200 zł do RTV Euro AGD za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia od BZWBK (i do 5% moneybacku)

Zakończona

Ruszyła promocja przygotowana dla nowych klientów Konta Firmowego Godnego Polecenia. W zamian za podpisanie umowy i wykonanie przelewu do ZUS zgarnąć możemy 200 zł do wydania w sklepie euro.com.pl. A dodatkowo 5% moneybacku za autostrady i 2% za wydatki na stacjach paliw :)

200 zł do Euro RTV AGD za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia od BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta firmowego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć dwie zgody: na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celu marketingowym.

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 200 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć. W przypadku jego przekroczenia na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat.

Pierwszą z nagród, czyli kartę podarunkową RTV Euro AGD o wartości 50 zł, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy (przelewem weryfikacyjnym, przez wizytę kuriera lub za pośrednictwem wideorozmowy). Czas na zawarcie umowy mamy do 31.07.2018.

Druga z nagród, czyli karta podarunkowa o wartości 150 zł, trafi do nas jeśli do 15.08.2018 zalogujemy się do bankowości elektronicznej BZWBK24 Mini Firma i za jej pomocą wykonamy przelew do ZUS na min. 200 zł.

Wysyłka nagród nastąpi mailowo do 31.08.2018. Karty podarunkowe będą ważne do 31.07.2019 zarówno w sklepach stacjonarnych jak i na stronie euro.com.pl.

Do 5% moneybacku

Powyższą promocję można bardzo łatwo połączyć z innymi ofertami Banku Zachodniego, o czym wspomina strona promocji oraz sam regulamin:

Promocja łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Bank Zachodni WBK

Co więc możemy zyskać? Moneyback w wysokości 5% za przejazdy autostradami w Polsce oraz 2% za zakupy na stacjach paliw Circle K oraz Statoil. W zasadzie nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby skorzystać z tych promocji (będąc nowym klientem). Wystarczy jedynie płacić naszą kartą debetową (Business Debit z logo Mastercard) w odpowiednich miejscach. Moneyback wpadnie nam w kolejnym miesiącu (max. 100 zł za autostrady i „sky is the limit” za wydatki na stacjach paliw).

O szczegółach obu promocji pisałem w osobnym prześwietleniu. Zachęcam do przeczytania :)

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Aby wyrobić kartę Mastercard Business Debit konieczne będzie otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Jego prowadzenie to koszt 25 zł miesięcznie, ale opłaty można się pozbyć – wystarczy wykonać przelew do ZUS na min. 200 zł. Opłata pobierana jest w kolejnym miesiącu, jeśli w poprzednim nie został spełniony ten warunek.

Jeśli chodzi o kartę, to jej koszt miesięczny to 7 zł, o ile nie wykonamy operacji bezgotówkowych na min. 400 zł. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji kartę można po prostu zastrzec.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest też 200 do Allegro dla prywatnych za wzięcie kredytu:)

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
 • jak we firmie rozlicza się te bony i moneyback za paliwo?

  perlak Odpowiedz
  • poprawcie mnie jeśli się mylę, ale bodajże jako „pozostałe przychody” w KPiR na podstawie dowodu wewnętrznego (np. wyciąg)

   Michał
  • dokładnie w ten sposób, tak też rozliczam comiesięczną premię z aliora

   joseba
  • Generalnie jest to dość proste i nie ma się czego bać. Szkoda jedynie, że trzeba zapłacić podatek (o ile oczywiście wyjdzie nam dochód)

   Michał
 • witam, czy jak już otrzymałam bon – mogę zamykać konto? jak najlepiej ? i czy od razu zastrzec kartę ( jak zrobić by zminimalizować koszty??). dziękuję. pozdrawiam

  Lisa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy