200 zł na start dla nowych klientów Pekao + 100 zł w programie poleceń + po 100 zł za konto dziecka

Zakończona

Trwa ciesząca się niesłabnącą popularnością promocja Pekao, w ramach której do zgarnięcia mamy 250 zł w bonach. Jeśli jednak wolimy gotówkę, to ruszyła kolejna edycja oferty, w której do zyskania mamy 200 zł na start w zamian za założenie konta online. A do tego opcjonalne 100 zł w programie poleceń czy po 100 zł za konto dziecka.

Do 500 zł premii od Pekao

Otwórz konto na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 30.11.2021.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 31.12.2021. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay, a sama umowa musi zostać podpisana online (przez stronę internetową lub mobilnie – na selfie). Bank zostawia jednak drobną furtkę w przypadku problemów:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodą? Pierwsze 100 zł zyskamy za zapewnienie min. jednego wpływu na konto na kwotę min. 500 zł w „okresie przystąpienia do promocji” czyli do 31.12.2021 – choć mam wątpliwości, czy bank nie będzie zliczał również przelewów styczniowych bo, po pierwsze, konto możemy założyć 31.12 wieczór, a, po drugie, premia będzie wypłacona dopiero 28.02 (co wskazywałoby na to, że warunek możemy spełniać również w styczniu).

Warto tu zaznaczyć, że wpływ nie może być wpłatą gotówki, udzielonym kredytem, zwrotem depozytu czy przelewem wewnętrzny ze swojego innego konta w Pekao. Najprościej więc przelać sobie 500 zł ze swojego konta w innym banku i warunek spełniony :)

Kolejne 100 zł uzyskamy za trzykrotne:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub PeoPay

Warunki te powinniśmy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe – licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w grudniu warunki powinniśmy spełnić w styczniu, lutym i marcu.

Nagrodę otrzymamy do końca kwietnia 2021.

100 zł w programie poleceń i 100 zł za konto dziecka

Oprócz powyższej 200 zł Pekao pozwala na zdobycie kolejnych premii. 100 zł otrzymamy za polecenie Konta Przekorzystnego swojemu znajomemu (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej przystąpiliśmy do programu poleceń, a znajomy poda nasz kod w trakcie wnioskowania).

Kolejne 100 zł otrzymamy za otwarcie konta swojemu dziecka – zależnie od wieku osobne są zasady dla dzieci 6-12 lat oraz 13-17 lat.

W pierwszym przypadku (6-12 lat) konieczne jest otwarcie Konta Przekorzystnego, Mój Skarb oraz aplikacji PeoPay Kids do 2.01.2022, a następnie zalogowanie się przez dziecko do aplikacji PeoPay Kids do 10.01.2022. Już za to zgarniemy 50 zł premii. Kolejne 50 zł otrzymamy za saldo na koncie osobistym lub oszczędnościowym dziecka 10.01 na ponad 10 zł. Obie nagrody zostaną wypłacone do 24.01.2022.

A jak zyskać 100 zł w przypadku starszych dzieci? Tu również konieczne jest otwarcie Konta Przekorzystnego i Mój Skarb do 31.12.2021 (za co otrzymamy 50 zł), a następnie wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą dziecka lub aplikacją PeoPay do 31.01.2022 (kolejne 50 zł).

Wypłata nagród nastąpi do 24.01 / 24.02.

W obu przypadkach dziecko nie mogło być klientem Pekao od 1.01.2019 ani brać udziału w poprzednich promocjach.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jesteś pewien że promocje się łączą ? Kiedyś założyłem tak łącząc promo startowa + polecenie i nawet w reklamacji uznali, że tylko jedna promo … ale to było że 3 lata temu, może coś się zmieniło 😄

  JoX Odpowiedz
  • Łączy się w takim sensie, że po założeniu konta (z premią 200 zł) możemy go dalej polecać znajomym. Natomiast na 90% nie możemy zyskać 200 + 100 zł bo:

   Promocja łączy się z promocją […] oraz programem poleceń „Polecam Przekorzystnie”, z wyłączeniem klientów, którzy w związku z Poleceniem (otrzymaniem kodu – 9 cyfrowego numeru telefonu obecnego klienta banku), zawarli z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku płatniczego Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w ramach VII Edycji Programu „Polecam Przekorzystnie” i kolejnymi edycjami tych promocji.

   Michał
 • Pekao , dziękuję zgarne punkty za bezcenne chwile o ile wpadną i zamykam konto ideowe i pożegnam się po raz drugi z tym bankiem, transakcje doładowania zen na kwotę jaką była dostępna na koncie, czyli wiecej nie mógłbym zapłacić, po jakimś czasie rozliczyli że jest o 50 PLN wieksza i teraz dzwonią że konto na minusie żebym uregulował, reklamacja złożona.

  Zuk Odpowiedz
 • dzień dobry czy te konto dla dziecka mogę założyć przez apkę PeoPay?

  dragon Odpowiedz
 • ja sie zgubiłem, mam w panelu rodzica do zatwierdzenia umowę na cały pakiet,
  niestety brak regulaminu promocji do akceptacji ??
  o co chodzi?

  Tomtymo Odpowiedz
 • Czy komukolwiek z was Pekao pobralo 20 złotych prowizji za przychodzący przelew w PLN z Revoluta?

  Angulo Odpowiedz
  • Tak, dla mnie w listopadzie i to aż dwukrotnie (za dwa przelewy), dopiero jakiś czas po przelewie. Pierwszy raz w życiu taka sytuacja, a od kilku lat przelewam z R na różne banki. Prędzej spodziewałbym się czegoś takiego w mB lub ING, gdzie już od dłuższego czasu przychodzi prawie natychmiast jako międzynarodowy z Litwy, ale nie w Pekao, gdzie jeszcze w październiku doszedł normalnie. Widocznie coś zmienili i państwowy moloch uznał go za zagraniczny.

   Paweł
 • Założyłem, konto dla dziecka wg tej promocji. Dziecko powyżej 13 roku życia. Niestety otrzymałem tylko 50 PLN nagrody. Po złożeniu reklamacji bank twierdzi, że nie miał w tym okresie promocjina 100 PLN . Czy może, ktoś podrzucić regulamin pakietu PeoPay KIDS z tamtego okresu? Nie mogę namierzyć na Stronie PKO regulaminu, żeby odpowiedzieć na reklamację.
  Dzięki

  PsiHund Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy