200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + aż 7% na koncie oszczędnościowym!

Trwa do 03.04.2024

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 200 zł – z czego pierwsze 50 zł już za sam fakt założenia konta. Warunki promocji są mega proste, a co równie ważne: możemy sobie zaklepać rewelacyjne 7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł przez 5 miesięcy – czyli więcej, niż w poprzedniej edycji!

200 zł premii od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.08.2021 do 8.01.2024. Nie możemy również posiadać żadnego produktu kredytowego w dniu przystąpienia do promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 3.04.2024. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł w gotówce zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej przekazanie nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay (nie BLIK!)

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w styczniu warunki powinniśmy spełnić w lutym, marcu i kwietniu.

Bank wypłaci nam 150 zł pod warunkiem, że spełnimy wymogi we wszystkich miesiącach. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

7% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 7% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 3.04.2024. Promocyjne oprocentowanie 7% do 100 000 zł będzie obowiązywało aż przez 152 dni!

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Mam pytanie. Czy dwie promocje na punkty w Bezcenne Chwile, tzn.:
  1) Promocja „Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach”
  2) Promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XIII.”
  się nie wykluczają? Można skorzystać z obu na raz dla jednej karty debetowej?
  W promocji 2) z punktami na start trzeba chyba zawrzeć umowę z kartą z wizerunkiem muzycznym lub gamingowym, i to chyba wszystko. Czy aby nie jest to promocja tylko dla młodych?

  ggg Odpowiedz
 • A co z klientami których Peako nabyło likwidując Ideabank? Nie podpisywałem żadnego aneksu po przejęciu i Pekao wygasiło wszystkie moje rachunki przed 30 listopada 2021. Czy to oznacza że byłem klientem Pekao?

  Łukasz Odpowiedz
  • ggg – 6x telefonem to 5 transakcji karta + jedna mobilna wiec TAK
   Lukasz tez nas zastanawia bo mamy karte IDEA w systemie Bezcennych chwil ale widoczna jako PEKAO, a byla chyba wczesniej widoczna jako Getin, stara karta…
   Nigdy PEAKO kart nie dodawalismy i jak oni to rozkminia nie wiem. W razie co bede skladal reklamacje. Karte dodawano jako Getinowska.

   Krzychoooo
  • Mam taką sama sytuację. Ktoś przetarł już drogę i sprawdził? :)

   Betty
  • Konta z IDEI miałem zamknięte przed przeniesieniem do Pekao, a mimo to nie dało się założyć konta w promocji przez link w kompie, za to poszło przez aplikację mobilną, także może lepiej kierować się w tę stronę, w ostateczności ponoć zakładają w oddziale, zresztą dodali to w regulaminie

   „Jeśli nie udało Ci się zawrzeć tych umów w kanałach wskazanych w ust. 1 pkt 12 ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku oraz spełnisz pozostałe warunki określone w ust. 1, ten warunek uznamy za spełniony.”

   Kris
 • Czy warunek 5 płatności kartą może być wykonany płatnością telefonem przez GPay?

  ggg Odpowiedz
 • Czy klienci idea banku których przejął Pekao , kwalifikują sie do promocji? Mi Pekao zamknął konto ponieważ nie podpisałam z nimi aneksu do 8.08.2021 i konto miało byc zamknięte do końca listopada . Idąc tym tokiem to nie łapie sie do promocji, ponieważ Nowy klient to „osoba która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.08.2021” czyli daty sie niestety pokrywają. Ktoś juz próbował założyć konto i dostać bonus w takiej sytuacji?

  Betty Odpowiedz
 • VOUCHER do Circle 50 zł wymienię na bilety. Chętnych proszę o kontakt: waldemar_007@wp.pl

  Waldemar Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy