2,8% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku do miliona zł

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na e-Lokacie na nowe środki w Getin Bank. Ciągle możemy zgarnąć 2,8% w skali roku dla kwoty nawet miliona złotych. Co istotne – nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

2,8% na e-Lokacie na nowe środki od Getin Banku

2,8% na e-Lokacie

e-Lokata na Nowe Środki dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy mają już dostęp do bankowości internetowej. Nie ma znaczenia, czy posiadamy konto osobiste, czy nie. Istotne jedynie, aby na lokacie umieścić nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 11.04.2019. Bank wymaga również wyrażenia zgód na telefoniczny marketing bezpośredni oraz na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (tylko od banku, a nie od całej grupy kapitałowej).

Co warte podkreślenia – w danej edycji promocji lokatę możemy posiadać tylko jedną. Posiadanie lokat z poprzednich edycji nie ma wpływu na założenie lokaty w obecnej edycji. W związku z tym opłaca się założyć depozyt na jak największą kwotę – a tu maksymalnie to aż 1 000 000 zł. Oczywiście standardowo polecam nie przechowywać w jednym banku więcej, niż równowartość 100 000 euro (czyli ok. 420 000 zł), bo tyle gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Dostępna jest również wersja roczna, jednak jej oprocentowanie to tylko 2,5%.

Jeśli nie mamy dostępu do bankowości Getin Banku, to lokatę możemy założyć składając wniosek internetowy. Obecna promocja trwa do 12.05.2019. Na opłacenie wniosku mamy 7 dni.

3,4% i 50 zł na koncie!

Przypominam również, że w chwili obecnej możliwe jest również zgarnięcie aż 3,4% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł oraz dodatkowe 50 zł na start. To zdecydowanie ciekawsza oferta, o ile jesteśmy gotowi założyć konto osobiste (swoją drogą całkiem dobre i darmowe). Warto się śpieszyć – 3,4% na koncie oszczędnościowym jest dostępne dla wniosków złożonych do do 19.05.2019.

Nie przegap!

Komentarze

 • Coraz gorsze te oferty. Chyba maja za duzo pieniedzy :) Ale moich troche im ucieklo na 3.5/rok w IB, ktore moze nie byc zlym pomyslem przy ciaglym obnizania %.

  keton Odpowiedz
  • Właśnie, też sobie widząc ten wpis pomyślałem, że chyba jednak dobrze zrobiłem, pakując sporo środków na 3,5% na rok…

   Don Quijote de la Mancha
  • Moje poszły na zawrotną na 3 miesiące. Na rok nie zamierzam pakować bo różnie może być.

   Pola33
  • Mnie chyba nie lubią, bo ni cholery propozycji Zawrotnej nie mogłem uzyskać.
   Z drugiej strony nawet dobrze, bo może jednak 12-miesięczna okaże się lepsza, niż 3-miesięczna, trudno zdecydować, a ja to przynajmniej nie musiałem wybierać… ?

   Don Quijote de la Mancha
 • Przy próbie przelewu do innego banku Getin proponuje 3,3% na KO przez 3 miechy do 200k, jak ktoś nie ma aktywnej promocji na 3,4%/3,5% to oferta niezła :)

  Dobcio Odpowiedz
  • Jaką kwotę trzeba przelać? BTW w odwrotną stronę dziś zawrotna 3.5 złapana?

   Manveru21
  • Mnie dziś tylko max. 2,9% proponował zawrotną (IB,mille), na KO nic nie proponował to kasa wyszła. Może dlatego, że mam uaktywnioną promocję na KO, ale nie mam nowych środków i musiałem wyzerować.

   keram7m
  • Jak nie ma się aktywnej żadnej promocji na KO to powinno się otrzymać propozycję 3,3% przy każdym przelewie powyżej 10k.

   Dobcio
  • 3.3% to jednak sporo gorzej niz 3.5 w IB lub na KO w Getinie. Wchodzenie w gorsza opcje jest bez sensu.

   keton
  • Proponuje ale tylko raz. Mi się właśnie taka oferta na 3,3% skończyła i jedyne co bank proponuje przy próbie przelewu na zewnątrz to lokata „specjalny procent”. Co ciekawe, „specjalność” oprocentowania zdaje się zależeć od tego do jakiego banku próbujemy wyprowadzić pieniądze. Rozpoczynając przelew do IdeaBank lub Millennium dostawałem oferty na 2,9%. Przelewając do PKO BP już tylko 2,2%.
   Co ciekawe, po pierwszym większym przelewie wychodzącym po zakończeniu tej promocji na 3,3% zadzwonił do mnie konsultant z Getin banku żeby zaproponować… kredyt gotówkowy. Zapytany o podwyższeniu oprocentowania na koncie oszczędnościowym ponad to standardowe powiedział, że mogę iść do oddziału się potargować o lokaty.

   Romek
 • Popatrzyłamteraz w saldo mojego konta oszczędnościowego w Getinie i ma „+0,01 PLN – Bonus za aktywność” i -0,01PLN -Bonus za aktywność -podatek”… tylko w kwietniu tak mam, dokładnie 15.04. O co chodzi?? bo aktywnie wspieram to konto w każdym miesiącu a saldo początkowe miałam wyzerowane.

  Pola33 Odpowiedz
  • Masz ofertę 3.5 na 12 mies. do 10000 zł. Tam akurat naliczenie oprocentowania 15 dnia miesiąca

   Forum Gdańsk
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy