2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium wystartował z 18. edycją promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Zgodnie z przewidywaniami kolejna edycja ponownie premiuje nowe środki i płaci za nie 2,7% do 100 000 zł przez 92 dni. Ciągle jest to więc najbardziej przewidywalny rachunek oszczędnościowy na rynku, z którego można korzystać cyklicznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 16.11.2019. Idealnie więc, jeśli nie przeoczyliśmy przypomnienia i w dniu badania salda na koncie było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 17.11 – 11.01.2020. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie grudnia nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy marca. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,1%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

Nie przegap!

Komentarze

 • wystarczy mieć przeniesione konto ROR Prestige z Eurobanku, żeby założyć KO Profit ?

  JoX Odpowiedz
 • Znów tylko 92 dni?

  Nikt Odpowiedz
 • Tak sobie liczę 92 dni od jutra wypadają 18 lutego we wtorek. ktoś sie orientuje czy prawidłowość polegającą na tym że dzień zliczania salda generalnie jest ustalany na koniec przedostatniego dnia edycji jest prawidłowoscią czy bywa różnie?

  marynatek Odpowiedz
 • nagle mnie jakaś ciemność umysłu dopadła
  wypłaciłem pieniądze na ten weekend, więc po wpłacie z powrotem oraz zakończeniu bieżącej promocji wskoczę w tę, co rozpoczyna się dzisiaj, no nie? aktualna moja promocja kończy się dopiero 9 stycznia, gdy kolejne badanie będzie zaledwie 2 dni później. zatem jest niemal murowane, że w styczniu nie będzie potrzeby z mojej strony wypłacać pieniędzy, gdyż dzięki nowej promocji (zaczynającej się od dziś) promocyjne oprocentowanie trwać będzie do 10 kwietnia (luty ma 29 dni)?

  joseba Odpowiedz
 • Cześć,
  Czy może mi ktoś udzielić informacji czy jak uczestniczę w edycji 15 i teraz wyczyściłem konto i na dzień badania konta 18 edycji mam 0 to czy jak się skończy 15 edycja to z automatu wpadnę w 18 edycje? Czy za każdym razem trzeba rezygnować na infolinii?
  15 edycja w moim wypadku:
  Okres naliczania promocyjnego oprocentowania:27-08-2019 – 04-12-2019
  do 18 edycji można przystępować do 11.01.2020.
  Pytanie czy to się uda zrobić automatycznie?

  Filip Odpowiedz
  • Nie musisz z niczego rezygnować. Automatycznie wskoczysz do 18. edycji :)

   Michał
  • Srodki wyzerowane na dzien 16.11 przelane na konto 19.11 (nie pamietam numeru edycji promocji ale do 12.12 mialem podwyzszone) – NIE ZOSTALY AUTOMATYCZNIE zaliczone do 18edycji. Sprawdzcie u siebie bo moze tez nieswiadomie nie bierzecie udzialu w promo ktora zawsze sama wchodzila

   tomekkkkkkkkk
 • Mam problem, 15.11 w piątek kończyła mi się poprzednia lokata, żeby skorzystać z nowej lokaty w piątek 15.11 koło godziny 12.00 przelałam wszystkie środki z Konta oszczędnościowego i konta podstawowego do innego banku. W niedziele zrobiłam przelew do Millenium i dziś rano środki trafiły do Millenium i zaraz zostały przelane na k. oszczędnościowe. Teraz sprawdziłam i środki na lokacie są oprocentowane standardowo. Czy mogłam popełnić jakiś błąd?

  Mon Odpowiedz
  • Poczekaj do jutra – sprawa się wyjaśni.

   Andrzej44
  • @Andrzej44
   Nie musi czekać do jutra… Już dzisiaj wiadomo, że jutro środki będą oprocentowane promocyjnie. Info o oprocentowaniu promocyjnym pojawia się następnego dnia po wpływie środków. Szkoda, że Millennium nie informuje o tym w jakiś przyjazny sposób. Powyższe pytanie pada co chwilę.

   PyramidHead
  • „Już dzisiaj wiadomo, że jutro środki będą oprocentowane promocyjnie”
   — środki na lokacie?

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don
   Lokacie? Czy to nie wpis o koncie oszczędnościowym?

   PyramidHead
  • Trudno mi powiedzieć, na jaki temat jest ten bełkot (czy w ogóle bełkot może być na temat?), ale wyraźnie jest tam coś o lokacie: „w piątek kończyła mi się poprzednia lokata”…

   Don Quijote de la Mancha
 • Trochę się pogubiłam z tym automatycznym przejściem do kolejnej edycji.
  Aktualnie uczestniczę w edycji 17 i mam promocyjne oprocentowanie do 03.02.2020.
  W ostatni piątek wypłaciłam całą kwotę a dzisiaj środki z powrotem przelałam na KO Profit. Tym samym wskoczę do edycji 18 po zakończeniu aktualnej czyli od 04.02.2020 do 05.05.2020. W związku z tym w styczniu 2020 wydaje mi się, że nie będzie potrzeby zerowania konta. A jeśli bym to uczyniła i oczywiście bank wprowadziłby edycję 19 to od 04.02.2020 automatycznie wskoczę do 19 pomijając 18 edycję ?

  Grażka Odpowiedz
  • Do 18 edycji już nie wskoczysz, ponieważ twoja 17 edycja kończy się 03.02 a edycję 18 można uruchomić tylko do 11.01.
   Przed 12.01 musisz wyzerować konta, 13.01 jak wrócisz ze środkami to dalej będziesz miała swoją 17 edycję do 03.02, a od 04.02 wskoczysz w ewentualną edycję 19.

   Przemysław
  • może w odpowiednim momencie zrezygnować z 17 i wskoczy do 18

   kruczi
 • @Przemysław
  Ja właśnie w dniu dzisiejszym aktywowałam edycję 18 a ponieważ nie mogę korzystać jednocześnie z dwóch promocji, automatycznie wskoczę do 18 po zakończeniu 17 czyli 04.02.2020

  Grażka Odpowiedz
  • Nie. Albo-albo. Albo promocję aktywujesz i do niej wskakujesz, albo nie aktywujesz. Tego nie można zrobić na zapas.

   Don Quijote de la Mancha
  • Jedyna opcja żebyś wskoczyła na 18 edycję to kontakt z infolinią i wypisanie z aktualnej 17 edycji. Ale tylko do 11.01. Po tej dacie, tak jak pisałem 18 edycja cię omija.

   Przemysław
  • @Grażka jeśli przez infolinię nie wypiszesz się z aktualnej 17-tej to nie ma możliwości, by automatycznie wejść do 18-tej. Ale przecież nic złego – ominiesz 18 i wskoczysz automatycznie do 19-tej – tutaj będziesz potrzebowała zerowania salda.

   Bolo
 • Poprzedni okres promocyjnego oprocentowania kończy mi się 21 grudnia. Czy 22 grudnia automatycznie zostanie u mnie uruchomiona 18 edycja promocji i od 22 grudnia będę miał promocyjne oprocentowanie przez kolejne 92 dni? Dodam, że przed startem 18 edycji Programu wyczyściłem konto.

  Lord Klops Odpowiedz
 • Witam. Jestem w edycji 16 do 09.01.2020 r. Zerowałem w ten weekend konto. Proszę o informację czy powinienem trzymać środki do 09.01.2020 r. na edycji 16 i zerować konto 10.01.2020 r. przed edycją 19 – stą? Czy wówczas automatycznie wskoczę w kolejną edycję 19? Czy powinienem na infolinii teraz zmienić edycję na 18-stą? Wydaje mi się, że nie ma sensu tego robić, ale proszę o radę. Pozdrawiam

  Darek Odpowiedz
  • na Twoim miejscu nic bym nie robił
   badanie salda dla edycji 19 będzie prawdopodobnie 11.01
   Twoja 18 edycja odpali się 10.01
   w sumie to możesz nawet konta nie zerować i pominąć 19 edycję

   kruczi
  • No idealna sytuacja, lepiej być nie mogło — gdy okres uczestnictwa w starej edycji promocji kończy się w przedostatnim dniu przystępowania do bieżącej edycji. Wtedy nie trzeba ani zerować, ani nawet kombinować z telefonowaniem i wypisywaniem się…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję za informację Panowie. Nic nie będę robił, a 10 po prostu uciekam z środkami i po weekendzie wskakuję w edycję 19 – stą.

   Darek
  • Nigdzie nie uciekasz. Od 10.01 wskakujesz automatycznie w edycję 18. Nic nie musisz zerować bo 19 edycja cię omija.

   Przemysław
 • @Admin: tego konta oszczędnościowego również brak w Rankingu Kont Oszczędnościowych. Coś z tym rankingiem nadal jest „nie tak”. :)

  Dario Odpowiedz
 • ktoś wie czy jak mam teraz konto 360 i z eurobanku to jakbym teraz zamknął 360 to wpłynie to na promocyjne oprocentowanie KO Profit?

  Paweł Odpowiedz
  • Właśnie tak zrobiłem -:) wizyta w oddziale przepięcie KO Profit pod ROR W Pełni i zlecenie zamknięcia konta 360 wraz z kartą debetową do tego konta – nie spodziewam się by w takiej sytuacji dział utrzymania dzwonił z propozycją ale zobaczymy …. na promocje nie ma wpływu przypilnuj tylko by KO PROFIT powiązali z kontem po Eurobanku bo inaczej nie wypłacisz kapitału z Profit …

   zenek64
  • To ciekawe, mi w oddziale powiedzieli, że to niemożliwe (przypięcie konta profit na w pełni). Na infolinii próbowali, ale też nie przeszło (facet twierdził że musiałby zamknąć konto profit). Czy to robiłeś to może w oddziale w Warszawie?

   Ph
  • PH bez problemu w oddziale w Warszawie (Górczewska 200) – należy przy wejściu poprosić „kogoś ogarniętego” bo masz trudną sprawę – w ostateczności konta 360 nie zamknąłem bo dzwonili z utrzymanką ale mam cały czas podpięte KO Profit pod konto EB W Pełni, więc jak moneyback się skończy znowu spróbuję zamknąć 360

   zenek64
  • Czyli moneyback utrzymaniowy do 360 dali mimo posiadania i tak innego ror? To może też sobie do mojego Prestige otworzę 360, żeby je zamknąć… 😝

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don spróbuj najlepiej od razu z drugim KO Profit :-) – mi się nie udało 2 otworzyć gdyż wszystkie dane posiadacza (mię nazwisko adres ) są identyczne w EB i w Mille – ale czytałem na którymś forum że dało się w dniu fuzji otworzyć drugie KO Profit w Mille.

   zenek64
 • Cos się zmienilo w milenium? pobrali mi 7zł za karte. I to jeszcze weszli na minus!

  kociara Odpowiedz
  • mi pobrali za kredytówkę niesłusznie 7,99, mimo, że biorę udział w promocji i zrobiłem 1 transakcje…

   abc
  • Chyba po tej migracji coś mają niehalo z sytemem, mi zaksięgowali transakcję, którą wcześniej odrzucili…

   Kate
 • Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty do Konta 360°. W kolejnych miesiącach opłata nie jest naliczana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium; z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim oraz zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).

  Nic się nie zmieniło.

  zaqu Odpowiedz
 • Coś musiałem pochrzanić… Wyzerowałem konto przed 16.11 wróciłem ze środkami a tam… 0 środków na koncie promocyjnym oraz, że dalej jestem w 17 promocji: 13-11-2019 – 12-02-2020. Mogę zrezygnować z 17 i automatycznie wskoczę do 18? Zapewnie nie wyzerowałem środków przed promocją nr 17…

  Krzysztof Odpowiedz
  • „Wyzerowałem konto przed 16.11 wróciłem ze środkami a tam… 0 środków na koncie promocyjnym oraz, że dalej jestem w 17 promocji” — jeśli nie poza tym się nie zmieniło (np. nie wylazłeś środków z zakończonej lokaty), to nie widzę możliwości, byś w 17 edycji mógł teraz mieć mniejsze saldo promocyjnie oprocentowane, niż wcześniej.

   Don Quijote de la Mancha
  • Moja teoria jest taka. Byłem w „15” lub „16” edycji do 12.11 następnie 13.11 wskoczyłem do „17”. Później 15.11 wyzerowalem środki na weekend. Wróciłem z nimi po weekendzie 18.11 i dalej jest w edycji „17” przed którą nie zerowalem nic. Teraz pytanie, czy jak zadzwonię, że chce zrezygnować z edycji „17” to czy wskocze z automatu do „18”? Czy przed telefonem do millenium mam znowu coś zerowac np. konto Profit?

   Krzysztof
 • Czy po zakończeniu oferty utrzymaniowej konta (2% platności kartą i 5% płatności blikiem przez 6 miesięcy), po ponownej rezygnacji z konta, proponują coś jeszcze czy nie? Próbował ktoś?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Ciekawe, że teraz okres przystąpienia do oferty to 8 tygodni – wcześniej było 5 tygodni. Czyli teraz kolejne edycje będą się pojawiać co 8 tygodni i następna będzie dopiero w styczniu?
  Nie wypłaciłem w połowie listopada kasy, bo chciałem przystąpić dopiero do następnej edycji, która teoretycznie miała by się zacząć 22.12, a więc myślałem nad wyczyszczeniem konta 10.12, a tu cholery rozpierdzialiły mi mój misterny plan… Dobrze myślę?

  Dario Odpowiedz
  • Nie, to poprzednie okresy przystąpienia do promocji były wyjątkowo krótkie, historycznie w okresie końca roku okres przystąpienia do promocji wynosił ok 3 miesięcy, w tym roku skrócili do 2óch, w grudniu nigdy nie kończył się żaden okres promocji, dzięki czemu zmniejszali ryzyko odpływu środków przed statystykami końca roku

   Dzikus
 • Pewnie wyjadacze wiedzą to już od dawna ale ja zorientowałam się dopiero wczoraj, że jeśli indywidualna edycja promocji kończy się w sobotę to kolejna rozpoczyna się dopiero w poniedziałek, bo w niedzielę nie ma przetwarzania danych i nowa edycja nie może się uruchomić. W święta jest pewnie tak samo. Poprzednia edycja skończyła się 30.11 a nowa zaczęła 2.12. W niedzielę kasa leżała nieoprocentowana.

  Lidia Odpowiedz
  • Odsetek nie sprawdzałam, bo zawsze się mylę (wpłacam kasę w trakcie trwania i wypłacam na badanie więc ciężko mi policzyć dokładnie) ale tak, jest dziura. W niedzielę (1.12.) promocja się nie wyświetlała ani w poniedziałek (2.12). Dopiero dziś ją widzę ale działa od wczoraj. Konsultant napisał tak: „Z racji tego, że 1.12 wypadał w niedziele i z niedzieli na poniedziałek nie ma przetwarzania systemu to promocja rozpoczyna się od 2.12 i trwa do 2.03.2020 r.”

   Lidia
  • Odsetki za listopad są naliczone raczej poprawnie. Ale tu chodzi o 1.12. Te będą naliczone potem.

   Lidia
  • Ale jaja, no tak, skoro informacja o uczestnictwie w promocji nie wyświetlała się nie przez jeden dzień, jak to jest standardowo, a przez dwa, do tego jako początek wyświetlany jest poniedziałek — to wygląda na to, że odsetki promocyjne się za ten dzień nie naliczyły (bo gdyby się naliczyły, to oznaczyłoby możliwość uczestnictwa w edycji zaczynającej się w niedzielę jeden dzień dłużej). Fajnie by było, gdybyś to na koniec miesiąca sprawdziła…

   Ciekawe, czy pobudzenie konta wpływem w niedzielę by coś zmieniło (pewnie nie).
   Ciekawe, jak się to ma do regulaminu, w regulaminie promocji nie ma nic o dniach roboczych czy niedzielach, piszą „Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego – okres 92 dni, którego zakończenie jest niezależne od Okresu przystąpienia do Promocji, liczony od dnia, w którym nastąpi Pierwsze uznanie Nowych Środków na Koncie Oszczędnościowym Profit”… Może w jakimś innym regulaminie mają jakiś pozwalający na coś takiego zapis, jednak ten fragment regulaminu jest na tyle jednoznaczny, że jakiś UOKiK może powinien się tym zająć…

   Don Quijote de la Mancha
  • nie mają niedziel w systemie, ale odsetki naliczają się prawidłowo

   majaa
  • @majaa, co znaczy „odsetki naliczają się prawidłowo”, chodzi Ci o tę sytuację, gdy indywidualny okres uczestnictwa w edycji promocji kończy się w sobotę?
   Miałaś taką sytuację?
   Co znaczy „prawidłowo”, niezgodnie z wyświetlaną informacją (promocyjnie jeden dzień dłużej)?

   Don Quijote de la Mancha
  • Sprawdzę kwotę naliczonych odsetek za grudzień, jak już się naliczy w styczniu, bo sama jestem ciekawa i dam znać. Nie zamierzam w grudniu robić większych ruchów na koncie więc może się uda.

   Lidia
  • Don już od dawna nie robie nic w millenium w niedziele.

   majaa
 • A taka sytuacja
  Środki 100 zł w 17 edycji promocji od 4.11 do 3.02 przyszłego roku (2,7%), reszta środków % standard. Konto nie wyczyszone w porę.
  Rezygnacja z 17 edycji w pt i wczoraj na KO jest wpis o promocji 18 ale oprocentowanie standard. Na dzień badania czyli 16.11 konto wyzerowane i środki przelane z powrotem 18.11.
  Jest szansa że jutro będzie na całość oprocentowanie promocyjne czy coś źle zrobione. Co?

  hanka Odpowiedz
  • No ale przecież w apce/Millenecie jest informacja „Salda z dnia badania dla Promocji, w której bierzesz udział – 16-11-2019” — jeśli konta na ten dzień wyczyściłaś, to powinnaś widzieć „0,00 PLN”. Jeśli widzisz inną kwotę, to sprawdź, czy na pewno miałaś wtedy zero.

   Czasem tam na samym początku przy wskakiwaniu w nową edycję pojawiają się głupoty (np. niedawno jako dzień badania salda miałem 28-02-2017), ale skoro ta informacja o promocji jest wyświetlana już drugi dzień, to już się chyba nie poprawi…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy to że przeoczyłem zerowanie konta oznacza ze rachunek spada na stałe do standardowego oprocentowania czy moge zerowac przed koncem edycji 18 i aktywuje ponownie 2,7%?
  22 grudnia konczy mi sie 2,7%, wiec bedzie ponad 22 dni straty bez odsetek

  Darek Odpowiedz
  • Spada do standardowego oprocentowania. Jak będzie nowa edycja (12.01) to wtedy do niej wskoczysz, o ile wyzerujesz saldo 11.01.

   Michał
 • Gdzie wy widzicie że jesteści objęci promocją i to którą edycją / do kiedy ona trwa?

  JakubAnderwald Odpowiedz
 • U mnie widać tam oprocentowanie standardowe, a konsultant banku na czacie potwierdził, że jestem objęty promocją. Może być u mnie inaczej, gdyż dopiero założyłem konto i mam chyba jakąś promocję na start – też 2,7%.

  JakubAnderwald Odpowiedz
  • Jeśli dzisiaj założyłeś konto Profit, to info o promocji zobaczysz, niestety, dopiero 27.12 w szczegółach konta, czyli pierwszego dnia roboczego po przelaniu nowych środków.

   Lokata
  • Konto założyłem w sobotę, środki dotarły wczoraj. Zobaczymy po świętach :)

   JakubAnderwald
 • Jestem w 16 edycji, do 16.01.
  Jeśli teraz wyczyszczę rachunek przed 11.01 i wrócę w poniedziałek 13.01 to po zakończeniu mojej promocji 16.01 wpadnę w kolejną t.j. najnowszą 19 edycję?

  Fazi Odpowiedz
 • Dzień badania salda przypada na 10.01.2019, i tego dnia wystarczy przenieść środki czy dzień wcześniej?

  Witek34 Odpowiedz
  • Dzień badania salda będzie na koniec soboty, 11.01. Jeśli nie posiadasz więcej środków niż dzienny limit przelewów, to możesz przelew zrobić nawet w sobotę.

   Przemysław
  • Jaki jest dzienny limit przelewów?

   JakubAnderwald
  • Jeśli mamy włączoną mobilną autoryzację to 100 tys., bez niej 50 tys.

   Przemysław
  • plus 10 tys w aplikacji mobilnej

   Kate
  • plus 30 albo 200 tys. albo więcej telefonicznie

   Don Quijote de la Mancha
  • @JakubAnderwald
   Limit dotyczy dnia zlecenia, nie wykonania. Można zlecać wcześniej przez kilka dni z datą wykonania tego samego dnia. Admin to opisał w poradniku. Czytać :-)

   PyramidHead
 • Czy posiadając konto prestige z KO profit jeśli wyzeruje saldo na 3 dni to naliczy mi opłatę za korzystanie z konta ? W regulaminie jest że bezpłatne jest w przypadku posiadania salda powyżej 100 tys. ?

  ania_z Odpowiedz
  • W zwykłym Prestige (bo może inne zasady są w Prestige World lub Prestige założonym wiele lat temu) dla bezpłatności wystarczy wpływ 10 kzł; czyli wracając ze środkami po weekendzie automatycznie ten warunek spełnisz.

   Don Quijote de la Mancha
  • prestige z eurobanku ?

   kruczi
  • @kruczi, ja pisałem o ror Prestige z Millennium, z nimi już namieszali, bo były dwa różne („Prestige World” i „Prestige”), do tego chyba o różnych warunkach w zależności od daty założenia; a teraz doszło jeszcze inne „Prestige” z Euro?

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja mam prestige z millenium, założyłam w listopadzie, czyli nie wpłacam bezpośrednio na KO tylko najpierw na prestige i od razu po zaksięgowaniu na KO. Dzięki Don

   ania_z
  • poltorej roku temu eurobank przeksztalcil wszystkie swoje prestige na „w pelni”, ale moglo byc zabawnie :)

   aaaa
  • ja do końca eurobanku miałem prestige, które zostało zassane do millenium

   kruczi
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy