20 zł za mobilny podpis dla obecnych klientów Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła prosta promocja dla obecnych klientów Santander Bank Polska. W zamian za aktywowanie autoryzacji przelewów przez aplikację mobilną (czyli Mobilny podpis) zgarniemy 20 zł do wykorzystania na empik.com. Nowym klientom przypominam natomiast, że czeka na nich 250 zł + 100 zł premii :)

20 zł premii za mobilny podpis od Santander
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w Santander Bank Polska. Wymagane jest również korzystanie z bankowości Santander online, wyrażenie zgód na Elektroniczne Kanały Kontaktu, marketing oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Nie mogliśmy też korzystać z Mobilnego podpisu przed 6.10.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji, a następnie aktywujemy Mobilny podpis (tu możemy znaleźć instrukcję).

Po aktywacji Mobilnego podpisu powinniśmy jeszcze wykonać co najmniej jeden dowolny przelew (w PLN na rachunek obcy, ew. do ZUS lub US) w bankowości internetowej i zatwierdzić Mobilnym podpisem.

Powyższe warunki powinniśmy spełnić do 30.10.2020, ale nie warto specjalnie czekać. W promocji przewidziano pulę 1300 nagród, a formularz rejestracyjny przyjmie maksymalnie 2000 zapisów.

Nagroda, czyli 20 zł w formie karty prezentowej do empiku, zostanie nam przekazana najpóźniej 15.11.2020. Będziemy ją musieli wykorzystać (doładować saldo) do 11.12.2020.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy po spełnieniu warunków można dezaktywować mobilny podpis ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Raczej tak, nie widziałem nic o konieczności trzymania, ale dla pewności poczekałbym do 15.11.

  marjanosek Odpowiedz
 • Nie można. Regulamin – „Nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakt
  telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także gdy wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu lub Mobilny podpis”

  Bolo Odpowiedz
 • Gdzie można sprawdzić czy mam zaznaczoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

  taki jeden Odpowiedz
  • Logujesz się do serwisu transakcyjneto -> Ustawienia -> „FORMA KONTAKTU Z BANKIEM” z lewej strony w menu

   marjanosek
 • szkoda że do empiku a nie gotówka – no nic narazie zostawiam SMSy autoryzacyjne :P

  zenek64 Odpowiedz
 • Bon do empiku to nieporozumienie. Taka wypucha zeby tam coś kupić. Tam taka drożyzna, ze ten bon mało że nie zniweluje różnicy w cenie, to często jeszcze przepłacicie.

  ptok Odpowiedz
  • Czaspisma są w takiej samej cenie jak gdzie indziej, i na to to pójdzie

   Ja123
  • Kto dzisiaj kupuje czasopisma w formie papierowej :)))
   Ani te ekologiczne, ani ekonomiczne. Wszystkie informacje znajdzie sie za darmo w internecie.

   keton
  • Nie przesadza się starych drzew :-)

   Ja123
  • Ale przecież bon wystarczy dodać tylko do konta, można wykorzystać później.

   marjanosek
  • Ja długo kupowałem „Kontynenty”, bo tam są ładne obrazki, fajnie się oderwać czasem od ekranów i poczytać, pooglądać… Ostatnio nigdy w Empiku nie było, może to zbyt niszowe; w każdym razie te śmieszne 20 zł to i tak za mało…

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie ma żadnego potwierdzenia na maila udziału w promocji.

  pytanie Odpowiedz
 • Widzę, że u konkurencji wpis pojawił się już wczoraj, więc pewnie marne szanse na nagrodę. Ostatnim razem za logowanie czy co tam wtedy u nich było tez nie wypłacili i szły potem bezskuteczne reklamacje.

  pytanie Odpowiedz
  • „W promocji przewidziano pulę 1300 nagród, a formularz rejestracyjny przyjmie maksymalnie 2000 zapisów.”

   Dzisiaj rano jeszcze przyjęło formularz. A więc załapałem się do puli 2000

   Pamiętajcie też, że trzeba zrobić jeden przelew, bo to też zdaje się ma znaczenie w wyścigu :-) (o 20 zł, buu haha), to się znajdziecie w tej puli. Ja zrobiłem i mam nadzieję załapać się do węższej puli 1300.

   Ja123
  • Tutaj też był wczoraj około 13:00 tylko że w komentarzach, zrobiłem wieczorem warunki x3 , na jednym koncie nie chciało mi się mieszać i za 2 dychy, w dodatku niepewne zmieniać autoryzacji :P … zwłaszcza że potem trzeba to trzymac do 15 listopada … Myślę, że tłumów na to nie ma … za dużo zachodu, za skomplikowana zabawa dla większości i za mało reklamowane przez bank … także luz … załapiemy się pewnie :)

   JoX
 • Już po ptokach, jednak skusiło się >1300 chętnych :)

  emesel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy