200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 100 zł w punktach Mastercard

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy bardzo łatwe 200 zł na start oraz 8000 punktów Mastercard o wartości 100 zł!

300 zł premii od Pekao za konto osobiste

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2020 do 31.03.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 30.06.2022. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub przez PeoPay

Warunek ten powinniśmy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe – licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w kwietniu warunki powinniśmy spełnić w maju, czerwcu oraz lipcu.

Co ciekawe jeśli warunek spełnimy tylko w ciągu dwóch z trzech miesięcy, to nasza premia wyniesie 100 zł. A jeśli tylko w jednym miesiącu – to 50 zł. Zapominalstwo nie oznacza więc automatycznego wykluczenia z promocji, a po prostu niższą premię.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym. W naszym przykładzie będzie to koniec sierpnia.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Naciągany tytuł. Te 100 od Mastercard nie jest częścią promocji banku i jeśli ktoś już zapisywał się do BCH to prawdopodobnie ich nie dostanie.

  uki Odpowiedz
  • no właśnie, czy jest ktoś, kto był BCH ale z kartą banku X, a zgłosił się i dostał punkty za nową kartę, z innego banku (powiedzmy Y)?

   25
  • Tak, w innym banku punkty przychodzą, w tym samym już nie – przynajmniej w moich próbach 😄

   JoX
 • Jak wygląda sprawa klientów IdeaBank przejętych przez pekao, którzy NIE podpisali aneksu i ich konto zostało zamknięte po pół roku z braku aktywności? Łapią się jako nowi klienci czy nie? Dzięki z góry za info!

  r3vr3n Odpowiedz
  • Identyczny przypadek – brak podpisania aneksu o przejsciu z IdeaBank umowa zerwana przez Pekao – nowy klient czy jednak nie?

   sinclair
 • Czy w Pekao transakcje kartą w internecie uprawniają do zwolnienia z opłaty za kartę? Pytam, bo po wejściu w szczegóły karty widać obrót z tytułu transakcji w sklepach stacjonarnych a transakcje dokonane w internecie nie są tam uwzględnione.

  Ew@ Odpowiedz
 • Ja do tej pory nie mogę się doczekać otrzymania zamówionej karty z poprzedniej promocji. W umowie stosowne pole jest zaznaczone, więc wniosek był wypełniony prawidłowo. Konsultant po kilku dniach dopytywania się stwierdził jedynie, że widzi na moim koncie kartę zamkniętą (zapewne z poprzedniej umowy o rachunek bankowy), reklamacja wisi już ponad tydzień, bez postępu. Temat wydaje się prosty, jednak jak to w Pekao (potwierdzają moją negatywną opinię o nich), rozwiązanie będzie uciążliwe (dla mnie). Co prawda mogę zamówić kartę teraz, jednak przez tydzień konsultant nie potrafi zweryfikować, czy będzie to tożsame ze spełnieniem warunków promocyjnych.

  Inna sprawa, że nie dość, że będę musiał dopominać się o voucher 50 zł „wpisowego” (za podpisanie umowy), to zapewne proces rozpatrywania reklamacji dot. braku karty będzie trwał regulaminowe 30 dni i nawet przy pozytywnym rozpatrzeniu nie otrzymam plastiku na czas, nie będę mógł wykonać 5 transakcji kartą wymaganych regulaminem promocji, więc poleci kolejna reklamacja na niemożność skutecznego udziału w promocji z winy banku.

  Klasyczne „nie mamy Pana płaszcza, i co nam Pan zrobi?”

  dyabeutor Odpowiedz
 • Czy dobrze czytam, że posiadanie lokaty po ideabanku na 30.01.2021 będzie kolidowało w udziale w promocji?

  qaz Odpowiedz
 • Gość w oddziale Pekao nie wiedział że wchłonęli konta z Idei.. jakaś żenada… i nie był w stanie mi powiedzieć kiedy konto z Idei mi się zaknlelo, tylko że nie ma mnie w systemie… profesjonalnie przeszkolili pracowników

  Villemo09 Odpowiedz
 • Ktoś dostał pierwszą premię?

  Daw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy