200 zł za założenie konta w BNP Paribas na dzień kobiet + 200 zł do wygrania w konkursie

Zakończona

Ruszyła krótka promocja BNP Paribas „na dzień kobiet”. W zamian za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków możemy zgarnąć 200 zł premii. A do tego opcjonalne 200 zł w konkursie.

200 zł na dzień kobiet od BNP Paribas

Dzień kobiet z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.03.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 22.03.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Aktualizacja (2.03.2020, 13:30): Decyzją organizatora promocja została zakończona.

200 zł po spełnieniu prostych warunków

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł na start, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w marcu.

Kwota transakcji nie ma znaczenia. Istotne tylko, aby były to zwykłe, realne transakcj w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Drugą nagrodę, w wysokości kolejnych 100 zł, otrzymamy natomiast za spełnienie poprzednich warunków oraz:

 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w kwietniu 2020 oraz
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł również w kwietniu.

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to warunki są identyczne jak w marcu. Natomiast w przypadku drugiego – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.04.2020. O drugiej dowiemy się do 22.05.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 26.04.2020.

Wypłata nagrody nastąpi do 30.04, a kolejnej – do 31.05. Wtedy już nie musimy nic podawać – organizator będzie wiedział, gdzie wysłać przelew.

Dodatkowe 200 zł w konkursie

W trakcie rejestracji w promocji dodatkowo możemy zaznaczyć opcję „chcę wziąć udział w konkursie”. Będziemy w nim mogli wygrać jedno ze 100 zaproszeń na warsztaty makijażu (o wartości 100 zł) organizowane przez Douglas. Wraz z zaproszeniem otrzymamy kartę podarunkową Douglas o wartości 100 zł.

Jak zdobyć nagrodę w konkursie? Po zaznaczeniu opcji wzięcia udziału w konkursie pojawi się pytanie konkursowe:

dlaczego „Konto Otwarte na Ciebie” jest idealne właśnie dla Ciebie?

Jeśli nasza odpowiedź spodoba się jury (wybrane zostaną najciekawsze odpowiedni) oraz spełnimy warunki zdobycia pierwszego bonusu w promocji to zostaniemy poinformowani do 30.04.2020 o zgarnięciu zaproszenia oraz karty podarunkowej.

Na koniec dodam, że w samym konkursie obowiązuje mniejszy limit rejestracji, bo wynoszący jedynie 1000 rejestracji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przy okazji BNP… BNP olał moje wypowiedzenie umowy listem poleconym złożone w styczniu (skorzystałem w zeszłym roku z promki 350 zł). Co lepsze dzwoniłem kilka dni po odbiorze listu na infolinię i zapewniono mnie że wniosek dotarł a okres wypowiedzenia 30 dni się liczy. Dzisiaj ze zdziwieniem zalogowałem się na konto, tel na infolinię a tam palą głupa że żadnego wypowiedzenia nie dostali i mogę ponownie złożyć wypowiedzenie telefonicznie… reklamacja już napisana, będę się kontaktował też po ich odpowiedzi z Rzecznikiem Finansowym (mam dowód nadania no i nagrania rozmowy z konsultantem) ale to ostatnia moja przygoda z nimi

  Maciej Odpowiedz
  • Z tym bankiem zawsze jest takie ryzyko. Promocje niestety kosztuja sporo czasu i nie sa latwe i przyjemne.

   keton
 • I już po promocji, limit wniosków się wyczerpał :)

  Karolina Odpowiedz
 • Hehe, co to ma być, ile ta promocja trwała?

  Don_Bazylian Odpowiedz
 • Admin nigdy nie napisał o ciekawej promocji w BNP gdzie za otwarcie konta ror można uzyskać 550zł. Trwa do końca marca i nazywa się Konto z rozmachem. Polecam. Pula wniosków nie jest wykorzystana. 9 miesięcy karencji.

  dario Odpowiedz
  • siadło, dzięki ;)

   kruczi
  • A mi odrzuciło ten wniosek.
   „Z przykrością informujemy, że zawarcie Umowy w tym trybie nie jest możliwe.
   Prosimy o złożenie wniosku w najbliższym Oddziale Banku.”
   Ktoś wie dlaczego i czy w oddziale też będzie ta promocja?

   Don_Bazylian
  • Miałem problem z uruchomieniem konta w innej promocji i poprzez kontakt mailowy dedykowany dla tej promocji otrzymałem info, żeby założyć konto w oddziale i dać im znać to podłączą do promocji. Czy tak można tutaj to nie wiem, ale podpowiadam jak mi się kiedyś udało w promocji z Biedronką.

   dario
  • dario, dzięki za tą odpowiedź. Dokładnie tak zrobiłem, poszedłem do oddziału, Pan zadzwonił na infolinię, gdzie mu potwierdzili, że podepną mój wniosek do tej promocji, tylko musi napisać maila. Wszystko załatwione. Podobno wniosek nie przechodził, bo miałem konto w BGŻ Optima.

   Don_Bazylian
  • Jak już będziesz mieć dostęp do bankowości internetowej to dobrym krokiem byłoby wysłanie tam prośby o potwierdzenie udziału z tej promocji.

   dario
  • Wczoraj w końcu udało mi się otrzymać potwierdzenie, że moje konto bierze udział w tej promocji. Wcześniejsze 4 próby były zakończone porażką. :-) Straciłem trochę czasu i nerwów. Widać, że w tym banku wszystko działa „na słowo honoru”.

   Don_Bazylian
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy