200 zł za rejestrację karty BNP Paribas w Mastercard Bezcenne Chwile (+445 zł na start)

Trwa do 31.12.2023

Ruszyła promocja dla nowych i obecnych klientów BNP Paribas. W zamian za rejestrację swojej karty w programie Bezcenne Chwile zgarniemy 16 000 punktów wymiennych na vouchery o wartości 200 zł. A przypominam, że na nowych czeka dodatkowo 445 zł na start.

Bezcenne Chwile - premia od BNP Paribas
Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem karty debetowej lub kredytowej Mastercard BNP Paribas – zarówno w postaci cyfrowej, jak i mobilnej. Oprócz tego wymagane jest, aby nie mieć wcześniej zarejestrowanej karty tego banku w programie Bezcenne Chwile.

Teraz wystarczy, że najpóźniej do 31.12 zarejestrujemy swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (najprościej poprzez bankowość internetową lub mobilną), a następnie wykonamy min. 5 transakcji na łącznie min. 500 zł w terminie pierwszych 30 dni kalendarzowych od uruchomienia rachunku przez Mastercard (pierwsza karta) lub rejestracji kolejnej karty (jeśli już wcześniej mieliśmy dostęp do programu).

Jest jednak pewien haczyk: powyższe transakcje musimy wykonać za pomocą karty dodanej do portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay itd). Oprócz tego muszą to być realne transakcje w sklepach czy internecie, ponieważ wykluczone są np. wszelkie doładowania wirtualnych portmonetek, zakupy kart podarunkowych itd. (kody MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 6012, 6050, 6051, 6211, 6540).

Co ciekawe jeden uczestnik może otrzymać w promocji maksymalnie trzy nagrody (za spełnienie warunków trzykrotnie, trzema kartami). Punkty zostaną dodane do naszego rachunku w programie w terminie 30 dni od spełnienia warunków. Będą ważne 6 miesięcy.

Łączna pula nagród to 15 000 sztuk. Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się już 7 dni przed szacowanym terminem na tej i tej stronie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Punkty wpadły, ale vouchery po wymianie już nie.

  Łuki Odpowiedz
 • Czy moge dodac kartę żony na swoim telefonie, jesli mam już u siebie dodaną swoją kartę BNP?

  RadekW Odpowiedz
 • Czy mogę dodać kartę żony do swojego telefonu, jeśli u siebie mam już dodaną moją kartę?

  RadekW Odpowiedz
 • Informacyjnie. Nowe konto z kartą fizyczną. Transakcje internetowe i stacjonarne telefonem. Punkty po 6 dniach. Czy pisząc o wirtualnej macie na myśli mobilną?

  santech Odpowiedz
 • Witam. Chciałem dziś przystąpić do programu Bch z premią 16k pkt. Po zalogowaniu w bankowości kliknąłem w link zarejestruj i w kolejnym polu ukazała się informacja:
  Karty zarejestrowane na moment przystąpienia do programu:
  (i tutaj pojawiają się dane mojej KK, bo to jedyny produkt w BNP, który posiadam).
  Czy to oznacza, że ta karta już była wcześniej zarejestrowana w programie czy że ona się rejestruje w tym momencie i może przystąpić do promocji?
  Wydaje mi się, że nigdy jej nie rejestrowałem, bo przecież dopiero niedawno BNP przystąpił do BCh. więc zdziwiłbym się gdyby się okazało, że jest już zarejestrowana.

  bernul Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał punkty płacąc (nawet cześć kwoty 500 zł) przez Google Pay na Allegro?

  nowek Odpowiedz
 • Dzięki Łuki za odpowiedź.
  Mam jeszcze 2 dodatkowe pytania.
  1. Czy chcąc płacić na Allegro w Google Pay wystarczy tylko, że ma się podpiętą kartę do portfela cyfrowego Google Pay na smartfonie czy trzeba coś jeszcze robić np rejestrować ją na Allegro?
  2. Jeżeli mam 2 karty podpięte do portfela cyfrowego to jak wskazać tą którą chcę użyć podczas płacenia przez Google Pay na Allegro?

  nowek Odpowiedz
  • aplikacja na telefonie Google Pay (Portfel obecnie) raczej nie dziala dla stron Web (czy nawet aplikacji, wg mnie tylko NFC), bo chyba o tym myslisz, musisz dodac karte na stronie www Google Pay (telefon i www masz na to samo konto google ale jednak tam nie ma tych samych kart… trzeba dodawac w 2 miejsca). Ile dodasz kart tyle dodasz i przy placeniu oczywiscie ze wybierasz jaka chcesz obciazyc jak inaczej to sobie wyobrazasz ze losuja :D?
   Na allegro nic nie dodajesz po cos masz jeden portfel by z niego korzystac na wielu platformach sprzedazowych.

   Krzychoooo
 • Dzięki za wskazówki. Rzeczywiście karty dodawane w aplikacji Portfela cyfrowego na smartfon (dawniej Google Pay ) nie są automatycznie przenoszone (dodawane) do konta na przeglądarce google chrome w sekcji: Płatności i subskrypcje ->Formy płatności gdzie zarządza się kartami (m innymi dodaje i usuwa karty). Tu (w google chrome) znalazłem tylko karty wirtualne, które pojawiły się prawdopodobnie w trakcie ich aktywacji w bankowości internetowej. Inne karty (nie wirtualne) dodawane do Portfela cyfrowego nie były widoczne na koncie przeglądarki google chrome. Jeżeli chodzi o płatności Google Pay na Allegro to aby obciążyć konkretną kartę to trzeba w trakcie realizacji płatności wybrać kartę z listy. Jeżeli nie ma karty na liście to żaden problem bo można ją dodać podczas płacenia i zapisze się ona na koncie przeglądarki google chrome w sekcji Formy płatności. Można też przed płaceniem Google Pay na Allegro dodać interesująca nas kartę na koncie przeglądarki google chrome, to wówczas gdy rozpoczniemy płatność Google Pay na Allegro będzie ona już widoczna na liście kart do wyboru.

  nowek Odpowiedz
  • nowek… Chrome trzyma numery kart bys ty nie musial ich pamietac i wpisywac za kazdym razem ale to nie jest platnosc XPay! Nie wiem czy ja zle czytam, mam do tego sklonnosci, ale nie mieszaj Chrome do tego! https://payments.google.com/gp/w/home/paymentmethods tu masz zapisane karty i Google Pay trzeba placic nigdy karta „recznie” albo „przez chrome” dla tej promocji bo ma byc zblizeniowo NFC z google pay (apka) lub przez WWW uzywajac GP i kart widocznych z linku jaki podalem. Tak czy siak punktow nadal nie ma :(

   Krzychoooo
  • Do tej samej strony http://www.payments.google.com/gp/w/home/paymentmethods dochodzi się logując się na swoje konto w przeglądarce google chrome, następnie wybierając „Płatności i subskrypcje” i stąd przechodząc do „Formy płatności”. Jest to dokładnie to miejsce gdzie zarządza się kartami a że można do niego dotrzeć w różny sposób to inna sprawa.
   Zrobiłem transakcję na Allegro płacąc za pomocą Google Pay, przy czym kartę dodałem w trakcie płatności (wymagało to m. innymi podania hasła do google chrome i po zalogowaniu się na konto podania danych karty), płatność powiodła się więc zapłacona kwota powinna być zaliczona do promocji.

   Z Bezcennymi Chwilami jest problem – często nie robią na czas tego co powinni zrobić. Ty w tej promocji nie otrzymałeś punktów a ja w innej promocji dostałem już po bojach punkty ale z kolei nie wysyłają mi już drugi dzień bonu do Circe K. Może na tą chwilę nie mają wystarczającej ilości tych bonów i dlatego zwlekają z ich wydaniem (przesłaniem na wskazany adres e-mail). Nie zawsze ale dosyć często u nich trzeba upominać się o swoje. Jest to trochę wkurzające.

   nowek
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy