200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 8% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Ponownie do zgarnięcia mamy bardzo łatwe 200 zł na start oraz aż 8% na koncie oszczędnościowym. Co najważniejsze: warunki zdobycia premii są banalnie proste :)

200 zł premii od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2020 do 16.10.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 31.11.2022. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay
 • min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w październiku warunki powinniśmy spełnić w listopadzie, grudniu oraz styczniu.

Bank wypłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

8% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 8% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do końca lipca. Promocyjne oprocentowanie 8% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 183 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Idzie brac udzial w tej promocji 200zl ale bedac poleconym przez kogos posiadajacego pekao? Chyba nie ale pytam.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Dodatkowo można jeszcze skorzystać z +150 PLN za rachunek dla dziecka

  Rafal Odpowiedz
 • Czyli teoretycznie karty w ogóle nie trzeba zamawiać, zgadza się?

  Filip Odpowiedz
 • Przy zakładaniu konta potrzebna jest weryfikacja selfie? Czy bez niej można całkowicie on-line?

  ggg Odpowiedz
 • Sprawdziłem TOiP i wynika z niej, że jednak prowadzenie rachunku nie jest całkowicie darmowe, bo opłata wynosi 6 zł (oczywiście wpływ 500 zł i tansakcje karta zwalniają).

  McKwacz Odpowiedz
  • wpływ 500 musi być jednorazowy
   np. 250+250 nie spełnia warunków

   karta jest bardzo dobra do płatności i wypłat gotówki z bankomatów ( trzeba uważać na prowizję operatora danego bankomatu ) w walucie obcej
   przewalutowanie po kursie mastercarda i nielimitowane wypłaty z bankomatów za granicą ( w kraju chyba tylko pierwszy jest darmowy )

   kruczi
 • Ile się czeka na dostawę karty? Czy jest szansa że przy złożeniu wniosku dziś, karta dojdzie w tym miesiącu i wyrobię warunki do zwolnienia z opłat za bankomaty za granicą w listopadzie (wpływ 500zl + jedna operacja)?

  SylMaj Odpowiedz
  • W tym miesiącu już raczej nie przyjdzie. Możesz zapłacić blikiem to też liczy się do zwolnienia z opłat. Ale to i tak nie ma znaczenia bo opłaty liczone są od kolejnego pełnego miesiąca. Także spokojnie w listopadzie opłatami się nie przejmuj bo ich nie będzie.

   nsmarcin
  • Mi nie chodzi o opłatę za kartę, ale o możliwość korzystania z bezpłatnych bankomatów za granicą

   SylMaj
  • No to napisałem, że opłaty są pobierane dopiero od kolejnego pełnego miesiąca. Nie ma znaczenia czy chodzi o opłatę za kartę czy o wypłaty z bankomatów w kraju lub za granicą bo to jest jeden i ten sam warunek.

   nsmarcin
  • Na infolinii banku (specjalny dział obsługujący karty) powiedziano mi, że chcąc korzystać z bezpłatnych bankomatów za granicą TRZEBA spełnić warunki w poprzedzającym miesiącu, nie ważne że niepełnym. Czyli wpływ 500zl + 1 operacja bezgotówkowa. Ta operacja bezgotówkowa to może być płatność Blik.

   SylMaj
 • Czy do kont osobistych wliczają się konta przejęte od Idea Banku?

  taki-ja Odpowiedz
  • Dokładnie o to samo chciałem zapytać. Czy klienci Idea Banku przejęci przez Pekao są traktowani jako tacy, którzy posiadali już konto w Pekao. Ja chwilę po przejściu do Pekao zrezygnowałem z konta, ale było to po 01.01.2020 r.

   Darek
  • Konta Idea Banku zamknąłem dopiero w maju 2020. Biorę udział w poprzedniej promocji i premie wpadają bez problemów.

   e
 • Ktoś zakładał konto w promocji w oddziale? Dają radę? Czy robią problemy?

  Miałem kiedyś konto w PEKAO i nie mogę przejść weryfikacji przez stronę.

  Adryjano Odpowiedz
  • Regulamin
   „Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.”

   Ja123
  • W zeszłym miesiącu tak miałem, że jako byłemu klientowi nie chciał mi przejść wniosek online o nowe konto, więc poszedłem do najbliższego oddziału i tam bez problemów mi otworzono rachunek, choć nie do końca kontynuując wniosek, który wcześniej wypełniłem przez Internet. Pani powiedziała, że dostali jakieś wytyczne, że w przypadku promocji mogą tak robić. Nawet specjalnie coś tam wpisała po swojej stronie na komputerze, żeby nie było wątpliwości, że otwieram rachunek, aby skorzystać z promocji. Dodatkowo dołączyła do swoich dokumentów podpisany przeze mnie regulamin promki.

   MB
  • Wcześniej były z tym gigantyczne problemy, jakikolwiek związek z tym bankiem wykluczał praktycznie z promocji, bo nic online nie przechodziło…

   Ja123
 • Podałem nowy mail i nowy numer telefonu (można go potem samy zmienić w apce) i weryfikacja online przeszła bez żadnego problemu

  simrisham Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy