Nawet 800 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie i 2% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła X edycja programu poleceń Getin Banku. Nowi klienci ponownie mogą zgarnąć 50 zł za założenie rachunku z czyjegoś polecenia, a oprócz tego 2% na koncie oszczędnościowym. Obecni klienci zyskują 80 zł za polecenie, a maksymalna wysokość premii w danej edycji to 800 zł – co odpowiada 10 skutecznym poleceniom.

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 30.06.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać aktywowane do 31.03.2021, dlatego warto zaplanować wszystko z lekkim wyprzedzeniem. Tu dodam, że cały proces podpisywania umowy via kurier jest najszybszy na rynku i zazwyczaj zajmuje dosłownie 2-3 dni robocze.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i podmiotów z nim współpracujących, w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! O możliwości wyboru nagrody dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (80 zł) zostaniemy poinformowani przez bank poprzez wiadomość wewnętrzną w bankowości internetowej. Tam też będziemy mogli wybrać (najpóźniej do 31.08.2021) jeden z bonów:

Na koniec dodam, że oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

80 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Robi się to mniej więcej tak (na przykładzie starej, pierwszej edycji):

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 800 zł za dziesięć poleceń podczas danej edycji promocji.

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla X edycji promocji.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie i posiadanie. Od października zapłacimy jedynie za wypłaty z bankomatów – jednak BLIK oraz wypłaty kartą z bankomatów Planet Cash są ciągle bezpłatne.

2% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 2% w skali roku – pod warunkiem, że będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie. Szczegóły w prześwietleniu tej promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kurcze, żony konto zamknięte 01 lipca 2020 r. W jaki sposób zweryfikować dokładną datę zamknięcia rachunku?

  Ciekawski Odpowiedz
  • Okres wypowiedzenia to 30 dni.

   Ja sobie zapisałem Oświadczenie o złożeniu wypowiedzenia umowy_umów.pdf:
   „Oświadczam, że w dniu 27-07-2020 wypowiadam:
   Umowę o Bankowość Elektroniczną Getin Noble Bank S.A. […]
   Umowę Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego […]
   Umowę Konta Oszczędnościowego […]

   Z upływem 30 – dniowego okresu wypowiedzenia zostaną rozwiązane wszystkie zawarte umowy o usługi i produkty bezpośrednio powiązane z zamykanym rachunkiem/rachunkami […]
   Rachunek zostanie zamknięty w dniu 2020-08-26.”

   Czyli od 1 lipca wychodzi 31 lipca.

   Don Quijote de la Mancha
 • Troche lichy ten bonus dla nowych.. Poczekam na lepsze okazje

  YaPaE Odpowiedz
 • Właśnie sprawdziłam odsetki na koncie oszczędnościowym. W stosunku do listopada 2020 spadły czterokrotnie. I co na to bank?

  Iwona Odpowiedz
 • Od dłuższego czasu (miesiąc?) nie mogę zalogować się do Getinu przez FireFoxa. Po prostu nie wczytuje się strona logowania https://secure.getinbank.pl . Wyłączyłam adblokery, nic to nie dało. Logowanie przez Chrome działa. Ktoś miał ten problem? Jak to rozwiązać?

  Sosna Odpowiedz
 • Czy getin obecnie proponuje cos przy wypowiadaniu kk lub konta?

  TomekW Odpowiedz
 • Ktos cos jakies przecieki odnosnie XVII edycji promocji na Nowe Srodki? Utrzyma sie 1.2%?

  robber Odpowiedz
 • Są jakies przecieki odnośnie stawek na KO i lokatach od 1 lutego?

  Dobcio Odpowiedz
 • Wygląda na to, że Getin włączył blokadę na doładowanie R. I to nie za pomocą KK tylko zwykłą debetówką. Kiepsko to wygląda. Zasilenie inną kartą bez problemu, a Getin kilka prób i bez powodzenia.

  Paweł Odpowiedz
  • Potwierdzam jest problem, próbuję od wczoraj i nic… włączyłem na infolinii wczoraj 3d secure i nadal nic…w lutym poszło gładko jeszcze…

   abc
  • Też właśnie po tych problemach włączyłem dziś na infolinii 3d secure, ale jeszcze nie testowałem, bo mają czas na włączenie do jutra. Ale trochę mnie zmartwiłeś, bo myślałem, że to wlaczenie jednak pomoże.
   Revolut w lutym wprowadził właśnie to dodatkowe obostrzenie z weryfikacja. Tylko pytanie czy ten problem to po stronie revoluta czy getina… Czas pokaże.

   Paweł
  • mam nadzieję, że jutro zadziała, a może trzeba usunąć i dodać kartę od nowa..strzelam

   abc
  • też zamula Ci się na weryfikacji? W Aliorze trzeba było nadać dodatkowy PIN, ale gładko poszło… To PSD2, czyli ochrona dla nieogarów zaczyna być wkurzające…

   abc
  • Ja właśnie wczoraj po kilku niepowodzeniach z zasileniem (słowo weryfikacja na bialym ekranie się pojawiało i nic więcej), usunąłem kartę z R żeby dodać na nowo. Robiłem to jeszcze przed tel na infolinię z tym 3d. Karta niestety nie chciała się dodać na nowo. Pojawiał się komunikat „proszę dodać kartę należącą do właściciela” czy coś takiego. A dodawałem swoją kartę, więc ten komunikat był zaskakujący. Dziś wieczorem spróbuję dodać na nowo. Dam bankowi czas na włączenie 3d.

   Paweł
  • Nic z tego, bo już jestem drugi dzień po włączeniu 3d secure i nadal nie działa…

   abc
  • Cholera u mnie to samo. C też zablokowany od miesiąca…. Jak żyć panie premierze…

   Paweł
  • A nie wiesz może czy GP też się wlicza do zwrotów? Może z GP->R coś by się ugrało…

   Paweł
 • Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa bezpłatności konta w przypadku posiadania dwóch kart debetowych do jednego konta. Czy należy każdą kartą zrobić minimum jedną transakcję czy wystarczy tylko na jednej karcie? Z góry dzięki za pomoc.

  McKwacz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy