200 zł za założenie Konta 360° dla studentów (i nie tylko)

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium skierowana do osób młodych (między 18. a 26. rokiem życia). W zamian za spełnienie prostych warunków zgarnąć możemy 200 zł premii. Starszym przypominam, że dla nich przygotowana jest promocja z premią 220 zł :)

200 zł za Konto 360 Student

200 zł dla mobilnych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

  • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
  • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° Student (lub Konto 360°) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku (regulamin używa tam słowa „lub”, ale na wszelki wypadek zaznaczyłbym oba typy).

Wniosek powinniśmy złożyć do 5.10 12.10, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Zgodnie z regulaminem promocji również do 5.10.2020 12.10.2020 powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Za spełnienie powyższych warunków należy nam się pierwsze 50 zł premii :)

200 zł na łatwych warunkach

A jak zgarnąć pozostałe 150 zł? Wystarczy, że zarówno w październiku, jak i listopadzie 2020 dokonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem. Bank zastrzega jednak, że co najmniej jedna z tych transakcji musi być wykonana zbliżeniowo telefonem.

Zgodnie z regulaminem uczestnicy, którzy zawarli umowę o konto na selfie, powinni również udać się do banku (do 30.11.2020) złożyć swój wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! Pierwsza z premii (za samo założenie promocyjnego konta) trafi na nasze konto do 30.10.2020. Druga premia (za spełnienie warunków aktywności) wpłynie do 31.12.2020.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje pula 1000 wniosków – po jej wyczerpaniu bank zamknie możliwość składania promocyjnych wniosków.

Ile kosztuje Konto 360° Student?

Prowadzenie Konta 360° Student jest bezpłatne. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jednak opłata nie jest pobierana po wykonaniu w poprzednim miesiącu co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Kartę warto mieć (a zgodnie z regulaminem promocji wręcz musimy ją wyrobić) bo pozwala na darmowe, nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju – o ile spełniliśmy warunek zwolnienia z opłat.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy