Wraca kumulacja promocji! 200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku + 1% moneybacku + 3% do 70 000 zł + punkty o wartości 100 zł

Zakończona

Ledwo zakończyła się promocja z rekordową premią za założenie konta w Alior Banku, a już ruszyła jej II edycja. Nie ma się czemu dziwić: promocja była bardzo popularna, bo jej zasady były i ciągle są baaardzo proste do spełnienia, a do zgarnięcia jest cały pakiet nagród: 200 zł na start, 3% na lokacie i koncie oszczędnościowym, moneyback, a do tego jeszcze punkty Priceless Specials o wartości 100 zł!

200 zł od Alior Banku za Konto Jakże Osobiste

Z nami lepiej – 2 edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 1.09.2018. Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.04.2019 r. do 16.10.2019 r.

Odpadaja więc osoby które składały wniosek np. w I edycji promocji, ale z jakichś powodów go nie sfinalizowały.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, nie później, niż 15.11.2019. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez stronę internetową banku, telefonicznie lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

Co dalej? Bank zapłaci nam 200 zł za trzykrotne spełnienie poniższych warunków (w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę):

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Przykładowo jeśli umowę podpisaliśmy we wrześniu, to warunki powinniśmy spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Nagroda, czyli 200 zł w gotówce, zostanie przekazana do końca 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

3% na lokacie dla nowych klientów + premia = 4,8% w skali roku!

Oprócz konta oszczędnościowego, oferującego 3% w ramach jednej z korzyści, nowi klienci mogą również zgarnąć 3% na lokacie 100-dniowej – i to dla kwoty maksymalnej nawet 50 000 zł! Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla całkowicie nowych klientów, czyli takich, których bank jeszcze w swojej bazie nie ma (czyli nie mamy / nie mieliśmy już produktów Alior Banku).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to lokatę możemy uruchomić w ciągu 14 dni od otrzymania dostępów do bankowości internetowej.

Jeśli więc oczekujemy najbardziej atrakcyjnej stopy zwrotu dla swoich oszczędności, to ulokowanie 50 000 zł na powyższej lokacie 3% wraz z premią 200 zł da nam efektywnie oprocentowanie na poziomie 4,8% w skali roku! A trzeba przyznać, że ciężko będzie o znalezienie podobnej, bezpiecznej oferty dla takiej kwoty, która dawałaby porównywalne odsetki!

2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Na koniec dodam, że oprócz lokaty 3% oraz korzyści pozwalającej na zyskiwanie 3% na koncie oszczędnościowym mamy jeszcze jedną możliwość sensownego oszczędzania: na Mocnym Koncie Oszczędnościowym. O tym, jak zdobyć 2,6% do 100 000 zł, pisałem w tym prześwietleniu.

Oprócz tego bank zaserwował nam jeszcze jedną promocję: 6800 punktów za pierwszą rejestrację karty w programie Priceless Specials. A po naszemu: jakieś 100 zł w bonach do wybranych sklepów. Opis tej promocji znajduje się tutaj. Warto korzystać!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • A ja się głupi skusiłem na 150zł :/

  Dobcio Odpowiedz
 • Chyba jednak łatwiejsza jest promocja z PEKAO. Oczywiście najlepiej skorzystać z obu :)

  Damian Odpowiedz
 • Warto tutaj doprecyzować.

  100 dniowa lokata dla nowych klientów na 3% jest przeznaczona dla osób które dopiero co otworzyły kartotekę w Aliorbanku (można ją założyć przez 14 dni od otwarcia kartoteki), dlatego warto najpierw ustalić w oddziale czy aby na pewno nie mamy w banku już kartoteki, żeby później się nie zdziwić.

  Lokata Odpowiedz
  • Ale to jest bardzo proste: jeśli korzystaliśmy kiedykolwiek z usług Alior Banku (albo innego banku przejętego w przeszłości) to mamy.

   Michał
  • Można takich rzeczy nie pamiętać, zwłaszcza jak to było z 15 lat temu

   Kate
  • Zgadza się np ktoś kto miał kiedyś konto w BPH i teoretycznie zamknął wszystko to i tak jego kartoteka jakimś cudem została w BPH i teraz jest w Alior o czym człowiek nie wie Tak samo może być z Meritum Bank

   piotro
  • no niekoniecznie, miałem konto w Meritum zamknąłem krótko przed przejęciem, lub w trakcie (już nie pamiętam) w drodze sprzeciwu (zmiana TOiP). Bez problemu otworzyłem lokatę 50K w oddziale.

   jacck
 • Byłem klientem Alior Sync, teraz jestem w T-Mobile UB. Czy załapie się na 100-dniową lokatę?

  Bac Odpowiedz
 • Dodatkowo można swoją kartę Mastercard zarejestrować w loterii „Alior Bank urządza!” https://aliorbankurzadza.pl/ , do wygrania 3x 50 000 zł :45 000 zł na karcie przedpłaconej Sodexo na realizację remontu i 5000 zł na usługę architekta – nagroda główna
  lub 60x 500 zł na karcie upominkowej IKEA – nagrody codzienne.

  asi Odpowiedz
  • To jest dobre dla kogoś kto będzie aktywnie korzystał z tego rachunku i karty. Bo robić specjalnie 20 transakcji dla jednego losu dla loterii głównej nagrody to szkoda zachodu :)

   marsid
  • Bon na 45 tys, a ty chcesz za jedną transakcję ;-)

   Za jedną transakcję możesz wygrać 500 zł
   „Każda Transakcja wykonana w okresie od 2 października 2019 r. do 30 listopada 2019 r. przez Uczestnika, który dokonał Zgłoszenia zgodnie z Regulaminem, stanowi 1 los w Losowaniu Nagrody II Stopnia. Niezależnie od powyższego każde 20 Transakcji dokonanych jedną kartą zarejestrowaną w ramach danego Zgłoszenia stanowi 1 los w Losowaniu Nagrody I Stopnia”

   Kate
  • Przekonałaś mnie, zarejestrowałem kartę w loterii. Może wygram te 500 zł :D

   marsid
  • Wow, wygrałam bon do IKEA na 500 zł…

   Kate
  • Brawo Ty :)

   marsid
  • Jak otrzymaliście infor o wygranej?

   JB
  • E-mail: „Alior Bank urządza! Gratulujemy wygranej!”, trzeba wypełnić formularz do odbioru, ale samego kodu jeszcze nie dostałam

   Kate
 • Podpinam się pod pytanie o posiadaczy konta w Tmobile. Też mogą założyć lokatę 100dniową?

  romek Odpowiedz
 • A jeśli mam KK Aliora w wyniku przejęcia przez nich BPH to myślicie, że lokatkę 100dniową udałoby się założyć, czy raczej nici…?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Czy posiadanie karty kredytowej w Alior wyklucza z promocji ? Próbując zlozyc wniosek wyskakuje komunikat ze nie moge zalozyc konta przez internet i prosba o zamowienie kontaktu telefonicznego.

  KaBe Odpowiedz
 • HCE oraz BLIK odpada ze zwrotu 1% za płatności zbliżeniowe telefonem :
  HCE dlatego że nowe aplikacje już nie maja funkcji dodania karty wirtualnej tylko za pomocą aplikacji Google Pay (od 15 grudnia nie będzie więc widniało nawet w nazwie korzyści HCE) natomiast blik odpada ze względów czysto praktycznych BLIK nie wlicza się do transakcji kartą więc nie robi się transakcji do wymaganego 300 zł limitu aby była bezpłatna karta (1 % z 300 zł to 3 zł a opłata za kartę 10 zł gdy się nie wykona transakcji) Zostaje więc praktycznie jedyna możliwość dodanie karty do Google Pay i płatność przy pomocy Google Pay

  piotro Odpowiedz
  • Dodatkowo warto zaznaczyć, że do tego 1% zwrotu zaliczają się tylko płatności w sklepach stacjonarnych. Więc np. płatność przez Google Pay na Allegro czy innym sklepie internetowym odpada.

   Przemysław
  • Dzwonił dziś do mnie konsultant z Aliora zapytać jak przebiegło założenie konta oraz przypomnieć warunki. Poinformował, że kwota wydana BLIKiem wlicza się do kwoty którą trzeba wydać aby zostać zwolnionym z opłaty za kartę. Nie ma o tym ani słowa w TOiPie ale skoro konsultant mówi o tym sam z siebie to może coś jest na rzeczy.

   michalo
  • Poinformował sam z siebie, czy po Twoim pytaniu? Jeśli opcja 2, to lepiej wierzyć tabeli opłat

   Kate
  • michalo ja o to samo pytałem konsultanta czy 300 zł będzie włiczało się jako transakcje telefonem i odp mi że wszystko poza BLIK a że HCE już nie jest dostepne w nowej aplikacji więc tylko android pay Dla mnie to logiczne bo po transakcji karta lub android pay w szczegółach transakcji jest opis „Transakcja karta debetową” natomiast po BLIK masz „zakup BLIK lub ewentualnie transakcja BLIK” więc de facto nie ma odnotowanej transakcji kartą A tylko transakcje kartą wliczane są do kwoty 300 zł . Więc z BLIK na pana miejscu bym nie ryzykował

   piotro
  • a i u mnie konsultantka odeszła by sprawdzić (czyli zapytać się kogoś mądrzejszego” :-) z obsługi klienta

   piotro
  • To raczej logiczne, że BLIK odpada: jest to zwolnienie z opłaty za KARTĘ, a jeśli blika nie można przypisać do karty (np. w Mille można), to jest to transakcja robiona bezpośrednio z KONTA, a więc nie ma związku z kartą…IMHO

   Kate
  • Konsultant poinformował mnie sam z siebie co mnie bardzo zdziwiło. Znając Toip od razu dopytałem czy oby na pewno się nie pomylił ale powtórzył drugi raz to samo. Dlatego ciekawi mnie czy ktoś to przetestował. W razie czego rozmowę mam nagrana będzie podstawa do reklamacji ☺️

   michalo
 • Jak założyć to konto przez internet? Dostaję info,że nie da się tego tak zrobić i wymagany jest kontakt telefoniczny do założenia.

  Tytus de Zoo Odpowiedz
 • Miałem kartę kibica Alior banku ważną do 10.2018, ale nigdy jej nie aktywowałem. Czy mogę wziąć udział w promocji?

  Bast Odpowiedz
 • „Jeśli spełniamy powyższy warunek to lokatę możemy uruchomić w ciągu 14 dni od otrzymania dostępów do bankowości internetowej.” W pierwszej edycji było to nie od dnia otrzymania dostępów tylko od daty złożenia wniosku, co robiło znaczącą różnicę

  Magda.s. Odpowiedz
 • Też nie umiem otworzyć konto przez internet. I teraz czekam na telefon konsultanta jak długo to trwa

  mateusz100 Odpowiedz
  • Zadzwonili dzisiaj przed południem czyli jakieś 18 godzin później, i już wszystko działa :-)

   Tytus de Zoo
  • Czy wiesz na czym polegał problem?

   Lokata
  • Na tym chyba, że chcą tylko telefonicznie, w każdym razie Pani powiedziała, że przez internet się nie da. Nie wiem czy chwilowo czy na stałe. W poprzedniej edycji żona otwierała przez internet.

   Tytus de Zoo
  • Zadzwonili po około 18 godzinach. Musiałem przez konsulanta bo mam kantor walutowy. Ale i tak muszę iść do oddziału bo nie przypisali mi telefonu do konta.

   Mateusz
 • @michalo
  Jak chcesz skorzystać ze zwolnienia z opłaty za kartę po wykonaniu transakcji BLIK-iem to lepiej zapisz sobie datę i nazwisko konsultanta, który takiej informacji udzielił. Jest to ewidentnie sprzeczne z Regulaminem. Płatność BLIK-iem to płatność bezpośrednio z konta a dla zwolnienia z opłaty należy wykonać operacje bezgotówkowe kartą wydaną do konta.

  Waldemar Odpowiedz
  • lub Android Pay bo tu też podpina się kartę i jest po takiej transakcji w opisie „Transakcją karta debetową”

   piotro
  • …ale tylko stacjonarnie tak, bo już zakupy np. na Allegro odpadają przy zwolnieniu z opłat?

   Tytus de Zoo
  • Takie zakupy zaliczą się do 300 zł do zwolnienia, ale nie do korzyści 1% za mobilne płatności w sklepach stacjonarnych

   Kate
  • Np. jak zapłacisz 300 zł w aplikacji Allegro za pomocą karty doczepionej do Google Pay lub bezpośrednio z karty, to zwolni cię to z opłaty za kartę, ale nie wliczy się do zwrotu w ramach korzyści 1%, bo to sklep internetowy a nie stacjonarny

   Kate
 • Wczoraj zapytałem bank mailem, o wnioski z poprzednich promocji. Poniżej odpowiedz.

  Szanowny Panie,

  uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem Sprzedaży premiowej „z nami najlepiej” promocja jest kierowana do osób, które „(…) w okresie ostatniego roku (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku (Rachunek płatniczy), rachunku walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.”
  Jeżeli wcześniej skłądany wniosek nie spowodował założenia w/w rachunków, może Pan korzystać z promocji.

  Daral Odpowiedz
  • Jak widzicie, konsultanci mówią co chcą… ja własnie mam teraz taki spór z bankiem. Mój wniosek w poprzedniej promocji został odrzucony z przyczyn technicznych. Więc bank nie chce mi przyznać, że konto jest założone w promocji. A powyższa wypowiedz Banku temu przeczy.

   Daral
  • Wg mnie sprawa powinna być prosta, „nie posiadały” = „nie podpisały umowy z o konto”

   Kate
 • „3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł” – proszę o wyjaśnienie mechanizmu działania. Jeżeli wpłacę 20000 zł na konto oszczędnościowe to na koniec miesiąca naliczone zostaną odpowiednie odsetki i stan konta będzie 20000+odsetki – i z tego później (przez kolejny miesiąc i dalej) tylko 20000 zł pracuje na podanym procencie a reszta nie – czy mam rację? Jak to działa?

  Marcin M. Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że aby załapać się na owe 200 zł i równocześnie nie zapłacić 10 zł za prowadzenie konta należy przesłać min. 1500 zł (jednorazowo, nie w transzach!) z konta bankowego, którego nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem?
  Pytam, bo przy okazji wymogu wpłaty 1000 zł Michał napisał tak: „…jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.” a przy okazji ominięcia opłaty za prowadzenie konta napisał tak: „Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat”.

  Marcio Odpowiedz
  • Do premii 200zł potrzebne są wpływy 1000zł od innej osoby.
   Do bezpłatności konta potrzebny jest wpływ 1500zł z innego banku (ale nie musi być inna osoba, może to być nasze konto).
   Więc najlepiej przez 3 miesiące niech ktoś inny z innego banku niż Alior robi nam przelew 1500zł. W ten sposób spełnimy oba warunki naraz. Po 3 miesiącach możemy już sobie sami 1500zł przelewać.

   Przemysław
  • Według regulaminu do premii ma być inna osoba i inny bank:
   „Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach,
   przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z
   wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient
   nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w
   Banku dla firm, których klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą
   powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo.”
   Więc najprościej 1500zł jednorazowo z innego banku od innej osoby dla spełnienia wymagań do premii i darmowości konta.

   Scorp
 • Czy w pierwszym nie pełnym miesiącu po podpisaniu umowy, też trzeba spełniać jakieś warunki, aby nie płacić za konto lub kartę?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Witam,

  Czy jest możliwość skorzystania najpierw z lokaty 3%, a po zakończeniu lokaty wykorzystać jeszcze korzyść do konta w postaci 3% na koncie oszczędnościowym?

  Lex7 Odpowiedz
 • Czy ktos moze potwierdzic, ze dla unikniecia oplaty za karte trzeba faktycznie wydac prawdziwe 300zl w sklepach, bez korzystania z pomocnikow? Skad wiadomo jakie kody maja operacje, bo w systemie Aliora ich nie znalazlem? (a moze slabo szukalem).

  keton Odpowiedz
 • Wchodzą w grudniu zmiany a konta w trybie natychmiastowym (umowy ramowej) w oddziale banku nie można wypowiedzieć.

  Po co zatem wysyłają maile do klientów, że jest taka mozliwość a nie czekać 30 dni.

  Wojak Odpowiedz
  • Zmiany dotyczą konta, a nie umowy ramowej, stąd zapewne brak możliwości wypowiedzenia umowy ramowej w trybie natychmiastowym.

   Przemo
  • Nie zaglebiałem sie jeszcze tylko mam informacje od dyrektora oddziału ale jest coś na rzeczy i chyba masz racje pisząc o tym.

   Wojak
 • Pytanie o konta oszczędnościowe w ALIOR BANKU.

  Są tam 2 różne konta oszczędnościowe:
  1- Konto Oszczędnościowe
  2- Konto Mocno Oszczędnościowe

  PYTANIE: Czy w obydwu kontach jest 1 przelew darmowy miesięcznie na Konto Jakże Osobiste?? Tzn. czy z konta 1- Konto Oszczędnościowe mogę zrobić 1 przelew za free na miesiąc i z konta 2- Konto Mocno Oszczędnościowe czyli razem mogę zrobić 2 darmowe przelewy wewnętrzne?? Po jednym z każdego konta?? Jak to wygląda??

  Serdecznie proszę o pomoc.

  raul_r2 Odpowiedz
  • Przelewy z KMO na ror w Alior są bezpłatne bez limitu miesięcznego.

   A tak ogólniej, to właśnie dlatego w bankach warto mieć wiele kont oszczędnościowych objętych limitem 1 bezpłatnego przelewu miesięcznie — taki limit jest na konto, wiec mając ich kilka można zoptymalizować zarządzać środkami.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czyli reasumując:

  Są tam 2 różne konta oszczędnościowe:
  1- Konto Oszczędnościowe – 1 darmowy przelew wewnętrzny na Konto Jakże Osobiste?
  2- Konto Mocno Oszczędnościowe – BEZ LIMITU przelewy wewnętrzne na Konto Jakże Osobiste?

  DOBRZE TO PODSUMOWAŁEM ???

  raul_r2 Odpowiedz
 • Nie mam w bankowości internetowej tej lokaty na 3% – chyba że źle szukam. Gdzie powinna być?

  santech Odpowiedz
 • Dzięki za info. Nie skorzystam.

  santech Odpowiedz
 • Czy mozna dodac karte to apple pay z poziomu aplikacji? czy musze miec karte fizyczna przy sobie zeby to zrobic?

  timo Odpowiedz
 • Ja do Google Pay nie mogę, choć aktywowałem i nadałem PIN. Wychodzi błąd przy próbie dodania, pewnie po pierwszej płatności fizyczną kartą się uda.

  Tytus de Zoo Odpowiedz
 • Czy można na jednym urządzeniu mobilnym używać dwóch aplikacji do dwóch różnych kont? Ewentualnie czy na jednej aplikacji będę mógł zalogować się do dwóch różnych kont w aliorze?

  jaro Odpowiedz
  • Standardowo – nie. Z tego co wiem tylko aplikacja Getin banku pozwala na przełączanie się użytkowników na jednej aplikacji – chwała im za to. Natomiast niektóre telefony pozwalają klonować aplikacje.

   Scorp
  • @gajowy ma racje. Można stworzyć osobny profil w systemie albo czasami to sie chyba nazywa „druga przestrzeń”, albo sklonować aplikację.

   Scorp
 • Można, u mnie (Android 8.1.0) należy w tym celu utworzyć odrębny profil użytkownika, i na nim zainstalować aplikację mobilną obsługującą inne konto i wszystko hula. Akurat Aliora mam również zdublowanego i żadnych problemów.

  gajowy Odpowiedz
 • Hej. Odebrałem fizycznie kartę i użyłem jej w sklepie i niestety nadal nie mogę dodać jej fo Google Pay. Otrzymuję komunikat Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie. Ma ktoś tak?

  Tytus de Zoo Odpowiedz
 • Dobra, już wiem gdzie był kłopot, trzeba by karta weszła zrobić to bezposrwdnio z Google Pay, a z poziomu aplikacji Aliora nie dawało rady.

  Tytus de Zoo Odpowiedz
 • Uwaga na autoryzację PUSH. Po odinstalowaniu aplikacji z aktywowaną autoryzacją PUSH i ponownym jej zainstalowaniu powiadomienia PUSH nie działają, ponieważ jako domyślne urządzenie dla powiadomień PUSH wciąż ustawione jest to z poprzedniej instalacji aplikacji – fizycznie urządzenie jest to samo, ale programowo są to już dwa różne urządzenia. W takim przypadku m.in. nie mamy możliwości zalogowania się na konto przez serwis internetowy banku bez wcześniejszego zresetowania hasła na infolinii (powrót do domyślnej autoryzacji SMS).

  pytanie Odpowiedz
 • Witam
  Mam pytanie a ta lokata na 100 dni i 50 000 jak wygląda, tak normalnie po założeniu konta mogę iść do placówki z gotówką i założyć w/w lokatę?

  Sylwek Odpowiedz
 • „Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.”
  I co teraz począć?

  Andrzej Odpowiedz
 • Nie rozumiem? Przecież pisałem że gdybym miał już konto…

  Sylwek Odpowiedz
 • 1.czy R zwalnia z oplaty za karte?
  2.jak dziala korzusc „brak oplaty za przewalutowanie” – na karcie mam złotówki, płace za cos karta w $ i dzieje sie to automatycznie? Czy trzeba samemu wczesniej wymieniac gdzies walute? Jak kurs ma sie do R?

  TomekW Odpowiedz
  • 2. Regulamin korzyści:
   11. Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
   1) Korzyść polega na przeliczaniu operacji wykonanych Kartą w innych walutach niż PLN, bez kosztów przewalutowania naliczanych przez Bank.
   2) Operacje wykonane w walucie EUR, USD, GBP są przeliczane w Banku na PLN przy zastosowaniu kursu średniego ogłaszanego przez NBP obowiązującego w dniu rozliczenia operacji.
   3) Operacje wykonane w walutach innych niż EUR, USD, GBP przeliczane są na USD według kursu Mastercard i zasad stosowanych przez tę organizację, a następnie przeliczane w Banku na PLN przy zastosowaniu kursu średniego ogłaszanego przez NBP obowiązującego w dniu rozliczenia operacji.

   Itd.

   Kate
 • Warto dopisac do zdania „wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.”

  wykonanie transakcji bezgotówkowych KARTĄ na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

  Zapłaciłem blikiem oplata pobrana – w innych bankach obojetnie blik czy karta

  sinclair Odpowiedz
  • Zależy od banku, niestety zawsze najlepiej przejrzeć regulamin samemu. Też uważam, że dopisek „KARTĄ” by się przydał albo nawet i bardziej szczegółowy (płatność BLIK nie, płatność Google Pay – tak). Nie wszczyscy użytkownicy się na tym znają, a niektórzy dopiero zaczynają :)
   Ja się podobnie naciołem z tymi płatnościami STACJONARNYMI do zwrotu 1%… Płaciłem za wszystko (np. bolt, pkp online, mobilet i inne) przez GP licząc na zwrot. Dopiero potem zauważyłem, że zwrotu nie będzie ;)

   Scorp
 • Czy oprocentowanie na Koncie mocno oszczędnościowym jest stałe (2,6% przy spełnieniu warunków) czy zmienne zgodnie z WIBID1M?

  Scorp Odpowiedz
  • Stałe, tzn. zmieniają je dowolnie, jak już zmienili z 2,7% na 2,6% & 2,3%, a teraz z tego 2,3% na 2,2% (ale w ramach edycji promocji ma się gwarantowane przez 3 miesiące od odpalenia).
   To standardowe 0,88% dla starych środków i dla nadwyżki to już WIBID 1M pomniejszony o 0,55.
   Skądinąd dla nich podwyższenie 2,2% o 0,3% to nie 2,2066%, a nawet nie 2,5%, 2,6%… https://imgur.com/a/oIQJcuX

   Don Quijote de la Mancha
 • Jeśli na KO jako korzyść do KJO jest już 20k to po wpłaceniu 100k na KMO jako nowe środki oprocentowanie promocyjne na KMO będzie liczone od 100k czy 80k.
  KMO ma górny limit oprocentowania promocyjnego do 100k.

  hanka Odpowiedz
 • Czy wpłata 1500zł zwalniająca z opłaty za konto może być w kilku przelewach czy musi być w jednym?

  Michał Odpowiedz
  • Tabela opłat:
   Opłata nie jest pobierana:
   – w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił JEDNORAZOWY wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku …

   Kate
 • Do kiedy od otwarcia konta dodają punkty o wartości 100 zł?

  joannadud Odpowiedz
 • Wiadomo już coś o premii na start? Dla zakladających konto we wrześniu ?

  Angelika Odpowiedz
 • Wiadomo już kiedy bedzie premia? Dla zakladających konto we wrześniu ?

  Angelika Odpowiedz
 • Ciekawe czy ktoś już dostał premie?

  kroso Odpowiedz
 • U mnie premia powinna być do końca marca a kasy jak na razie brak…

  owat Odpowiedz
 • Czy za nieaktywowaną kartę debetową ponoszę jakieś opłaty? wyrobiłam kartę bo od 1 kwietnia, aby w ramach korzyści dostać na ko 3% to trzeba kartą 3 stówki zrobić obrotu. W międzyczasie pojawiła się lepsza okazja w IB na 3,2% więc tam dałam kaskę. Niestety, nie wiadomo czy po dwóch m-cach nie będę musiała wrócić do Aliora. Czy ktoś ma wiedzę, czy za nieaktywowaną kartę debetową w Alior Banku trzeba ponosić opłaty?

  Beata2 Odpowiedz
  • Masz to w tabeli opłat, wystarczy se otworzyć:
   Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie.

   Opłata jest pobierana od Kart ze statusem ‚Do aktywacji’, ‚Aktywna’, ‚Zablokowana’.”

   Lepiej chyba kartę zamknąć i wyrobić nową za te 2-3 miesiące

   Kate
 • Jest 200 zł na koncie.

  p27 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy