200 zł majowej premii od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z łatwą premią „na maj”. W zamian za założenie konta osobistego (online), zapewnienie wpływów, wykonanie 4 transakcji kartą i 4 transakcji BLIKiem zgarniemy 200 zł! :)

200 zł na start za założenie konta w BNP Paribas

Majowa premia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.05.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Umowę podpisujemy online (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti), natomiast kurier przywozi nam tylko kartę debetową – którą należy aktywować do 5.06.2020. Aktywacja karty jest równoznaczna z aktywacją konta.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

200 zł w gotówce

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

 • wykonanie min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą w czerwcu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł również w czerwcu

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to kwota transakcji nie ma znaczenia. Istotne tylko, aby były to zwykłe, realne transakcje kartą w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Drugą nagrodę, czyli 100 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 4 transakcji BLIK w lipcu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł również w lipcu

Warunki są więc analogiczne jak wcześniej. Różnica jest tylko taka, że tym razem musimy wykonać 4 płatności BLIK (a nie kartą). Pozostałe warunki są te same (chodzi o realne transakcje w sklepach i internecie).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 19.07.2020. O drugiej dowiemy się 24.08.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.07.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

Wypłata nagrody nastąpi do 31.07, a kolejnej – do 31.08. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • u góry jest info, że akcja trwa do 27.05 a w tekście, że do 17.05 – która data jest prawidłowa?
  podpięty regulamin też jest ze starej edycji.. prośba o info, bo jeśli 27 maja, to wreszcie mogę wziąć udział :)

  m. Odpowiedz
  • No to zamieszałem. Już poprawiam wszystko. Niestety akcja do 17.05 (ale miejmy nadzieję, że później będzie coś kolejnego).

   Michał
 • „… zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). ”

  Pierwsza część jasna natomiast zastanawiam się czy przy składaniu wniosku o konto w kroku „04 Podsumowanie” muszę zaznaczać niżej wymienione zgody by uczestniczyć w promocji:
  – na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych.
  – na przetwarzanie moich danych przez Bank w celu przekazywania informacji dot. ofert lub promocji.
  – na przekazywanie treści marketingowych drogą telefoniczną.

  Cotopio Odpowiedz
  • Nie, regulamin nic nie mówi o takich zgodach = nie trzeba (chyba, że ktoś chce)

   Michał
 • Nowy Sprytny zmienił opłaty . np za 500zł ponad 4zł . Moje usługi by placic kartą musi byc zweryfikowany dostawca . Jakies inne pomysły ?

  dzialus Odpowiedz
 • Postępowałem zgodnie z wszystkimi instrukcjami i mój wniosek został odrzucony. O co chodzi?

  Maciek Odpowiedz
  • A masz jakiś inny produkt w BNP? Albo stary dostęp do bankowości internetowej? Chyba ciągle to może generować problemy

   Michał
  • Nie, nigdy nie byłem klientem BNP.

   Maciek
 • == nie w temacie promocji ==

  złożyłem wypowiedzenie kk w BNP za pomocą listu poleconego oraz mailowo, list dotarł 21.04 do BNP. Na infolinii nic nie wiedzą o zarejestrowaniu wypowiedzenia, miał ktoś problem z tym, żeby bank nie przyjmował wypowiedzenia?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Pytanie do admina, jak zapewnić zgodną z regulaminem transakcję internetową skoro większość operatorów płatności online PayU, Przelewy24 etc. jest wyłączonych??

  Wyciąg z regulaminu:
  Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

  Atapi Odpowiedz
  • A co sie stalo, ze wylaczyli? Jeszcze wczoraj placilem przez PayU i wszystko dzialalo.

   keton
  • Płacić można, ale nie spełnia to (zgodnie z regulaminem) wymogów transakcji bezgotówkowej, więc nie zalicza się jako spełnienie czerwcowego warunku… Chyba…

   Atapi
  • Taki zapis jest od dawna. I ja od dawna im mówię, żeby go nieco inaczej zdefiniowali. Generalnie wszystkie płatności via PayU są OK. Im chodzi o to, aby nie płacić bezpośrednio na rzecz PayU / BlueMedia ani żeby to nie były płatności pay-by-link przy uzyciu tych systemów. Same płatności np. w sklepie internetowym przy wykorzystaniu silnika PayU są jak najbardziej OK.

   Michał
  • Dziękuję za wyjaśnienie

   Atapi
 • Dla osób które brały udział w promocji przypominam, że na mailu mają wiadomość od organizatora z prośba o uzupełnienie danych (nr konta założonego w promocji) do wypłaty premii. Czas jest tylko do jutra.

  rob Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy