200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + aż 7% na koncie oszczędnościowym!

Trwa do 30.09.2024

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 200 zł. Warunki promocji są mega proste, a co równie ważne: możemy sobie zaklepać rewelacyjne 7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł przez 5 miesięcy.

200 zł premii od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2022 do 13.06.2024. Nie możemy również posiadać żadnego produktu kredytowego w dniu przystąpienia do promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 30.09.2024. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zyskamy już za sam fakt… założenia konta :)

Pozostałą premię otrzymamy pod warunkiem, że w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu przystąpienia do promocji wykonamy min. 5 płatności kartą (nie BLIK!).

Przykładowo zakładając konto w czerwcu warunki powinniśmy spełnić w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Bank wypłaci nam 150 zł pod warunkiem, że spełnimy wymogi we wszystkich miesiącach. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

7% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 7% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 30.09.2024. Promocyjne oprocentowanie 7% do 100 000 zł będzie obowiązywało aż przez 152 dni!

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • hej, a o co chodzi z tym „ale przy odrobinie szczęścia skorzystają z niej też obecni”? bo nie kumam. Dziekuje za wyjasnienie. Pozdrawiam

  Monia Odpowiedz
 • pytanie czy samo konto jest ok do codziennego używania?

  pozawe Odpowiedz
 • Jeżeli chodzi o apkę i serwis działa normalnie. Jeżeli masz coś załatwić w oddziale, to możesz iść dwa razy a i tak sprawy nie załatwisz. Karta debetowa ma bardzo dobre kursy i za 500 zł wpływu i 1 transakcję jest dla mnie pewniejsza na wyjazd niż fintechy. Jak już byłeś klientem teoretycznie trzeba przez oddział, ale
  https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/finanse/konto-przekorzystne-banku-pekao-sa-dla-klientow-pzu
  mnie udało się przez pzu założyć mimo że niedawno byłem klientem, nie u wszystkich pyknie ale konsultantka powie na infolinii pzu czy można tak założyć. Premia identyczna za założenie

  maleczki Odpowiedz
 • założyłem konto bo musiałem przelać gdzieś część środków w velo, weryfikacja przez selfie nie przeszła ale ostatecznie udało przez inny bank, wg regulaminu powinno być ok chociaż nie widzę w systemie wniosku o kartę więc może jednak nie jest ok

  pozawe Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy