200 zł za otwarcie Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego w AXA TFI

Zakończona

IKZE, czyli Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego, to specjalny rachunek, którego cechy opisałem niedawno w specjalnym poradniku. Jego głównym założeniem jest możliwość odliczania od podstawy opodatkowania tego, co zaoszczędzimy w ciągu całego roku – dzięki czemu płacimy niższy podatek dochodowy, a nasze oszczędności pracują bez potrącania podatku Belki. IKZE daje więc bardzo odczuwalne korzyści podatkowe (nawet 1830 zł w 2019 roku!), ale… nikt nie powiedział, że nie można na nim jeszcze dodatkowo zarobić. Wszystko dzięki promocji AXA TFI, w ramach której możemy zgarnąć dodatkowe 200 zł premii za otwarcie IKZE :)

200 zł za założenie IKZE w AXA TFI

200 za 2000 zł od AXA

Aby skorzystać z promocji „200 za 2000 zł” należy być nowym klientem – czyli osobą, która nigdy wcześniej nie posiadała IKZE w AXA TFI. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z IKZE, czy przenosimy je z innej instytucji finansowej. Jeśli więc spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o prowadzenie Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego za pomocą strony promocji.

Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać specjalny kod promocyjny: 200za2000. W trakcie wnioskowania powinniśmy również zaakceptować regulamin promocji oraz regulamin programu „Tanie Oszczędzanie”. Ważne też, aby udzielić zgód na otrzymywanie od AXA informacji marketingowej / handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (czyli zaznaczyć oba checkboxy we wniosku). Samą umowę powinniśmy zawrzeć do końca roku, ale w praktyce musimy to zrobić szybciej. Dlaczego?

Podstawowym warunkiem promocji jest wpłacenie min. 2000 zł na IKZE. Środki te zainwestujemy w jeden z subfunduszy AXA. Do wyboru mamy (posortowane względem ryzyka):

 • AXA Subfundusz Ostrożnego Inwestowania (1/7)
 • AXA Subfundusz Obligacji Korporacyjnych (2/7)
 • AXA Subfundusz Obligacji (3/7)
 • AXA Subfundusz Globalnych Strategii Dłużnych (3/7)
 • AXA Subfundusz Amerykańskich Obligacji Korporacyjnych (3/7)
 • AXA Subfundusz Globalnej Makroalokacji (3/7)
 • AXA Subfundusz Stabilnego Wzrostu (4/7)
 • AXA Subfundusz Makro Alokacji (4/7)
 • AXA Subfundusz Akcji (5/7)
 • AXA Subfundusz Globalny Akcji (5/7)
 • AXA Subfundusz Akcji Amerykańskich (5/7)
 • AXA Subfundusz Akcji Europejskich Małych Spółek (4/7)
 • AXA Subfundusz Akcji Małych i Średnich Spółek (5/7)
 • AXA Subfundusz Akcji Rynków Wschodzących (5/7)
 • AXA Subfundusz Selektywny Akcji Polskich (5/7)
 • AXA Subfundusz Selective Equity (5/7)

Który z nich najlepiej wybrać? Nawet jeśli bym chciał coś podpowiedzieć, to nie mogę – nie jestem doradcą inwestycyjnym. Mogę jedynie powiedzieć czym ja bym się kierował stojąc przed wyborem odpowiedniego funduszu: przede wszystkim nie wchodziłbym w coś, czego nie rozumiem. Dlatego jeśli interesują nas bardziej agresywne fundusze, które mogą sporo zarobić (ale również sporo stracić), to będziemy pewnie wybierać między środkiem, a dołem listy.

Jeśli natomiast zależy nam tylko na premii, to sensownym kryterium wyboru będzie kierowanie się ryzykiem – a to jest teoretycznie najniższe w przypadku funduszu Ostrożnego Inwestowania. Dlaczego? Fundusz ten jest najbardziej zbliżony do form oszczędzania które znamy i lubimy – inwestuje głównie w instrumenty rynku pieniężnego i tradycyjne lokaty bankowe. Dlatego fundusz (historycznie) rośnie w tempie ok. 2% w skali roku – a to daje nam sporą szansę na niewielki, ale jednak całkiem prawdopodobny zysk – w przeciwieństwie do funduszy akcji (tam mamy wzrosty od wielu lat, zwłaszcza za granicą, dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby prędzej czy później nadeszły konkretne spadki). Choć oczywiście gwarancji żadnej nie ma i sami musimy ocenić czy w to wchodzimy – w końcu opis tej promocji znajduje się w dziale „Laboratorium”.

AXA wyniki funduszu ostrożnego oszczędzania
Wyniki funduszu Ostrożnego Inwestowania – średniorocznie ok. 2%

Wracając do promocji: 100 zł premii otrzymamy do 31.03.2020 pod warunkiem, że do 31.12.2019 nie dokonamy wypłaty, zwrotu lub transferu środków oraz nie wycofamy udzielonych na starcie zgód. Premia zasili rejestr wybranego funduszu – czyli tak jakby AXA „dokupi” nam jednostki danego subfunduszu – ale nie w ramach IKZE (w końcu obowiązują limity), ale w ramach programu „Tanie Inwestowanie”. Jednostki te możemy umorzyć w dowolnej chwili i otrzymać środki w gotówce.

Drugą część nagrody, czyli kolejne 100 zł, otrzymamy do 31.03.2021, o ile spełnimy identyczne warunki (utrzymanie środków na IKZE) do 31.12.2020. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tego czasu dopłacać środki na IKZE czy zmieniać subfundusz(e), w ramach którego inwestujemy. Po otrzymaniu premii możemy z naszym Indywidualnym Kontem Zabezpieczenia Emerytalnego zrobić co chcemy – trzymać dalej, przenieść w inne miejsce lub po prostu zamknąć.

Ile kosztuje inwestowanie w ramach subfunduszy AXA?

Na koniec dodam, że w ramach IKZE nie płacimy nic za wpłatę czy wypłatę środków. Nie ma również opłat manipulacyjnych i dystrybucyjnych. W zasadzie jedyna opłat to opłata za zarządzanie, która jest już jednak wliczona w wyceny danego funduszu – dla IKZE jest to kategoria E. Na wykresach widzimy więc już wynik netto, po pobraniu opłaty. Przykładowo dla Subfunduszu Ostrożnego Inwestowania oddajemy 0,5%, a w przypadku Subfunduszu Obligacji – 1% w formie opłaty za zarządzanie.

W przypadku Taniego Inwestowania, którego jednostki zostaną nam ufundowane przez AXA, poziom opłat jest minimalnie wyższy (kategoria D) – dla powyższych funduszy wynosi, odpowiednio, 0,5% oraz 1,1%. Szczegóły co do innych subfunduszy znajdują się w cenniku.

Advertisement

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jak rok temu miałem środki IKZE w NN i je wypłaciłem to mogę bez problemu na nowo założyć je w AXA?

  aelfraed Odpowiedz
 • Czy można przenieść IKZE do AXA online, czy należy wysyłać dyspozycję listownie do obecnego TFI (w tym przypadku NN)? Pytanie czy czasowo formalności związane z przeniesieniem zostaną spełnione do końca roku, aby skorzystać z promocji?

  marcino1234 Odpowiedz
  • Raczej nie zdążysz, przenosiłam IKE pomiędzy dwoma bankami i to jednak trochę trwało. Trzeba wypełnić odpowiedni formularz i złożyć go w starym banku. Transfer może trwać do 2 tygodni. Jak nie zdążą Ci przelać środków do końca roku (a jeszcze po drodze są święta – dni nierobocze), to stracisz 200 zł z promocji.

   Kate
 • W przypadku wypłaty środków po otrzymaniu premii, należy pamiętać, że wypłacona kwota podniesie nam podstawę do podatku dochodowego.

  Poniżej przedstawiam obliczenia, ile faktycznie zarobimy, wpłacając 2000 zł.
  Obliczenia zakładają:
  – utrzymanie konta do wypłaty drugiej premii
  – pierwszy próg podatkowy
  – nie uwzględniają opłat za prowadzenie IKZE oraz zmian wartości jednostek uczestnictwa.

  Wpłata 2000 zł – do 31.12.2019

  2000 zł x 17,75 % = 355 zł – ulga w podatku za rok 2019

  Wypłata środków pomiędzy 01.01.2021 a 31.03.2021 ( po otrzymaniu drugiej premii)

  2200 zł x 17 % = 374 zł – podatek do zapłaty za rok 2021 (płatność do do 30.04.2022)

  200 – (374 – 355) = 181 zł – nasz zysk

  Dla porównania 2000 zł na koncie oszczędnościowym 2,7 %, zakładając okres 15 miesięcy, bez uwzględniania kapitalizacji miesięcznej:

  2000*0,027/12*15*0,81 = 54,68 zł

  Poprawcie, jeśli źle liczę.

  g.romek Odpowiedz
 • W banku ing również trwa promocja 200zł za założenie konta IKZE oraz regularne wpłaty. Myślę że warto byłoby się pochylić nad tą promocją aby mieć szersze porównanie z AXA?

  yot84 Odpowiedz
  • Edit. Nie IKZE tylko IKE

   yot84
  • No właśnie. Mnie bardziej interesuje IKE w ING bo mam tam konto, szybciej otrzyma się premię i mogę zamknąć IKE w oddziale Banku. Nie wiem tylko czy da się zlecić sprzedaż części jednostek IKE w bankowości internetowej tak jak w regularnym inwestowaniu.

   BiancaM
  • a już się ucieszyłem, że będę mógł wejść w tą promocję IKE w ING ale niestety wyklucza mnie to, że już mam zakupione jednostki uczestnictwa funduszy w innej promo, która kończy się dopiero z styczniu….
   W związku z tym nie pozostaje nic innego jak wejść w promo IKE 200za2000 w AXA (jest taka akcja analogiczna jak z IKZE ;)

   erde
 • Ta promocja trwa od 1.07 a dopiero teraz jest tutaj. 2 tygodnie – jeszcze po drodze święta – to trochę mało, żeby np. przenieść środki z innego IKZE. Widzę, że to edycja 5, więc pewnie będzie i edycja 6, 7 ….więc chyba poczekam na nią

  Kate Odpowiedz
  • Właśnie pojawiła się VI edycja. Do 30 czerwca. Kto się nie zdecydował, teraz ma nieco więcej czasu na przemyślenie na spokojnie.
   Warunki bardzo podobne, jeśli nie identyczne.

   janm
 • Prowizje TFI za zarządzanie IKE/IKZE w Polsce są skandalicznie wysokie. Wyniki roczne za tzw. fundusze bezpieczne dają zysk na poziomie 2%, a ukryte opłaty wynoszą od 0.5 do nawet ponad 1%. Zdzierstwo w biały dzień. Zagraniczne fundusze emerytalne zadowalają się prowizjami na poziomie 0,05-0,15% w skali roku. Bo trzymanie obligacji na rachunku to nie jest finansowe „rocket science”…

  tof Odpowiedz
  • @tof, właściwie to piszesz pod złym wpisem, ten mówi o promocji w AXA, tutaj można zgarnąć premię i po kilkunastu miesiącach wyjść.
   A jak chodzi o TFI to masz rację, prowizje w Polsce są wysokie, choć można to trochę zrozumieć, rynek jest bardzo płytki, niekiedy fundusz nie ma nawet miliona, czyli nawet kilkuprocentowa (w skali roku) opłata za zarządzanie to mniej, niż pensja pracownika dyskontu… Na szczęście coraz częściej w ramach IKE/IKZE oferowane są jednostki o niższej opłacie, np. w AXA kat. E, w NN, które ja mam, kat. K.
   Ja mimo wszystko lubię TFI, bo można bardzo prosto i bardzo niskimi kwotami wchodzić w przeróżne inwestycje, z tego powodu lubię też NN, bo oferują sporo międzynarodowych funduszy z macierzystej spółki (L); mogę się pochwalić, że nawet na nieszczęsnej Japonii mam obecnie plus 11,39% (zakupy dokonane 4 razy). A np. Globalny Spółek Dywidendowych +24,86% (też 4 zakupy) — niestety XIRR nie podają, a wyliczać mi się nie chce…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ach, w końcu zapomniałem o najważniejszym. Pomijając, że pod złym wpisem piszemy, to w końcu pojawia się możliwość inwestowania w zagraniczne ETF w ramach IKZE, tam prowizje są minimalne, choć niestety trzeba opłacić prowizję transakcyjną w prowadzącym IKZE domu maklerskim, ale długoterminowo ma to niewielkie znaczenie.

   Don Quijote de la Mancha
 • Z ciekawości, ile zajęło AXA zaksięgowanie waszych wpłat na IKZE? Bo ja czekam ponad tydzień i środków nadal nie widać. Moje próby kontaktu przez FB, maila i formularz kontaktowy od kilku dni pozostają bez żadnego odzewu.

  Sławomir Odpowiedz
  • moje środki dostali w czwartek o 8:00, mija drugi dzień i jeszcze nie mam dostępu online… wolno tam wszystko działa…. kilka lat temu miałem IKZE w NN i wszsytko jakoś szybciej się działo. Ciekawe czy zdążą do końca roku :/

   wacek
  • Dziś dostałem dane do logowania. Mają 5 dni roboczych na zaksięgowanie przelewu. Piąty dzień minie w piątek 27.12… ciekawe czy się uda.

   wacek
  • Dziś się pojawiło, przelew robiłem 19.12 i taka jest też data zlecenia w historii, a data transakcji 2019-12-20.

   wacek
 • Zakupiłem podstawowy pakiet za 2000zł Subfundusz Amerykańskich Obligacji Korporacyjnych, zobaczymy co będzie za te 2-3 lata jak sugerują okres trwania oszczędności… Oby też środki dotarły do nich do końca roku i promocja weszła.

  Nico84 Odpowiedz
 • Konto jest zakładane online czy kurier? Jeśli zrobię to w weekend to ogarnę inwestycję w subfundusz do 31.12.2019 r. czy raczej już nie ma szans?

  junoumi Odpowiedz
 • Jest szansa , że to się jeszcze ogarnie, np. przelewem natychmiastowym?

  Elo320 Odpowiedz
  • Jest szansa, jako data zlecenia widnieje dzien wyslania im kasy a data transakcji to nastepny dzien

   aaaa
  • Aha, nie wiem, jak z AXA, ale z przelewami natychmiastowymi radzę uważać.
   Ja co miesiąc wpłacam coś do IKZE NN, przeważnie takie rzeczy robię w nocy, w Alior mam bezpłatne przelewy ekspresowe, więc nauczyłem się ich używać standardowo… Tymczasem w 2018 r. odkryłem, że niektóre wpłaty na IKZE (te natychmiastowe) nie dotarły (może przez nocną porę), to kwoty na tyle niskie, że nie zauważyłem od razu, że nie obniżyły salda w banku… Na szczęście zauważyłem to przed końcem roku, bo gdybym do PIT wpisał kwotę, którą myślałem, że na IKZE wpłaciłem, a która była większa, niż rzeczywiście wpłacona, to mógłbym mieć problemy…

   Don Quijote de la Mancha
  • to co mówisz, że lepiej zrobić przelew standard elixir?

   Elo320
  • Może to głupie, ale szczerze mówiąc tak. Pewniejszy zwykły Elixir idący pierwszą sesją rano, niż jakiś Express.
   Pewnie przesadzam, ale nawet podatki wolę jeszcze płacić zwykłym.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za radę. Masz większe doświadczenie. A i tak to raczej nic nie zmieni czy zrobię natychmiastowym teraz czy zwykłym…

   Elo320
  • Właśnie, całkiem prawdopodobne, że AXA i tak w weekendy wpływów nie księguje przelewów natychmiastowych, więc nic to nie zmieni w porównaniu do zwykłego pierwszą sesją rano.
   Samcik pisał, ze nie powinno być problemu, że sam w zeszłym roku wpłacił ostatniego dnia i się odpowiednio zaksięgowało.

   Don Quijote de la Mancha
  • TFI :) jak w każdym – kwestia księgowania przelewów przez bank – depozytariusz.
   Więc jeżeli wpłata poleci w sylwestra rano na pierwszą sesje to powinno być w porządku.

   Jeżeli chodzi o księgowanie elixira i express elixira – z niuansów bankowości – w depozytariuszach z reguły są i tak księgowane jak zwykły elixir. Technicznie „wiszą” do godzin standardowych księgowań.

   Przy okazji – Urząd Skarbowy i ZUS – księgują zawsze na ostatniej sesji środki. Więc nie ma sensu tam wysyłać expresa. :)

   Anom
 • To jak myślicie, składając wniosek dzisiaj, to do 31.12 da się wyrobić jeszcze? czy lepiej odpuścić?

  Paweł Odpowiedz
 • A do rozliczenia PIT istotna jest data wykonania przelewu wychodzącego na IKZE czy data wpłynięcia na rachunek IKZE?

  Nico84 Odpowiedz
 • Wniosek w niedzielę wieczorem, przelew na mbank wyszedł z samego rana. Dzisiaj dostałem login i hasło, środków zaksięgowanych brak. Dupa więc raczej z promocji i odpisu w tym roku :( Za późno to zrobiłem :( Co ciekawe zostały przelane też na mbank (konto funduszu).

  Slonik Odpowiedz
  • nie panikuj, pokaza sie 2 stycznia z data 31 grudnia

   aaaa
  • Pozostaje trwać w tej nadziei :-)

   Slonik
  • mam to samo. Jeśli chodzi o promo to liczy się data WYKSIĘGOWANIA z banku odbiorczego. Raczej z odliczeniem podatku może być problem?!

   Elo320
  • U mnie dalej nic :(

   Slonik
  • też. Czekamy, ale tak sobie myślę, że nic staconego, jak nie w trym roku się odliczy to w następnym?

   Elo320
  • Tylko podatek spada do 17% i przyszłym roku będzie mniejsze odliczenie…

   Nico84
  • o 1% nie chodzi. Lepiej 17% niż 0 :) Dobrze mówię?

   Elo320
  • Jest trzech duzych graczy którzy sypią stowkami za takie konta. Ale każdy z nas ma inną strategie inwestowania czy zarabiania

   aaaa
  • >>>banku odbiorczego
   O jakim banku odbiorczym Elo320 piszesz ?

   „decydująca jest data wyksięgowania środków na rachunku bankowym Uczestnika Promocji”
   Czyli chodzi tu o datę wykonania przelewu w banku nadawczym ?

   Bogdan
  • A wystarczy zajrzeć do regulaminu promocji:
   Art. 2, kropka druga: „decydująca jest data wyksięgowania środków na rachunku bankowym uczestnika”
   Ja to rozumiem, data wyjścia środków z banku na konto AXA

   Kate
  • No tak w kwestii opisywanej promocji tak, ale co z ULGĄ PODATKOWĄ?

   Elo320
  • tak jak pisalem ponizej, ta sama data wyjscia przelewu obowiazuje zarowno dla premii jak i dla podatku

   aaaa
  • Znalezione w Internecie, może się przyda. Ktoś poprosił o interpretację US dla celów odpisania wpłaty na IKZE:

   „W przypadku wpłat na indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego, za termin dokonania wpłaty należy przyjąć dzień przekazania przez oszczędzającego środków pieniężnych tytułem wpłaty na IKZE.

   W przypadku zapłaty gotówką jest to dzień wpłacenia kwoty w kasie instytucji
   prowadzącej IKZE, lub na rachunek tej instytucji w banku, w placówce pocztowej albo w spółdzielczej kasie oszczędnościowo – kredytowej.

   Natomiast w obrocie bezgotówkowym jest to…….dzień obciążenia rachunku bankowego oszczędzającego…………… lub rachunku oszczędzającego w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej – na podstawie polecenia przelewu.”

   Kate
  • wielkie dzięki koledzy i koleżanki. To dużo wyjaśnia.

   Elo320
 • Ja wniosek złożyłem 18 grudnia, a pieniądze na AXA zobaczyłem na szczęście dziś, aczkolwiek jest wpisana data nabycia/transakcji z 27 grudnia

  Nico84 Odpowiedz
 • W necie ktoś rok temu opisywał, że podobno wszystkie przelewy zrobione do końca roku księgowali nawet 7 dni póżniej z data 31.12. Nie mam wyboru czekam :) Jak się nie uda to tylko żałuję, że anulowałem wniosek w NN. Rozumiem, że jak te środki jednak będą w 2020 to z 200 zl też nici?

  Slonik Odpowiedz
 • Przed chwilą doszedł email i mam w hisotorii „data zlecenia 30.12.2019, data transakcji 2.1.2020″ w pdf, który się generuje jest ” data wyceny 2.1.2020″ rozumiem, że się nie udało …? :)

  Slonik Odpowiedz
  • Mam podobnie, przelew poszedł 30.12, data zlecenia 31.12, data transakcji 02.01.
   Która data jest istotna przy rozliczeniu PIT oraz przy premii?

   tm
  • W obydwu przypadkach obowiazuja ta sama data. Czyli udalo sie kazdemu kto wyslal przelew, nawet jesli to bylo w ostatni dzien roku. Oczywiscie pod warunkiem ze bank rzeczywiscie wyslal kase w poprzednim roku a nie tylko zablokowal srodki na koncie i wypuscil kase po nowym roku. Niestety do pitu wazna jest data ksiegowania w IKZE. Czyli podobna sztuczka do tej ktora stosowaly banki zeby nie wyplacic cashbacku za transakcje karta wykonane pod koniec miesiaca. Banki dopiero KNF oduczyla..

   Jesli komus wplata z poprzedniego roku zaksiegowala dopiero w tym roku to trzeba wyslac mailem potwiedzenie przelewu do Axa Tfi zeby recznie poprawili date ksiegowania. Nie rozumiem dlaczego od razu nie pilnuja tej daty w systemie, przeciez jak ktos wysyla im kase pod koniec roku to liczy ze wszystko bedzie sie zgadzac w dokumentacji.

   aaaa
  • Tzn jak masz potwierdzenie z banku (dla ewentualnej kontroli) to mozesz wpisac sobie wplate na pit za 2019 rok i nie ma znaczenia jak oni to sobie zaksieguja. Ale gdybys chcial robic kolejne wplaty to goscie z Axa potraktuja tamto juz jako wplate na 2020 i nie pozwola wykorzystac pelnego limitu wplat na kolejny rok.

   aaaa
 • To u mnie przelew poszedł 17.12, dzisiaj otrzymałem wiadomość z informacją o nabyciu 2.01!!!
  Czy liczy się data przelewu czy data nabycia do odliczenia?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Podobno … ” Decydujące znaczenie przy rozliczaniu limitów na konkretny rok ma data wpływu środków na rachunek funduszu w ramach IKE lub IKZE. Aby poznać tę datę, należy na potwierdzeniu transakcji sprawdzić datę wyceny jednostek uczestnictwa funduszu, po jakiej jednostki te zostały kupione. Termin ten co do zasady jest kolejnym dniem roboczym po wpływie środków na rachunek IKE lub IKZE. W celu określenia daty wpływu środków należy więc od daty wyceny odjąć jeden dzień roboczy. Zatem w przypadku czytelniczki 4 stycznia to jedynie termin wygenerowania potwierdzenia transakcji, a 2 stycznia to data wyceny nabytych jednostek uczestnictwa. Odejmując od niej jeden dzień roboczy, otrzymujemy 31 grudnia 2012 roku. Tak więc środki wpłacone na IKZE mogą zostać uwzględnione w rozliczeniu podatkowym za ubiegły rok.” – ja napiszę do Axa o przeksięgowanie .Dam znać.

  Slonik Odpowiedz
 • Nie wiem czy to wina mojego wczorajszego e-maila do Axa, z prośbą o zaksięgowanie środkow z dniem 30.12.2019, ale logując się dzisiaj nie mam żadnej historii, ani środków :)

  Slonik Odpowiedz
 • Dostałem odpowiedź z Axa : „Uprzejmie informuję, ze wpłata została zakwalifikowana do limitu na rok 2019.

  Liczy się tutaj data zlecenia i data wpływu środków (30.12.2019 r.) natomiast wpłata została rozliczona według wyceny z 02.01.2020 r.” . Niech ten post będzie przydatny za rok :-)

  Slonik Odpowiedz
 • 1,2,3 test komentarza bo mi wycina cały czas nie umieszczając go

  neme Odpowiedz
 • a ja przelew zleciłem 23.12.2019 i 10.01.2020 axa zwróciło mi srodki z tytulem przelewu: „zwrot środków brak danych w opisie wpłaty”. co wydaje się być absurdalne, biorąc pod uwagę, że dane do przelewu były wypełniane automatycznie podczas składania wniosku…

  SimonS Odpowiedz
 • Do 30.06.2020 jest kolejna edycja promocji „Promocja 200 za 2000 IKZE VI edycja”

  neme Odpowiedz
 • Czy dostaniemy z Axa TFI jakieś potwierdzenie wpłaty ( zakupu ) jako podstawa do rozliczenia pit ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Dostałem dziś maila z informację o pierwszej części bonusa i faktycznie jest widoczny po zalogowaniu się na konto AXA IKZE.

  Szanowny Panie,
  miło nam poinformować, że zapowiadana w ramach promocji nagroda w wysokości 100 zł została już wpłacona na Pana rejestr w Programie Inwestycyjnym Tanie Oszczędzanie.
  Zgodnie z warunkami promocji za tę kwotę kupione zostały jednostki kategorii D subfunduszu, na który dokonał Pan pierwszej wpłaty podczas otwierania IKZE w AXA TFI.
  Przypominamy, że nagroda nie podlega opodatkowaniu, a druga jej część (kolejne 100 zł) będzie wypłacona w pierwszym kwartale przyszłego roku.

  Zachęcamy również do regularnego korzystania z Programu Inwestycyjnego Tanie Oszczędzanie, który podobnie jak rejestr IKZE nie jest objęty opłatami za prowadzenie, otwarcie, zamknięcie i zamiany. Wpłacając min. 50 zł może Pan dodatkowo realizować swoje cele inwestycyjne kupując fundusze kat. D w AXA TFI.

  W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Jesteśmy do Pana dyspozycji pod powyższymi numerami telefonów i adresem e-mail.

  Z poważaniem,
  zespół AXA TFI

  musiek Odpowiedz
 • Tak, u mnie również stówkę zaksięgowano

  gajowy Odpowiedz
 • hEJO, czyli teraz czekamy na drugą 100? do końća marca 2021?

  Elo320 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy