20 zł za transakcje Apple Pay od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja ING Banku Śląskiego premiująca obecnych klientów. W zamian za zrobienie transakcji przy pomocy Apple Pay zyskać możemy 20 zł premii.

20 zł za płatności Apple Pay od ING Banku Śląskiego

20 zł za Apple Pay

Aby skorzystać z promocji należy otrzymać od banku propozycję skorzystania z promocji w formie komunikatu w systemie bankowości Moje ING. Powinniśmy wtedy zapisać się do promocji przez udostępniony wniosek i zaakceptować jej regulamin – nie później, niż do końca czerwca.

Co dalej? W ciągu 13 dni od daty zapisania do promocji powinniśmy wykonać min. 2 płatności mobilne Apple Pay, przy czym kwota minimalna pojedynczej transakcji to 5 zł.

Bank wypłaci nam premię do 20.06 (jeśli warunki spełnimy do 10.06) lub do 25.07 (jeśli warunki spełnimy do 14.07). Ale pod warunkiem, że będziemy posiadaczem dowolnego konta w ING w chwili wypłaty nagrody.

PS. Nie masz konta w ING? Zdecydowanie warto je założyć – oprócz zgarnięcia 140 zł premii na start możemy później zyskiwać w promocjach dla obecnych klientów – jak ta powyżej :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • 3 miesiące temu specjalnie, licząc na zaproszenie do kolejnej edycji tej promocji wznowiłem kartę – ale niestety i tym razem zaproszenia nie dostałem..

  mike@miki Odpowiedz
 • Jeśli ktoś otrzyma zapro, to dajcie znać, czy mieliście kartę dodaną do Wallet, czy to była właśnie taka zachęta?

  kerm-it Odpowiedz
  • ja mialem od momentu pierwszej promocji, do ktorej tez mnie zaprosili. w tej edycji tez biore udzial. w sumie mialem wszystkie promocje apple pay w ing (20 za dodanie karty, 20 za transakcje i teraz znow 20 za transakcje).

   krabar
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy