Łatwe 200 zł premii „na nowy rok” za założenie Konta 360° w Banku Millennium (+2,7% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Po krótkiej przerwie wraca znana i lubiana promocja Banku Millennium, w ramach której możemy zyskać bardzo łatwe 200 zł premii. Oprócz tego ciągle czeka na nas powtarzalne 2,7% dla kwoty nawet 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit :)

200 zł premii na nowy rok od Banku Millennium

200 zł na Nowy Rok od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.01.2020 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.01.2020 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą standardem w promocjach Millennium). Po pierwsze, do 30.04.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w lutym, marcu oraz kwietniu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 29.05.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez 92 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy Millenium kiedykolwiek złagodzi wykluczenia?

  Bananiontko Odpowiedz
  • Zalezy czy beda miec ochote na wejscie do top 5 bankow z najwieksza iloscia rorow (sa na 6 miejscu). Za 109 tysiecy rorow z eurobanku zaplacili 1,8 mld zł, ale pewnie sporo tam bylo wypasionych rorow z produktami kredytowymi na ktorych mozna zarabiac przez pol wieku.

   aaaa
 • Pytanie do zorientowanych – sam nie miałem nigdy żadnego produktu w Milleniu, czy jezeli założę to konto na siebie, po tygodniu od założenia dopiszę jako ‚współwłaściciela’ konta osobę, która ma kredyt w banku millenium, to stracę bonus 200zł?

  Mongolo Odpowiedz
 • 2.7% dla promocji z poza nią od 26 lutego obniżają od 0,1 do aż 0,3% w zależności od kwoty zgromadzonych na proficie środków

  j4c0b Odpowiedz
  • Inflacja cały czas w górę a oni obniżają oprocentowanie. Chore i bezczelne.

   numerek
  • A co ma inflacja do oprocentowania depozytów (z punktu widzenia banku)?
   Stopy procentowe nie rosną, a WIBOR czy WIBID wręcz spadają…

   Don Quijote de la Mancha
  • co do zasady masz rację.. nawet jest zgodne z zapisami Regulaminu, który w sposób sprytny nie mówi o wzroście inflacji a o zmianie wskaźników publikowanych przez GUS. Jest jednak coś takiego jak uczciwe praktyki rynkowe, instytuacja zaufania publicznego. Kiedyś manipulując danymi statystycznymi zrobił coś podobnego idea bank i się rakiem z tego wycofał. Reklamacja, skarga do KNF.. ja się wycofuję z banku millenium inni zrobią jak uważają.

   m
 • Mam pytanie – wczoraj zakończył mi się indywidualny okres promocyjny starej promocji (bodajże 16-tej i dziś system wyświetla mi, że nie biorę udziału w żadnej promocji i środki na koncie profit są oprocentowane standardowo, mimo że konto było zerowane na 16.11 i środki wróciły na nie 18.11, więc warunki pod 18 promocję były spełnione. Dlaczego promocja nie odpaliła mi się automatycznie? Coś się zmieniło w regulaminie najnowszej promocji?

  DLW Odpowiedz
  • „wczoraj zakończył mi się indywidualny okres promocyjny starej promocji […] i dziś system wyświetla mi, że nie biorę udziału w żadnej promocji”

   1. W Millennium w apce i serwisie www widać zawsze informację na koniec poprzedniego dnia, jeśli więc uczestniczyć w promocji zaczniesz dzisiaj, to informacja pojawi się jutro.

   2.W Millennium w apce i serwisie www tak naprawdę nie zawsze ta informacja jest widoczna, wyjątkiem jest dzień następujący po zakończeniu uczestnictwa w edycji promocji, wtedy wyświetla się informacja o nie uczestniczeniu w promocji.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ok, dzięki za uspokojenie. Poczekam spokojnie do jutra.

   DLW
 • Czy nie uważacie, że zmniejszenie oprocentowania w okresie spadku inflacji o 0.3% oraz brak zwiększenia oprocentowania w okresie styczen lipiec 2019, kiedy inflacja wzrosla z 0.7% na 2.9%, jest skandalem i nieetyczną praktyką?

  Napisałem do Banku wiadomość:

  „Bank zawarł w komunikacie informację o przyczynie zmniejszenia oprocentowania konta oszczędnościowego tj. „zmiana miesięcznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych o 0.3% w dół”.

  Chciałbym dopytać dlaczego Bank nie zmienił stosownie oprocentowania konta oszczędnościowego, przykładowo w okresie kiedy od stycznia do lipca 2019 roku, owy wskaźnik zwiększył się o wiele bardziej dynamicznie (0.7%->2.9%).
  Czy Bank Millennium zawsze stosował tak naganną i antykonsumencką praktykę na niekorzyść klienta w momencie kiedy inflacja się zwiększa (utrzymywanie oprocentowania na niezmienionym poziomie), a na korzyść Banku w momentach gdy inflacja spada(spadek oprocentowania rachunku), czy też być może jest to pierwsza, tak nieetyczna w branży sytuacja w historii Banku? A także czy w przyszłości Bank nie wyklucza stosowania takich praktyk wobec swoich klientów?”

  osob Odpowiedz
  • Nie tyle w okresie spadku inflacji – jak pisalem w pierwszym zdaniu – co „na bazie” tego zjawiska, w sensie, że oficjalnie jest to jedyny powód spadku oprocentowania..

   osob
  • Pisz do KNF a nie do banku.. choć to też niewiele pomoże.. najlepiej się ewakuować. mBank daje to samo przy większym limicie plus bonusy.. Alior Citi itp. odwrót to jasny sygnał dla naciągaczy z Millennium.

   M
 • Co proponują w przypadku zamykania konta?

  g.romek Odpowiedz
 • czyli jakie będzie % dla kwoty do 100.000 zł po 26.02.2020 ?

  17.10.2019 wpłaciłam pieniądze na KO na 92 dni, czyli kończy się to 17.01.2020
  Czyli wg dotychczasowych praktyk kiedy powinnam wycofać środki żeby się załapać jeszcze na 2.7% – jest na to jakaś szansa?
  Pomóżcie proszę ;)

  villemo09 Odpowiedz
  • „kiedy powinnam wycofać środki żeby się załapać jeszcze na 2.7%” — 11 stycznia.

   Don Quijote de la Mancha
 • a no i co Aliorem do 31.12.2019 jest 3% do 20 tys. na KO jako jednej z korzyści – czy te 3% zostanie utrzymane, coś ktoś wie?

  villemo09 Odpowiedz
  • „Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje do 31 marca 2020 r”

   Daw
 • Witam, czy można to połączyć z promocją lubię to polecam?

  Łukasz Odpowiedz
 • Mam pytanie czy owe 1000 złotych wpływu to chodzi o jednarozowy wpływ czy suma wpływów musi wynieść 1000 złotych?

  Maciej888 Odpowiedz
 • zbieram się do założenia tego konta, czy Waszym zdaniem lepiej założyć natychmiast i wpłacić nowe środki, czy poczekać do 12 stycznia licząc że promocja będzie przedłużona?

  magda.s. Odpowiedz
  • 1. Promocja na koncie oszczędnościowym od lat jest przedłużana (bez przerwy między edycjami).
   2. Po co czekać?

   Don Quijote de la Mancha
  • Zakładaj teraz, bo wydaje mi się, że jest mały znak zapytania, dotyczący oprocentowania promocyjnego w kolejnej edycji…obym się mylił.

   abc
 • @magda.s.
  Don w zasadzie Ci odpowiedział. Na co czekać? No chyba, że masz alternatywę…

  Waldemar Odpowiedz
  • Dziękuję, skorzystam z porady. Zastanawiam się, bo: czy zdążę z założeniem przed 11.01 żeby być w starej, tzn. pewnej promocji oraz czy w ogóle wtedy wpłacać środki i one będą traktowane jako nowe przez te 92 dni? Nie znam systemu wycofywania i wpłacania w millenium. Czy też może chodzi o to ze dajmy na to wpłacam 8.01 i 12.01 one już są stare?

   magda.s.
  • 1. Zdążysz, zwłaszcza, że promocje Millennium można finalizować w oddziale. Tam możesz od razu dołożyć Konto Profit.
   2. Tak, będą traktowane jako nowe przez 92 dni
   3. O mechanizmie piszę w artykule: https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Michał
 • Ile najdłużej trwała promocja? Mam rozpoczęty okres promocji 18 od 27-12 do 27-03 i zastanawiam się czy jest sens żerować teraz na 11 stycznia czy na następna edycje?

  Izydor Odpowiedz
 • Czy po skorzystaniu z promocji „Lubię to polecam”, a następnie zamknięciu konta dalej jest możliwość skorzystania z typowych promocji „na start” w kolejnych edycjach? Czy „lubię to polecam” dyskwalifikuje definitywnie ze wszystkich promocji konta 360?

  wyderson Odpowiedz
 • Ja swoje poprzednie konto 360° zamknąłem 01.04.2019r. dodam że wycofałem wszystkie zgody? Pytam bo zastanawia mnie poniższy zapis: „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).” i tak jak użytkownik powyżej pytam czy w związku z tym jestem zdyskwalifikowany dożywotnio z korzystania z promocji w tym banku?

  Krystian Odpowiedz
 • Czy bo uzyskaniu tych promocyjnych 200 zł będzie można jakoś wycofać te zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku? trochę się obawiam dużego spamu

  Paweł Odpowiedz
  • Tak, zgody zawsze można wycofać (przy czym w promocjach oczywiście po odebraniu premii)

   Michał
 • „Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w lutym, marcu oraz kwietniu” , czyli rozumiem że jeśli założę konto w styczniu to za styczeń nie mam opłat i nie muszę przelewać 1000PLN

  Michał Odpowiedz
 • Czy w ramach utrzymania klienta ktoś dostał w tym roku promke 30 + 30 karta i blik?

  Prideaceh Odpowiedz
  • Promocja trwa do końca sierpnia 2020, tylko nie wiadomo jaka jest polityka banku w nowym roku.

   abc
 • Czy w tej promo działa kod polecającego gdybym chciał komuś polecić tę promocję?

  Pako Odpowiedz
 • Dzisiaj żona sfinalizowała wniosek promocyjny w oddziale i jak patrzę na te papiery to nigdzie nie ma ani słowa o tym, że to konto z promocją 200zł.
  Czy u Was też tak było?
  Czy może premii jednak nie będzie ?

  lluukk Odpowiedz
 • No niby tak, ale czy nie powinno być gdzieś zaznaczone w umowie, że to konto z promocją.

  lluukk Odpowiedz
 • @ Michał
  Wcześniej korzystałem z promocji z PREMIĄ. Jednak nie przeczytałem uważnie Twojej informacji, że PREMIĘ można otrzymać tylko raz. Wysłałem zapytanie do banku i otrzymałem odpowiedź, cytuję: Jeżeli zamknął Pan konto w styczniu 2018 roku, to może Pań skorzystać z promocji i otrzymać 200 zł.
  Bank oczywiście nie uznał reklamacji.
  Co powinienem teraz zrobić, jak uzasadnić odwołanie, przecież problem wynika z błędu pracownika Millennium Banku, ponieważ wprowadził mnie ewidentnie w błąd.

  Andrzej Odpowiedz
 • Dostał już ktoś kasę?

  Piotr1212121212 Odpowiedz
 • ja tez jeszcze nie, a czekam na drugie 100zl + 50zl za polecenie…

  villemo09 Odpowiedz
 • Dzisiaj wpłynęło 200 zł 👌

  Bartek.m Odpowiedz
 • mi przyszlo 100zl za otwarcie onta, a dostal ktos 50 zl za polecenie?

  villemo09 Odpowiedz
 • Do 30 czerwca powinno wpłynąć 200 zł PREMII. Czy może u Was jest już na koncie?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już 200 zł- w czerwcu?

  Andrzej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy