200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego dla młodych (18-26 lat)

Trwa do 31.12.2021

Ruszyła promocja Pekao skierowana do osób młodych (w wieku 18-26 lat). W zamian za podpisanie umowy o Konto Przekorzystne zgarniemy 50 zł, a za wykonanie transakcji kartą na dowolne kwoty – kolejne 150 zł :)

200 zł premii na start za Konto Przekorzystne dla młodych

Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj 150 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 1.11.2021. Oczywiście wymagany jest odpowiedni wiek: ukończenie 18 lat oraz nieukończenie 26 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również rewolucyjną kartę debetową FX, aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Co równie ważne: umowę zawieramy elektronicznie (online lub przerzucając się w odpowiednim momencie na aplikację mobilną). Wnioski składane w oddziale banku odpadają. Natomiast jest pewien wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

200 zł w dwóch krokach

A jak zdobyć tytułową nagrodą? Tak jak pisałem, 50 zł premii uzyskamy już za sam fakt spełnienia powyższych warunków, czyli zawarcie umowy online (z kartą i aplikacją mobilną). Bank wypłaci nam premię do 31.12 (dla kont założonych w listopadzie) lub do 31.01.2022 (dla kont z grudnia).

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie warunku promocji:

  • wykonanie min. 5 płatności kartą lub przez PeoPay (na dowolne kwoty)

Warunki te powinniśmy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe – licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w listopadzie warunki powinniśmy spełnić w grudniu, styczniu i lutym.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym. W naszym przykładzie będzie to koniec stycznia.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Aby nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – ale tylko pod warunkiem, że przekroczyliśmy 26. rok życia. Pekao nie pobierze bowiem żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy