Nawet 2000 zł za założenie konta firmowego Banku Millennium!

Zakończona

Ruszyła promocja konta firmowego Banku Millennium we współpracy z wydawcą serwisu Bankier.pl. Do zdobycia mamy nie tylko 1800 zł w formie premii za aktywność, ale również 200 zł wypłacane praktycznie za sam fakt założenia rachunku. Realnie, bez zbędnego kombinowania, przeciętny mikroprzedsiębiorca może zdobyć 1400 zł!

2000 zł dla firm na start od Banku Millennium

200 zł na start

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem firmowym – czyli podmiotem, który nie posiadał żadnego rachunku firmowego Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.01.2019. Oprócz tego nie możemy obecnie posiadać żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając tylko akceptację regulaminu), a następnie złożymy wniosek o promocyjne Konto Mój Biznes. Podczas składania wniosku będziemy jeszcze musieli wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia akcji – w końcu Bank Millennium musi poinformować organizatora promocji, że premia nam się należy :)

Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku mamy do 15.03.2022. Umowę o konto powinniśmy podpisać do 31.03.2022.

200 zł za… płatność BLIK!

Co dalej? Aby zgarnąć tytułowe 200 zł powinniśmy… wykonać co najmniej jedną płatność za pomocą usługi BLIK na minimum 50 zł. I tyle! Nie ma znaczenia jaka będzie wartość transakcji i gdzie będzie przeprowadzona. Płacimy (za zakupy stacjonarne lub w internecie) i premia nasza.

No, prawie. Ostatnim krokiem będzie bowiem uzupełnienie danych do jej odbioru. Organizator promocji powiadomi nas o zgarnięciu 200 zł mailowo, do 31.05.2022. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych (imię, nazwisko, numer rachunku). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Pamiętajmy, że premia za konto związane z działalnością gospodarczą powinna zostać rozliczona przez nas samych. Oznacza to, że 200 zł będzie dla nas dodatkowym przychodem, który będzie musiał zostać opodatkowany zależnie od typu działalności (o ile oczywiście będziemy mieć zysk po odjęciu kosztów firmy). W przypadku promocji niezwiązanych z działalnością stosuje się natomiast zwolnienie z podatku.

Premia za 3 przelewy, wpływy i płatności kartą

A jak zdobyć pozostałe 1800 zł? O tym szczegółowo pisałem w swoim niedawnym prześwietleniu, dlatego zachęcam do zapoznania się z nim.

W skrócie: 600 zł zgarniemy jako moneyback 10% od płatności ZUS, kolejne 600 zł jako moneyback 10% od płatności bezgotówkowych na stacjach paliw, a 600 – za podpisanie umowy leasingu z Millennium Leasing na min. 30 000 zł. Ta ostatnia premia pewnie zainteresuje niewielki odsetek czytelników, ale 2×600 zł (plus 200 zł na start) są jak najbardziej realne.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • bycie klientem banku jako konsument, nie upoważnia nas wyłącznie do premii od Bankiera. na pozostałe 1800 zł ten warunek nie ma znaczenia. to tak na szybko spojrzane do regulaminów

  joseba Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was korzystał z promocji kont firmowych mając działalność opodatkowaną ryczałtem i ma potwierdzone informacje (z KIP, od Księgowej itp.) jak taki przychód rozliczyć? Jaką stawkę ryczałtu wtedy przyjmowaliście? Nie znalazłem żadnej konkretnej interpretacji w tej sprawie, a w niektórych źródłach spotkałem się nawet z opinią, że taki przychód może spowodować utratę prawa do rozliczania ryczałtem, bo podlega pod kategorię przychodów która wyklucza z takiego rozliczenia.

  Kamil23 Odpowiedz
  • Bardzo ostrożnie i bez otwierdzenia księgowej…ale podane są artykuły

   Link znajdziesz kopiując treść do googla

   Nagrody te podlegają opodatkowaniu według tych samych zasad, jak dochód podatnika z prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. W takiej sytuacji podatnik (przedsiębiorca) powinien doliczyć wartość uzyskanego przysporzenia do pozostałych przychodów uzyskanych w ramach prowadzonej działalności i od sumy dochodów uiścić zaliczkę na podatek. Jeżeli natomiast opłaca podatek w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, to zgodnie z art. 12 ust. 1 pkt 5 lit. e ustawy z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 2016 r., poz. 2180 ze zm.) z tytułu otrzymanej nagrody powinien uiścić ryczałt ewidencjonowany w wysokości 3% uzyskanego przychodu.”

   Ja123
 • Nie polecam. Korzystałem z poprzedniej promocji gdzie od bankier.pl było 300 zł i nie otrzymałem wiadomości o nagrodzie mimo spełnienia warunków – powiadomiłem ostatnio organizatora i czekam na info co i jak, ale niesmak pozostaje.

  Łukasz Odpowiedz
 • @Łukasz, a jak było z wypłatami premii z Banku?

  santech Odpowiedz
  • @santech Nie wiem, nie załapałem się na nie bo mam już jakiś czas temu założone osobiste – ale to nie wykluczało z tej 300 zł z bankiera więc powinno być ok

   Łukasz
 • „2. W Promocji nie może wziąć udziału Klient, który:
  ….
  3) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji
  promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez
  Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział
  lub odstąpił od umów dotyczących tych kont.”
  W dalszym ciągu. Wieczna karencja? :-( Czyli mając kiedyś tam konto jako klient indywidualny nie łapiemy się :-(

  Ludwik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy