Bank Millennium: 200 zł za otwarcie Konta 360º

Właśnie wystartowała promocja na grouponie, dzięki której zgarniemy aż 200 zł za otwarcie Konta 360º. Nagroda całkiem spora, jak na dzisiejsze czasy, ale z drugiej strony warunki wymagające – choć nie aż tak, jak mogłoby się wydawać.

Promocja również dla tych, którzy mieli już konto w Millennium

Aby skorzystać z promocji należy zakupić kupon za 5 zł. Ważne również, aby być nowym klientem banku, czyli nie posiadać żadnego produktu banku w dniu rozpoczęcia promocji – czyli 18.02.2015. Osoby, które miały konto wcześniej mogą skorzystać z tej promocji!

200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

Kupony dostępne są do dnia 01.03.2015 (lub do ewentualnego wyczerpania puli 2500 kuponów). Sam wniosek o konto należy wypełnić maksymalnie do 15.03.2015.

Podczas trwania promocji przewidziane są cztery następujące po sobie okresy rozliczeniowe pokrywające się z miesiącami kalendarzowymi, przy czym pierwszy okres obejmuje dodatkowe dni – trwa 18.02.2015 – 31.03.2015. W czasie każdego z okresów musimy zasilić konto kwotą nie niższą niż 1500 zł oraz wykonać operacje bezgotówkowe przy użyciu karty debetowej lub aplikacji BLIK na kwotę min. 500 zł.

Regulamin nie określa dokładnie, czy zasilenie ma być jednorazowe czy może być również w ratach – np. 5 x 300 zł w ciągu miesiąca. Jest spora szansa, że chodzi o łączne wpływy, jednak mimo wszystko polecamy spełnić ten warunek przelewając raz na miesiąc 1500 zł. Nie jest to w końcu aż tak trudne :)

Jeśli spełnimy powyższe warunki to w każdym z okresów zgarniemy 50 zł premii, łącznie 200 zł. Premia wypłacana będzie do 10 dnia roboczego po każdym okresie rozliczeniowymi.

Ile kosztuje Konto 360º

O koncie 360 pisaliśmy sporo niecały rok temu, w artykule: Rusza nowe Konto 360° w Millennium Bank. W skrócie: jeśli na konto przelejemy 1000 zł miesięcznie oraz wykonamy jedną transakcję kartą – zarówno rachunek jak i karta będą darmowe. Biorąc pod uwagę fakt, że warunki promocji wymagają od nas nieco więcej – nie będzie raczej sytuacji, kiedy za konto coś zapłacimy :)

Szczegóły promocji w regulaminie. Poniżej zamieszczamy również najważniejsze pytania i odpowiedzi:

Czy konto mogę zamknąć zaraz po zakończeniu promocji?

Tak, regulamin nie mówi nic o jego utrzymaniu więc można go bez problemu zamknąć.

Miałem kiedyś konto w Millennium. Mogę skorzystać z promocji?

Tak, regulamin wyklucza jedynie osoby, które w dniu rozpoczęcia promocji mają konto osobiste w Banku Millennium. Jeśli ktoś miał konto wcześniej – może skorzystać z promocji.

Na co uważać przy otwieraniu konta?

Jeśli w Millennium nic się nie zmieniło to konieczne będzie wyłączenie ubezpieczenia karty na infolinii. W innym wypadku zapłacimy 2,99 zł miesięcznie.

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Zrobisz online. Ja zamknąłem konta poprzez wiadomość w ‚kontakt’ po zalogowaniu do profilu.

  Niedro Odpowiedz
 • Dokładnie tak. Tylko potem dzwoni ziomek i wypytuje czy może jednak nie chcesz zostać. Jak odbierzesz i powiesz, że nie, to zamykają od razu i nie można się zalogować już następnego dnia lub nawet wcześniej.

  pws Odpowiedz
 • Racja, da się przez wiadomość wewnętrzną. Nie mylić z zamknięciem przez odpowiednią dyspozycję z poziomu interfejsu bo w ten sposób da się zamknąć konto wyłącznie w trybie 30 dniowego wypowiedzenia.

  Marek MJ. Odpowiedz
 • W jakim czasie są zwracane (przelewane) środki z konta, po wypowiedzeniu w trybie natychmiastowym?

  Michal Odpowiedz
 • Właśnie się zorientowałem, że nie wpadła ostatnia premia za czerwiec. Czy księgowanie transakcji ma znaczenie? Bo jeśli tak to nic po reklamacji, ostatnią transakcję na powyżej 500 zł wydatków miałem 29 czerwca ale zaksięgowana została 1 lipca :/ no i premia nie wpadła :( doradzi ktoś?

  bobb Odpowiedz
 • I nie wpadnie. Księgowanie ma znacznie kluczowe. Ja tak straciłem pierwsza premie.

  Lenio Odpowiedz
 • bobb # też straciłem jedną premię za brak przelewu,reklamowałem-nic z tego,następnie kazalem przekazać wyżej-też nic z tego. przykro mi.

  bolek Odpowiedz
 • Dzięki za odpowiedź, no trudno ;) 150 zł i tak się udało wyrwać…

  bobb Odpowiedz
 • Jeśli można mieć prośbę do admina o dopisywanie w poście czy liczy się data księgowania czy data transakcji, bo banki to różnie biorą pod uwagę, a warto mieć taką informację pod ręką ;)

  devil Odpowiedz
 • 1 9 10 11

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy