Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Zakończona

Od kilku dni atakują nas reklamy kolejnej edycji promocji „Przenieś konto do Credit Agricole” pod tytułem: „Polacy wybierają CA”. Nic dziwnego: CA to w zasadzie jedyny bank, który premiuje przenoszenie konta (a nie „zwykłe” otwarcie rachunku), dzięki czemu łatwo mu zostać numerem jeden. Co mamy do zyskania tym razem? Nowi klienci zgarnąć będą mogli całkiem łatwe 200 zł premii.

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Roczny okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem – takim, który w okresie 1 roku przed datą otwarcia konta nie był posiadaczem żadnego konta indywidualnego/wspólnego prowadzonego przez bank w pakiecie innym, niż Pakiet Depozytowy. Jeśli spełniamy ten warunek, to konieczne będzie udanie się do jednej z placówek banku, gdzie pracownik przeprowadzi przez cały proces przeniesienia rachunku. Opcji internetowej nie ma.

Aktualizacja: pojawiła się możliwość złożenia wniosku przez internet i sfinalizowania procesu w oddziale. Dzięki temu zaoszczędzimy swój czas (pracownik nie będzie musiał „wklepywać” naszych danych do systemu).

Istotne jest, aby podczas wnioskowania o konto wyrazić zgodę na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Musimy również zamówić kartę debetową oraz dać pełnomocnictwo dla banku w celu przeniesienia naszego konta – a dokładniej zamknięcia rachunku w poprzednim banku. Banki uczestniczące w procesie przenosin wyszczególnione są w załączniku do regulaminu poprzedniej wersji promocji.

200 zł za wpływy 3000 zł

Co dalej? Jeśli podpiszemy umowę z Credit Agricole, to konieczne będzie wypełnienie i podpisanie Zlecenia przekazywania środków. Jest to dokument, w którym wskazujemy naszego pracodawce i zobowiązujemy się do przekazywania na konto 3000 zł miesięcznie – inaczej z premii nici. Oczywiście nie ma obowiązku, aby to pracodawca przelewał te pieniądze – równie dobrze może to być nasz przelew własny. Ważne natomiast, aby środki wpływały przynajmniej przez 3 pierwsze miesiące kalendarzowe (zaczynając od miesiąca otwarcia konta lub od kolejnego, pełnego miesiąca).

To tyle. Premia w wysokości 200 zł trafi na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, o ile w dniu wypłaty będziemy posiadaczami konta oraz karty. Promocja trwa do 31.03.2017.

Na koniec warto dodać, że od listopada bank oferuje również identyczną promocję dla osób z wpływami w wysokości 1500 zł. Tam jednak do zdobycia jest „tylko” 100 zł premii.

Ile kosztuje konto w Credit Agricole?

W przypadku osób poniżej 27 roku życia najkorzystniejszą opcją jest 1 Konto. Jest ono bezwarunkowo darmowe, a za kartę nie zapłacimy ani grosza, o ile wydamy nią… 1 zł miesięcznie. Oprócz tego za darmo skorzystamy z bankomatów CA, BZWBK i Euronetu. Za pozostał zapłacimy 5 zł.

W przypadku osób, które przekroczyły 27 rok życia, najkorzystniejsze są dwa wariaty. Albo Konto PROSTOoszczędzające Plus, albo Premium. W pierwszym przypadku bank zwolni nas z opłat za konto po zapewnieniu wpływu 1500 zł (1000 zł w przypadku osób poniżej 30 r.ż.), w drugim – po wpływie 10 000 zł.

Jeśli chodzi o kartę debetową, to w przypadku konta Plus bank zwalnia nas z opłaty po wydaniu 500 zł miesięcznie. Karta wydana do konta Premium jest bezwarunkowo darmowa. W obu przypadkach zyskujemy też darmowe bankomaty w kraju.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawe, internetowego konta nie można? Jak nie masz mieć korzyści to nie ma sensu trzymać. Może się pojawić lepsza okazja, szkoda się blokować.

  Krystyna Odpowiedz
 • jak długo trwa proces przenoszenia konta – konkretnie zamykania starego? Chcę przenieść Aliora (zminimalizował zwrot za spożywczaki) ale chcę jeszcze za luty odebrać zwrot (płatny 15 marca)

  karampuk Odpowiedz
  • Rachunek w CA masz zakładany od razu i możesz z niego korzystać już w chwili wejścia z oddziału. Wypełniasz dokumenty i pełnomocnictwa dla banku do przeniesienia konta z innego banku i to konto jest zamykane dopiero po upływie terminu wypowiedzenia. Standardowo 30 dni. Ale warunki wpływu „wynagrodzenia” możesz spełniać już od chwili uruchomienia konta w CA. Ja podpisałem umowę w lutym. Rachunek w BZWBK zamknął mi dopiero 31.03, ale w lutym spełniłem już jeden warunek wpływu „wynagrodzenia”. Karta przyszła mi w tym tygodniu. Takim sposobem zostały mi tylko 2 wpływy wynagrodzenia do zrobienia i tylko 2 miesiące używania karty. No może 3 miesiące, bo w trakcie wypłaty premii muszę mieć kartę.

   Kagoo
  • @Kagoo a nie wiesz czy można w trybie natychmiastowym ze względu na zmianę regulaminów?. Mam tak w Aliorze i mógłbym przenieść po 15 marca

   karampuk
  • Zapytaj w oddziale. Wydaje mi się, że oni przenoszą konta z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Sądzę, że warto sprawdzić tę opcję. Być może się da…

   Kagoo
 • A jak myślicie o takiej sytuacji:
  W poniedziałek Pani umówiła mnie ja podpisanie umowy, to będzie 27.02 , jak wyślę sobie „wynagrodzenie” 28.02 to zaliczy mi już jako miesiąc wypełniony ?
  Dwa, czy sprawdzają jakoś dane firmy czy mogę sobie wymyślić jakiegoś Andrzeja, czytałem kilka postów wyżej ze ktoś dostał do ręki ten przekaz wynagrodzenia. Czyli nie maja kopii dla siebie i nie porównują czy dane z przelewu są zgodne

  Konrad Odpowiedz
  • Ten przekaz to bzdura – generalnie pracodawca powinien raczej coś takiego zignorować – tym bardziej jak przechodzi z zewnątrz. Danych nie porównują: przelej sobie ile trzeba z innego banku i już :).

   Marcin H
 • Zaliczy się do miesiąca lutego. Najlepszy jest przelew tytuł wynagrodzenie.

  Krystyna Odpowiedz
 • Witam serdecznie, pewnie jest w regulaminie, ale może ktoś wie. Czy 500 zł wydane kartą, żeby zwolnić z opłaty, to muszą być sklepy stacjonarne, czy internetowe mogą być również ? Pozdrawiam serdecznie

  Sebastian Odpowiedz
  • Sklep to sklep. Mogą być nawet zakupy przez telefon (np. darmowe opłacanie faktur UPC przez telefon, które łapie się także do kończącego się moneyback Tmobile). A jeśli w regulaminie nie zastrzeżono, to może być nawet transakcja międzyplanetarna.

   abba
 • Wczoraj założyłem sobie to konto i Pani zadała mi pytanie: co Pana skłoniło do otwarcia u nas rachunku? Odpowiadam zgodnie z prawdą: promocja :) A ona robi wielkie oczy i pyta: to Pan jest łowcą promocji?? Już was tam znają ;)

  AdamG Odpowiedz
  • Wystarczy odpowiedzieć wymijająco: Skłoniła mnie do tego potrzeba. Przy takich kontaktach najlepiej zgrywać głupa. Wtedy pracownik będzie pomocny, radosny i na koniec szczęśliwy. I wspomni, jak w moim przypadku, że po miesiącu da się włączyć tę promocję zwrotu 5% za media. A jeśli powiesz, że polujesz na promocję i zaraz znikasz, to po co się tobą zajmować – znikniesz, choćby Ci tysiaka na konto za piękne oczy przelali. Innymi słowy dziub w ciup. :-)

   abba
 • Witam, czy do wyrobienia minimum miesięcznego płatności kartą łapie się wypłata gotówki w kasie przy zakupach za pomocą CashBack ?

  Max Odpowiedz
 • Witam a czy Banki nie robią problemów z przenosinami konta ? Np. jak mam pocztowy zakładany online bez wzorów podpisu dla banku itp. ?

  bolek Odpowiedz
  • @bolek Sprawdź, czy Pocztowy jest na liście banków biorących udział w przenoszeniu kont. I zgłoś się wcześniej do Pocztowego, by podać im swój wzór podpisu, bo prawdopodobnie odrzucą wniosek.

   abba
 • 1 Konto nie jest opłacalne bo tylko 50 zł premii można wyciągnąć w promocji przeniesienia. Informacja uzyskana przy zakładaniu konta

  Mat Odpowiedz
 • czy zlecenie przekazywania środków mamy mozliwość dostarczyć osobiście do firmy (czyli nie dostarczyc w ogole), w której sie pracuje czy musi to zrobic bank. Kusi mnie podanie pracodawcy u ktorego nie pracuje, zeby nie komplikowac sobie zycia, ale nie wiem czy to przejdzie?

  palosz Odpowiedz
  • Wydaje mi się, że możesz podać dowolny adres firmy, niemniej jednak dla bezpieczeństwa warto podać taki, gdzie ma się jakąś kontrolę / wpływ. Ja podałem adres obecnego pracodawcy i zgodnie z przewidywaniami poczta po otwarciu wylądowała w niszczarce bez żadnego efektu mimo iż wcześniej z nikim na ten temat nie rozmawiałem (duża firma).

   Marcin H
  • Ja natomiast poprosiłem o ten druk i obiecałem, że sam zaniosę do pracodawcy.
   Wylądował w niszczarce ;-)

   Bartosz
  • Dzięki za podpowiedzi :)

   palosz
  • Ja podałem dużą korporację w której 10 lat temu byłem na stażu :)
   Zakładam, że duży telekom nie będzie odsyłał do banku takiego druku z informacją, że nie mają obecnie takiego pracownika (ochrona danych osobowych, stracony czas, itp.)
   Dodatkowo to przeniesienie konta według regulaminu musi być skuteczne, a o skuteczności przyjęcia u pracodawcy zmiany konta nic nie piszą :)

   Gruby Rychu
 • Witam a czy u was też Zlecenie przekazywania środków wyglądało tak:
  Uprzejmie prosze o przekazywanie:
  całości mojego wynagrodzenia (i to mam zaznaczone).

  Nie było tam nawet punktu że będzie przekazywane 3000 zł więc nie wiem czy tak może być.

  Nie mam też jakiegoś osobnego punktu że uczestniczę w promocji (podpisuje się na tą okoliczność jakąś kartkę) ?

  Cały czas mi Pani mówiła że musi być 3tysi z wynagrodzenia .

  bolek Odpowiedz
  • Są komentarze, że akceptowalne jest kilka przelewów na ponad 3000 zł. Niekoniecznie od pracodawcy. Najlepiej z tytułem „wynagrodzenie”.

   rolin
  • Wg regulaminu to mogą być nawet wpłaty w kasie. Może być nawet 30x 100 zł zgodnie z regulaminem.

   Gruby Rychu
 • Jakie macie doświadczenia w przenoszeniu konta z BzWbk ? Z tego banku zamierzam przenosić konto.

  Krak Odpowiedz
 • Chciałbym założyć konto w wbk tak, aby móc je zamknąć w promocji credit agricole, co Waszym zdaniem najlepiej otworzyć w WBKu,tak, żeby nie zaliczyło, żadnych opłat i czy moge następnego dnia je przenosić do credit agricole?

  palosz Odpowiedz
  • Ja mam konta w wbk w promocji z 4%. W oddziale założyłem kolejne konto godne polecenia bez karty. Następnego dnia podałem nr tego konta w promocji w CA. Trzeba jednak uważać. Pan z wbk nie przesłał skanu mojego podpisu do centrali i przy przenoszeniu powstał problem a mój wniosek z CA został odrzucony choć miałem już tam otwarte konto i zacząłem spełniać warunki promocji. Najpierw upewnijcie się, że wzór waszego podpisu jest w centrali, bo inaczej mogą pojawić się kłopoty.

   Kagoo
  • Po odrzuceniu można wniosek złożyć ponownie. Dla pewności postaw kilka podpisów.

   abba
  • Po informacji z WBK o braku podpisu i odrzuceniu wniosku Pani z CA zaproponowała, żebym złożył reklamacje, bo nie z mojej winy nie udało się przenieść konta. Warunki w połowie mam już spełnione ,więc szkoda by było to zmarnować. Czekam do maja. W kwietniu mam do spełnienia ostatni warunek wpływu na konto. Wtedy dam znać jak poszło.

   Kagoo
  • No i WBK znowu swoje. Właśnie dostałem info, że mój „dotychczasowy bank” odmówił przeniesienia rachunku…. Drugi raz z rzędu… Ciekawe co tym razem…:/

   Kagoo
  • W jaki sposób dostajesz te informacje ?
   Mi w oddziale powiedzieli, że jakby coś nie szło z zamykaniem konto w dotychczasowym banku to mogę zamknąć tam samodzielnie konto i wysłać im na jakiegoś maila potwierdzenie zamknięcia tego konta.

   Gruby Rychu
 • W jaki sposób mogę sprawdzić czy mój skan podpisu Jest w centrali ?

  Krak Odpowiedz
  • Idź do oddziału, poskarż się, że twój podpis nie został przyjęty i żeby zobaczyła, czy podpis w systemie się zgadza. Podpisz się przy niej na pustej kartce i niech sobie porówna z tym, co ma na monitorze. Mi potwierdziła, że jest bardzo podobny.

   abba
  • Jeżeli to jest BZ WBK to nie ma sensu się wysilać. Mi właśnie odrzucili drugi raz wniosek o przeniesienie konta. Najpierw brakowało podpisu chociaż zakładałem konto w oddziale. Okazało się, że nie przesłali skanu podpisu do centrali. Teraz niezgodność adresów . BZ WBK zachowuje się po chamsku. Oni utrudniają przeniesienie konta do momentu aż Ci się odechce. Dobrze, że CA to widzi i nie robi z tego powodu problemu z promocją. Zaraz koniec promocji z kontem godnym polecenia z 4℅ i zamykam ich konto. Niech się bujają sami ze sobą.

   Kagoo
 • abba dzięki

  Krak Odpowiedz
 • Jeżeli sami przelewacie wynagrodzenie jak tytułujecie przelew ? Czy trzeba zrobić jeden przelew 3000 zł czy można 2 lub 3 na mniejsze sumy ?

  Krak Odpowiedz
  • Są komentarze, że akceptowalne jest kilka przelewów na ponad 3000 zł. Najlepiej z tytułem „wynagrodzenie”.

   rolin
  • W tytule przelewu musi być wpisane „wynagrodzenie”. Wtedy nie będzie problemu ze spełnieniem warunku.

   Kagoo
 • Jeżeli podpisując umowę wybrałem wariant wpływu na konto od pracodawcy bez podania konkretnej kwoty 3000 zł, będę mógł skorzystać z powyższej promocji?

  Matix Odpowiedz
 • przenosił ktoś z BGŻ? konto było zakładane przez internet, wzoru podpisu prawdopodobnie więc nie posiadają. Co zrobić, żeby załapać się na promocję? czy muszę iść do banku i zostawić wzór podpisu

  jak123 Odpowiedz
  • Tak. Tak, musisz pójść do bgż i dać im swój wzór podpisu :)

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Dobrze – idziemy składamy podpis i co dalej…od nowa punkt CA w celu ponownego zgłoszenia wniosku? w smsie napisano, że wniosek nie został przyjęty do realizacji przez dotychczasowy bank. Proszą o kontakt z dotychczasowym bankiem….Ktoś przeszedł już ten etap?

   warmaschine
  • W dotychczasowym banku złóż wzór podpisu lub podpisz się przy pani, by sprawdziła, czy podpis zgadza się z tym już wprowadzonym. W moim przypadku po upewnieniu się, że podpis jest prawidłowy, złożyłam w Credit Agricole ponownie wniosek o przeniesienie (na wniosku o przeniesienie możesz złożyć kilka podpisów jeden pod drugim, dla pewności). U mnie przyszedł potem SMS, że konto zostanie przeniesione. Po miesiącu faktycznie zamknięto.

   abba
  • Dzięki abba, o tego typu opis prosiłem ;)

   warmaschine
  • Użyj mojego numeru polecającego, to oboje zyskamy 50 PLN.

   abba
  • W oddziale można bez problemu podać kod polecenia, np. mój jakby był komuś potrzebny 2404265.

   qwe
  • @warmaschine – użyj kodu od tego, kto ci najwięcej pomógł. 2404265

   abba
 • Adminie,
  skąd informacja, że lista banków, w których można przenieść konto do CA, wyszczególniona w regulaminie do poprzedniej promocji jest tożsama z obecnym regulaminem?
  Taki wpis w Twoim opisie do promocji wprowadza nas, czytających, w błąd: „Banki uczestniczące w procesie przenosin wyszczególnione są w załączniku do regulaminu poprzedniej wersji promocji.”
  Niestety, nie jest to prawdą.
  FM Bank S.A. nie uczestniczy w procesie przeniesienia konta w obecnej promocji. Przetestowane na własnej skórze.

  S.M.O Odpowiedz
  • Znalazłem coś takiego. Lista z 2015, ale z oficjalnej strony banku. Nie wiem, czy wszystkie banki z listy zaliczane są do promocji.

   https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/konta/jak-przeniesc-konto

   W regulaminie promocji przenoszenia konta jest wspomniane, że lista banków uczestniczących w promocji znajduje się w „załączniku 2”, ale nigdzie nie widzę takiego załącznika…

   Michal
  • Na stronie promocji jest regulamin oferty „przenieś konto”. Na ostatniej stronie jest „skrócona” lista banków. Według niej FM Bank się zalicza.
   https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konta/200-zl-za-przeniesienie-konta
   https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-oferty-przenies-konto-ii_11790.pdf

   Michal
  • Z moich zacieklych dociekań wynika, że lista banków bioracych udział w tej promocji znajduje sie w regulaminie wewnętrznym dostępnym dla…….. każdego pracownika oddzialu CA. Klient banku tej listy nie ma prawa zobaczyć !!!! W ten sposób zostalem oszukany przez pracownika banku, który po wczytaniu się w listę stwierdził, że moj bank na liście widnieje choć, jak się okazuje, nie widnieje. Reklamacja już poszła. Na pewno tego tak nie zostawię! Nie mozna tak oszukiwać ludzi. Adminie, to Ty zawsze twierdzisz, ze regulamin jest święty! Jeśli czegoś w nim nie ma, to nie ma i już! Skoro w tej konkretnej promocji i w tym konkretnym regulaminie nie ma listy banków, to dlaczego przytaczasz listę z regulaminu już nieaktualnego? O to mam do Ciebie trochę żalu!

   S.M.O
  • W komentarzach jest napisane, że Nest Bank nie bierze udziału w tej promocji i zostało to skonsultowane z CA. Sam sprawdziłem, bo chciałem pozbyć się tego rachunku a przy okazji coś mieć jeszcze z niego.

   Kagoo
 • Regulaminy, które przytaczasz nie dotyczą aktualnej promocji! Aktualna promocja to „Polacy wybierają CA”, a w niej nie ma listy banków.

  S.M.O Odpowiedz
  • Mimo zbieżności imion nie jestem adminem (on ma stosowną adnotację przy nicku). Ja jedynie próbuję pomóc, więc frustracja jest zbędna.

   Regulaminy, które przytaczam w drugim poście są dostępne po kliknięciu na baner aktualnej promocji, który znajduje się na stronie głównej banku. Na logikę myślałem, że lista jest taka sama dla obu promocji. Jeśli nie to może zamiast 200zł uda się zgarnąć choć 100zł (z oferty dla 1500zł wpływu)?

   Michal
 • Jak wygenerować kod polecenia? Próbowałem przez https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=170556 ale wyrzuca mi błąd formularza…Dodam, że patrzyłem na 3 przeglądarkach…

  warmaschine Odpowiedz
 • A jest jakiś inny sposób?

  warmaschine Odpowiedz
 • Czy w CA wliczają się do transakcji płatności SB ?

  Krak Odpowiedz
 • Witam, w jakim banku najlepiej otworzyć rachunek bankowy, żeby policzyli jak najmniej opłaty za przeniesieniu konta do CA? Mbank i PKO odpada, ponieważ czekam na 100 zł za polecenie. Z tego co czytałem to WBK robi problemy przy przeniesieniu. Dodam, że mam mniej niż 26 lat, więc pewnie łapię się gdzieś na darmowe konta bankowe. Umowa zostanie podpisana w oddziale banku, bo przez kuriera jak wiadomo nie da już rady. Chyba nie potrzebna do przeniesienia jest karta debetowa?

  Adek Odpowiedz
 • Z tego co patrzyłem do darmowe konto ma Idea Bank i umowę można podpisać w oddziale banku. W wykazie banków również ono funkcjonuje.
  Czy jak załóżmy mam na swoim koncie trzy rachunki bankowe: osobiste + dwa oszczędnościowe, to mogę ten jeden oszczędnościowy przenieść do CA czy to musi być konto osobiste? Porównałem kody banków, które można przenieść z tymi z przed roku i się zgadzają do przeniesienia, ale właśnie w tym problem czy można przenieść konto oszczędnościowe?

  Adek Odpowiedz
  • Przenosiłem konto oszczędnościowe z WBK (otworzone dzień wcześniej specjalnie do tej promocji). Wszystko poszło bez najmniejszego problemu :)

   Bartosz
  • Dzięki za informacje Bartosz. Jeżeli chcesz to możesz podać swój kod do poleceń, to wpadnie Ci parę groszy :)

   Adek
  • >>>czy można przenieść konto oszczędnościowe?

   Ja chciałem przenieść oszczędnościowy z BPH, nie udało się – było to w zeszłym roku.

   Wiadomości od BPH :
   „Rachunek o numerze (…) nie jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym i nie podlega przeniesieniu w ramach procesu Rekomendacji ZBP – odmowa realizacji.”

   Bogdan
  • 2393215

   abba
 • Promocja przedłużona do 30 czerwca. W oddziale bez problemu można połączyć przeniesienie konta z programem poleceniem. Dodatkowo produkty w ramach pakietu powitalnego, m.in. lokata 60 dniowa 3% maks. 50 000. Można też załapać się na kilka drobnych upominków w oddziale.

  Jeżeli ktoś chciałby skorzystać, podaję kod polecenia: 2427319

  MarekMM Odpowiedz
  • coraz lepiej kurde kilka dni temu sprawdzałem 3,1 % jeszcze było zapowiada się kolejny kwartał zajebistego oprocentowania mimo że mamy INFLACJE !!!

   zenek64
  • Nikt nie każe bankom dostosowywać oprocentowania lokat do wysokości inflacji. A po co mają zarabiać mniej, skoro mogą więcej?

   dxg
 • A czy te 3000 muszą być przelane jednorazowo?

  amadeusz mocart Odpowiedz
 • Jak się dowiedzieliście, że udało się przenieść konto? Dostane jakiegoś sms, emaila, czy ktoś zadzwoni z banku?
  Czy tytuł przelewu musi być „Wynagrodzenie”? Bo chyba w regulaminie tego nie ma. Żeby potem US się nie doczepił, że to jakieś potajemne wynagrodzenie.

  Adek Odpowiedz
 • czy przelew „wynagrodzenie” może być z mojego rachunku w innym banku?

  Paweł Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem smsa, żeby zamknąć poprzedni rachunek bankowy to muszę mieć saldo dodatnie na dzień zamknięcia rachunku. Jeżeli obecnie mam 0 zł i bank nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie rachunku oraz za kartę, to muszę im jednak coś przelać?

  Adek Odpowiedz
  • Wystarczy zero. Też tak SMS do mnie przyszedł i miesiąc później konto się zamknęlo. Potraktuj to jako potwierdzenie, że wszystko na dobrej drodze.

   abba
 • co zrobić, jeżeli dostałam informacje typu wniosek xx nie został przyjęty przez dotychczasowy bank, prosimy się skontaktowac z bankiem. konto w CA założyłam 31 marca czyli ostatni dzień promocji, wzór podpisu w poprzednim banku BGŻ zostawiłam dzień wcześniej wiec wszystko powinno być ok. Czy są jeszcze szansę na premię, miał ktoś tak, co mówią w CA w tym przypadku?

  gui Odpowiedz
 • W marcu otworzyłam konto i wpłynęło wynagrodzenie i 10 tyś. Czy marzec wliczy się do promocji , czy bank liczy kolejne 3 miesiące po miesiącu w którym został otwarty rachunek ? Konto otwierałam z polecenia i polecałam męża który tego samego miesiąca również spełnił warunki promocji. Premie z polecenia i za polecenie powinny wpłynąć na koniec kwietnia czy dopiero w maju ?

  Marta Odpowiedz
 • Czy jeszcze ktoś nie może zalogować się do aplikacji w nocy (po 22)? Bo mnie się to już któryś raz zdarza…

  Aleksy Odpowiedz
  • W nocy po 22 logowanie leży i kwiczy. Wywala stronę, za n-tym razem udaje się zalogować na konto – bynajmniej u mnie.

   Max
 • Założyłam pod koniec stycznia, w połowie kwietnia wpłynęło 200 zł. Żadnych problemów
  Jestem bardzo zadowolona.

  Krystyna Odpowiedz
  • Krystyna wynagrodzenie szło styczeń luty marzec?? Szybko wypłacili premię :-)

   zenek64
  • Tak, styczeń, luty, marzec. Kwiecień zaraz po świętach przelali 200 ZŁ. Zero problemów. Najlepsze to, że pierwszy wpływ „Wynagrodzenia” był 29 stycznia.

   Krystyna
 • Czy w programie poleceń CAdostał ktoś premię w kwietniu za osobę poleconą w marcu ?

  Krak Odpowiedz
 • @karampuk dzięki

  Krak Odpowiedz
 • Czy jeśli wpływ z tytułu przeniesienia wynagrodzenia, które wysłał CA ma inny tytuł niż wynagrodzenie A mianowicie numer umowy i miesiąc liczy się jako wpływ?

  A Odpowiedz
 • czy przenosił ktoś z Raifeeisen ?

  piotro Odpowiedz
 • Potwierdzam otrzymanie premii. Żona przeniosła konto z Toyota, wpłaty ,,wynagrodzenie za…” luty-marzec-kwiecień i dziś wpadła premia. Za miesiąc powinienem dostać ja a uciekałem z ING, dam znać. A pytanie czy można zamknąć konto w oddziale ?

  Seba Odpowiedz
  • oczywiście w oddziale CA można zamknąć, ja tak zawsze zamykam tam konta.

   erde
 • Jak to w końcu jest z tą wypłata za polecenie? Dostałam wczoraj 200zl za założenie konta w lutym a za polecenie osoby która założyła konto w marcu jeszcze nie… Wpłynie do końca tego miesiąca czy kiedy?

  Paulina Odpowiedz
  • >>> założyła konto w marcu Wpłynie do końca tego miesiąca czy kiedy?
   Jeśli konto założone w drugiej połowie marca i warunki spełnione – to premia powinna być w maju.

   Bogdan
 • @ Paulina, jeżeli polecona osoba w marcu spełniła warunki promocji to premia powinna być w kwietniu. Polecałem w marcu, w kwietniu premia nie otrzymałem i dopiero po reklamacji 15.05 wpadła premia z tytułem ” Korekta..”

  Krak Odpowiedz
 • Konto było założone 31 marca więc czekam do końca miesiąca… Myślałam że wyplacaja wszystkie tego typu premie jednego dnia…

  Paulina Odpowiedz
 • Teoretycznie mają czas na wypłatę premii do końca miesiąca po spełnieniu warunków. Ja dziś dostałem właśnie 200 zł :)

  Konrad Odpowiedz
 • No to teraz już nic nie rozumiem…piszecie że kasa za polecenie powinna być w maju i że tak dostawaliście a mi po reklamacji odpisali że będzie dopiero w lipcu bo zakładając konto w marcu trzeba jako warunek spełnić przez poleconego 3 wpływy na min 1500 w kwietniu maju i czerwcu…to polecenie łączy się z promocją przeniesienia? A co ma jedno do drugiego?

  Paulina Odpowiedz
 • @Admin Michał
  W jaki sposób można podać Ci kody polecające do CA?

  Waldemar Odpowiedz
 • @Michał ADMIN
  @borkowicz
  Dziękuję Panom. Jeszcze mam dyżur ale jak mam chwilę wolnego to tylko tak ukradkiem zerkam na livesmarter.pl.

  Waldemar Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy