HIT powraca! 200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku + 1% moneybacku + 3% do 70 000 zł + 2,6% do 100 000 zł

Zakończona

Ruszyła III edycja promocji Alior Banku, w ramach której możemy zgarnąć całkiem łatwe 200 zł premii na start. Oprócz tego ciągle dostępny jest cały pakiet nagród dodatkowych:3% na lokacie i koncie oszczędnościowym, 2,6% na kolejnym koncie oszczędnościowym oraz 1% moneybacku.

200 zł od Alior Banku za Konto Jakże Osobiste

Z nami lepiej – 3 edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 31.10.2018. Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.06.2019 r. do 15.11.2019 r.

Odpadaja więc osoby które składały wniosek np. w II edycji promocji, ale z jakichś powodów go nie sfinalizowały.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, nie później, niż 31.12.2019. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez stronę internetową banku, telefonicznie lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

Co dalej? Bank zapłaci nam 200 zł za trzykrotne spełnienie poniższych warunków (w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę):

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Przykładowo jeśli umowę podpisaliśmy w listopadzie, to warunki powinniśmy spełnić w grudniu, styczniu i lutym.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Nagroda, czyli 200 zł w gotówce, zostanie przekazana do końca 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

3% na lokacie dla nowych klientów + premia = 4,8% w skali roku!

Oprócz konta oszczędnościowego, oferującego 3% w ramach jednej z korzyści, nowi klienci mogą również zgarnąć 3% na lokacie 100-dniowej – i to dla kwoty maksymalnej nawet 50 000 zł! Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla całkowicie nowych klientów, czyli takich, których bank jeszcze w swojej bazie nie ma (czyli nie mamy / nie mieliśmy już produktów Alior Banku).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to lokatę możemy uruchomić w ciągu 14 dni od otrzymania dostępów do bankowości internetowej.

Jeśli więc oczekujemy najbardziej atrakcyjnej stopy zwrotu dla swoich oszczędności, to ulokowanie 50 000 zł na powyższej lokacie 3% wraz z premią 200 zł da nam efektywnie oprocentowanie na poziomie 4,8% w skali roku! A trzeba przyznać, że ciężko będzie o znalezienie podobnej, bezpiecznej oferty dla takiej kwoty, która dawałaby porównywalne odsetki!

2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Na koniec dodam, że oprócz lokaty 3% oraz korzyści pozwalającej na zyskiwanie 3% na koncie oszczędnościowym mamy jeszcze jedną możliwość sensownego oszczędzania: na Mocnym Koncie Oszczędnościowym. O tym, jak zdobyć 2,6% do 100 000 zł, pisałem w tym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy da sie w jakis sposob sprawdzic kiedy dokladnie zostal zamkniety rachunek?

  Paweł642542523 Odpowiedz
  • Opłata za karte liczy się od daty aktywacji czy od początku miesiąca?
   Umowe zawarłem dziś, natomiast nie wiem czy kartę od razu aktywować po jej otrzymaniu

   Marcinek15219
  • Możesz spokojnie ją aktywować. Ewentualna opłata za kartę (za konto zresztą też) jest pobierana dopiero od następnego miesiąca po otwarciu konta. Czyli w twoim wypadku opłat za listopad nie będzie.

   Przemysław
 • Miałem konto u nich przed data 31.10.2018 i przy wypełnianiu wniosku wyskakuje info, że konto moge załozyc tylko przez konsultanta? Po co te cyrki skoro przez infolinię nie mam gwarancji, że załapie sie na tą promocje ?

  Clio Odpowiedz
  • Może coś z niezamkniętą umową ramową do poprzedniego konta?

   Kate
  • mam to samo. zobaczymy co powie konsultant…

   mmadjer
  • Tak chyba przegapiłem sprawę i nadal ta umowa jest nie wypowiedziana. Zapomniałem o tym. A jak ja wypowiem w placówce to mogę wypełniac wniosek i uczestniczyć w promocji ? w regulaminie nie ma mowy o umowie ramowej.

   Clio
  • Właśnie, zobacz co powie konsultant – zasadniczo spełniasz warunki do promocji, bo konta nie masz

   Kate
 • Głupie zasady. Moja żona nie sfinalizowała poprzedniego wniosku bo kurier miał wszystko gdzieś i nawet nie przyjeżdżał pod wskazany adres. I teraz żona ma bana na nową promocję? Bez sensu…

  Myśl! Odpowiedz
 • @Myśl!
  Mam tak samo. Nie doszedł do skutku przelew weryfikacyjny, tzn. wg banku moja tożsamość została potwierdzona, ale 1 zł z weryfikującym przelewem nie dotarł na konto. Zamknąłem wniosek bo nie chciało mi się jechać do oddziału.
  @conrad
  ” …Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.06.2019 r. do 15.11.2019 r.”
  Czy ktoś z Was pamięta czy zmiana korzyści zaczyna obowiązywać od następnego dnia czy następnego miesiąca?

  Waldemar Odpowiedz
  • Jak wybierasz – od następnego dnia od chyba 6 rano
   Ale jak rezygnujesz – od początku kolejnego miesiąca

   Kate
 • @Kate
  Normalnie nie mam już „mocy” na money beck z Aliora. W tym miesiącu mam jednak do spłaty kilka pożyczek z NC. Chciałem je spłacić Blikiem i skasować 1%.
  Rozumiem, że skoro dziś zrezygnuję z przelewów natychmiastowych to rezygnacja „wchodzi w życie” od 1 grudnia, ale jak w te miejsce wybiorę MB to wchodzi to od jutra? W takiej sytuacji chyba zapłacę 5zł za dodatkową korzyść. Ciekaw jestem czy to ktoś już praktykował bo jeszcze nie wykorzystałem w listopadzie korzyści-przelewy natychmiastowe.
  Tak to rozumiesz Kate?

  Waldemar Odpowiedz
  • Dokładnie tak jest…Stara korzyść wyłączy się 1 grudnia, a za nową – jeśli włączysz teraz – skasują opłatę.

   Kate
  • Ale korzyść 1% nie działa z blikiem – to płatności MOBILNE (np. Google Pay) TYLKO w SKLEPACH STACJONARNYCH (a więc wszystkie internetowe odpadaj) i to też są jakieś wyłączenia – np. zakup biletu miejskiego nie wszedł mi do zwrotu – poczytaj Regulain korzyści podpięty pod wpisem na blogu

   Kate
 • @Kate
  Michał Admin napisał tak: / cytuję fragment z blogu/
  ” Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).
  Masz rację muszę przeczytać regulamin.

  Waldemar Odpowiedz
 • @Kate
  Wypis z Regulaminu korzyści
  6. Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem
  1) Zwrot za płatności wynosi 1% wartości wykonanych
  płatności, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu
  kalendarzowym.
  2) Płatności zbliżeniowe telefonem obejmują płatności
  bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych
  z użyciem Google Pay, technologii HCE, Apple Pay
  oraz usługi BLIK.
  /koniec wypisu/
  Czyli spłata pożyczki BLIK-iem w Internecie nie kwalifikuje się do zwrotu.

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy jeśli moje saldo na dzień badania nowych środków wynosi 20tys ale dokładnie tyle mam na KO 3% to gdy wpłacę dzisiaj środki na KMO to wszystkie będą oprocentowane na 2,6 Czy tylko te powyzej kwoty 20tys?

  Dobcio Odpowiedz
 • KMO 2,6 % jest do dzisiaj jak myślicie jutro ruszy nowa edycja?

  zenek64 Odpowiedz
 • Czy u was też kurierzy dhl odmawiają zaklejenia koperty zwrotnej ponieważ przesyłka musi jeszcze raz być sprawdzona na magazynie?

  TOMASZSZ Odpowiedz
 • jest nowa edycja warunki bez zmian saldo badane 15 listopada a przystąpić można od 22 listopada do 12 grudnia

  zenek64 Odpowiedz
 • Dobcio wiesz jaka kwota będzie oprocentowana na KMO promocyjnie?
  Może ktoś odpowiedzieć na pytanie Dobcia?

  hanka Odpowiedz
 • Podczas wypełniania wniosku online, musiałem poprosić o kontakt ze strony konsultanta, ponieważ mam już umowę ramową w Alior Banku.
  Pytanie, po jakim czasie do Was oddzwonili? Czekam 4 dni i cisza, a na infolinii potwierdzili, że wniosek o kontakt prawidłowo złożony, ale to inny dział musi oddzwonić.
  Słabo to wygląda.

  Marek12345 Odpowiedz
 • Mam w Alior banku Konto Mocno Oszczędnościowe ale nigdy nie miałem konta osobistego. Czy w takiej sytuacji mogę mogę skorzystać z lokaty dla nowych klientów na 3%?

  ZICHI Odpowiedz
 • Po jakim czasie dostaliście kartę? Podpisałem umowę 12 dni temu i jeszcze nie mam.

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Czy komuś też oprocentowanie Konta Mocno Oszczędnościowego zasilonego po 15.11 spaďło w grudniu z 2,6% na 2,2%?

  Kajko Odpowiedz
  • Jak wpłynie wymagany wpływ to oprocentowanie się zmieni

   Kate
  • No to niezła kombinacja. Dlaczego w grudniu nie liczy się przelew z listopada? Czyli jakbym przelew zrobił w połowie miesiąca przez połowę mam niższe oprocentowanie? Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

   Kajko
  • Regulamin: Warunkiem otrzymania przez uczestnika Odsetek premiowych jest otrzymanie Wpływu na Konto osobiste do końca każdego miesiąca kalendarzowego
   wchodzącego w Okres trwania Promocji. W przypadku braku zapewnienia Wpływu, Bank naliczy wyłącznie odsetki wynikające z Oprocentowania
   promocyjnego, o ile spełniony będzie warunek określony w § 3 pkt 3

   Dostaniesz podwyższone odsetki za cały miesiąc, ale póki nie ma wpływu oprocentowanie się nie zmieni

   Poczytaj wyżej w opisie promocji jest link to promocji z KMO i tak poczytaj wpisy, bo chyba ktoś pisał o tym bardziej szczegółowo

   Kate
  • Dzięki Kate :)

   Kajko
 • Czy w ramach promocji, płatności kartą przez Allegro są traktowane jako Transakcja Bezgotówkowa? W regulaminie jest wzmianka „za pośrednictwem urządzenia”, ale dalej „w drodze transakcji na odległość”
  11.Transakcja Bezgotówkowa – zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty
  płatniczej lub karty wirtualnej za pośrednictwem urządzenia, we wszystkich punktach
  oznaczonych emblematem odpowiedniej Międzynarodowej Organizacji Płatniczej lub w
  drodze transakcji na odległość, której dokonanie i spłata odbywa się na warunkach
  określonych w Umowie, Regulaminie karty, Taryfie opłat i prowizji oraz zestawieniu
  transakcji/wyciągu,

  TreworBG Odpowiedz
  • „karta wirtualna za pośrednictwem urządzenia” = karta mobilna na telefonie / Google Pay itp
   „transakcje na odległość” = internetowe

   Kate
 • Adminie- wg opisu promocji, żeby spełnić warunek promocji trzeba przelać 1000 zł z nieswojego konta a warunkiem bezpłatności jest wpływ 1500 mozliwy już ze swojego konta. To nie lepiej zasugerować wpłatę 1500 zł z nieswojego konta?
  Inaczej konieczne będą dwa wpływy…

  Tomaszsz Odpowiedz
 • 3% na oszczędnościowym jako korzyść tylko do 15.01.2020 r. Ostatnio jak sprawdzałem było do 31.12.2019 r. czyli przedłużyli tylko o 15 dni. Myślicie, że to koniec tej korzyści? Szkoda by było.

  Adam546 Odpowiedz
 • Czy Warunek bezpłatnej karty – wykonanie na 300 zł transakcji bezgotówkowych karta obejmuje tez płatności w sklepach internetowych blikiem? Czy tylko tradycyjne sklepy i karta w dłoni? Pozdrawiam

  Justyna Odpowiedz
  • Blik nie ma związku z Twoją kartą, Blik to płatność z konta a nie karty. Nie liczy się.

   Adam546
 • Czy te 1500 zł wpływu by nie ponosić opłat, musi być przelane w jednym ,,kawałku”, czy liczy się suma wpływów na rachunku niezależnie od jego salda ?.

  Błażej Odpowiedz
  • musi być „w jednym kawałku”:
   „Opłata nie jest pobierana:
   – w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku…”

   erde
  • Dzięki. Czytając opis przeoczyłem słowo ,,jednorazowy” :)

   Błażej
 • Czy wykluczenia kodów MCC obowiązują również w stosunku do tych płatności 300 zł miesięcznie kartą żeby być zwolnionym z opłaty za kartę debetową?

  Grzegorz Odpowiedz
 • zwracam tez uwagę, ze przelew nie może być z innego banku z konta, ktorego jestem wwlascicielem lub wspolwlascicielem:

  12. Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach;
  przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z
  wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient
  nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w
  Banku dla firm, których klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą
  powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo.

  seerpico Odpowiedz
  • Nieprawda. Przypominam, ze słowa pisane wielką literą mają swoje odrębne definicje w regulaminie. Sprawdź je :)

   Michał
  • mogę się mylić, skopiowałem i wkleiłem treść z regulaminu co rozumie się pod pojęciem „wpływy”

   seerpico
  • Bank – alior :) Wypływy z własnego konta w innym banku jak najbardziej wystarczą do bezpłatności :)

   Anom
 • Co zyskuje z tym kontem jeśli jestem już klientem banku i chce otworzyć to konto ale bez karty?

  Paweł Odpowiedz
 • czy lokate 50.000 zł mozna zalozyc TYLKO w Oddziale banku?

  benka Odpowiedz
 • Kiedy bank wypłaca premię? Czeka do końca czy może jakoś w środku miesiąca?

  Przemysław Odpowiedz
  • Również jestem ciekaw. Teoretycznie do końca lutego powinny dojść w moim przypadku.

   Scorp
 • Mamy koncowke lutego. Otrzymal ktoz juz premie?

  Tomek123 Odpowiedz
 • Jeszcze nie

  Gienek1971 Odpowiedz
 • U mnie nadal bez premii

  magda.s. Odpowiedz
 • Własnie konto zakładane w październiku a maja czas do konca miesiaca ,czyli niby do soboty w soboty bank nieczynny czyżby chcieli kase wyplacic w poniedziałek?

  kroso Odpowiedz
 • Na to wygląda. Nadal brak premii.

  Scorp Odpowiedz
 • Jest premia!

  Przemysław Odpowiedz
 • U mnie również jest, a już zaczynałam wątpić, bo konto na początku października zakładałam.

  Justyna Odpowiedz
 • @wyjadacze
  Mam KO w Aliorze. Włączyłam korzyść i oprocentowanie konta wynosi 3% do 20 000. Czy jest jakiś limit bezpłatnych przelewów z KO na Konto Jakże Osobiste? Czy tylko jeden w m-cu jest bezpłatny? Wie ktoś? Praktykował?

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy płatność blikiem liczy się do transakcji zwalniających z opłaty za kartę?

  Kamil88 Odpowiedz
 • Na jaki czas aktywowana jest korzyść? Na przykład 3 procent na oszczędnościowym? Muszę spełniać jakieś dodatkowe warunki, typu korzyść jest aktywna tylko jak spełnię warunki bezpłatności?

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Dostał ktoś już 200zł ?dziś 30sty a ja dalej nie mam

  Mania Odpowiedz
 • Ja nadal nie mam :(

  P9iotrek Odpowiedz
 • Mi 200 zł przyszło 28.04

  Rafał Odpowiedz
 • Wczoraj przyszedł mi przelew. Już myślałem że nie dostanę bo po fakcie przypomniałem sobie że nie robiłem przelewów od kogoś innego tylko ze swojego konta w innym banku ale jednak przeszło i mam kasę 🙂

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy