200 zł premii za założenie Konta Mój Biznes od Banku Millennium (i dodatkowe 200 zł za konto osobiste!)

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji dla osób, które chciałyby otworzyć konto firmowe w Banku Millennium. Tym razem do zyskania jest 200 zł premii (a kolejne 200 zł – za założenie konta osobistego :)).

100 zł premii za założenie Konta Firmowego Mój Biznes od Banku Millennium

200 zł dla firm od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (wpisanym do CEIDG), który nie jest stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto.

Oprócz tego wymagane jest posiadanie wyrażonych zgód na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Konieczne jest również posiadanie dostępu do systemu bankowości elektronicznej Millenet (czyli posiadanie konta osobistego), bo to właśnie przez Millenet powinniśmy zawnioskować o promocyjne Konto Mój Biznes (wraz z kartą debetową Visa Mój Biznes). Istotne, aby to zrobić nie później, niż do 30.06.2019, przy czym bank zaznacza, że promocją objętych jest tylko pierwsze 1000 otwartych kont.

Jeśli spełniamy powyższe (rozbudowane…) warunki i złożymy wniosek o konto, to powinniśmy dwukrotnie spełnić dwa proste warunki:

 • wykonać jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł
 • otrzymać wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł

Gdzie jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą […] – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.

Pierwszą stówkę otrzymamy za spełnienie powyższych warunków w pierwszym pełnym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy, a drugą – za spełnienie ich w kolejnym miesiącu. Premia w wysokości maksymalnie 200 zł zostanie wypłacona do 30.09.2019 na aktywne konto założone w promocji.

Pamiętajmy tylko, że premia wypłacana w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą nie jest zwolniona z podatku i powinniśmy ją sami rozliczyć (np. jako przychód dodatkowy). Ze stanowiskiem tym zgadza się również bank w regulaminie promocji (choć w jej poprzedniej edycji twierdził coś innego – co zresztą wypunktowałem w swoim prześwietleniu). Najważniejsze jednak, że tym razem błędu już nie popełniono :)

200 zł dla za konto osobiste tylko do 27 maja!

Na koniec przypomnę, że jeśli chcemy skorzystać z powyższej promocji to musimy posiadać konto osobiste w banku. A tylko do 27 maja założenie tego typu rachunku jest dodatkowo premiowane: możemy w bardzo łatwy sposób zgarnąć kolejne 200 zł na start.

Jak to zrobić? Odsyłam do mojego prześwietlenia oferty 200 zł za Konto 360°. Tam szczegółowo opisałem cały proces.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew

Nie przegap!

Komentarze

 • firmówki ostatnio szaleją, będzie trzeba płacić ZUS z 3 różnych banków.
  ..
  mały błąd w tekście, wg regulaminu:
  1) wykona z rachunku Konta jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł,

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • „Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto”

  a co w przypadku gdy konto 360 otwarte w promocji zostało zamknięte i po okresie karencji ponownie zostało otwarte w innej promocji ?

  kruczi Odpowiedz
  • Ciężka sprawa regulamin niedoprecyzowany
   c) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot,a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont
   wg. mnie odpada, bo w historii było otwarcie i zamknięcie konta 360,
   inna rzecz mnie zastanawia, bo oprócz zamknięcia (jak w tekście), prawdopodobnie nawet cofnięta dyspozycja też zablokuje promocję.

   bolopokerzysta
 • można założyć tylko razem z kartą, ale sama karta nie jest wymagana do warunków promocji

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • „Twoja firma nie została znaleziona w CEIDG” WTF ?
  xDDDD

  XYZ87 Odpowiedz
 • Dobrze rozumiem, że wyklucza założenie w promocji konta 360 czyli osobistego? Bo nigdy nie miałem tam konta dla firmy.

  drudar Odpowiedz
 • kurna, a ja założyłem tam firmowe za 100 :(

  asdf Odpowiedz
 • w ubiegłym roku jak złożyłem dyspozycje zamknięcia konta, otrzymałem ofertę cashbacku 2% płatności kartą i 5% blik. Czy jak oferta skończyła się i złożę ponownie wniosek o zamknięcie konta, to ponownie otrzymam podobną ofertę?

  JanKo Odpowiedz
  • kto nie ryzykuje, nie pije szampana ;)
   a tak na poważnie zawsze możesz cofnąć wypowiedzenie przed terminem zapadalności, o ile potrzebujesz dokładnie ten rachunek, a nie będzie kontaktu.

   bolopokerzysta
 • „Pierwszą stówkę otrzymamy za spełnienie powyższych warunków w pierwszym pełnym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy”
  Czyli zakładając konto w czerwcu nie ma co spełniać warunków bo i tak sie za ten miesiąc nie dostanie premii.
  A co do karty to trzeba ja wyrobić ale jesli sie nie zamierza korzystać (bo i po co skoro płacenie nią nie jest warunkiem premii) to można ja bezkarnie zamknąć od razu żeby nie płacić 7 zł ? Nie widać zapisów ze trzeba ja zachować aktywną do wypłaty premii.

  XYZ87 Odpowiedz
  • Pkt 3. regulaminu: Uczestnik Promocji otrzyma Premię w wysokości 100 zł za każdy z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił wszystkie warunki wskazane w § 3, jeśli w danym miesiącu, za który Premia ma zostać naliczona spełni łącznie następujące warunki: …
   Jeżeli się nie mylę nie ma nic innego na temat pełnego miesiąca i można spokojnie w miesiącu otwarcia spełniać warunki.
   Kartę zamknąłem.

   bolopokerzysta
  • No właśnie raczej nie bo „za kolejne 2 miesiące po miesiącu spełnienia warunków z par.3” czyli m.in założenia konta. Jeżeli warunek założenia konta spełniam w czerwcu to liczyć się będę kolejne 2 m-ce. Warunki w miesiącu otwarcia(czerwcu) trzeba by spełnić aby uniknąć opłaty za konto.

   XYZ87
 • Polecam sprawdzić, czy macie włączone wyciągi online czy papierowe (płatne)

  bolopokerzysta Odpowiedz
  • A jak to sprawdzić? jak wchodzę w zakładkę Lista Wyciągów -> Rejestracja to widzę „Zrezygnowałeś w przeszłości z otrzymywania wyciągów lub wyciąg jest zdefiniowany na innego ze współposiadaczy rachunku.” a opłata za wyciąg została pobrana :/

   kulA
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy