Aż 360 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium (z jeszcze krótszym okresem karencji!)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° dostaniemy ponownie 360 zł premii w gotówce. Co również na plus: okres karencji został ponownie skrócony!

360 zł za Konto 360 Banku Millennium

Aż 360 zł z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.03.2022, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli aż 180 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo podpisując umowę w lutym i spełniając warunki do końca marca premię otrzymamy do końca kwietnia.

A jak zdobyć pozostałe 180 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w naszym przykładzie – marzec, kwiecień, maj) spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to w tym samym okresie (do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta) powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 180 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie – do końca czerwca) o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 360 zł w gotówce :)

Ile kosztuje Konto 360°?

Aby nie płacić nic za Konto 360° wystarczy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Co ciekawe te same warunki dotyczą zwolnienia z opłaty za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam,
  1. Czy przelew ze swojego konta z innego banku spełnia warunek promocji? Czy musi być od innej osoby?
  2. Konto założone przez przelew ze swojego innego banku – czy w tym przypadku muszę isc z dowodem do Oddziału?

  aviator Odpowiedz
 • 1. może być przelew z Twojego konta w innym banku
  2. trzeba złożyć wzór podpisu w oddziale.

  Bubu Odpowiedz
 • Errata ad. 2:
  tylko w przypadku otwarcia konta „na selfie”, należy złożyć wzór podpisu w oddziale.

  Bubu Odpowiedz
 • Witam. W jaki sposób zamknąć kartę kredytową Millenium?

  Ciekawski Odpowiedz
 • czego teraz można się spodziewać w ofercie utrzymaniowej przy zamknięciu karty kredytowej millenium ? ktoś ostatnio składał dyspozycję zamknięcia ?

  Zenobiusz Odpowiedz
  • Mi zaproponowali 10% zwrotu(max.200 zł) w cyklu rozliczeniowym i 6 miesięcy zwolnienia z opłaty za kartę.Tylko musiałem składać reklamację bo nie bardzo kwapili się z wypłatą tego zwrotu.

   Jaceklive
  • zwrot 3 % max 300 zł w 3 cykle :) czyli trzeba „wydać” 10k dla 300 zł :)

   JoX
 • przy weryfikacji przelewem nie potrzeba wizyty w placówce i złożenia podpisu?

  szymi111111111 Odpowiedz
 • A czy te cashbacki na KK w ramach utrzymania to były pierwszymi czy już kiedyś korzystaliście z oferty utrzymaniowej. Ja rok temu miałem ofertę utrzymaniową i się zastanawiam czy teraz coś zaoferują czy raczej nic.

  JJ2010 Odpowiedz
  • 2 razy w roku przechodzi bez problemu … nie wiem czy komuś się udało więcej ?

   JoX
  • Więcej można mając więcej kart.

   Don Quijote de la Mancha
  • Jakie proponują oferty utrzymaniowe ? 10% zwrotu(max.200 zł) czy zwrot 3 % max 300 zł w 3 miesiące ?

   Michał
  • Ostatnie zwroty już dawno. Zamknięcie tak jak zawsze, w godzinach pracy tak żeby przełączyli na dział utrzymania.. a tu kicha. Pani z radością przyjmuje zgłoszenie i nic, zero propozycji. Ponad 10 dni temu, więc chyba już nie zadzwonią z propozycją. Trzeba odczekać prawie do końca i wycofać wypowiedzenie. Może następnym razem się uda.

   Andy59
 • czy otwarcie konta w tej promocji można połączyć z programem poleceń?

  Kabaste Odpowiedz
 • jako pełnomocnik do konta jestem wykluczony? wg mnie z regulaminu wynika, że nie jestem wykluczony jak wczesniej nie miałem konta w millenium

  draw Odpowiedz
  • nie będąc na dzień składania wniosku o Konto w relacji z Bankiem

   Ja bym jednak uważał, bo jednak w jakiejś relacji jesteś. Osobiście spróbowałbym odwołać pełnomocnictwo, złożyć wniosek i ew. przywrócić.

   Michał
 • Myślicie, że po zakończeniu tej promki będzie od razu lepsza? Jakoś się uchowałem bez konta w mille.

  uki Odpowiedz
 • Dostaliście już kwietniową nagrodę?

  vundo Odpowiedz
 • Ok, już dostałem. ^_^

  vundo Odpowiedz
 • Kiedy drugie 180 zł ma wpaść?

  xemi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy