200 zł za założenie PKO Konta Firmowego w II edycji programu poleceń

Zakończona

Ruszyła II edycja programu poleceń dla kont firmowych PKO BP. W zamian za wydanie 200 zł i wykonanie przelewu do ZUS możemy zgarnąć 200 zł premii :)

Program poleceń Moja Firma - Moje PKO

Moja firma – moje PKO

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym PKO Banku Polskiego. Zgodnie z regulaminem bank rozumie tu takie osoby prowadzące działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem spółki cywilnej, które nie miały żadnego rachunku firmowego w PKO od 1.10.2014. Nie możemy być również w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Posiadanie konta osobistego nie ma natomiast żadnego wpływu na udział w promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o jeden z rachunków firmowych poprzez stronę mojafirma.pkobp.pl, zamówimy kartę debetową oraz wyrazimy zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych. Najważniejsze jednak, aby podać kod polecający, który możemy uzyskać od obecnego klienta banku PKO BP, zarejestrowanego uprzednio w promocji. Jeśli nie macie nikogo znajomego, kto mógłby podrzucić kod, to piszcie przez formularz kontaktowy – podeślemy.

Podpisanie umowy (za pomocą wizyty kuriera) musi nastąpić do 31.12.2017. Z tego względu lepiej złożyć wniosek nieco wcześniej, a nie w ostatni dzień :)

200 zł dla nowego klienta

Same warunki zgarnięcia premii są identyczne, jak w poprzedniej edycji. Zgodnie z regulaminem konieczne jest wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu BLIKa lub karty oraz co najmniej jednego przelewu do ZUS. W przypadku pierwszego warunku wykluczone są transakcje w internecie. Na spełnienie obu wymogów mamy 30 dni od otwarcia konta (transakcje muszą zostać zaksięgowane na rachunku).

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana w ciągu 75 dni od końca promocji (czyli teoretycznie dopiero w… marcu). Z doświadczenia wiem jednak, że PKO wypłaca nagrody znacznie szybciej.

Na koniec przypomnę, że ponieważ promocja dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą, to nie ma tu zastosowanie zwolnienie z podatku i sami musimy rozliczyć przychód i odprowadzić ewentualny podatek.

100 zł dla polecającego

Tak jak w większości programów poleceń tu również premia za polecenie konta dzielona jest między nowego i obecnego klienta banku. Polecający zgarnia jednak premię o połowę mniejszą – 100 zł. Istnieje jednak możliwość wygrania jednej z nagród za największą liczbę poleceń – 5 tys., 3 tys. lub 1 tys. zł.

Ile kosztuje PKO Konto Firmowe?

Prowadzenie PKO Konta Firmowego jest darmowe przez pierwsze 6 miesięcy (o ile nasza działalność trwa mniej, niż rok). Później koszt prowadzenia rachunku może wynieść nawet 25 zł, jednak wykonanie przelewu do ZUS i wydanie kartą 500 zł miesięcznie zwalnia z opłaty.

W przypadku karty debetowej nie przewidziano żadnej opłaty miesięcznej, jednak po roku użytkowania (o ile tyle wytrwamy) zapłacimy 30 zł opłaty rocznej. Wypłaty z bankomatów są darmowe, ale tylko, jeśli mają logo PKO. Pozostałe będą nas kosztować 3,5% (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • CZy polecającym może być posiadacz prywatnego konta?

  Tommmmmmm Odpowiedz
 • Czy w wydane 500 zł miesięcznie, które zwalnia z opłaty za kartę wlicza się transakcje internetowe?

  M Odpowiedz
 • Hej, dołączyłem do programu poleceń na koncie osobistym. Czy ktoś wie czy mogę polecić sobie samemu konto firmowe? ;) Nie widziałem w regulaminie zabronienia tego, ale chciałbym się upewnić czy to przejdzie.
  Ktoś testował?

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy