2-letni dostęp do Wyborcza.pl Premium za darmo z kartą Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Citibanku z premią za wyrobienie karty Citi Simplicity. Tym razem do zgarnięcia mamy 2-letni dostęp do serwisu prenumeraty cyfrowej Wyborcza.pl w wersji premium o wartości 600 zł. Oprócz tego zyskamy dużo łatwiejsze warunki zwalniające z opłaty za kartę.

2-letnia prenumerata Wyborcza.pl premium za kartę kredytową Citi Simplicity

2 lata prenumeraty Wyborcza.pl z kartą kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2019. Dodam, że posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 15.02.2021. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację Citi Mobile oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 1500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Istotne jedynie, aby pierwszy warunek spełnić spełnić nie później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a drugi – do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo podpisując umowę w styczniu czas na logowanie będziemy mieć do końca lutego, a na wydanie 1500 zł – aż do końca kwietnia. Czasu jest więc sporo :)

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W tej samej wiadomości znajdziemy zresztą kod prenumeraty, który należy wpisać na dedykowanej stronie na wyborcza.pl.

RRSO 10,24% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,24% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, że będą kartą wydawali min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak ja jestem pisior, to trzeba mi zrobić prenumeratę innej gazety. Pisiory nie czytają wybiórczej :). A tak na powaźnie to ich tam już całkiem pogięło, w tym Citi?

  ptok Odpowiedz
  • Liczą na to, że abonament na TVP opłacasz więc oferują inne środki przekazu🙂 Swoją drogą z tą równowartością 600 zł to ostrożnie. Często wyborcza daje rabaty na prenumeratę.

   H.
  • To oficjalna wartość – tak samo jak z różnymi gadżetami trzeba przeliczyc „po swojemu” czy się opłaca czy nie ;)

   Michał
 • No nieeee… Już lecę!!!
  Żartuję. Ale tak sobie teraz pluję w brodę, że wziąłem tę kartę już dawno.
  I to po frajersku za jakiś głupi smartfon… I teraz taka okazja przepada :-(((

  adre Odpowiedz
 • A ja wciąż czekam na roczny zapas papieru toaletowego….. @Michał są przecieki, ze coś wreszcie ruszy w tym kierunku :)

  jojo Odpowiedz
  • „A ja wciąż czekam na roczny zapas papieru toaletowego….. @Michał są przecieki, ze coś wreszcie ruszy w tym kierunku”

   A to nie to samo?

   beret
  • Super ppdsumowanie!:) To prawda, ten szmatławiec najwyżej tylko do „tego” się nadaje:)

   Michał
  • „Super ppdsumowanie!:) To prawda, ten szmatławiec najwyżej tylko do „tego” się nadaje:) ”
   i jak mamy być tolerancyjni jak nawet tutaj taki hejt i do tego hejter ma tak samo na imię jak ja

   Michał
  • @Michał „Hejter”? Wypraszam sobie…;) Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat tego „szacownego periodyku”:) To się nazywa wolnością słowa – Panie kolego:)
   Zresztą – czytając pozostałe komentarze – nie jest to opinia odosobniona;)

   Michał
  • @beret to nie to samo, bo to jest prenumerata online i szkoda papieru i tuszu do drukarki,. A smartfonem tyłka nie wytrzesz. ;-)

   jaceny
 • Uwaga Uwaga !! Tych co planują używać powyższej nagrody w formie papieru toaletowego informuję że jest to dostęp do wersji cyfrowej (co może nico utrudnić sprawę).
  Jak się okazuje fakt ten może znacząco obniżyć to wartości użytkowe powyższej „nagrody” ;)

  leszek89 Odpowiedz
 • He he he, coś głos cadyka nie schodzi jak darmo dają – prorokuję ogromny sukces tej promocji! Z Czerskim pozdrowiem :-)

  Beny Odpowiedz
 • Podejrzewam, że Citi kupując dostęp do Wyborczej w ilości hurtowej otrzymał pokaźny rabat i nie zdziwiłbym się, gdyby realnie wartość tej prenumeraty wynosiła jakieś 200-300 zł.

  broker Odpowiedz
  • W ogóle promocja i wartość trochę od czapy jest. Jakby Wyborcza zamieszczała jakieś unikalne treści – przecież praktycznie to samo jest dostępne za darmo. No i 600zł… pewnie ktoś za taka cenę kupuje :-) Kiedyś miałem jakąś prenumeratę za friko i co jakoś czas spamują żeby odnowić z jaką gargantuiczną zniżką. Ale cóż – pewnie jest popyt, to jest i podaż.

   Morris
  • I tak zostaną z ręką w nocniku.

   beret
 • To jedna z lepszych promocji 2021 roku. Brac i nie narzekac. Jeszcze pod koniec 2022 bedziecie pamietac o tym swietnym interesie.
  A Herman bedzie musial utworzyc dodatkowa rubryke w excelu :)

  keton Odpowiedz
 • Jak zobaczyłem, że promo związane z Wyborczą to myślałem, że ja to muszę im coś dać za założenie karty.

  junoumi Odpowiedz
 • Nie spodziewałem się, że nawet na stronie z promocjami bankowymi jest tylu zwolenników obecnego rządu. I to po tym jak przejęty NBP okrada nas niskimi stopami, rząd przejmuje sobie kolejne banki niszcząc ulubione miejsca dla wisienkowiczów a państwowe spółki zmuszone do ratowania kopalni, stoczni i wspierania Polskiej Fundacji Narodowej notują kolejne minima na giełdzie i ogłaszają kolejne coraz to gorsze wyniki finansowe. A tutaj czytelnicy bloga sekują gazetę, która stara się patrzeć władzy na ręce (to GW odkryła aferę z zakupem respiratorów widmo od handlarza bronią i maseczek bez certyfikatu przywiezionych Antonowem i wiele innych przekrętów z ostatnich lat). Nic nie rozumiem…

  Marcin W Odpowiedz
  • Myślę, że tu są osoby myślące, które wiedzą co jest jednostronną propaganda. I to z obu stron barykady.

   jaceny
  • Trafiłeś kulą w płot. Po jednej i drugiej stronie są te same świnie, osobiście gardzę nimi jednakowo i podobnie gardzę Wybiórczą. „… Stara się patrzeć władzy na ręce…” – dobre sobie, szczególnie patrzyła przy poprzedniej zbieraninie rządzącej 8 lat (tam afer oczywiście nie było… prawie).

   Tak czy inaczej i jedni i drudzy złodzieje przyłożyli łapę do skasowania lokat i kont bezbelkowych – jedynej możliwości bezpiecznego oszczędzania bez złodziejskiego (i TYMCZASOWEGO!) podatku belki (specjalnie z małej litery).

   Państwowe spółki notują kolejne minima? Na pewno wiesz o czym piszesz? Przykładowo KGHM – cena w marcu 2020 – 49 zł, cena w styczniu 2021 – 209 zł. Lepiej gdybyś napisał o aferze ze skupem akcji spółki Energa (za 1/3 lub 1/4 wartości), ale pewnie nie słyszałeś.

   Tomko
  • @Marcin W Osobiście jestem zaciekłą przeciwniczką obecnego rządu. Mimo tego nie nazywam tej gazety inaczej, niż „Wybiórczą”. Ona prezentuje poziom radia z Torunia, tylko w drugą stronę.

   Sosna
  • Większość na tym portalu stanowią symetryści, to dobrze :)

   abc
  • @Sosna-w Gazecie Wyborczej ujawniają i piętnują pedofilów przeciwna strona ich broni i stawia im pomniki , Wyborcza płaci podatki do budżetu a ci drudzy biorą z budżetu no cóż tacy sami nie są jeden daje drugi bierze

   Michał
  • Ani Wybiórczej ani Naszego Nocnika nie czytam i nie zamierzam prenumerować – poglądy jednej i drugiej strony można znaleźć za darmo na portalach w Internecie gazety to już przeżytek.

   zenek64
  • @Michał Oczywiście, co do pedofili to zgadzam się, że powinno się ich piętnować. Ale powinno się to robić obiektywnie – czyli nagłaśniać wszelkie afery (np. również wśród celebrytów), a nie tylko te z udziałem wiadomej, „wybranej” grupy społecznej. Co do płacenia podatków – też się z Tobą zgodzę – każdy powinien je płacić na tych samych zasadach, a nie wyciągać łapy po pieniądze z budżetu. Pytanie tylko czy pamiętasz te czasy, kiedy to Wybiórcza korzystała z Państwowych subwencji w postaci wielostronicowych ogłoszeń spółek Skarbu Państwa, które „odgórnie” miały się – za wskazaniem poprzedniej ekipy rządzącej – promować w tym „szacownym periodyku”, dzięki czemu Agora nie musiała się martwić o finanse? Odcięcie od źródełka jak i odsunięcie od rządzenia „liberałów i demokratów” nie spodobało się najwyraźniej naczelnemu tej gazetki, niejakiemu Aaronowi Szechterowi, co zaowocowało pojawianiem się takich a nie innych – nie tylko antyrządowych ale i antypolskich „wypocin”. Gdy rządziła wcześniejsza ekipa, dziwnym zbiegiem okoliczności, gazetka ta nie zajmowała się ujawnianiem licznych afer, które w tamtym czasie miały miejsce, lecz gloryfikowaniem, jakże przecież postępowego rządu. Ale czego się spodziewać po medium sterowanym przez człowieka, który pił i dogadywał się z komunistami – pozostając z nimi zresztą do teraz w przyjaźni i ich gloryfikując, a z drugiej strony – opluwając albo obrażając ówczesnych opozycjonistów…

   Michał
  • @Michał Michnik siedzial pare lat w wiezieniu zebys mogł teraz pisac takie rzeczy.

   Dajcie juz spokoj z ta polityka NIKOGO to nie interesuje na portalu o promocjach bankowych! idzicie sobie na onet, niezalezna itp.

   cypres
  • Oferty banków coraz bardziej smutne.. a tu mi ktoś poprawia humor jakimś wymyślonym Aaronem! Dzięki! Dawno się tak nie uśmiałem! Choć może to jednak śmiech przez łzy… bo ja tu widzę tropicieli innowierców jak w ’68. A ja głupi łudziłem się że ten „wielki” słowiański naród zmądrzał przez te 50 lat… ale chyba nie…

   wacek
  • Zmądrzał, zmądrzał. Dlatego ta oferta jest tak rozchwytywana… ;-)))))

   adre
  • Michnik obalił kilka flaszek z Kiszczakiem w Magdalence żebyśmy mogli teraz pisać takie rzeczy ;)

   pws
  • Co Ty bredzisz?! To, że ktoś wyśmiewa wartość promocji jest zaraz traktowany jako hejter bądź zwolennik rządu? Prenumerowałem wyborczą. Jedni to lubią i czytają, inni nie. Nic nikomu do tego. Nie wprowadzajmy polityki tymi i podobnymi wpisami.

   H.
 • Ropa jest do traktorów , gaz do kuchenek a do samochodów benzyna . A tu z telewizora wciąż mówią do mnie o lpgt i czymś tam jeszcze jak by nie wiedzieli , że już dawno jeżdżę na gazie .Niech każdy wybiera co woli . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Chłopaki, dajcie na luz z polityką, przynajmniej tu tego uniknijmy….. Bo jak w promo będzie 2 letni dostęp do wersji premium tv Trwam to się pozabijacie.

  jojo Odpowiedz
  • jojo nawet nie prorokuj takich promocji, być może nie pozabijamy się ale będziemy bez kapci wszyscy chodzić bo nam pospadają

   majaa
 • Pytanie poza hejtem i dyskusjami politycznymi:
  Czy ktoś wie, czy jest to kod na 2-letnią prenumeratę, czy może miesięczne zwroty na kartę przez 2 lata? Wymagałoby to dla utrzymania prenumeraty utrzymania karty przez 2 lata.

  Clopaki-nie-pyskuja Odpowiedz
 • Kiedyś tablet albo TV potem gotówka lub smartfon a teraz ? Prenumerata e gazetki albo dostęp do ebooków/audiobooków jak w konkurencyjnym banku – totalny bezsens. Admin Michał czy promocja z Motokartą BP obowiązuje jeszcze? Czy może bank ma jakąś propozycję jej podrasowania w najbliższej przyszłości?

  zenek64 Odpowiedz
 • Ale sie uśmiałem to ma byc w nagrodę czy za karę :)

  krooso Odpowiedz
 • @Tomko
  …Państwowe spółki notują kolejne minima? Na pewno wiesz o czym piszesz? Przykładowo KGHM – cena w marcu 2020 – 49 zł, cena w styczniu 2021 – 209 zł. Lepiej gdybyś napisał o aferze ze skupem akcji spółki Energa (za 1/3 lub 1/4 wartości), ale pewnie nie słyszałeś…

  Zapewniam Cię, że wiem o czym mówię. Mam akcje wspomnianej Energi, ale niestety także PKP Cargo, PZU i kilku innych spółek z większościowym udziałem państwa. W ciągu ostatnich 5 lat wszystkie straciły na wartości a kurs wielu z nich zanurkował tak, że większość osób pewnie dawno by je sprzedała na moim miejscu ale ja mentalnie nie umiem ciąć strat. To miały być dla mnie spółki dywidendowe a tu przyszła dobra zmiana i zostałem udziałowcem kopalni… :(

  Marcin W Odpowiedz
  • Piszesz, że nie umiesz ciąć strat, ale według mnie równie słabo wychodzi ci realizowanie zysków.
   Akurat znam sytuację PZU i w ostatnich 5 latach kurs przez parę tygodni dobijał do okolic historycznego maksimum. Te 50% zysku nawet taki leszcz giełdowy jak ja był w stanie wyciągnąć.
   PKP Cargo – tak samo, ale tam można było wyciągnąć ponad 100% – później tylko spadki, ale odważni od marca już swoje zarobili. Mnie ta spółka nigdy nie pociągała.
   Energę mam od paru tygodni, wziąłem na pamiątkę i czekam na przymusowy wykup – ciekawe czy spece od okradania drobnego akcjonariatu zbiorą te 100% akcji czy zostawią „niepokornym” papier z prawem do ładnej dywidendy.
   A jeśli trzymasz akcje tylko dla dywidendy to polecam przemyśleć swoje podejście – szczególnie przy spółkach z udziałem Skarbu Państwa – niezależnie od opcji która właśnie znajduje się przy korycie.

   Tomko
  • Nie chciałem realizować zysków, bo nie wierzyłem, że PZU można doprowadzić do stanu w którym akcje tak spadną. To miała być spółka leżąca sobie w portfelu i przynosząca stałą dywidendę (bo przed dobrą zmianą co roku taką dywidendę przynosiła). Podobnie inne spółki skarbu państwa. I to właśnie te spółki słynęły z dywidend, bo w ten sposób państwo mogło sobie zasilić budżet nie rujnując wyników finansowych spółki. No ale niestety obecny rząd wychodzi z założenia że nie będzie się dzielić dywidendą tylko wprost sięgnie do finansów spółki np. ręcznie każąc jej ratować kopalnie czy kupować banki. No i mamy efekty. :(

   Marcin W
 • Z kodem PayU8759 na https://extra.wyborcza.pl/payu jest 3 msc za darmo.

  asi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy