20 zł dla obecnych klientów PKO BP z aktywację iPKO lub IKO

Zakończona

Ruszyła promocja PKO BP skierowana do obecnych klientów. W zamian za aktywację dostępu elektronicznego którego jeszcze nie mamy (do serwisu bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) zyskamy 20 zł do wykorzystania na Allegro :)

20 zł na Allegro dla obecnych klientów PKO BP
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego PKO BP, który przed 27.07.2020 miał zablokowany dostęp do aplikacji mobilnej IKO i/lub serwisu bankowości internetowej iPKO. Warto tu dodać, że klienci Inteligo są wyłączeni z tej promocji.

Oprócz tego wymagane jest posiadanie wyrażonych zgód na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zgodnie z regulaminem powinniśmy mieć też zweryfikować i ew. uzupełnić bądź zaktualizować swoje dane osobowe w serwisie internetowym iPKO (np. dowód osobisty, adres e-mail czy korespondencyjny). Powyższe czynności powinniśmy wykonać do 31.08.2020.

Najważniejsze jednak, aby w tym samym terminie zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji oraz odblokować dostęp do aplikacji mobilnej IKO i/lub serwisu internetowego iPKO (w zależności od tego który(e) z nich był zablokowany przed 27.07.2020).

I to tyle! Jeśli załapiemy się do grona 4500 osób, które najszybciej spełnią warunki promocji, to do 30.09.2020 otrzymamy powiadomienie push w aplikacji IKO (lub na adres e-mail) z nagrodą w formie 20 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Na koniec przypomnę, że nowi klienci PKO mogą teraz zgarnąć bardzo łatwe (i rekordowe jak na ten bank) 200 zł do wykorzystania na Allegro. Warto korzystać! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ci, którzy założą konto w promocji również będą mogli skorzystać w jakiś sposób z tych dodatkowych 20 złotych?

  jmg Odpowiedz
 • Admin napisał: „W zamian za aktywację dostępu…”
  Regulamin: 1.1 „odblokować dostęp do Aplikacji mobilnej IKO lub/i Serwisu internetowego iPKO (w zależności, który dostęp był zablokowany przed
  27.07.2020 r.)”
  Jest różnica. Promka jest dla klientów z RORem i zablokowanym dostępem.

  Czytelnik Odpowiedz
  • Dostęp nigdy nie aktywowany także kwalifikuje się jako zablokowany.

   Don Quijote de la Mancha
  • Najpierw pobrałem i zainstalowałem IKO by wykonać te 3 bliki wczoraj a dziś zgłosiłem się do tej promocji. Jestem ciekaw, czy faktycznie uda się drugą promkę ogarnąć, w sumie nic nie tracimy na tym, ryzyko żadne. Choć jestem raczej pesymistycznie nastawiony co do tego bonu 20 zł.

   Bolo
 • „klienci Inteligo są wyłączeni z tej promocji” – kij w du*ę temu bankowi durnemu – inna umowa ramowa inny system bankowości elektronicznej jedynie IKO jest wspólne z czystym PKO i co? Jak jest promocja gdzie można zgarnąć 200 zł za 6 transakcji to klienci inteligo się liczą i z promocji gdzie zakłada się konto w iPKO nie mogą skorzystać a jak można zgarnąć łatwe 20 zł na Allegro to już klienci inteligo wyłączeni – pręgierz….i.

  zenek64 Odpowiedz
 • Złożyłem reklamację i nie otrzymałem odpowiedzi, ponad 60 dni. Kontaktowałem się z bankiem- otrzymałem odpowiedź- odpowiedź wstrzymana ze względu na decyzję biznesową. Co to może znaczyć? Ktoś mi pomoże, ponieważ nie za bardzo wiem o co chodzi?

  Andrzej Odpowiedz
  • maja cię w głębokim poważaniu i nie odpowiedzą na twoja reklamacje, bo tak
   ja bym zlikwidowałam konto

   stalker
 • szkoda że aktywowałem od razu to całe IKO

  stalker Odpowiedz
 • Ale jak interpretować osoby,które otworzyły IKO tydzień temu w promocji Allegro 200zł. Przecież pod koniec lipca nie miały nic w PKO,zatem mozna założyć, że pod koniec lipca miały zablokowane IKO i internet (bo go nie miały). Choć to 20 zł należy się za aktywację IKO, a ono jest już od tygodnia aktywne. Czyli możnaczy nie można połączyć promocje 200zł Allegro i 20 zł aktywacja IKO?

  slaw Odpowiedz
  • Też się zastanawiam. Tylko dziś aktywowałem w pełni iko. Czy zadziała najpierw aktywacja, potem dołączenie do promocji :P + 200 zł bon

   luka89waw
  • Trochę nas wydymali, bo większość się pospieszyła z IKO z uwagi na fakt, że jednym z warunków są 3 płatności Blik… Ja nigdy apki nie instaluje, kiedy nic mi to nie daje, ale tutaj było to zasadne…

   abc
 • trwa od 7.08 czyli kto instalował po tej dacie powinien zagrnąc 20. Kolejność instalacja/rejestracja w promocji nie powinna mieć znaczenia ?

  JoX Odpowiedz
  • Być może kluczowy będzie tutaj dzień podpisania umowy, a mało kto podpisał przed 7.08…

   abc
  • Malo kto? Przeciez wiekszosc podpisala umowe od razu z apki 4.08. 7.08 to ja juz karte dostalem i wykonanalem platnosci. Nawet jak ktos kurierem sprawe zalatwial to tez raczej nie czekal tylko od razu spelnial warunki. Moim zdaniem Ci co zakladali konta w sierpniu w ogole nie lapia sie na te 20zl, bo przeciez nie byli „obecnymi klientami”.

   keton
  • @keton, tu chyba kluczowe jest, czy z regulaminu wynika, że posiadaczem konta trzeba było być 27 lipca. Bo że w ogóle posiadać konto trzeba — to jasne. Że 27 lipca nie można było tego dostępu mieć odblokowanego — to także.
   A druga rzecz, to czy zablokowany dostęp trzeba mieć także w momencie do przystępowania do promocji, a nie tylko 27 lipca, a jeśli tak, to czy chodzi o zablokowanie ciągłe od tej daty.

   Don Quijote de la Mancha
  • doprecyzuję jeszcze, że miałem na myśli osoby podpisujące umowę przez kuriera, ja podpisałem akurat 7.08. W sumie chyba trochę za bardzo rozkminiamy ten wątek dla 2 dych… trzeba się zarejestrować i zobaczyć co będzie… obstawiam, że ostatecznie wszyscy dostaną to 20+ heh

   abc
 • Ale dlaczego piszecie, że data graniczna to 7.08? Przecież w regulaminie jest wyrażnie, że apka miała być nieaktywna pod koniec lipca. Promocję z Allegro zrobili ok. 3.08. Ja do niej przystąpiłem 3.08. otworzyłem IKO, ale pod koniec lipca IKO nie miałem. 7.08 jedynie opublikowano regulamin. ???

  slaw Odpowiedz
  • § 2. ust. 1. pkt 4. Okres Promocji – okres trwania Promocji od dnia 7.08.2020 r. do dnia 31.08.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli Nagród

   Don Quijote de la Mancha
 • Ale dlaczego piszecie, że data graniczna to 7.08? Przecież w regulaminie jest wyrażnie, że apka miała być nieaktywna pod koniec lipca. Promocję z Allegro zrobili ok. 3.08. Ja do niej przystąpiłem 3.08. otworzyłem IKO, ale pod koniec lipca IKO nie miałem. 7.08 jedynie opublikowano regulamin. ???

  slaw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy