20% zwrotu za zakupy w sklepach Biedronka od… Pekao

Wystartowała promocja „Otwórz Eurokonto i otrzymaj zwrot za zakupy”. Jej organizatorem jest bank, o którym raczej nie czytacie tu zbyt często: Bank Pekao. Co więcej, wysokość proponowanego zwrotu jest bardzo wysoka – walczymy bowiem aż o 20% wartości zakupów. Czyżby szykował się konkurent Konta Tanie Zakupy, które zwraca 10% wartości zakupów spożywczych?

20% cashbacku w promocji Otwórz Eurokonto

20% procent zwrotu w sklepach Biedronka

Jak sama nazwa wskazuje promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają obecnie konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Pekao. Dokładniej w dniu zakładania rachunku osoba ta:

 • nie posiadała nr CIS (numer widoczny w umowach z Bankiem, podawany przy logowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Pekao24, dostępny w każdym Oddziale Banku), lub
 • posiadała „pusty” CIS tzn. była kiedyś klientem Banku, a w dniu rozpoczęcia okresu Promocji nie była związana z Bankiem umową o żaden produkt Banku lub posiada w Banku rachunek bankowy o statusie „uśpiony” lub
 • była związana z Bankiem umową o produkty inne niż rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (typu Eurokonto).

Aby założyć promocyjne Eurokonto z kartą debetową należy udać się do placówki banku i okazać kupon promocyjny. Według strony promocji doradca powinien nam go przekazać (więc w zasadzie… po co on jest?)

Jeśli założymy konto i wykonamy minimum jedną transakcję w sklepie Biedronka – dostaniemy za nią 20% zwrotu, jak również za każde kolejne zakupy w sklepach Biedronka. Ważne, aby zakupy były na kwotę minimum 50 zł.

Gdzie jest haczyk?

Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł – nie miesięcznie, ale podczas trwania całej akcji promocyjnej czyli do… 24.12.2014. Co więcej – bank przewidział pulę promocyjną w wysokości 1 000 000 zł. Innymi słowy bank chce do siebie przyciągnąć 20 000 klientów oferując 50 zł za wydanie 250 zł w sklepach Biedronka. I jest spora szansa, że mu się to uda – w końcu ciągle wiele osób skuszonych reklamą w placówkach (i wysokim zwrotem, przynajmniej procentowym) rachunek otworzy. A później bank chętnie to wykorzysta pobierając opłatę: 5,99 zł za konto lub 3,99 zł za kartę. Wprawdzie opłat można uniknąć (wpływy 500 zł i 4 operacje kartą), ale nie oszukujmy się: nie każdy będzie o tym pamiętał. A w długim okresie dla banku taki klient to czysty zysk.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dobrze, że piszecie o tym, przynajmniej się na to nie natnę ! :)

  Mikel Odpowiedz
 • ale biedaki z tego pekao,na chwilę się ucieszyłem ale dla 50 zł to ja nie otworzę konta…. o nie…

  bolek Odpowiedz
 • daremna oferta pekao

  janus Odpowiedz
 • Jak przeczytałem nagłówek że to PKO to aż uwierzyć nie mogłem, że się „nawrócili” względem klienta. Dzięki za szczegółowe opisanie tej promocji, jednak sen o fajny ciągły zwrot (chociaż np 6 miesieczny jak było w Toyota, czy Getin) prysnął szybko jak bańka mydlana, ale najważniejsze że skutecznie, bez skuchy :) .
  Dla mnie promocja tego banku nie warta zachodu, ale każdy zdecyduje według siebie.

  driverR Odpowiedz
 • Zakladam na 2 miesiace. Jeszcze nigdy nic nie dostalem z Pekao. Dlugo czekalem na taka okazje :)

  aaaa Odpowiedz
 • Miałem dwa razy nieprzyjemność z PeKaO, po tym co tu zobaczyłem trzeciego raczej nie będzie…

  paranoix Odpowiedz
 • piszcie prosze o powaznych ofertach a nie jakis niby sciemach!!! 50? szalenstwo! i po to jeszcze trzeba sie pofatygowac do biedronki??? zaszaleli w tym pekao, nie ma co… Juz widze te tlumy ktore leca otwierac to konto :D

  koles Odpowiedz
 • ciekawi mnie jedna rzecz czy pekao przy tym koncie przelew ode mnie z innego konta traktuje jako zwalniający z opłaty 5,99 za konto ??

  bolek Odpowiedz
 • bolek, powinien

  koles, ostatnio mam coraz większe wrażenie, że warto też pisać o takim ofertach. Dostajemy na maila mnóstwo pytań o inne, „gorsze” promocje. Dzięki temu, że zostaną prześwietlone może na nie trafić ktoś z naszych czytelników (albo nowy – z googla) i zadecydować, czy gra jest warta/nie warta świeczki. Tak jak tutaj – niby promocja taka sobie, ale w sumie 50 zł leży na wyciągnięcie ręki. Kwestia tego, czy ktoś poświęci czas na wizytę w oddziale i zakupy.

  Michał Odpowiedz
 • @koles ruch na blogu trzeba generować :) Co ma admin zrobić jeśli banki wygaszają promocje i po prostu nie ma już o czym pisać. Ktoś kto był obecny w promocjach od początku może już po mału zamykać interes. Bo zaraz Toyoty wypadną i co zostanie Open Online ? Nędza się robi. Kiedyś tego tysiaka miesięcznie można było wyciągnąć a teraz to już na waciki brakuje.

  Piotr Odpowiedz
 • Witam. Gońcie się PKO SA z taką promocją. Biedronka ogarnijcie coś konkretnego i konkurencyjnego.

  Edith Odpowiedz
 • a mi sie podoba, jak za starych dobrych czasów od Mille – 50 zł miesiecznie za nic
  podrzuce babci karte i wyrobi się samo :)

  eh Odpowiedz
 • @admin
  Wiadomka trzeba generowac ruch :) trzeba brac co jest na rynku bo juz nie wiele jest!
  Ja po poprostu mam polewke z PEKAO, bo to jest jak na nich, i tak dosc szokujace posuniecie!!! :)

  koles Odpowiedz
 • Co bedzie Pan robil w Sylwestra? Bede zamykac konto w Pekao zaraz po wyplaceniu nagrody :)

  aaaa Odpowiedz
 • Ludziki (niektórzy), mylicie instytucje, jest Pekao SA ( http://www.pekao.com.pl ) i PKO BP ( http://www.pkobp.pl ) – to dwa różne banki.
  Teraz promo jest w Pekao SA (dawny bank z żubrami).

  ludzik Odpowiedz
 • a kto myli?
  jesli juz jestes taki precyzyjny to PKO BP ma Inteligo ktore jest bardzo mile wspominane na tym blogu, bo dalo nam niezle zarobic :) Natomiast PEKAO SA to absolutny drewniany dinozaur i dlatego sa wysmiewani za ta „niby” drewniania promocje :)

  cypres Odpowiedz
 • aaaa # konta Pekao założonego dla promocyjnego 20 % zwrotu za zakupy z Biedronki nie możesz zamknąć przed 90 dniami od jego otwarcia bo – zapłacisz 35 zł opłaty za takie zamknięcie.

  bolek Odpowiedz
 • @cypres, nie wnikam, czy promocja jest dobra czy zła. Chodziło mi tylko o to, że PeKaO i PKO to dwa różne banki, i promocja (dobra czy zła, nie mnie oceniać) jest w pierwszym z nich. A niektórzy używają nazw PeKaO i PKO zamienne – to błąd. To wszystko z mojej strony w tym temacie.

  ludzik Odpowiedz
 • bolek, skąd ta oplata?

  eh Odpowiedz
 • ps. chodzi o 5% cashback od Pekao za zakupy w Biedronce / max. 50 PLN

  lucas_22 Odpowiedz
 • dzięki :)

  Michał Odpowiedz
 • Cwaniaki juz wykluczaja ludzi z poprzednich promocji :)

  Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które były lub są uczestnikami Promocji „Otwórz Eurokonto i otrzymaj zwrot za zakupy” Organizatora.

  aaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy