2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok (+150 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji „Bonus za aktywność” Getin Banku. Nowi klienci mogą zgarnąć gwarantowane 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok. To świetna oferta – zwłaszcza, że rezerwujemy ją sobie na bardzo długi okres. A gdyby tego było mało, to ciągle możemy zdobyć dodatkowe 150 zł premii za założenie samego konta osobistego :)

2% przez rok na koncie oszczędnościowym Getin Bank

2% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.09.2019 do 31.01.2021. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (które trzeba „doklikać” do konta osobistego w bankowości internetowej) w wysokości 2% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew! Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – ale nie może to nastąpić później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za założenie Konta Proste Zasady

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Zakładając Konto Proste Zasady możemy również zyskać 50 zł premii, o ile założymy rachunek w programie poleceń banku. A do tego 100 zł w formie punktów Priceless Specials. Warto korzystać :)

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Jeśli natomiast chodzi o samo konto oszczędnościowe, to jego posiadanie jest również bezpłatne, a jeden przelew wewnętrzny w miesiącu – darmowy. Na szczęście z rachunku oszczędnościowego możemy (za darmo) zakładać lokaty, które zawsze można po chwili zerwać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Eh.. Nic nie przesunęli karencji.. A brakuje mi raptem kilku dni.

  jaceny Odpowiedz
 • Co to znaczy „doklikać”?

  Maciek Odpowiedz
  • Po założeniu konta osobistego należy zalogować się do bankowości internetowej i złożyć wniosek o konto oszczędnościowe.

   Michał
 • Wygląda na to, że już nie ma sensu robić comiesięcznych zestawień najlepszych lokat i kont oszczędnościowych bo już ich po prostu nie ma.

  dariusz2 Odpowiedz
 • A jak podpisywana jest umowa ?

  Michał Odpowiedz
 • Mają jakąś obecnie ofertę utrzymaniową?

  Dark Odpowiedz
  • Tak, 5%, max 30zł za wydatki kartą/blikiem przez 6 miesięcy. Przetestowane w styczniu :)

   Paweł
  • @Paweł Co należy zrobić w GB, aby otrzymać taką propozycję- wystarczy zadzwonić na infolinię i powiedzieć, że chcę złożyć wypowiedzenie?

   Bogusia
  • Ja złożyłem wypowiedzenie w bankowości elektronicznej. Zadzwonili jakoś po 2-3 dniach. Zresztą ktoś na forum o tym pisał ostatnio w jakimś innym wątku i to mnie zachęciło.

   Paweł
  • Dzięki. Czy liczą się wszystkie wydatki czy kod MCC nie ma znaczenia?

   Bogusia
  • W regulaminie, który dostałem na maila nie ma nic o kodach MCC, więc chyba wszystkie wydatki :)

   Paweł
  • @ Paweł Dzięki.

   Bogusia
 • Komentarz do: Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.09.2019 do 31.01.2021.
  Spełniam warunek. Odpowiedź Getin na pytanie czy biorę udział w ofercie: Z oferty Bonus za aktywność można skorzystać raz. W związku z tym, że promocja obowiązywała już na zamkniętym Pana Koncie Oszczędnościowym o numerze xxx, to obecny rachunek nie bierze udziału w promocji.

  tomekar Odpowiedz
 • A do tego 100 zł w formie punktów Priceless Specials. Niestety ale na 100 zł potrzeba obecnie 8000 pkt w programie doliczyli mi punkty i nie moge wymienić na bony bo brakuje 1200pkt. Podnieśli stawki na wszystko a banki o tym nie informują nadal w piszą ze to jest 100zł w punktach .

  krooso Odpowiedz
 • Wczoraj tj 22.02 skonczyla mi się promocja na EKO. Dlaczego w dniu dzisiejszym mam komunikat że rachunek jest objęty promocją na nowe środki ?

  Grazką Odpowiedz
  • z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że Getin daje jeden dzień gratis, poczekaj do następnego dnia i już oprocentowanie będzie po staremu, czyli fatalne…

   abc
 • Cześć. przekierowujesz na stronę poleceń a tam oferta zamknięta. Rozumiem, że nie ma już tego programu poleceń dla otwierania konta?

  DamianMysa Odpowiedz
 • Obecnie w GB z konta oszczędnościowego mamy tylko jedną darmową wypłatę w miesiącu. Gdzieś kiedyś na forum było pisane, że można to jakoś obejść (zakładając lokatę i ja likwidując ?). Może ktoś rozwinąć temat. Pozdrawiam

  Shaggy Odpowiedz
  • Z tego co kojarzę, to uszczelnili to w 2021 i ten trik już nie przejdzie. Gdzieś tu czytałam na forum.

   asi
 • @Shaggy
  Przejdzie.

  Waldemar Odpowiedz
 • A może wiecie czy Getin ma jakąś ofertę utrzymanową dla kart kredytowych? Jaką?

  Bogusia Odpowiedz
  • Miesiąc temu zamykałam przez infolinię i brak propozycji. Bliska osoba to samo.

   asi
 • @Bogusia
  Getin Noble Bank nie daje propozycji utrzymaniowych na kk. Kiedyś dawali za utrzymanie konta, ale jak jest teraz to nie wiem.

  Beata2 Odpowiedz
 • Dziękuję

  Bogusia Odpowiedz
 • Czy Wy też tak macie że promocja „Bonus za aktywność” nie jest widoczna w Bankowości Internetowej? Kontaktowałem się z Bankiem i twierdzą że dokładnie tak ma być, bo warunki są co miesiąc weryfikowane.
  Jedyna widoczna promocja to ta na „Nowe środki”.

  Zgryzek Odpowiedz
 • Szukam regulaminu promocji „Zatrzymaj Konto – 5% zwrotu na prostych zasadach”. Jest to prawdopodobnie oferta utrzymaniowa otrzymywana po złożeniu wypowiedzenia. Niestety na stronie Getinu nie znalazłem tego pliku. Prawdopodobnie wysyłają go tylko na maila. Ja konta nie wypowiedziałem (choć miałem taki zamiar), ale dostałem inną ofertę – promocja „Aktywuj Konto – 2% na EKO”, która polega na podwyższonym oprocentowaniu na EKO do 2% do kwoty 10 tys. przez 12 miesięcy. Warunek to wpływ „wynagrodzenia” w kwocie 1500 zł i zgody marketingowe. Teraz się zastanawiam co by się bardziej opłacało i czy wszystkim rezygnującym osobom proponują ten zwrot 5%? Może brać co dają zamiast ryzykować? Paweł pisał wyżej, że zwrot to 5% karta/BLIK, max 30 zł przez 6 miesięcy. Poratuje ktoś plikiem PDF?

  e Odpowiedz
  • Dołączam sie do pytania, ktos wie cos wiecej o tym 5%?
   Mi zapeoponowali 2% bonus oszczednosciowe. Z konta nie rezygnowalem itp.

   TomekW
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy