200 zł do Carrefour za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Trwa do 28.02.2021

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za jej wyrobienie zgarniemy 200 zł premii w formie e-bonów Carrefour oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok.

200 zł premii za kartę kredytową BNP Paribas

Zawsze warto płacić kartą – 200 zł od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.09.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam e-bon Carrefour o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Drugą nagrodę w formie e-karty o wartości 100 zł otrzymamy za spełnienie tego samego warunku w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym.

Przykładowo podpisując umowę w styczniu warunki spełniamy w lutym oraz marcu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

e-Bony Carrefour będą ważne minimum do 14.02.2022. Będziemy go mogli wykorzystać do zapłaty za zakupy w marketach sieci Carrefour.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 9 200 punktów mamBonus

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo nawet 9 200 punktów mamBonus – przynajmniej tyle wyliczył bank w nocie prawnej na stronie promocji. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonem Carrefour i tak musimy wydać co miesiąc 1000 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”), a 2 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty i spełnienia warunków promocji (wydanie 1000 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Rozumiem, że do płatności kartą nie wliczy się zapłata za rachunek np. poprzez mojeuslugi.pl ( z uwagi na fakt, ze to pośrednik)
  Natomiast, czy zaliczy płatności kartą za prąd jeśli zapłacę za fakturę na stronie BOA ENEA.pl?
  Jak myślicie?

  travosz Odpowiedz
  • @travosz, za płatności przez MU naliczają się normalnie pkt do MAMBONUS, ale czy transakcje będą również zaliczane do puli dla uzyskania premii to nie wiem.

   twasko
 • Tak z innej beczki. Czy w MBanku na infolinii czy na czasie konsultanci podadzą jakie jest aktualne oprocentowanie celu oszczędnościowego?

  dariusz2 Odpowiedz
  • jak się kiedyś kontaktowałem kilka razy, to słabo im to wychodziło, chyba muszą poszukać głębiej w systemie i nie każdy to ogarnia, więc odpuściłem i stwierdziłem, że najwyżej reklamacja pójdzie, ale jeśli myślisz o kolejnym miesiącu % gratis, to nie wiadomo…

   abc
 • Umowa do podpisania tylko w oddziale

  Jarosław Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy