Tylko u nas: dodatkowe 100 zł za założenie konta firmowego Alior Banku (i do 2000 zł w pozostałych promocjach!)

Zakończona

300 zł na start, 1500 zł w formie premii za aktywność i 200 zł w punktach Mastercard – tyle mogą zgarnąć obecnie firmy, które założą konto firmowe w ofercie specjalnej Alior Banku i wydawcy serwisu Super Express. Sporo, prawda? Ale… to nie wszystko! Specjalnie dla czytelników bloga LiveSmarter udało się uzyskać jeszcze lepsze warunki. Każdy przedsiębiorca, który zawnioskuje o konto firmowe w powyższej promocji za pomocą wpisu na blogu, uzyska dodatkowe 100 zł w formie karty podarunkowej Allegro :)

2100 zł dla firm od Alior Banku

100 zł więcej od LiveSmarter

Aby wziąć udział w promocji należy być przedsiębiorcą, który nie posiadał żadnego produktu firmowego Alior Banku od co najmniej roku.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne iKonto Biznes za pomocą tego linku nie później, niż 23.07.2021. Umowę powinniśmy podpisać w ciągu kolejnych 30 dni.

Ważne też, aby zgłosić swój udział w promocji w tym samym terminie (a najlepiej od razu po zawnioskowaniu) za pomocą tego formularza. Będziemy tam musieli podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail do wysyłki bonu oraz unikalny kod kliknięcia, który wyświetli się na tej stronie (po tym, jak przejdziecie na stronę promocji). Po prostu skopiujcie te 16 znaków i wklejcie w formularz zaraz po zawnioskowaniu o konto :)

Uwaga: całość powinniśmy wykonać w ramach jednej sesji przeglądarki (czyli np. nie odpalać trybu incognito).

Oprócz podania swoich danych konieczne będzie jeszcze zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych w celu jej przeprowadzenia.

Ostatni warunek do zdobycia premii to zapewnienie wpływów na min. 500 zł w ciągu 60 dni od złożenia wniosku (identycznie zresztą, jak w bazowej promocji. Oznacza to, że zakładając konto i przelewając na nie 500 zł zgarniamy 300 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu Allegro. Razem aż 400 zł praktycznie bez żadnego wysiłku :)

I to tyle! Informację o nagrodzie przekażę wam mailowo – najpóźniej 30.11.2021 (choć postaram się wcześniej, o ile będzie taka możliwość). W wiadomości znajdziecie swój kod (kartę podarunkową) o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Kod będzie ważny min. 3 miesiące od wysłania. Z nagrody będzie można skorzystać do wyczerpania salda karty, bez uwzględniania kosztów wysyłki, w ramach jednego koszyka zakupów.

2000 zł w bazowej promocji

Na koniec przypomnę, że oprócz 100 zł od LiveSmarter i 300 zł od wydawcy serwisu Super Express do zgarnięcia jest znacznie więcej. W iKonto Biznes mamy niejako wbudowaną kolejną promocję, w ramach której możemy zyskiwać nawet 1500 zł za różne aktywności. A jeśli zarejestrujemy swoją kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to zyskamy kolejne 200 zł w formie punktów.

O szczegółach tej oferty pisałem w swoim prześwietleniu – aby się nie powtarzać odsyłam do niego. Warto korzystać, bo całościowo do zyskania jest aż 2100 zł – czyli rekord!

Nie przegap!

Komentarze

 • Warunki promocji bardzo proste. Czy moglibyście jeszcze naświetlić jakie są warunki korzystania z rachunku bankowego w Alior? Środki z promocji będą wypłacone dopiero w listopadzie – przydałoby się zadbać o to, by do tego czasu nie ponosić dodatkowych kosztów z tytułu utrzymania konta.

  nick4share Odpowiedz
 • Po rejestracji z wykorzystaniem linków w artykule, nie wyświetla mi się kod promocji na stronie wymaganej podczas uzupełniania formularza. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem?

  anon Odpowiedz
  • Dziwne, ale wyślij proszę maila przez formularz kontaktowy i podaj datę i godzinę złożenia wniosku

   Michał
  • Też mi się nie wyświetla, najpierw jest googlowa strona:

   Redirecting you to https://t.3deals.pl/get_click/?c=381

   a potem biała strona z napisem:

   kod pojawi się po kliknięciu w link

   Adblocka wyłączyłem wcześniej zupełnie, na tej promocyjnej stronie SE nawet zalogowany ciągle jestem…

   Don Quijote de la Mancha
  • Kurcze sprawdziłem u siebie – kliknąłem w link, pojawił się kod, zacząłem składać wniosek… Wszystko wygląda na działające :/

   Michał
  • O, teraz działa (w tej samej przeglądarce co wcześniej): po kliknięciu w link do strony promocji a potem w link z kodem kod już się pojawia — czyli pewnie wcześniej za dużo czasu zajęło mi wypełnianie wniosku…

   Don Quijote de la Mancha
 • Jest godzina 20:50 i już nie można się zarejestrować na stronie kontobiznes5.se.pl. Chciałem zarejestrować się na nowo. Poprzednia próba założenia przez przelew nie powiodła się ze względu na niezgodność danych co nie jest prawdą bo na wszystkich rachunkach mam ten sam adres. Większość banków do zrobienia przelewu nie pasowała Aliorowi, co ciekawe dawny TMUB też był bee.

  Szymon Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał przelew i bon w tej promocji? Mamy 02.12 i nadal nic nie otrzymałem.

  kowal999 Odpowiedz
  • Tak, wysyłałem bony. Jeśli ktoś nie dostał – proszę o kontakt przez formularz.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy