20 zł premii za wydanie 50 zł kartą dla obecnych klientów Nest Banku

Zakończona

Ruszyła mega prosta promocja Nest Banku dla swoich obecnych klientów. W zamian za wydanie 50 zł zyskać możemy 20 zł premii. Jest jednak pewien haczyk.

20 zł za wydanie 50 zł dla obecnych klientów Nest Banku
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Nest Banku, który posiada rachunek osobisty w PLN oraz wydaną do niego kartę debetową Visa. Bank jednak ma dwa zastrzeżenia. Po pierwsze – nie chce płacić osobom, które dopiero zawnioskują o kartę – jej data wydania musi się mieścić w zakresie 1.01.2016 – 15.08.2017. Po drugie – kartą nie mogliśmy wykonać ani jednej operacji od 1.07 do 31.08.2017, a w pierwszym półroczu 2017 mogliśmy z niej skorzystać maksymalnie raz. Mowa o jakichkolwiek operacjach kartą (nie tylko bezgotówkowych).

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji oraz znalezienie i odkurzenie naszej nieużywanej karty. Wymagane jest wykonanie nią co najmniej 3 operacji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł do końca września 2017. Bank zaliczy nam praktycznie wszystkie płatności bezgotówkowe oprócz płatności za gry hazardowe, usługi finansowe, usługi towarzyskie oraz w gabinetach masażu. Przyznam, że takiej definicji jeszcze nie widziałem :)

Premia w wysokości 20 zł zostanie wypłacona do 15.10.2017. Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Getin jak zajrzał na bloga to się przebudzil i zaraz 5 % zwrotu zorganizował , pewnie wielka w tym zasługa Admina a teraz to już czas i najwyższa pora aby po śnie zimowym Nest zwrot zaproponował , taka jest klientów wola . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Dobrze byłoby aby bank za bardzo nie zwlekal , bo juz z pamięci pin do karty zaczął uciekać . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Chyba jednak czytaja bloga , już dziś przysłali taka wiadomość :Tylko teraz zwrot za zakupy Twoja karta Visa do Nest Konta w Home&You, Saturnie, Sephorze i Telepizza. Zarejestruj karte Visa przez nestbank.pl/visaoferty . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy