2% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start!)

Zakończona

Bank Millennium ponownie podwyższył oprocentowanie na swoim koncie oszczędnościowym. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 2% w skali roku do 100 000 zł przez 60 dni. A nowi klienci – całkiem łatwe 360 zł na start!

2% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

2% do 100 000 zł przez 60 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 28.02.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania kończy się 16.04.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 60 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie listopada nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy stycznia.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Tyle, co nic – 0,01%.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

PS. Nie masz konta osobistego w Banku Millennium? Możesz zgarnąć aż 360 zł za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Z Millenium mam konto od niedawna. Mam kilka pytań – z góry dziękuje za pomoc:
  1. Czy mowa o nowych środkach na koncie osobistym czy na koncie oszczędnościowym?
  2. Czy przelew oszczędności mogę wykonać z innego banku bezpośrednio na konto Profit czy muszę najpierw na osobiste a z niego na Profit?
  3. Czy przelewając 100.000zl ze swoich oszczędności w ING narażam się na kontrole urzędu skarbowego? Z tego co czytam każdy przelew powyżej 15.000 euro jest zgłaszany z automatu do Urzędu Skarbowego.
  I zastanawiam się, czy dla tych 2% warto się potem użerać z tymi geniuszami z pisowskich urzędów?

  aviator Odpowiedz
  • 1) nowe środki w banku – czyli nadwyżka nad to co było na wszystkich konta /lokatach w Millenium 28 lutego o 23:59
   2) można przelać od razu na profit ale przelewając na 360 spełniasz od razu warunek wpływu i bezpłatności konta 360 – więc jak chcesz. Wypłacisz tylko na 360
   3) ***** *** jeśli przelewasz między swoimi kontami to nie ma żadnych problemów z US gorzej jeśli przelewy są od rodziny zwłaszcza gdy nazwisko nie jest zgodne

   zenek64
  • AD2. Nie rozumiem tego :). Oprocentowanie 2% jest na koncie Profit a nie 360 :) wiec chyba lepiej przelać odrazu na Profit.
   AD3. Przelew jest z konta żony na moje. Mamy wspólność majątkowa. Rozmawiałem z Urzędem Skarbowym i każda z osób na linii mówi co innego. Jedni ze jest to darowizna Żony dla Mnie. Inna mówi ze to jest majątek wspólny nie trzeba zgłaszać. Inna mówi z kolei ze to majątek wspólny i trzeba zgłaszać , ale jak zgłoszę w ciągu 6 mcy to gratis nie muszę nic płacić.
   Co za po******y kraj. Człowiek oszczędza, a potem te mendy jeszcze będą mnie ciągać ze wspólne pieniądze są darowizna.
   ***** ***

   aviator
 • „W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. ”

  Rozumiem, że „starzy” klienci nie muszą spełniać tego wymogu wypływu 1000 zł?

  Darek Odpowiedz
  • konto 360 wymaga do zapewnienia bezpłatności wpływu 1000 xł i płatności kartą lub BLIKiem
   ale np posiadacze kont w byłym Eurobanku po migracji na system Millenium mogli korzystać z KO Profit powiązanym z kontem Eurobanku i konto 360 nie było im do niczego potrzebne by korzystać z promocji KO bez kosztowo (a nawet z zyskiem dodatkowym zapewnianym przez moneyback 5% z EB (niestety tej promocji już nie ma) .
   Jestem pewny tego co napisałem bo sam miałem podpięte KO Profit pod konto Eurobanku i złożyłem rezygnację z konta 360 – inna sprawa że zaproponowali ofertę utrzymaniową z której skorzystałem a w międzyczasie wyłączyli promocyjne zwroty Eurobanku i ostateczni zamknąłem konto po EB zostawiając 360 i musiałem znowu powiązać KO Profit z kontem 360

   zenek64
  • Wiesz może, czy da się przekształcić konto eurobankowe w 360? czy trzeba otworzyć nowe, z nowym, millenijnym numerem?

   Kulson
  • Przekształcić chyba się nie da – ale przez system Millenium konta w EB są traktowane tak samo jak 360 więc nie widzę zalet posiadania 360 mając konto po €banku.

   zenek64
  • Da się. W zeszłym toku próbowałem zamknąć to konto licząc na ofertę utrzymaniową 2% + 3%. Zaproponowano mi przekształcenie tego konta na konto 360 stopni i ofertę otrzymałem.

   gajowy
  • @gajowy Dzięki
   @zenek64 w EB muszę wydać 400 zł kartą aby nie płacić za nią, w 360 wystarczy jedna transakcja.

   Kulson
 • Czekam aż Alior dostosuje się do pozostałych i podniesie swoje KMO….

  zenek64 Odpowiedz
 • No i mam dylemat… Trzymać środki dalej na 1,6% w SCB i czekać na 22. edycję KMO w Aliorze (chyba około 18 marca się pojawi) czy przerzucać do Millennium na 2%… Alior lepszy bo wypłaty bezpłatne bez limitu… Oczywiście mam też środki w Ciechanowie ale w obecnych czasach lepiej mieć opcję szybkiej wypłaty przynajmniej części śrdoków ;) Jak jutro RPP podniesie do 3,75% to może Alior da ciut więcej niż 2%?

  Chris Odpowiedz
 • jak skasować poprzednią promo? Wypłacić cały osad?

  Elo320 Odpowiedz
  • można zadzwonić na infolinię zrezygnować z udziału w poprzedniej wersji promocji – salda badania „nowych środków” jednak nie naprawisz musisz sprawdzić w historii ile miałeś na wszystkich kontach, lokatach w millenium 28 lutego na koniec dnia

   zenek64
  • Dzięki Zenek! O saldo nie chodzi.

   Elo320
  • Przez czat się udało. Polecam Szybko i sprawnie o 1 w nocy

   Elo320
 • A kiedy trzeba wypłacić pieniądze znowu aby w następnej edycji tego oprocentowania wsiąść udział?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy