Łatwe 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego Pekao S.A

Zakończona

Ruszyła II edycja promocja Pekao S.A. w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć łatwe 200 zł na start w bonach Allegro. Oznacza to, że w tej limitowanej akcji możemy zgarnąć dwukrotnie więcej, niż w standardowej ofercie tego banku.

200 zł premii od Pekao

200 zł w bonach

Aby skorzystać z promocji z bonami należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty terminowej w Pekao od 1.01.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne z dedykowanej strony promocji wraz z kartą Visa Debit FX. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod promocyjny (jako kod rekomendacji): ALLEGRO – bez tego kodu nie zostaniemy przypisani do tej promocji!

Bank zaznacza, że umowę o konto powinniśmy podpisać biometrycznie. Jeśli jednak, ze względu na problemy z weryfikacją tożsamości, konieczna będzie wizyta w banku, to takie wnioski też będą premiowane.

Jeśli załapiemy się do puli 1300 osób, które najszybciej spełnią powyższe warunki, to pierwsze 50 zł do wykorzystania na Allegro mamy w kieszeni. Bank poinformuje, gdyby pula zbliżała się do końca.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w kwietniu, maju i czerwcu wykonamy co najmniej 5 płatności kartą Visa Debit FX na dowolne kwoty (z wykluczeniem transakcji quasi cash jak np. zasilenie kart Revolut czy konta SkyCash). Każdy miesiąc spełnienia warunków to 50 zł w formie bonu.

Przekazanie bonów nastąpi do 60 dni od ostatniego dnia danego etapu.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Visa Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Może i bym się skusił, ale jako przymusowy przez chwilę klient Pekao po przejęciu z Idea Banku nie da rady.

  konwicki Odpowiedz
 • ile to się trzeba męczyć z tym umysłowo niedorozwiniętym pseudobankiem, zakładam konto, wszystko w miarę idzie ok i nagle wyskakuje mi po weryfikacji błąd, niewiadomo jaki błąd, tylko dostaje info abym udał się do wybranej wcześniej przeze mnie placówki celem dokończenia, dzisiaj jestem w tej stacjonarnej placówce i oczywiście oni nic nie wiedzą, nic nie widzą i najlepiej abym dzwonił na infolinie a jasno w aplikacji mam napisane abym udał się do placówki

  stalker Odpowiedz
  • Miałeś kiedyś u nich konto albo w IDEA, to cię praktycznie wyklucza z promocji, bo nie jesteś „nowym klientem”. Problem był opisywany w postach pod poprzednimi promocjami Pekao.

   Ja123
  • nie miałem konta, nigdy!!! a tym bardziej w idea ale gdybym nawet miał to powinien zostać poinformowany, nici z promocji bo to i to a ja zachodzę i nic nie wiadomo, po za tym nie spełnianie warunków to jedno a niemożność założenia konta online to druga sprawa

   stalker
 • Jak wygląda sprawa z przewalutowaniem hrywny ukraińskej na złotówki / na euro ?
  Czy mógłby ktoś podać przelicznik?

  SebaBezChleba Odpowiedz
 • Kolejne podejście do tego banku i kolejny dowód na to, że przerasta ich XXI w. Karta w ciągu 3 tygodni nie dotarła, mało tego, w aplikacji i bankowości internetowej nie ma nigdzie odnośnika do niej (i ew. aktywacjji), więc wygląda na to, że opcja karty do konta nie przeszła z wniosku do realizacji. Na szczęście jedynym miesjcem, gdzie widać, że to nie mój błąd, jest umowa, w której jest odznaczone „TAK” przy opcji „karta do konta” (niestety, nie ma informacji, którą kartę wybrałem). Na zapytanie w bankowości internetowej brak odpowiedzi, będzie trzeba złożyć reklamację. Przy okazji pytanie – jeśli teraz wypełnię wniosek o wydanie karty debetowej (a konto mam już aktywne, jakby „bez karty”) to spełniam warunki promocji?

  dyabeutor Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy