2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (i 200 zł na start)

Zakończona

Bank Millennium wystartował z 17. edycją promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Obecna edycja ponownie premiuje nowe środki i płaci za nie 2,7% do 100 000 zł przez 92 dni. A pamiętajmy, że jako nowi klienci banku możemy zgarnąć dodatkowe 200 zł na start za założenie konta osobistego – rachunek ten jest bowiem wymagany do korzystania z Konta Oszczędnościowego Profit.

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym profit banku millennium

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 12.10.2019. Idealnie więc, jeśli nie przeoczyliśmy przypomnienia i w dniu badania salda na koncie było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 13.10 – 16.11.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie października nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy stycznia. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,1%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

200 zł na start za konto osobiste!

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć dodatkową premię na start – 200 zł na bardzo łatwych zasadach. Po szczegóły zapraszam do swojego prześwietlenia oferty: 200 zł za Konto 360°.

Premię tę możemy zresztą zwiększyć, na przykład aplikując o kartę kredytową – za nią zgarniemy kolejne 200 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Myślałem że bank we frankowych tarapatach jednak podwyższy KO mając na względzie zawiązywanie rezerw, ale niestety Mille jest jednym z najlepiej skapitalizowanych banków. 2.7 to niestety nic w porównaniu do inflacji jaka się szykuje

  marynatek Odpowiedz
 • Mam pytanie dotyczące opłat za prowadzenie konta 360°: czy wykonanie 1 transakcji kartą KK zwalnia z opłat ? czy dla zwolnienia konieczna jest jednak transakcja kartą debetową ?
  (Blika mam podpiętego pod rachunek KK i nie chcę tego zmieniać)

  Be@ Odpowiedz
 • PYTANIE Z INNEJ BECZKI
  Do tej pory za pomocą przyjaciół min. R i DP wypłacałem trochę kasy z kk Getinu i Millennium. A że to jest przedsiębiorstwo rodzinne to 30-50k leżało na KO w GB i na dobrą flaszkę było. Operacje te były księgowane jako „zakup” i podawano nazwę brytyjskiej firmy. Obecnie Getin i Millennium klasyfikują takie transakcje jako transakcje e-commerce. Czy ktoś z Was ma informację czy za takie operacje Getin i Millennium pobierają jakieś opłaty?

  Waldemar Odpowiedz
  • @Waldemar, ja w Millennium & R nie widzę żadnej zmiany, transakcja z 11 października ma „Typ transakcji — Zakupy”, jak zawsze. Z samego powodu, że transakcja jest typu e-commerce nie może być dodatkowej prowizji, to oznacza standardową samoobsługową płatność internetową (istnieją jeszcze zwykła retail, w której fizycznie uczestniczy karta oraz MOTO, w których sprzedawca wpisuje dane karty podane przez nas przez telefon lub pocztą).

   Don Quijote de la Mancha
 • znowu się cykają edycje na 35 dni ehh

  zenek64 Odpowiedz
  • teraz nie wylewałem i dobrze zrobiłem i jeśli następna też taka krótka będzie to i w listopadzie nie musiałbym czyścić, ma do stycznia 16 edycję, ale chyba się nie odważę…

   keram7m
 • Ile kont oszczędnościowych można mieć w Millennium? Na blogu Alicji znalazłem informację, że „dwa rachunki Oszczędnościowe Profit (2,7% przez 3 miesiące potem 0,6%).”. Proszę jednak o potwierdzenie. Czy na każdym z kont można oddzielnie przystępować do promocji 2,7%? Jakie jeszcze korzyści wiążą się z posiadaniem więcej niż jednego konta? Może ktoś ma doświadczenie.

  Oskar_15 Odpowiedz
  • Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy mogę mieć więcej niż jedno Konto Oszczędnościowe Profit?
  Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze.
  https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit#

  zaqu Odpowiedz
 • To ja mam pytanie z trochę innej beczki – czy istnieje trik tak jak w Getinie z założeniem lokaty, aby 2 przelew w miesiącu z KO poszedł za darmo?

  pytalski Odpowiedz
 • Trochę nie rozumiem zasad tej promocji. Załóżmy, że na dzień badania środków miałem 30 zł na Koncie 360 st. i nic więcej w banku. Czy teraz, żeby aktywować promocję, wystarczy przelać nowe 1 zł na konto Profit? Czy muszę przelać 31 zł na konto oszczędnościowe (30 z 360 st. i 1 zł z zewnątrz)? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

  Oskar_15 Odpowiedz
  • Po pierwsze, nie rozróżniać tu ” konto oszczędnościowe, czy profit, czy lokata, czy debet”- liczy się suma środków w mille oprócz walut i kk. Czyli przelew z zewnątrz aktywuje promocje.

   Po drugie, co do „musieć wpłacić 1 zł”- te promocje tak się zazębiają, że każdy jest w tej promocji ciągle (jeśli ma ko profit) . Kwestia tylko ile środków masz oprocentowanych standardowo/promocyjnie.

   Dan
  • Jeśli na profit będziesz miał do 30 PLN to te środki będą oprocentowane standardowo. Każde dodatkowe środki będą potraktowane promocyjnie.

   someone
  • Aha jeszcze celem uzupełnienia. Jeśli w czasie badania miałeś te 30 PLN na koncie 360. To nadal możesz mieć je na 360 (nieoprocentowane). A dodatkowe przelane na profit będą oprocentowane promocyjnie. Ten scenariusz jest istotny dla osób którym Millennium jest głównym rachunkiem i w dniu badania mają nadal środki na 360 na bieżące operacje.

   someone
 • Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Mianowicie, ruszyła 17 edycja promocji. Ok. A u mnie w aplikacji wciąż widnieje 15 edycja z terminem 22.07.19r. – 29.10.19r. badanie salda 20.07.19r.
  Żeby załapać się na najnowszą edycję zrobiłem co trzeba, a tu w poniedziałek bez mian. Nadal ta sama edycja.
  Czy to znaczy, że po jej zakończeniu będę musiał czekać na kolejną już 18?

  LiS Odpowiedz
 • Zrobiłem co radził LiveSmarter wycofując wszystkie środki z banku Millennium. Nie złożyłem dyspozycji rezygnacji z udziału w promocji. W poniedziałek przelałem kasę z powrotem.
  Czyli środki trzeba zostawić? A czy nie będą sprawdzać salda przed końcem października?

  LiS Odpowiedz
  • Piszesz, że uczestniczysz w edycji 15, więc w czym problem?
   Masz dla niej „zepsute” saldo nowych środków? Jeśli tak, to złóż dyspozycję rezygnacji.

   Dzień badania salda dla edycji 18 wypadnie najprawdopodobniej 16 listopada.

   Don Quijote de la Mancha
  • „W artykule pod linkiem, który mi podałeś (dziękuję za to) jest informacja o indywidualnym okresie promocji. Z wykresu wynika, że po jej zakończeniu należy wycofać na krótki okres wszystkie środki, po czy wpłacić je ponownie”
   — nieprawda. Środki wycofujemy na Dzień badania salda, który jest dla wszystkich wspólny (niebieskie kółeczko, nie indywidualne zielone). Czerwone kółeczko dla edycji 17 przypadło na 12 października, dla edycji 18 będzie to pewnie 16 listopada.

   Don Quijote de la Mancha
  • dzień dobry
   ja przeoczyłem wyjscie, mam promocje do 30.102019 r., wiec wycofać środki czekać do 16.11 na nowe otwarcie ??

   Mikiolesmik
  • Od 1.11 do 16.11 nie będziesz miał promocyjnego oprocentowania więc na ten okres warto wycofać środki do innego banku i wrócić z nimi koło 17.11 – wtedy automatycznie wskoczysz w nową promocję, bo w dniu badania salda (16.11) będzie w banku 0 zł.

   Michał
 • Nie mam „zepsutego salda”. Po prostu pomyślałem, że jeśli chcę uczestniczyć w kolejnej promocji (na 92 dni) to lepiej wycofać środki na weekend, niż trzymać się obecnej edycji, która skończy się za dwa tygodnie, a następna zacznie się nie wiadomo kiedy (lub nie zacznie). Nie byłem dobrze zorientowany w temacie.

  W artykule pod linkiem, który mi podałeś (dziękuję za to) jest informacja o indywidualnym okresie promocji. Z wykresu wynika, że po jej zakończeniu należy wycofać na krótki okres wszystkie środki, po czy wpłacić je ponownie, aby załapać się na aktualną edycję promocji na kolejny okres (np. 92 dni)

  LiS Odpowiedz
  • @LiS, Jeśli wycofałeś środki na dzień 12.10, to po zakończeniu indywidualnego okresu w dniu 29.10.2019, 30 października automatycznie wpadniesz w promocję w edycji 17-ej. W szczegółach konta zobaczysz to dopiero następnego dnia roboczego, czyli rano 31.10.2019.

   Lokata
  • Bardzo dziękuję za pomoc.

   LiS
 • A jeśli dziś przelałam środki, a w zakładce promocja widnieje napis – nie bierzesz udziału w promocji, to co to oznacza? Wcześniej nie brałam udziału w tych edycjach.

  Marta2910 Odpowiedz
 • Biorę udział w 16. edycji, okres oprocentowania promocyjnego mam do 19.12. Rozumiem że aby wkroczyc w kolejną edycję i miec 2,7% muszę czekac do 19.12? Czy mogę teraz zrezygnowac i zalapac sie do 17. edycji?
  Będę wdzięczna za pomoc

  Agnieszka1212 Odpowiedz
  • Mając okres promocyjny do 19.12 edycję 17. przeskoczysz. Na 15.11 wyzeruj konto, a 20.12 automatycznie wskoczysz w edycję 18., zobaczysz to w szczegółach konta dopiero 21.12.

   Lokata
  • „Biorę udział w 16. edycji”
   „aby […] miec 2,7%”
   — czyli w tej 16 edycji nie masz?

   Don Quijote de la Mancha
  • Mam jedynie na część środków..
   Dzięki za odpowiedzi

   Agnieszka1212
  • Więc jeśli wyczyściłaś konta na 12 października, to najlepiej z działu w niej zrezygnuj (na podstawie § 8. regulaminu promocji) w oddziale lub telefonicznie; potem wpłacając nowe środki będziesz mogła przystąpić do bieżącej edycji 17 (być może wpłacać nic nie trzeba, a wystarczy zostawienie starych).

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy ma ktoś regulamin promocji utrzymaniowej konta 2% karta/5% Blik w Mille? Chodzi mi o fragment dotyczący tego, że liczą się transakcje wykonane, a nie zaksięgowane. Było na forum, ale nie mogę znaleźć…

  abc Odpowiedz
  • Wklejam jeszcze raz,
   REGULAMIN OFERTY „ZYSKAJ 360 ZŁ – Edycja V

   §3.
   (…)
   3. Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy wydanej do Konta karty debetowej, w danym miesiącu kalendarzowym.
   4. Za płatność BLIK uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet jako Płatności Mobilne BLIK w danym miesiącu kalendarzowym.

   Bogdan
  • Dzięki, szukałem tego postu wszędzie…reklamacja bez podparcia się regulaminem została odrzucona…

   abc
  • A możesz wkleić – jak to uzasadniają ?

   Bogdan
  • Premia została wypłacona w prawidłowej wysokości. Ostatnie dwie transakcje Blik zostały wykonane w trakcie przetwarzania nocnego sytemu o godzinie 22:32 i 22:35. Transakcje te zgodnie z regulaminem zostały zaksięgowane z datą 01 października.
   WARTO WIEDZIEĆ
   Zwroty za te transakcje zostaną wypłacone w kolejnym miesiącu.
   Mam nadzieję że powyższe wyjaśnienia będą pomocne w weryfikacji nagrody.
   W przypadku pytań zachęcam do ponownego kontaktu.

   abc
  • Ja też nie mogę doprosić się moneybacku a płaciłem blikiem na 800zł. Ponadto drugi raz z rzędu wycofywałem środki na weekend badania salda i pomimo dwóch powrotów nadal część środków jest oprocentowana standardowo. Złodzieje!

   nikt
 • Czy ktoś się orientuje czy po połączeniu millennium i eurobanku będzie można korzystać z tej promocji? Aktualnie nie mam w millennium konta osobistego (tylko techniczne), ale po połączeniu „wpadnie” mi konto osobiste z eurobanku.

  Ixi Odpowiedz
  • Promocja dotyczy konta oszczędnościowego Profit, nie zwykłego konta osobistego.

   Be@
  • Będziesz już oficjalnie klientem Mille więc możesz założyć Profit i korzystać z tej promocji

   Kate
 • Witam. Czy w momencie czyszczenia konta, aby móc wziąć udział w kolejnej edycji promocji, jakąś rolę odgrywa włączony limit/debet konta?

  ŁukaszJ Odpowiedz
  • W promocji bierzesz udział zawsze, jeśli zasilasz konto i masz Konto Oszczędnościowe Profit. Kwestia tego, ile z twoich środków na KO Profit będzie oprocentowane promocyjnie. Dlatego im mniej środków masz (w sumie na ROR i KO) na dzień badania salda (sobota), tym lepiej.
   Teoretycznie kwota debetu „psuje” saldo zerowania środków, ale rozróżnijmy 2 sytuacje:
   *zostawiasz/nie wypłacasz tego debetu na dzień badania salda- wtedy dopóki masz debet nieruszony- wszystkie oszczędności „pracują” promocyjnie. Następnie, kiedy wypłacasz z debetu, taka sama kwota przestaje być na 2,7%, a jedzie standardowo, do czasu uregulowania debetu.
   *wypłacasz nawet ten limit na dzień badania salda- będziesz miał oprocentowane promocyjnie wszystkie środki nawet, gdy korzystasz z limitu.

   Druga opcja ma zaletę, gdy np. masz duży ten debet i inwestujesz go gdzieś na 14 dni (koniec i początek miesiąca).

   Dan
  • „kwota debetu »psuje« saldo zerowania środków”
   — nie rozumiem, kwota przyznanego limitu? Czy ona ma jakieś znaczenie? Wydawało mi się, że znaczenie może mieć tylko kwota wykorzystana. A wtedy zasada byłaby prosta: zasadniczo na dzień badania trzeba mieć jak najmniej, ogólnie przyjmujemy 0,00, ale jeśli ktoś korzysta z debetu, to może to być jak największa liczba ujemna (zadłużenia).

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, kwota przyznanego limitu, bo jeśli np. masz przyznany limit 1000 zł, to w mille widzisz ten tysiąc jakby to był twój tysiąc, czyli ciągle jesteś na +1000 zł.

   Dan
  • No ok, ale tu nie chodzi o to, co ja (klient) widzę, a co „widzi” bank sprawdzając saldo dla promocji. Ja się nie upieram, być może masz rację (dodatkowo mnie rzecz nie dotyczy), ale dziwne mi się wydaje, by bank sprawdzając salda rozumiane jako „suma sald […] rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych […] z uwzględnieniem ujemnych sald na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, wynikających z wykorzystania limitu na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym” uwzględniał kwotę dostępnych środków (wraz z limitem), a nie saldo księgowe.

   Ale w praktyce to znaczenie może mieć chyba tylko w przypadku, gdy ktoś wysokość limitu po dniu badania zmieni; wtedy np. obniżenie limitu z 10 do 1 kzł w przypadku uwzględniania kwoty dostępnych środków obniżyłoby kwotę promocyjnie oprocentowanych środków o 9 kzł (bo na dzień badania „miałeś te 10 tysięcy”, a teraz „masz tylko tysiąc”), a w przypadku salda księgowego niczego by nie zmieniło.

   Bo poprawić oprocentowanie przez zadłużenie się na dzień badania chyba się nie da… No, może najwyżej na sam okres weekendu badania salda, można by coś na Profit zostawić i zrekompensować to ujemnym saldem na ror…

   Don Quijote de la Mancha
 • W apce millennium zauwazylem ze mozna otworzyc drugie konto profit jako powiazane z kontem eurobanku tez na 2,7%. Ciekawe czy bedzie dla kolejnej puli 100kzł i czy beda rozne okresy startu bonusowego procentu?

  Herman Odpowiedz
  • I moze da sie pomiedzy nimi przezucac srodki by na drugim odpalala sie nowa promocja?

   Herman
  • „Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze” – tyle oficjalnie napisano dodatkowo” Nowe środki są oprocentowane promocyjnie przez 92 dni od momentu przystąpienia do promocji, tj. od dnia, w którym nastąpi pierwsze uznanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit” – czyli na chłopski rozum jeśli możesz mieć 2 konta profit to możesz mieć 2 niezależne promocje – swoją drogę dzięki za pomysł być może jednak nie warto zamykać konta 360 ….

   zenek64
  • Gdzie jest taka opcja? U mnie nie znalazłem :(

   Dobcio
  • Chyba się nie da. Jak napisał zenek:
   Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze

   Moje konto W pełni i konto z Mille mają tego samego posiadacza

   Kate
  • @Kate, ale skoro założyć się da… W Getin też niby zawsze można było mieć jedną Mobilną, a przez krótki czas dało się założyć dwie… Choć w przypadku ko większe prawdopodobieństwo, że się zorientują zanim na koniec miesiąca nalicza odsetki… Więc ryzyko jest spore.

   Don Quijote de la Mancha
  • A komuś w praktyce udało się otworzyć takie konto? Zobaczymy…

   Kate
  • założyć się dało, reszty nie sprawdzę bo niemam tyle środków, ale komuś może się to przydać:)
   https://zapodaj.net/6bbf9492505fc.jpg.html

   Herman
  • no tak zamazałem „wszystkie” numery kont :D

   Herman
  • @ Dobcio, w apce …moje finanse > oszczednosci i inwestycje > i tam pod „konta oszczędnościowe” było załóż konto

   Herman
  • iOS czy Android? Pod iOS nie widzę więc albo już to zamknęli albo Android uprzywilejowany …

   zenek64
  • Android

   Herman
 • Zapytam tutaj może ktoś mi podpowie:Bank Millenium połączył się z Eurobankiem i widać już produkty Eurobanku w Millenecie zatem
  1) Można ustawić KK Eurobanku pod BLIKA tak samo jak karty wydane przez Millenium czy płacenie BLIKiem z KK Eurobanku będzie transakcją bezgotówkową z grace period ?
  2) Czy można zmienić KK Visa standard od Eurobanku na Impresję lub Alfę od Banku Millenium w „uproszczonej procedurze” (zmienić typ KK lub zamknąć jedną otworzyć drugą z przepisaniem limitu?)
  3) Czy można zamknąć konto 360 z kartą Visa od M i zostawić sobie konto W Pełni od Eurobanku z kartą MC i korzystać z KO Profit na niezmiennych zasadach? Widziałem już w Millenecie że można przypiąć przelewy na telefon BLIK oraz wypłaty z bankomatu BLIK pod konto W Pełni więc zważywszy że do konta W Pełni zostaje zachowany program 5 % moneybacku za niektóre kategorie to posiadanie konta 360 dodatkowo nie ma zastosowania….

  zenek64 Odpowiedz
  • Czy miałeś produkty w Millenium już z chwilą połączenia? Brata zapraszają do oddziału jeśli w ogóle jest zainteresowany kartą kredytową w celu potwierdzenie tożsamości ( taki komunikat jak klikał nowa karta kredytowa).

   bolek
  • tak mam konta w obu bankach i KK visa standard Eurobanku i KK Alfa od Mille

   zenek64
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy