20 zł dla obecnych klientów Santander Bank Polska

Zakończona

Wraca stary i lubiany BZWBK (teraz jako Santander Bank Polska), który bardzo często rozdawał premie swoim obecnym klientom. W zamian za odpowiedź na proste pytanie konkursowe zgarnąć możemy 20 zł w gotówce :)

20 zł od Santander Bank Polska dla obecnych klientów
Aby skorzystać z promocji należy być obecnym klientem Santander Bank Polska (posiadającym rachunek w PLN), który zarejestruje się na stronie promocji i odpowie na pytanie:

Wymień minimum 3 produkty dostępne w zakładce Oferta banku w usługach Santander internet lub Santander mobile

Oferta banku Santander

Oprócz tego konieczne jest również zalogowanie się do usług Santander internet lub Santander mobile. Czas na spełnienie wszystkich warunków mamy do 6.12.2018, przy czym bank przewidział 2500 nagród – po wyczerpaniu puli kolejne nie będą przyznawane. Warto się śpieszyć!

20 zł w formie przelewu trafi do nas do 21.12.2018. Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mnie to nawet olali i nie odpowiedzieli na odwołanie. Dziadowski bank.

  Clio Odpowiedz
 • Z przyjemnością zrobię to samo.

  Andrzej Odpowiedz
 • Ja już pozamykałem wszystkie karty debetowe (nie zarobią na mnie), zostawiłem tylko KK 123 i konto 123 na których ja zarabiam :)

  Michał Odpowiedz
 • Właśnie wypłacili 20 zł. Po 5 miesiącach :D
  Na 1. reklamację odpowiedzieli tylko tym sms-em, mimo że zaznaczyłem, że chcę listem. Poczekałem dobry miesiąc i napisałem kolejną reklamację, że nie dostałem odpowiedzi. Odpowiedzieli po 45 dniach (!), że była – sms-em. Napisałem odwołanie, bo 1) pierwsza odpowiedź nie była w takiej formie jak chciałem, 2) nie spełniała warunków ustawy (np. brak info o trybie odwoławczym) i 3) odpowiedź na 2. reklamację była wysłana po terminie.
  Rozpatrzyli pozytywnie już z samego faktu, że odpowiedź na 1. nie była w tej formie, jakiej chciałem i poprosili o numer rachunku, bo w międzyczasie zamknąłem u nich konta.
  Czasem opłaca się być upartym (i chcieć odpowiedzi listem ;)

  Aleksy Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy