2000 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes od Pekao S.A.

Zakończona

Nawet 2000 zł na start (z czego 600 zł w formie moneybacku) oraz roczne zwolnienie z opłat za konto mogą zgarnąć nowi klienci firmowi Pekao. Aby skorzystać z promocji wystarczy założyć promocyjne Konto Przekorzystne Biznes i spełnić podane warunki. A jeśli dodatkowo chcemy zwiększyć premię, to kolejne 200 zł czeka na nas w ofercie dla klientów indywidualnych.

2000 zł premii od Pekao SA

2000 zł premii dla firm

Aby skorzystać z promocji należy być firmą, która nie posiadała rachunku firmowego w Pekao S.A. od 1.12.2020.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek i podpiszemy umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczna Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard do tego rachunku nie później, niż do 30.06.2023.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacje o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących – zarówno elektronicznie, jak i przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

2000 zł w kilku transzach

Pierwszą premię, czyli nawet 600 zł, zdobędziemy na zasadzie 3% zwrotu od transakcji kartą. Bank zaznacza jednak, że jego maksymalna wartość w miesiącu to 100 zł, a żeby moneyback został naliczony musimy wydać min. 500 zł miesięcznie. Zwrot będzie wypłacany za transakcje dokonane w pierwszych 6 miesiącach kalendarzowych, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kolejne 600 zł dostępne jest dla firm, które podpiszą z bankiem umowę o terminal płatniczy. Ważne, aby terminal przyjął płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy następujące po miesiącu otwarcia rachunku – za każdy z miesięcy spełnienia warunków bank wypłaci nam 100 zł. Bank zaznacza jednak, że tej premii nie mogą zyskać firmy, które prowadzą działalność sklasyfikowaną jako: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

800 zł otrzymają firmy, które w okresie trwania promocji zawrą umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonają przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy konta) min. 1 przelew miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na min. 2000 zł. Oznacza to, że musimy myśleć o takim leasingu w zasadzie już w chwili zakładania konta.

Alternatywą dla leasingu jest wzięcie kredytu lub pożyczki w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku z gwarancją BGK lub EFI na min. 100 000 zł. Ostatnia opcja to skorzystanie z factoringu w Pekao Factoring dwukrotnie (w ciągu 6 miesięcy).

Uwaga: aby każda z premii została naliczona konieczne jest wykonanie w każdym miesiącu przelewu do ZUS na min. 270 zł.

0 zł za konto i kartę przez rok

Oprócz premii na start Pekao pozwala na bezpłatne przetestowanie konta przez okres pierwszych 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy. Dokładnie: w tym okresie nie zapłacimy za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes (pod warunkiem, że podpisaliśmy umowę również o kartę Mastercard do konta).

Co z innymi opłatami? Jak wyglądają standardowe warunki prowadzenia konta?

Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

Bank za posiadanie karty może pobrać 7 zł, jednak z opłaty można zostać zwolnionym po wykonaniu płatności o wartości 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

A ile kosztują przelewy? 0 zł, jeśli zlecenie złożymy przez PaoPay lub będzie to 15. pierwszych przelewów zleconych przez bankowość internetową. Za kolejne płacimy 1,5 zł za sztukę.

Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacimy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • DRAMAT banq, jak chcesz się wk. .ić że straciłeś 2000 zł to się zapisz

  gienio Odpowiedz
  • Rozwiniesz swoją myśl? Fajnie by było, bo myślałem o zależnie tego konta :) myślę między Santanderze a Pekao. Do tej pory siedziałem na kontach osobistych, ale chce wypłynąć na głębie firmowych :)

   Damian_91
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy