220 zł premii za założenie Konta 360° + 70 zł dla dziecka od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć 220 zł w formie łatwej premii na start. A do tego 70 zł dla naszego dziecka.

290 zł premii od Banku Millennium

220 zł z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku (regulamin używa tam słowa „lub”, ale na wszelki wypadek zaznaczyłbym oba typy).

Wniosek powinniśmy złożyć do 5.10, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą standardem w promocjach Millennium). Po pierwsze, do 31.12.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w październiku, listopadzie i grudniu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy. Dobra opcja (zwłaszcza w czasach lockdownu) to też podpięcie jej do jakiejś comiesięcznej subskrypcji typu Netflix / VOD / HBO GO itp.

Trzeci krok jest wymagany jedynie dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do końca roku powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 29.01.2021, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Dodatkowe 20 zł na goodie

Co ciekawe każdy nowy klient, który spełni wszystkie powyższe warunki oraz, do końca roku, wykona jedną transakcję zbliżeniową telefonem za pomocą HCE, otrzyma również dodatkowe 20 zł w formie środków cashback goodie. Do 30.09.2020 otrzymamy SMSem kod o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia.

Generalnie bank mówi, że będą to środki które powiększają nasze saldo w aplikacji goodie o 20 zł. Zgromadzone środki będzie można przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Oznacza to, że złotówkę powinniśmy zarobić samodzielnie, w ramach korzystania z cashbacku na goodie za zakupy w różnych sklepach.

Nawet 70 zł za konto dla dziecka

Oprócz premii dla osoby dorosłej Bank Millennium premiuje również założenie konta w swojemu dziecku. Tam warunki są jeszcze prostsze – 50 zł dostaniemy za wpływ + transakcje kartą lub BLIKiem (o ile dziecko jest w wieku 13+) oraz 20 zł za wykonanie dodatkowo transakcji telefonem. Szczegóły w moim prześwietleniu tej oferty.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie widzę tutaj okresu karencji – jeśli zamknę swoje obecne konto którego nie otwierałem w promocji i otworzę od razu nowe (w tej promocji) to mogę liczyć na premię, dobrze rozumiem?

  Pawlik Odpowiedz
  • Źle. „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

   nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium…”

   Micha
  • Ok, czyli muszę teraz konto zamknąć i będę mógł wziąć udział w następnej edycji? (albo jeszcze następnej, bo okres wypowiedzenia to 30 dni)

   Pawlik
  • Tak, przy czym pod warunkiem, że to konto nie było zakładane w promocji.

   Michał
  • Tak, konto było zakładane po za promocją. Dzięki za potwierdzenie.

   Pawlik
 • Zamykałem ostatnio konto 360* i dostałem ofertę utrzymaniową na 5% blik i 2% kartą przez 6 miesięcy. Wyrabiam normę, ale czy awaryjnie będę mógł przelać brakujące środki kartą na Revoluta? Co prawda w regulaminie nie ma nic o kodach MMC.

  tymateusz Odpowiedz
  • MCC * :)

   tymateusz
  • Kiedy dokładnie i jak zamykałeś (telefon czy wniosek w systemie)? Po jakim czasie oddzwonili od złożenia wypowiedzenia?

   pws
  • I jeszcze jak ostatnio korzystałeś z konta? Jakieś większe zakupy czy przelewy czy tylko spełnianie bezpłatności? Od kiedy masz też konto i czy tylko jedno 360*, bez np. starego konta z EB albo kk?

   pws
  • I jeszcze jak ostatnio korzystałeś z konta? Jakieś większe zakupy czy przelewy czy tylko spełnianie bezpłatności? Od kiedy masz też konto i czy tylko jedno 360*, bez np. starego konta z EB albo kk?

   pws
  • Skorzystałem z marcowej (lub lutowej, już nie pamietam) promocji na 200 zł. Tylko jeden ror. Spełniłem tylko warunki bezpłatności=promocji, składałem wypowiedzenie pod koniec lipca przez bankowość, ale akurat nie zamykałem w tej chwili jeszcze karty. Za dwa dni robocze był telefon, najpierw propozycja na konto oszczędnościowe, na które się nie zgodziłem, a chwilę później właśnie ta utrzymaniowa. Warunki ruszyły od 1 sierpnia, pierwsza premia właśnie wpadła parę dni temu.

   tymateusz
  • Zdradzisz szczegóły tych ofert? Ile proponowali na koncie oszczędnościowym? Jaki jest limit tego cashbacku BLIK i na karcie płatniczej?

   Pawlik
  • Proponowali założenie konta oszczędnościowego ze zwykłym, promocyjnym oprocentowaniem, więc nic nadzwyczajnego w tym przypadku.

   Limity max. 30 zł za BLIK – 600 zł do wydania, max. 30 zł kartą – 1500 zł do wydania, czyli max. 60 miesięcznie/360 zl przez pół roku.

   dyziu065
  • U mnie ta sama oferta utrzymaniowa na 6M.
   Warto poprosić o potwierdzenie i regulamin na Millnet – jednym z 3 warunków wypłaty jest logowanie do apki min 1/M.
   Zamykałem ROR i KO w czerwcu i nie dzwonili.
   Otwarłem ponownie w lipcu i wypowiedziałem w połowie września, dzwonili kilka razy (nie mogłem odebrać).
   Wypowiedzenia w Millnecie.
   Z kont korzystałem podobnie jak wcześnij: KO na full, ROR sporadycznie, więc nie wiem czym sie kierują – wybiórczo? letni odpływ klientów?

   Czytelnik
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy