200 zł za założenie 1 Konta w promocji mobilnej Credit Agricole (+200 zł za przeniesienie!)

Zakończona

Z początkiem marca wystartowała druga edycja promocji „Mobile 1 Konto”. Osoby, które spełnią proste warunki zgarnąć mogą nawet 200 zł premii.

200 zł za założenie mobilnego 1 Konta w Credit Agricole

Nowy klient tylko trochę nowy

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Credit Agricole. Dobra wiadomość jest jednak taka, że „nowy” to w tym przypadku osoba, która w okresie 90 dni przed datą rozpoczęcia promocji nie była posiadaczem 1 Konta lub Konta PROSTOoszczędzającego (w dowolnym pakiecie). Istotne jest również to, że trzeba mieć mniej niż 27 lat – inaczej nie uda nam się założyć 1 Konta, które jest kontem dla młodych.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawrzemy umowę o tytułowy rachunek wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej CA24. Konieczne jest również wyrażenie zgody na działania marketingowe banku, otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz zaakceptowanie regulaminu promocji.

20 zł zwrotu co miesiąc

A jak zgarnąć tytułową premię? Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnimy dowolne wpływy na konto w wysokości 500 zł oraz wykonamy 3 przelewy poprzez aplikację mobilną. Istotne jedynie, aby przelewy nie były dokonywane na rachunki własne w Credit Agricole. Najprościej zrobić przelew na inne konto w swoim banku.

Za spełnienie powyższych warunków bank przyzna nam 25 zł premii. Maksymalna kwota wypłaty wynosi 247 zł co oznacza, że łącznie korzystać z promocji możemy przez 10 miesięcy (zaczynamy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy).

Skąd różnica między tytułową premią w wysokości 200 zł a realną, w wysokości 247 zł? Credit Agricole, w przeciwieństwie do innych banków, nie klasyfikuje tej premii jako sprzedaż premiowa (zwolniona z podatku) tylko pobiera od każdej wypłaty 19% podatku – tak, jak np. przy lokatach. Podatek jest automatycznie odprowadzany do urzędu skarbowego i nie ma konieczności wykazywania go przy rozliczeniu rocznym.

Premię otrzymamy pod warunkiem, że w dniu jej wypłaty będziemy posiadaczami konta osobistego wraz z kartą debetową. Wypłata nastąpi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Warto też zauważyć, że konta nie możemy zamknąć przez kolejne dwa miesiące, ponieważ:

W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika Promocji w okresie do 12 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika Promocji równowartością przekazanych Premii.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Przy okazji przypominam, że w innej promocji możliwe jest jeszcze zgarnięcie 200 zł za przeniesienie konta. Wygląda na to, że promocje można łączyć i do zgarnięcia mamy nawet 400 zł!

Ile kosztuje 1 Konto?

Ponieważ 1 Konto jest rachunkiem przeznaczony dla młodych, to jego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Nie zapłacimy też za posiadanie karty, o ile wykonamy nią operacje bezgotówkowe na kwotę… 1 zł miesięcznie. W innym wypadku opłata wyniesie 2,9 zł.

Jeśli chodzi o ewentualne wypłaty z bankomatów – tu do wyboru mamy darmowe urządzenia Credit Agricole, BZWBK oraz Euronetu. Inne będą nas kosztować 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Można połączyć z 200 zł za przeniesienie?

  Aleksy Odpowiedz
  • Wygląda na to, że promocje można połączyć – na szybko przeglądnąłem regulaminy i nic nie znalazłem (choć jestem w trasie więc sugeruje jeszcze samemu przeglądnąć). Infolinia też nie mówiła nic, że nie można. Dokleiłem więc do wpisu link do promocji z 200 zł za przeniesienie konta ;)

   Michał
 • Mogą być 3 przelewy na to samo konto?

  rolin Odpowiedz
  • I drugie pytanie: Jak chcę uzyskać premię za przeniesienie konta i dołączyć do tej promocji to da radę to wszystko ogarnąć podczas wizyty w placówce? Czy trzeba konto przez kuriera zakładać?

   rolin
  • O ile mi wiadomo sfinalizowanie wniosku o przeniesienie konta z innego banku jest możliwe tylko podczas wizyty w placówce.

   Marcin H
 • Co się dzieje jak w trakcie tych 10 miechów skończymy 27 lat ?

  fyr Odpowiedz
 • Trzeba pamiętać jeszcze, że zgodnie z regulaminem nie możemy zamknąć konta przez 12 miesięcy. Inaczej bank może chcieć zwrotu premii

  Aleksy Odpowiedz
 • Ageism.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Jak w CA zamknąć konto? Można bez chodzenia do oddziału?

  Mateusz Odpowiedz
 • Warto wspomnieć o programie poleceń w CA gdzie polecony i polecający otrzymują po 50 zł premii

  rychu75 Odpowiedz
  • Można łączyć te 3 rzeczy (polecenie + przeniesienie + tę promocję) ? I jak znaleźc polacajacego? ;)

   pk
  • Mogę polecić w CA. Pozdrawiam

   Krisol
  • A czy jeśli otwieram konto z polecenia to dostanę 50zł i dodatkowo mogę dostawać 20zł /ms przez 10 miesięcy ? łapie się na obie promocje ?
   Jeśli tak to proszę o kod polecenia w odpowiedzi

   Arkadiusz
  • Tak, możesz skorzystać z obu promocji. Kod polecenia: 2403503

   michalo
 • Hej,
  mam kilka pytań. Czy da się połączyć powyższą promocję(200zł) z przeniesieniem konta(200zł) oraz programem poleceń(50zł) celem zgarnięcia całościowej promocji 450zł?

  Majkel Odpowiedz
 • pytanie zasadnicze brzmi:
  co z premią, jeżeli np za 5 miesięcy kończę 27 lat? Rozumiem, że 1 Konto zostanie przekształcone w inne, ale czy będzie można dalej korzystać z premii?

  jaa Odpowiedz
 • Damn it. Taki pech. Tydzień temu założyłem konto prosto oszczędzające mimo tego że kończę 27 dopiero w tym roku, gdyż było za 1 konto tylko 50 zł do zgarnięcia…

  Mat Odpowiedz
 • Jak długo muszę posiadać konto w innym banku, które będzie przeniesione do CA? Są jakieś wymagania? W regulaminie nie widzę takiego zapisu.

  Klaudia Odpowiedz
 • Żeby połączyć z premią za przeniesienie trzeba założyć dwa konta? W promocji z przeniesieniem nie można założyć 1konta.

  meka Odpowiedz
  • Dlaczego ?

   Bogdan
  • Rzeczywiście – coś pomieszałam, umknęło mi 1konto w tamtej promocji.

   meka
  • Czyli przenosimy konto wybierając 1konto i jednocześnie łapiemy się na promocję (jeśli zrobiliśmy to po 01.03). Co z zapisem „potwierdzi przystąpienie do Promocji oraz zapoznanie się z Regulaminem i zaakceptuje jego treść (formularz stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu).”? Trzeba przy załatwianiu formalności z przeniesieniem podpisać oświadczenie o przystąpieniu do promocji?

   meka
  • Ja dziś byłem w placówce wcześniej składając wniosek przez internet z kodem polecenia. Pani procesuje twój wniosek dalej, podpisujesz papiery w tym umowę, świstek o zmianę konta dla zakładu, wniosek o przystąpienie do promocji na te zwroty za wpływ i przelewy w aplikacji. Następnie papiery o przeniesienie konta ze wzorem podpisu i to wszystko. Mam nadzieję, że wszystkie bonusy wpadną mi bezproblemowo :D

   rolin
 • Chciałbym podłączyć 3 promocje i zgarnąć 450 zł. Jak to zrobić krok po kroku bo czytam komentarze i nie ogarniam :-D

  Michał Odpowiedz
  • Wypełnij formularz otwarcia konta do promocji mobilnej podając czyjś kod polecający. Potem idź do oddziału Credit Agricole z dowodem osobistym i powiedz, że właśnie wystąpiłeś o otwarcie konta przez internet i chcesz w ramach promocji przenieść konto z innego banku. Potem spełniaj warunki jak w artykule. Już ogarniasz?

   abba
  • Nie zapomnij wyrazić zgód na działania marketingowe.

   abba
  • @abba Kody nie są jednorazowe, nie? 2393215 to twój ‚stały’ kod, zgadza się?

   Filip
  • Każdy polecający ma jeden numer i może podać go wielu osobom.

   A gdy odczekasz miesiąc od otwarcia konta, możesz załapać się na JESZCZE jedną promocję – w oddziale zgłaszasz chęć dołączenia do promocji „Retencja. Zwrot za rachunki. Lojalni zyskują”. Przynieś ze sobą faktury za prąd, gaz, czynsz/wodę, internet, telefon, TV na swój adres. Przez 18 miesięcy będziesz dostawać zwroty 5% kwot przelewanych z Credit Agricole za te faktury. Jedyna wada to konieczność posiadania konta przez 18 miesięcy.

   abba
  • Nie to są kody smsowe

   Marysia
  • W oddziale można bez problemu podać kod polecenia, np. mój 2404265.

   qwe
 • Czy dobrze rozumiem, że jest to promocja skierowana dla ludzi do 27 roku życia?

  Marysia Odpowiedz
  • @marysiu, promocja 1 Konta jest skierowana dla osób poniżej 27, ale dla starszych i tak jest kumulacja kilku promocji, bo starsi mogą dostać
   (1) 50 zł za otwarcie z polecenia,
   (2) 200 zł za przeniesienie konta z innego banku,
   (3) 300 zł w postaci 5% zwrotu za rachunki domowe w ramach utrzymania klienta.
   Młodszym niż 27 dochodzi jeszcze (4), czyli promocja opisana w tym artykule powyżej.

   abba
  • >>> kumulacja kilku promocji
   To dobra oferta.

   A dodam, iż dochodzi jeszcze (5) czyli „Oferta Powitalna – Dzień Dobry w CA” oraz (6) uścisk dłoni kierownika oddziału :)

   Bogdan
 • Na infolinii dostałem info że można albo przenieść konto albo założyć nowe więc nie ma możliwości połączenia tych promocji.

  matek Odpowiedz
 • Nieprawda, ja założyłem w oddziale i połączyłem wszystko zusammen do kupy.

  qwe Odpowiedz
 • Witam, w jakim banku najlepiej otworzyć rachunek bankowy, żeby policzyli jak najmniej opłaty za przeniesieniu konta do CA? Mbank i PKO odpada, ponieważ czekam na 100 zł za polecenie. Z tego co czytałem to WBK robi problemy przy przeniesieniu. Dodam, że mam mniej niż 26 lat, więc pewnie łapię się gdzieś na darmowe konta bankowe. Umowa zostanie podpisana w oddziale banku, bo przez kuriera jak wiadomo nie da już rady. Chyba nie potrzebna do przeniesienia jest karta debetowa?

  Adek Odpowiedz
 • Z tego co patrzyłem do darmowe konto ma Idea Bank i umowę można podpisać w oddziale banku. W wykazie banków również ono funkcjonuje.
  Czy jak załóżmy mam na swoim koncie trzy rachunki bankowe: osobiste + dwa oszczędnościowe, to mogę ten jeden oszczędnościowy przenieść do CA czy to musi być konto osobiste? Porównałem kody banków, które można przenieść z tymi z przed roku i się zgadzają do przeniesienia, ale właśnie w tym problem czy można przenieść konto oszczędnościowe?

  Adek Odpowiedz
 • Promocja z przeniesieniem konta została przedłużona do 30 czerwca, bez problemu można połączyć z promocją 1 Konta i programem poleceń w czasie wizyty w oddziale (łącznie 550 zł).

  Jeżeli ktoś chciałby skorzystać, podaję kod polecenia: 2427319

  MarekMM Odpowiedz
 • Czy wpływ 500zł może być z mojego konta w innym banku ?

  Michał Odpowiedz
 • Tak. Jakby ktoś potrzebował kod polecenia: 2404265.

  qwe Odpowiedz
 • Czyli rozumiem że można zapewnić wpływ 500zł z konta w innym banku i potem wytrasferować te pieniądze z powrotem w postaci tych trzech przelewów w aplikacji mobilnej?
  Czy jeśli jest to wpływ to co miesiąc na koncie musi być o 500zł więcej ?

  Stanisław Odpowiedz
 • Przelewasz i tego samego dnia możesz odesłać ;) Tyle.

  savi Odpowiedz
 • Jak się dowiedzieliście, że udało się przenieść konto? Dostane jakiegoś sms, emaila, czy ktoś zadzwoni z banku?
  Czy tytuł przelewu musi być „Wynagrodzenie”? Bo chyba w regulaminie tego nie ma. Żeby potem US się nie doczepił, że to jakieś potajemne wynagrodzenie.

  Adek Odpowiedz
 • Czy otrzymał ktoś już 20 zł w ramach promocji?, spełniłem warunki w kwietniu, więc premia powinna być do końca maja, prawda?

  Kuba Odpowiedz
  • Ja nie otrzymałem i złożyłem reklamację, w reklamacji mi napisali, że w systemie bankowym nie mam uruchomionej tej promocji i do 14 dni mi ją uruchomią. Inną ciekawostką jest to, że napisali, że warunki promocji to:
   1. Wpływ na konto 500zł
   2. 3 przelewy z aplikacji na łączną kwotę 10zł wykonane (!!!) na dwa różne rachunki bankowe…

   miqelm
  • W regulaminie nie ma określonej minimalnej kwoty przelewów więc równie dobrze mogłeś wykonać 3x 1zł

   Andrzej
 • A czy ktoś otrzymał już 50 zł za polecenie?

  Lidia Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał 20zł za czerwiec?

  Emej Odpowiedz
 • Czy jeżeli zrezygnuję z karty to też będę otrzymywał zwroty?

  Paradoks Odpowiedz
  • „Premię otrzymamy pod warunkiem, że w dniu jej wypłaty będziemy posiadaczami konta osobistego wraz z kartą debetową.” prosto z artykulu

   Stanisław
  • W artykule tak faktycznie jest napisane, ale nie mogę doszukać się stosowanego zapisu w regulaminie, który by na to wskazywał.

   Paradoks
  • Faktyczne..
   O ile karta jest wymagana do odebrania premii za przeniesienie o tyle do odbioru premii za przelewy już nie więc teoretycznie możesz trzymać kartę do odebrania 200zł a później z niej zrezygnować i wykonywać tylko przelewy z aplikacji mobilnej i zapewniać wpływ.

   Andrzej
  • Ktoś potwierdzi, że można zrezygnować z karty debetowej?

   rolin
 • Dostałem dzisiaj 200zł, za przeniesienie, jest to o tyle ważne info, że wpływ u mnie nie był wpływem, a wpływami, więc można dzielić przelew na kilka mniejszych.
  Ciao

  amadeusz mocart Odpowiedz
 • Wystartowała nowa edycja tej promocji, tym razem w regulaminie wykluczyli połączenie tej promki z premią za przeniesienie ;(

  Kuba Odpowiedz
 • Konto założyłem 17 marca 2017 r. Czy żeby spełnić warunek utrzymania konta przez 12 miesięcy wypowiedzenie mogę złożyć po 17 lutego czy dopiero po 17 marca? Ktoś mnie upewni? :)

  rolin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy