2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (i 200 zł na start)

Zakończona

Ruszyła 12 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Tym razem promocyjne 2,7% dla nowych środków dostępne jest dla kwoty 100 000 zł. Nowi klienci mogą również zyskać łatwe 200 zł za założenie konta.

Konto Oszczędnościowe Banku Millennium - 2,7% do 100 000 zł
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 12.01.2019. Idealnie więc, jeśli mieliśmy w banku w tym dniu niewiele pieniędzy – wszystko ponad tę kwotę będzie traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 13.01.2019 – 30.03.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie). Przykładowo przystępując do promocji w połowie lutego nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał aż do połowy maja. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w swoim poradniku.

W 12 edycji promocji kwota maksymalna objęta promocyjnym oprocentowaniem spadła do 100 000 zł. Do tej kwoty zarobimy więc 2,7% w skali roku, a ponad – 1,4%. „Stare” środki zarobią standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

Pamiętajmy również, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć aż 200 zł – i to na bardzo łatwych zasadach! Szczegóły w moim prześwietleniu promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Oczekiwaliśmy jednak promocyjnego oprocentowania środków do 200 000 zł i podniesienia oprocentowania do 2,8%.

  Marek Odpowiedz
 • Witam,
  Czy mogę zrezygnować z 11 edycji która u mnie trwa do 13-02-2019 ( mniejsze oprocentowanie) a następnie przystąpić do 12 edycji z tego samego konta z dniem 14-01-2019? Czy będę mógł przystąpić do niej po 13-02-2019?
  Czy ewentualnie rozwiązaniem możne być otworzenie nowego konta oszczędnościowego od współwłaściciela rachunku który posiada inny MilleKod
  Dziękuje

  Felipe100 Odpowiedz
  • @Felipe100, jak to mniejsze oprocentowanie? Przecież od kilku edycji jest to samo 2,7% (zmienia się tylko kwota podlegająca promocyjnemu oprocentowaniu – raz jest to 100 tys., a raz 200 tys.). Być może czegoś z Twojego wpisu nie zrozumiałam, ale wg mnie rezygnacja z poprzedniej edycji nie ma większego sensu, szczególnie jeśli trzymasz tutaj oszczędności powyżej 100 tys.

   Mari
  • Zrezygnować zawsze możesz ale w 11-edycji było oprocentowanie także 2,7% i to do 200kpln. Mam taką samą sytuację jak Ty i w poniedziałek wracam z powrotem z kasą do 11-edycji.

   ZICHI
  • miałoby to sens gdy np w poprzedniej edycji nie calosc felipe ma na 2,7% a czesc srodkow bo np. nie wyczyscil na weekend konta, chyba zrezygnowac mozna z edycji na infolinii choc nie testowalem

   jan9999
  • Tak, na infolinii możną zrezygnować z aktualnej promocji. Jest to z resztą napisane nawet w Millenecie.

   Błaż
 • Wypłacałem w sobotę, pokazują się jako zablokowane. Pani na infolinii powiedziała, że zablokowane środki się liczą, ktoś potwierdzi?

  yuq Odpowiedz
  • Może napisz, co masz na myśli z tym „wypłacałem”.
   Będzie się liczyło z tą datą, jaką zobaczysz po skończeniu blokady.
   Millennium kultywuje zasadę wszystkich niedziel niehandlowych, więc nawet przelewy zrobione w sobotę wieczorem potrafi zapisać jakby to było w poniedziałek.

   Iks
  • poza tym kładą się spać o 21:00 i przelewy zlecone po tej godzinie (nawet wewnętrzne, czyli z konta Profit na 360°) zwykle idą dopiero następnego dnia…
   (nie tylko w weekendy, w dni powszednie też)

   Be@
 • Jutro wpłace np 7 tys zł
  Za pare dni przeleje np 2 tys zl. Za miesiąc kolejne 3 tys zł.
  Jak to wtedy będzie liczone, oprocentowane ?

  IreneuszN Odpowiedz
  • Oprocentowanie liczone jest normalnie, jak to na kontach oszczędnościowych: osobno na koniec każdego dnia. Np. gdy na koniec dnia na 2,7% jest około 7 kzł, to odsetki za ten dzień wyniosą ok. 0,52 zł przed opodatkowaniem, a gdy jest 12 kzł, to ok. 0,89 zł brutto.

   Don Quijote de la Mancha
 • Tylko 100k? Żart.

  ceglaaa Odpowiedz
  • Millennium przeważnie na ko miał taki limit promocyjny, 200 kzł bywało stosunkowo rzadko; natomiast kiedyś ich oprocentowanie się wyróżniało, a obecne 2,7% to już nawet Alior daje…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie gorzej, to jakaś smierdząca padlina, której już nikt nie tknie.

   Wojak
  • Millenium ma dużo depozytów a ostatnio jeszcze trafiło do nich sporo środków z banków Czarneckiego.

   Dobcio
 • Dziękuje za odpowiedzi.
  Przystępując do 11 edycji ( w listopadzie) nie wyczyściłem kont wiec teraz do lutego większość oszczędności miałem na nie promocyjnym oprocentowaniu.
  Oczywiście w tamtym tygodniu opróżniłem konta, natomiast nawet jak z nimi wrócę jutro to nadal będę do polowy lutego w 11 edycji z niższym oprocentowaniem.
  Dzisiaj złożyłem dyspozycje o rezygnacje z 11 edycji i jutro przelewając środki na KO zapewniono mnie ze będą oprocentowane na 2,7 % w 12 edycji.
  Pozdrawiam

  Felipe100 Odpowiedz
 • Hmmm… źle to wróży. Trochę statystyki. Oprocentowanie 2,7% rozpoczęło się pierwszą promocją w 2018 r. i cały rok było niezmienne (6 promocji). Wcześniej było 2,5% i również zaczęło się od pierwszej promocji w styczniu 2017. Cały 2017 był na 2,5% (6 promocji). Rok wcześniej, czyli w 2016 oprocentowanie wynosiło 2,7% – i znowu od pierwszej styczniowej do ostatniej (6 promocji). Jeszcze wcześniej w 2015 było 3,0%.
  O ile na początku oprocentowanie KO Millennium było warte poświęceń (np. czasu – zarówno na czytanie regulaminów, jak i na skomplikowane przelewy), to teraz … to średnia półka. Sporo ofert jest lepszych i bardziej wydajnych (bez konieczności skakania, czy limitów przelewów). A analiza statystyki nie wróży najlepiej na 2019.
  Co do limitu kwoty na KO – przypominam, że kiedyś dali nawet max 50k.

  Be@ Odpowiedz
  • @ be kiedyś KO Millenium było główna konkurencją BGZ Optima i oba banki rywalizowały o nasze oszczędności teraz Optima zdechła i już żadnej promocji nie ma w Millenium stagnacja zobaczymy co jutro getin pokaże bo u nich promocja trwa do dziś z kolei KMO w Alior jeszcze przez tydzień trwa aktualna promocja i w sumie mogliby dać następną :-) a 2,7 chyba oferuje jeszcze Santa na KO

   zenek64
 • § 3. Pkt .1. Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.

  3. Jeżeli Klient jest posiadaczem więcej niż jednego Konta Oszczędnościowego Profit, może uczestniczyć w Promocji na każdym z nich, z zastrzeżeniem ust. 1. Wówczas
  Łączne saldo, Łączne saldo progowe i Nowe Środki wyliczane są osobno dla każdego Konta Oszczędnościowego Profit.
  Rozumiem, że możemy mieć więcej niż 1 konto oszczędnościowe i na każdym mieć włączoną inną Promocję????

  Sebuś Odpowiedz
 • A co w sytuacji gdy pieniądze przelałem do innego banku w piątek ale obecną promocję mam do 14 stycznia? Czy przelać pieniądze już jutro czy dopiero we wtorek?

  Tomek123 Odpowiedz
  • Jak przelejesz jutro to od wtorku automatycznie zacznie się kolejna. Takze tez będzie OK

   Michał
 • Przyznam, ze od jakiegoś czasu mam problem z Millennium.
  Po transformacji ustrojowej było to jedno z moich kont biznesowych.
  Kłopot w tym, że ja ciągle dorastam a Millennium nie za bardzo.
  Poza tym kupa promocji dla nowych a mnie cięgiem ch. w zęby.
  Muszę pomyśleć.

  Bufon Odpowiedz
 • ja też myślałem czy się z Millenium nie pożegnać ale …. jestem posiadaczem konta w Eurobanku które trzymam ze względu na zwroty z programu rodzina i przyjaciele czy jak on się tam teraz nazywa …. mniejsza o to jak Mille przejmie Eurobank to i tak nie będę dla nich nowym klientem a skoro przejęcie planująna 3/4 kwartał 2019 …. to bez sensu zamykać teraz Millenium i trzymać dalej Eurobank

  zenek64 Odpowiedz
 • Witam.
  Jak większość wróciłem dziś z środkami na KO w millenium. Niestety puki, co w szczegółach konta oszczędnościowego profit – kwota z promocyjnym oprocentowaniem to 0 zł. Wiecie może czy trzeba poczekać do jutra na zmianę tego komunikatu? Przy okazji informuję, że bank millenium pozwala już podglądnąć szczegóły konta oszczędnościowego dla ludzi, którzy posiadają to konto wraz z żoną – kilka miesięcy temu nie było to możliwe.

  Darek Odpowiedz
  • jutro będzie już prawidłowe wskazanie, bo jeszcze dziś możesz sobie kasę wypłacić z KO to jak chcesz już mieć oprocentowane promocyjnie

   adaś
  • Mam ten sam problem. Wypłaciłem cała kasę w piątek i wpłaciłem w poniedziałek. Dalej w szczegółach konta pokazuje mi oprocentowanie standardowe mimo ze saldo z 12.01 pokazuje 0

   LwiaNerka
 • U mnie dalej widoczna jest 11 edycja. Wypłaciłem w czwartek ponad 20k i ponownie wpłaciłem 20k. Okres naliczania promocyjnego oprocentowania: 07-12-2018 – 08-03-2019
  Środki oprocentowane promocyjnie: ~500zł.
  Czego mi wcześniejszych nie liczy? Mam inny okres promocyjny, jak wyżej?

  krz Odpowiedz
  • Wg. mnie musisz zakończyć poprzednią edycję przed czasem. Wówczas saldo ponad to, co było 12.01 powinno z automatu wskoczyć na prawidłowe oprocentowanie. Obecną edycję możesz zakończyć poprzez czat w millenet ew na infolinii.

   Darek
  • Ale to znowu muszę wyciągnąć środki, zakończyć i wpłacić?

   krz
  • Masz lepszą promocję, bo do 200.000, a nie do 100.000. Dlaczego chcesz zmieniać na gorszą? Po zakończeniu Twojej 11 edycji, dokładnie 9.03, automatycznie wpadniesz w 12.

   Joana
  • Joana – Nie wzielas pod uwage badania salda z dn. 12 stycznia

   Bartglw
 • Krz nie musisz. Sam to przerabiałem. Musisz zakończyć na infolinii lub czat millenet poprzednią edycję poczekać 2 dni i wówczas wszystkie środki ponad saldo z dnia 12.01 będą oprocentowane 2.7 %.

  Darek Odpowiedz
  • Wczoraj złożyłem zgłoszenie. Podobno 11stka na automatycznie wygasnąć dzisiaj lub jutro wszystkim.

   krz
  • Coś chyba mieszasz. Wygaśnie tym którym kończy się indywidualny okres.

   someone
 • Wczoraj skończył mi się okres promocyjny 92-dniowy 11 edycji promocji. Dzisiaj powinna rozpocząć się 12 edycja (11.01 saldo wyzerowane, 14.01 środki powróciły.
  Tymczasem w systemie Mille, w zakładce „Promocja” widzę:
  „Aby wziąć udział w Promocji i skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania, wpłać nowe środki.”. W zakładce moje środki natomiast: „Nie bierzesz udziału w promocji” i cała kwota środków zaliczona jako „Środki oprocentowane standardowo”. Czy to normalne? Wydawało mi się, że dotychczas komunikat z dnia na dzień wykazywał zmianę promocji i właściwie naliczał środki promocyjne (przy przejściu pomiędzy dwoma promocjami, zakładając oczywiście wyzerowanie salda na dzień jego badania).

  Bogy Odpowiedz
  • przelej 0,01 PLN aby uruchomić nową promocję.

   someone
  • Tak właśnie doradził mi konsultant (przelanie 1zł). Dotychczas jednak, nigdy nie było konieczności aktywowania nowej promocji dodatkowym przelewem (aktywowała się automatycznie) – stąd moje zdziwienie. Pytałem na czacie czy coś się zmieniło w zasadach w porównaniu do poprzednich edycji – konsultant stwierdził, że zmian nie było. Czy więc nie przelewając symbolicznej złotówki, moje środki byłyby oprocentowane „standardowo”?

   Bogy
  • Tak.

   someone
 • Jak dzisiaj wpłacisz , to nowa promocja będzie widoczna jutro bo saldo środków jest
  zawsze na dzień poprzedni

  TYCH Odpowiedz
  • I pierwszy dzień obowiązywania okresu nowej promocji dla danego klienta jest takim specyficznym, w którym system nie wyświetla informacji o udziale w promocji (co ma jakiś sens, bo musiałby wyświetlać informacje o braniu udziału w poprzedniej edycji, na koniec poprzedniego dnia, a wtedy trzeba by to gramatycznie przeformułować).

   Don Quijote de la Mancha
 • millegang znowu „zapomina” naliczać promocyjne oprocentowanie środków mimo spełnienia warunków. Sprawdzajcie swoje rachunki i piszcie reklamacje.

  imie Odpowiedz
 • Kończy się promocja – chyba pora wycofać środki.

  ktos Odpowiedz
 • milegang znowu przycina w pręta, tym razem w pakiecie. Naliczyli opłatę za prowadzenie rachunku mimo spełnienia warunków oraz indywidualny okres promocyjnego oprocentowania się skończył i znowu trzeba go uruchamiać za pomocą wpłaty nowych środków.

  imie Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy