200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego dla młodych (18-26 lat) + 2,5% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao skierowana do osób młodych (w wieku 18-26 lat). W zamian za podpisanie umowy o Konto Przekorzystne zgarniemy 50 zł, a za wykonanie łącznie 15 transakcji kartą na dowolne kwoty – kolejne 150 zł. A oprócz tego 2,5% na koncie oszczędnościowym :)

200 zł premii dla młodych od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2020 do 23.01.2022. To dobra wiadomość – w porównaniu do analogicznej promocji z listopada okres karencji został skrócony o rok. Oczywiście wymagany jest również odpowiedni wiek: ukończenie 18 lat oraz nieukończenie 26 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również rewolucyjną kartę debetową FX, aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Co równie ważne: umowę zawieramy elektronicznie (online lub przerzucając się w odpowiednim momencie na aplikację mobilną). Wnioski składane w oddziale banku odpadają. Natomiast jest pewien wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

200 zł w dwóch krokach

A jak zdobyć tytułową nagrodą? Tak jak pisałem, 50 zł premii uzyskamy już za sam fakt spełnienia powyższych warunków, czyli zawarcie umowy online (z kartą i aplikacją mobilną). Bank wypłaci nam premię do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji – czyli np. dla kont założonych w styczniu premię zgarniemy już w lutym.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie warunku promocji:

  • wykonanie min. 5 płatności kartą lub przez PeoPay (na dowolne kwoty)

Warunki te powinniśmy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe – licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w styczniu warunki powinniśmy spełnić w lutym, marcu i kwietniu.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to koniec marca, kwietnia i maja.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Jeśli jesteśmy całkowicie nowymi klientami Pekao to oprócz premii na start możemy dodatkowo skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że wraz z wnioskiem o konto osobiste (lub w ciągu 3-5 dni od otwarcia rachunku) złożymy wniosek o konto oszczędnościowe. I to tyle! 2,5% będzie nasze przez 183 dni dla kwoty do 20 000 zł.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy