200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 6,5% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 200 zł – z czego pierwsze 50 zł już za sam fakt założenia konta. Warunki promocji są mega proste, a do tego możemy sobie zaklepać 6,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł przez 5 miesięcy.

200 zł premii od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.08.2021 do 2.11.2023.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 8.01.2024. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł w gotówce zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej przekazanie nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay (nie BLIK!)

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w listopadzie warunki powinniśmy spełnić w grudniu, styczniu i lutym.

Bank wypłaci nam 150 zł pod warunkiem, że spełnimy wymogi we wszystkich miesiącach. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

6,5% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 6,5% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 8.01.2024. Promocyjne oprocentowanie 6,5% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 152 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy wpływ 500zł może być z mojego konta w innym banku? Pytam ponieważ w historii przelew taki figuruje jako przelew wewnętrzny a adnotacją, że nie jest liczony do bilansu wpływów. Przelew Elixir i Express Elixir tak samo kategoryzowany jest jako przelew wewnętrzny. Też tak macie i nie nalicza opłaty?

  Adam546 Odpowiedz
 • Czy wpływ 500zł może być z mojego konta w innym banku? Pytam ponieważ w historii przelew taki figuruje jako przelew wewnętrzny a adnotacją, że nie jest liczony do bilansu wpływów. Przelew Elixir i Express Elixir tak samo kategoryzowany jest jako przelew wewnętrzny. Też tak macie i nie nalicza opłaty?

  Adam546 Odpowiedz
 • na wniosku o konto proponuja tylko VISA… Masteta (do BC) nie ma? Kiedys byl. Co robie zle?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy