji. Możesz spokojnie wpłacić już teraz (a wręcz najbardziej opłacalne było wpłacanie wczoraj – teraz jesteś niepotrzebnie jeden dzień do tyłu z odsetkami)

   Michał
  • Dzięki, wpłacam w takim razie :)

   Paweł
  • No i niestety nie wyszło coś, teraz mam Edycja: 20 od 15-03-2020 – 25-04-2020, środki oprocentowane promocyjne 0, co robię źle? 12 marca przez cały weekend na koncie nic nie było. Wpłaciłem dopiero we wtorek 17.03. Czy trzeba rezygnować z tych poprzednich edycji? Klikać?

   Paweł
  • @Paweł „środki oprocentowane promocyjne 0” i @Paweł „Teraz przed weekendem wycofałem wszystkie środki z konta” to ta sama osoba?
   Wycofałeś z konta oszczędnościowego, czy z banku?

   Dwie rzeczy są tu dziwne.
   1. W apce w szczegółach konta Profit oprócz salda środków oprocentowanych promocyjnie wyświetla się też saldo na dzień badania 14 marca, sprawdź to proszę, skoro wszystko wyczyściłeś, to powinno tam być 0.
   2. „Edycja: 20 od 15-03-2020 – 25-04-2020”; „Wpłaciłem dopiero we wtorek 17.03” — więc jakim cudem odpaliło Ci 20 edycję 15? Zobacz, jak wygląda historia.
   Do tego „Numer edycji Promocji:18 od dnia 18-12-2019 – 18-03-2020” — jeśli z jej nie rezygnowałeś, to jakim cudem odpaliło Ci przed jej końcem edycję 20?

   Chyba coś im się popsuło, parę razy mi też tam głupoty pokazywało, ale to było w nocy i wcześnie rano…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak dokładnie to ta sama osoba JA :) Wycofałem całą kasę z banku przed weekendem, zostało mi 800 zł na zwykłym koncie 360. Na zapas.
   1) Saldo z dnia badania 14/03/2020: Oszczędnościowe Profit mam 0 zł, Łącznie na wszystkich rachunkach 800
   2) Tak, mam teraz Edycją 20 do 25-04, do tego bez naliczania promocyjnego. Z tym, że nie klikałem, że rezygnuję, może tu tkwi problem? Po prostu przelałem pieniądze na Profit z innego banku dnia 17-03-2020. No i z edycji 18 mam teraz 20. Nie wiem czemu. Nie mam pojęcia. Nie będę czekał chyba teraz do 25-04 tylko zaraz wycofam wszystko, niech stracę te 7,50 i wrzucę na lokatę do IDEA bo już mam dosyć zabawy z tymi edycjami, ciągle robię niby jak trzeba a kasa przeskakuje, wpada w dziwne edycje, nie załapuje się itd. Edycje są nierówne dla wszystkich więc dla mnie tu jest za dużo niezrozumiałych rzeczy pomimo czytania poradników.

   Paweł
  • Nie, nie wycofuj, pisz reklamację, nie mieli prawa przenieść Cię 15 marca z 18 do 20 (skoro 18 miałeś do 18 marca!

   A to „Łącznie na wszystkich rachunkach 800” ma jakiś sens?

   I jedną rzecz przeoczyłem, sorry. Przecież miałeś edycję do 18 marca, a dziś jest już 19, czyli dziś powinieneś zaczynać 20, czyli to jest ten pierwszy dzień, kiedy te informacje w szczegółach konta są nieprawdziwe… No ale przeważnie pierwszego dnia jest info, że się w promocji nie uczestniczy, a nie że się uczestniczy od jakiejś wziętej z sufitu daty… Ale pewnie coś zepsuli, poczekaj do jutra albo pisz reklamację.

   Don Quijote de la Mancha
  • Zapytałem i załączyłem screeny . Odpowiedz: Tak, jak Pan brał udział w 18 edycji to 20 edycja włączy się dzień po zakończeniu 18, czyli tak jak dziś 18 się kończy to po przetwarzaniu nocnym będzie już Pan widział oprocentowanie promocyjne. Dzisiejszy dzień już jest zaliczany do 20 edycji.

   W przypadku pytań zachęcam do ponownego kontaktu.

   Paweł
  • Super, czyli jeśli jakieś głupoty się tam wyświetlają, to znaczy, że się jest w pierwszym dniu udziału w kolejnej edycji.

   Don Quijote de la Mancha
 • Edycja 19 akurat do 25.04. W sobotę 14.03 saldo wyzerowane więc w okolicach 22.04 zrezygnuję z 19 edycji i wchodzę w 20-tą.
  Jeśli edycja 21 będzie miała % taki jak 20 zyskuję odsetki za te parę dni związanych z zerowaniem salda.
  To optymalne rozwiązanie czy jest lepsze?

  hanka Odpowiedz
  • Raczej optymalne rozwiązanie, tym bardziej, że w następnej edycji obniżą zapewne do 2,5% lub mniej.

   Marcin P
 • W Mille mam 2,7 do 05-06-2020… Wyczyściłem na weekend i zastanawiam się czy nie zrezygnować z promocji w której jestem obecnie tuż przed 25.04 aby wskoczyć na tą najnowszą i zapewnić sobie 3 miesiące spokoju na 2,6%… Jak sądzicie?

  Krzysztof Odpowiedz
 • Nie mam już siły do tej promocji… Na dzień 14.03 wyczyscilam konto będąc cały czas w 19. edycji. Następnie 16.03 wpłaciłam ponownie środki, ale zapomniałam wczesniej zrezygnowac z udzialu w promocji (mialam tam promocyjnie oprocentowaną tylko część srodków). Zrezygnowałam więc we wtorek, w środę przyjęto dyspozycję. Jestem w 20. edycji i oprocentowane promocyjnie mam 0zł… Myślałam że automatycznie wskoczę na nową promocję, a tak się nie stało. Czy jest sens wypłacać i wpłacać teraz środki ponownie, czy może i tak mi ich nie oprocentują bo były tam cały czas od poniedziałku?

  Agnieszka1212 Odpowiedz
  • Agnieszka, jutro zobacz w szczegóły promocji, dane odświeżaja się z jednodniowym opóźnieniem

   Daw
  • Badanie było 14.03 więc musi Ci się aktywować bieżąca promocja jeśli zrezygnował z poprzedniej i wyczyściłaś środki. Tak jak Daw wspomniał, poczekaj do jutra i jak dalej będzie zero to złóż reklamacje z poziomu bankowości Mille.

   Krzysztof
 • Czy limit 50k na przelewy dotyczy tylko przelewów czy również płatności kartą? Jak zrobiłem dzisiaj przelew na 50k to odrzuci mi transakcje kartą w sklepie?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Drodzy, a jeśli kończę 19 edycje 23.04, to automatem wchodzę do 20 edycji w dniu 24.04, prawda? Bo etap przystępowania jest do 25.04. Nie muszę pisać żadnego pisma o rezygnacje?

  Marta2910 Odpowiedz
  • Tak, wchodzisz; nie musisz rezygnować.

   Informację o udziale w edycji promocji widać dopiero drugiego dnia (informacja dotyczy dnia poprzedniego), dodatkowo w niedzielę ich system śpi, ale w sobotę (jak 25 kwietnia) chyba nie, wiec wtedy to zobaczysz (a jak nie, to w poniedziałek).

   Don Quijote de la Mancha
 • Możecie mi odrobinę podpowiedzieć, bo czytam komentarze powyżej i widzę, że trzeba złożyć jakąś rezygnację z tej poprzedniej promocji bo na infolinii powiedzieli że jestem dalej w 19 promocji a zrobiłem tak, że wycofałem środki 14gi i 16go wpłaciłem jak pisze Agnieszka dwa posty wyżej.
  Myślałem że to wystarczy i nie skumałem że trzeba jeszcze zrezygnować jak to mam zrobić i czy to jeszcze da się wskoczyć do tej 20 czy muszę doczekać do końca 19?

  rogerten Odpowiedz
 • W tym odnośniku jest łopatoligia chyba trudno tego byłoby nie zrozumieć.
  nie wiem tylko czemu służy to granie zerowaniem lub nie, tego jeszcze nie ogarniam ale może gdzieś doczytam.
  A propos nie miałem wyzerowanego konta bo nie myślałem, że nie skorzystam z tego ko Millennium, ale rzeczywiście profilaktycznie warto to zrobić.

  rogerten Odpowiedz
 • @Tomko zgodnie z twoim „yntelygentnym” komentarzem „… to wypłać i napchaj do skarpetek albo schowaj w materacu, ale nie chwal się swoją głupotą w komentarzach” zapragnąłem wypłacić z konta 50 tys. USD. I okazało się, że nie można zamówić takiej wypłaty w Banku Millenium! Nie można również zamówić mniejszej kwoty w USD lub w Euro bo takich zamówień nie przyjmują. Żałuję tylko jednego – że tak późno przeczytałem ten komentarz i zabrałem się do wypłacania.

  Yan Odpowiedz
  • Tak, ostatnio ponoć banki mają problemy z gotówkowymi wypłatami USD; nie zmienia to faktu, że Millennium takie problemy miał zawsze, a przynajmniej ja już w 2018 nie mogłem od ręki wypłacić głupich kilkuset dolarów…

   Don Quijote de la Mancha
  • Przeczytaj jeszcze raz fragment „… ale nie chwal się swoją głupotą w komentarzach”, później zrób odpoczynek, po chwili znowu przeczytaj – jeśli nie zrozumiesz, poproś kogoś żeby ci wytłumaczył.

   Od „yntelygentych” komentarzy to jesteś tutaj najwyraźniej ty.
   Nie zapomnij opisać swojego dramatu na fejsie i podziel się obawami z całym światem za pomocą hashtagu #bankniechcemiwyplacicmoichpiecdziesieciutysiecydolarowpomozcie.

   Tomko
  • Na innym forum jest już „20 tys. USD” http://disq.us/p/289uiw5
   To może być tak jak z tymi wołgami, co to je na Placu Czerwonym w Moskwie rozdają…

   Co nie zmienia faktu, że ostatnio z dolarowymi wypłatami problemy są, a w Millennium były zawsze. Na szczęście sprawnie działają bankomaty Citi Handlowego, do tego wypłacają nowiutkie banknoty (nawet numery seryjne są po kolei), a w Millennium było z tym gorzej.

   Don Quijote de la Mancha
  • I z tego co widzę, jeszcze Ci się odszczekuje :-)

   Łatwiej oczywiście pisać takie „doniesienia” na blogach niż po prostu przelać walutę do innego banku, który ma pieniądze (jeszcze) i wypłaca (jeszcze).

   Różnicę w kwotach można prosto wytłumaczyć – zwyczajnie zrewidował stan skarpetek w szufladzie i wyszło, że zmieści się jedynie 20 tys. dolarów. Do tego materace pewnie już wypchane funtami, euro i frankami więc dolary się nie zmieszczą.

   Tomko
  • Don – nie wiesz jak jest z zyskami z wymiany walut? Ostatnio wymienilem spora kwote USD
   i troche sie boje podatku od wzbogacenia. Wymiane robilem przez Rv (bo zareagowalem szybko, normalnie bylby to Cinkciarz), a zasililem z konta USD w Citi. Bez problemu przeszla wieksza kwota w kilku doladowaniach. Kasa w PLN oczywiscie poszla na lokaty w IB (nawet chyba jeszcze tego samego dnia) i w zasadzie poza Rv to nie ma sladu wymiany waluty.

   keton
  • Nie pamiętam, czy to tutaj, czy na innym forum, ale kiedyś był wątek zarabiania na walutach i wyszło, że jeśli między kupnem i sprzedażą nie minęło dużo czasu, to teoretycznie należy to uznać za działalność zarobkową i samoopodatkować się (nawet, jeśli to było w kantorze, a nie ryniu forex). Ale w praktyce to nie ma się chyba co przejmować, szczególnie tak jednorazowo, a już zupełnie przez Rv.

   Doładowywałeś kartą podpiętą pod subkonto walutowe?

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, doladowanie debetowka Citi z subkonta USD i EUR.

   keton
 • @Tomko zmień pampersa … oo przepraszam kuwetę – wtedy może ci przejdzie.

  Yan Odpowiedz
 • Zauważyłem że 19 edycja kończy mi się dopiero 28 kwietnia, czyli 3 dni po dacie końca promocja na edycję 20.

  Środki wyzerowałem 14 marca, wpłaciłem nowe 16 marca.

  Czy wejdę auomatycznie w 20 edycję ? czy ponownie bede musiał wyzerować 25.04 żeby wskoczyć w 21 edycje ?

  paqero Odpowiedz
  • najrozsądniej będzie chyba wypisać się z 19 edycji koło 22-23.04 i przystąpić do 20
   21 raczej lepsza od 20 nie będzie
   nie będzie też potrzeby zerowania salda dla edycji 21

   kruczi
  • Jezeli chce zachować ciągłość promocji, to musi wyzerowac konta.

   Procent prawdopodobnie będzie taki sam.

   Wojak
  • @Wojak
   nic nie musi zerować
   zanim miną jego 92 dni edycji 20 to prawdopodobnie zacznie się edycja 22

   ja aktualnie w ten sposób omijam edycję 20

   kruczi
  • @kruczi Zanim cos glupiego napiszesz zastanow sie albo zapytaj w jakiej edycji jest…. bo dla mnie napisał wyraznie w której.

   On (ja tez mam tak samo z data 28 kwietnia) jest w edycji 19 a nie 20 jak piszesz, to po pierwsze a po drugie teraz jest edycja 20 więc jezeli nie wyzeruje to w edycji 21 bedzie miał oprocentowanie standardowe.

   Kto Ci dał tego WYJADACZA, to ja nie wiem.

   Wojak
  • „On (ja tez mam tak samo z data 28 kwietnia) jest w edycji 19 a nie 20 jak piszesz” — łżesz, @kruczi tak nie napisał, on napisał „najrozsądniej będzie […] przystąpić do 20”.

   Jeśli nie rozumiesz różnicy między tym, czy ktoś w jakiejś edycji już jest, a tym, że może do niej przystąpić, to jesteś debilem.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nawet jesli sie myli to przeciez nikt nie jest nieomylny. Kruczi jest tutaj jednym z najbardziej ogarnietych gosci i bardzo chetnie wszystkich pomaga. Zasluguje na tego wyjadacza.

   aaaa
  • Oczywiście, że się nie myli. Będąć tuż przed dniem badania w edycji wcześniejszej, niż bieżąca, można z udziału w niej zrezygnować, by przystąpić do tej kończącej się bieżącej.
   W tym przypadku chodzi o rezygnację z 19 i przystąpienie do 20 np. od 24 kwietnia zamiast do 21 od 29 kwietnia.

   Ale to wariant zaawansowany, jak ktoś go nie rozumie, to powinien czyścić na każdy dzień https://livesmarter.pl/2-7-procent-100-tys-zl-konto-oszczednosciowe-profit-bank-millennium-lipiec-2019/#comment-243601 .

   Don Quijote de la Mancha
  • @Wojak
   zanim napiszesz, że piszę coś głupiego to przeczytaj co napisałem
   zasugerowałem, żeby około 23-24.04 wypisał się z 19 edycji
   przed rozpoczęciem 21 wskoczy do 20 dla której saldo miał wyzerowane

   nie ogarniasz, nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj
   posyp głowę popiołem i zamilknij

   pozdrawiam

   kruczi
  • No ja widze co napisałes moze przypomne: „nic nie musi zerować
   zanim miną jego 92 dni edycji 20 to prawdopodobnie zacznie się edycja 22”

   Skad zatem się biorą te rewelacje to juz tylko Ty wiesz.

   Edycja 22 nigdy nie zobaczy z promocyjnym oprocentowaniem jak nie wyzeruje konta, no chyba, ze Ty mu to zapewnisz/zagwarantujesz po tych durnych…., dodatkowo 20 edycje to on minie (w nawiazaniu do wczesniejszego Twojego wpisu) dlatego nie musiał zerowac konta na 14 marca (minie edycje 20) ale nie wiedział, ze ja przeskoczy.

   Tylko Ty jak widze masz z tym problem, takze takie doradztwo wsadz sobie… ,bo chłopak/mezczyzna zamiast zarabiac pozostanie, bez promocyjnego oprocentowania a zamknać to mozesz za sobą dzwi co najwyzej tutaj.

   Wojak
  • „Edycja 22 nigdy nie zobaczy z promocyjnym oprocentowaniem jak nie wyzeruje konta”
   — tak, na edycję 22 będzie musiał czyścić (chcąc w Millennium tak długo przechowywać środki) bez względu na wariant, który wybierze (udział w edycji 20 od 24 kwietnia albo 21 od 29 kwietnia).

   „20 edycje to on minie (w nawiazaniu do wczesniejszego Twojego wpisu) dlatego nie musiał zerowac konta na 14 marca (minie edycje 20)”
   — ale wyzerował, więc warto z tego skorzystać i przystąpić do edycji 20, dla której konto było wyczyszczone, a przeskoczyć edycję 21 (więc na jej dzień badania nie zerować).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don jezeli juz cos piszesz gamoniu, to pod odpowiednim komentarzem, bo gubisz kontekst a jak widać masz z tym ostatnio duzy problem 😁 i nie wyzywaj od …. bo….

   Wojak
  • Dlaczego ma zerowac i wchodzic w edycje 20 wytlumacz nam wszystkim mądralo ?

   Wojak
  • „Dlaczego ma zerowac i wchodzic w edycje 20” — dlatego że na nią salda wyzerował, omijając 21 nie będzie musiał zerować na nią.

   Don Quijote de la Mancha
  • Właśnie o to chodzi, że w tym wariancie, jak to na początku @kruczi napisał „nie będzie też potrzeby zerowania salda dla edycji 21”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Zrezygnować z 19 edycji można tylko za posrednictwem oddziału lub telefonicznie? Nie ma mozliwosci mailowo po zalogowaniu się do banku?
   Jak przystąpić po rezygnacji do 20 edycji, wpłacając nowe środki w niewielkiej kwocie? To wystarczy?

   hanka08
  • Można poprzez chat. Dziś przerobione

   Andy59
  • Czy do uruchomienia 20 edycji będziesz wplacał nowe środki?

   hanka08
 • @Wojak
  czyli opcja nr jeden nie ogarniasz
  typ pokroju „uja wiem ale się wypowiem”
  w dodatku jak się okazuje, że nie ma racji to idzie w zaparte i zaczyna obrażać

  @Don Quijote de la Mancha podesłał Ci linka
  poczytaj, przemyśl i jak dalej czegoś nie będziesz rozumiał wróć tutaj i zapytaj

  kruczi Odpowiedz
 • @kruczi Ja obrazam, zartujesz sobie….
  Mylisz edycje o czym juz napisałem, piszesz zeby rezygnował tez nie wiem po co dalej nie chce mi sie strzepic jezyka co pisałeś.

  @kruczi Mysle, ze Don Mancha „mądrala”(ktory wyzywa znowu od debili na tym blogu) jest bardziej ogarniety od Ciebie a juz na bank w tym temacie.

  Wojak Odpowiedz
  • widzę, że etap „idzie w zaparte” trwa

   nic nie mylę
   rezygnuje z 19 przed rozpoczęciem 21, dzięki czemu wskakuje do 20 dla której zerował saldo i nie musi zerować dla 21 bo ją ominie
   widzisz światełko w tunelu, czy ciągle mrok ?

   kruczi
  • Ja tam widziałem napisana wyraznie 20 edycje inaczej bym nie zabieral glosu a teraz juz sie zmienila na 19 no coż ogarnał mnie błogi mrok po metce.

   Wojak
  • użytkownicy nie mają możliwości edycji swoich wpisów

   kruczi
  • Ojej, ale tu moim pytaniem rozpetalem dyskusje .. niby temat tye razy wałkowany, a konkretne przypadki nadal wzbudząją wątpliwości i dyskusje

   wrzućcie trochę na luz, po to chyba ten chat żeby sobie pomagać,a nie obrzucać błotem

   Dzieki wszystkim, jak dobrze zrozumiałem to najoptymalniej byłoby jakbym przerwał edycje 19 tuż przed wygaśnięciem promocji na edycje 20. To jedyna opcja żebym załapał się na edycje 20.

   A jak tego nie zrobie to przejde automatycznie, ale nie do 20 edycji tylko bezpośrednio, tylko od razu do edycji 21 której to warunków jeszcze nie znamy.

   paqero
  • „To jedyna opcja żebym załapał się na edycje 20” — niezupełnie, to możesz niby zrobić już teraz (wypisać się z 19 i przystąpić do 20); ale to by nie miało sensu, wstrzymując się do ostatniego momentu zyskasz 3 miesiące udziału w 20 niemal takie same, jak 3 miesiące udziału w 21 (kilka dni różnicy), dzięki czemu na koniec tak samo, jak przechodząc z 21 do następnej będziesz mógł do niej przejść z 20. Bez zerowania konta na 21.

   Don Quijote de la Mancha
  • dokładnie, jest tak jak napisałeś

   kruczi
  • to już ostatnie pytanko, jak się wypisać ? można przez bankowość elektroniczną czy trzeba telefonicznie ?

   paqero
  • Doczytałem:

   „Jeśli chcesz zrezygnować z udziału Promocji, zgłoś chęć rezygnacji w oddziale lub przez TeleMillennium.”

   Cholera przez ten lockdown zapomnialem zrobić operację kartą, i skasowali mnie 15 zeta (8 za konto, i 7 za karte chyba), ehh …

   paqero
  • ja napisałem wiadomość w bankowości
   szybko odpowiadają

   kruczi
  • aby było bez opłat musisz zapewnić wpływ 1k i zrobić jedną płatność kartą
   wygląda na to, że nie zrobiłeś nic ;)

   kruczi
 • P.S.
  aby na ekranie pojawiło się ż trzeba skorzystać z kombinacji prawy Alt+z

  kruczi Odpowiedz
 • Jak obstawiacie? Ile % dadzą w następnej edycji po kolejnych cięciach stóp procentowych?

  Darek Odpowiedz
 • W ostatnim czasie mieliśmy dwie obniżki stóp procentowych. Jeszcze jedna nie zdążyła odbić się na KO profit, a w międzyczasie „prezes”zarządził kolejną. Obstawiam 1,5 – 1,7 % max na Proficie po 25 kwietnia.

  Darek Odpowiedz
  • To mylisz się nieco:

   Już od 26 kwietnia 2020 ruszamy z nową promocją:
   2% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł
   0,8% w skali roku dla nowych środków powyżej 100 000 zł
   skorzystaj z promocyjnego oprocentowania przez 62 dni

   Daw
 • Czy należy teraz do 25go kwietnia wyzerować konto by być na zero w nowej edycji?

  Krzysztofff Odpowiedz
  • A jeżeli nowa edycja będzie na 2,0%?

   Andrzej44
  • Wyzerować i tak można na wszelki wypadek.

   Ciekawski
  • „A jeżeli nowa edycja będzie na 2,0%?” — to być może za dwa miesiące będziesz się cieszył, że masz dwa razy więcej, niż w innych bankach…

   Don Quijote de la Mancha
  • Konkretne pytanie.
   Czy przystąpić teraz do starej edycji, czy czekać na nową ?

   Bogdan
  • 21 nie będzie lepsza od 20.
   Ale 19 była lepsza od 20, więc jedno może przemawiać za pozostaniem w starej 19, a następnie przystąpieniu dopiero do 21 — długi pozostały czas uczestnictwa w edycji 19, np. jeśli ktoś przystąpił do niej 13 marca, to nie ma sensu rezygnować z 2,7% do 13 czerwca.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja postanowiłem przelać drobne środki 25 kwietnia, aby zaklepać bieżącą promocję.
  To może być ostatnia (obok oferty Getinu) szansa na zarobek powyżej 2,5 % na KO, nie licząc ofert dla nowych klientów.

  W maju kończy mi się 3% w Pekao, a w czerwcu w TMUB, więc trzeba już teraz myśleć, gdzie przekierować środki.

  Myślę, że podobnie w Getinie warto skorzystać – zapewne po raz ostatni – z 2,7 % – tu okres przystępowania kończy się 5 maja.

  W obecnej sytuacji nie ma co liczyć na to, że w kolejnych edycjach utrzyma się obecne oprocentowanie.

  g.romek Odpowiedz
  • ja jestem w 19 do 21.06 więc w niej zostaje, a getin uruchamiam ostatniego dnia. Co prawda pokrywają się w czasie, ale takich samych ofert na bank nie utrzymają. Nikt nie przedstawił jeszcze oferty promocyjnej po drugim cięciu stóp.

   abc
 • Jestem teraz w 19 edycji do 28.04. Chyba lepiej będzie przystąpić do obecnej 20 edycji na 2.6%, niż czekać na 21która nie wiadomo co przyniesie, jak sądzicie?

  Daw Odpowiedz
 • Witam, czy w chcąc wziąć udział w 20 edycji można „zaklepać” ją sobie wpłacając 1 zł w Okresie przystępowania do promocji (tj. do 25.04) a resztę nowych środków już po 25.04 (będę nimi dysponował po 1.05). Wtedy – o ile dobrze rozumiem regulamin – oprocentowanie będzie liczone od całości ale przez 92 dni od wpłaty tej pierwszej złotówki. Czy ktoś z forumowiczów może potwierdzić albo mnie sprostować ?

  mgg Odpowiedz
  • Tak, wystarczy przelać trochę nowych środków, a dopiero później dorzucić. Ja wręcz aktywowałem sobie promocyjne oprocentowanie, po czym wycofałem środki które teraz potrzebuje, a jak skończą mi się niedługo lokaty to wtedy je tam wrzucę ;)

   Michał
 • Michał, bardzo dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź :) Dużo zdrowia !

  mgg Odpowiedz
 • Hej bo czegoś nie kumam. 13 marca było zerowanie Mille, 16 marca środki wróciły. Teoretyczne to miała być ta 20 edycja. Jednakże „szczegóły” konta Profit podają, że to co mam to stare środki, a mam wpłacić nowe środki dla 21 edycji, a obecnie mam ledwie 0,5%. Przez ten czas tylko 31.3. wylałem odsetki. WTF?

  qq Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy