240 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 2,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Trwa promocja mBanku, w ramach której każdy nowy klient może zgarnąć łatwe 140 zł na start. Aby jednak zachęcić klientów do zakładania konta (i to, co ciekawe, nie online ale w oddziale) bank odpalił dodatkową promocję. Każda osoba, która złoży wniosek online, ale podpisze umowę w jednym z oddziałów, zgarnie dodatkowe 100 zł w formie nagrody rzeczowej. Z sam fakt otwarcia konta i z rocznym terminem karencji! :)

240 zł premii od mBanku

100 zł na super-prostych warunkach

Aby skorzystać z promocji dodatkowej należy być nowym klientem mBanku, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku w okresie ostatnich 12 pełnych miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.07 złożymy wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na jednej z dwóch stron promocji:

Skąd mamy wiedzieć jak klasyfikowane jest nasze miasto? Wykaz placówek w małych i średnich miastach dostępny jest pod tym adresem, a dużych – tutaj.

Jeśli w trakcie składania wniosku jest możliwe podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło za podanie kodu: livesmarter

Co dalej? Teraz wystarczy, że w jednym z podanych oddziałów sfinalizujemy wniosek online i podpiszemy umowę o konto. I… to tyle! W przypadku małych i średnich miast będziemy mieć do wyboru kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w Decathlon, Euro RRTV AGD, Rossmann lub w Biedronce. Finalizacja w dużym mieście da nam natomiast wybór między walizką kabinową Baggia, głośnikiem JBL GO 2, kartą podarunkową o wartości 100 zł do Rossmanna lub Biedronki.

Dodatkowe 140 zł

Korzystając z powyższej promocji mamy możliwość wzięcia udziału w „standardowej” ofercie mBanku, która dostępna jest dla wszystkich nowych klientów. Tam jednak warunki będą nieco inne: konieczny jest brak eKonta od 1.01.2017, a aby zgarnąć nagrodę będziemy musieli zapewnić min. 1000 zł wpływu w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz wykonać min. 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem i/lub mTransferem – a później powtórzyć to wszystko w kolejny miesiącu.

Oprócz tego będziemy mogli zgarnąć 2,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” do 20 000 zł – i to aż przez 4 miesiące. Biorąc pod uwagę, że w chwili obecnej większość banków oferuje około 1% – jest to świetna opcja dla oszczędzających.

Powyższą promocję opisałem dwa miesiące temu w swojej analizie. Zachęcam do zapoznania się z nią – tak, aby wycisnąć maksymalną premię od mBanku łącząc obie oferty. Tam też piszę o ewentualnych opłatach (i jak się ich pozbyć) :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy można połączyć ta promocje z uzyskaniem 100zl + program poleceń?

  Bart Odpowiedz
 • I jeszcze jeden plus tej promocji: w formularzu jest miejsce na podanie identyfikatora osoby, która poleca. :)

  Adam K. Odpowiedz
 • Czyli jeśli eKonto miałem zamknięte w 2017, to mogę zgarnąć te 100 zł? A 2,5%?
  (Proszę o nieudzielanie odpowiedzi „poczytaj regulamin”, już to pewnie ktoś zrobił 😉)

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o promocyjne 2.5% zgodnie z & IV pkt. 2:
   „…Rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, gdy zawnioskujesz o ten rachunek wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego…” jeśli się tego nie odhaczy (myśląc o późniejszym skorzystaniu), to później mogą być problemy z otwarciem celu w promocji.

   Czytelnik
  • Rozumiem, czyli 2,5% posiadając eKonto w 2017 r. nie dostanę, bo to jest częścią promocji „eKonto z premią – IX edycja” dostępnej dla nieposiadajacych konta od co najmniej 1 stycznia 2017 r.

   A co z tą stówką? Niby jest dla osób, które nie miały konta przez ostatnich 12 miesięcy, ale jest też napisane, że wniosek trzeba złożyć „korzystając z dedykowanego linku”. Gdzie ten link? Admin podał takie prowadzące do promocji „eKonto z premią – IX edycja”… Po co więc zapis o 12 miesiącach?

   Don Quijote de la Mancha
  • to się trochę gryzie, chyba lepiej zakładać w placówce:
   „Nagroda jest przekazywana Uczestnikowi Promocji przy podpisaniu Umowy w wybranej placówce”
   „Promocja obowiązuje zarówno online jak i w placówkach stacjonarnych mBanku”

   Czytelnik
  • No tak, ale i tak trzeba spełnić warunek złożenia wniosku przez Internet „korzystając z dedykowanego linku”.

   Ech, najlepiej chyba w moim przypadku będzie się wstrzymać, może w przyszłym roku przesuną datę graniczną pełnej promocji na 1 stycznia 2018 r.

   Don Quijote de la Mancha
  • W linku do promocji online chyba jest rozwiązanie:
   „Złóż wniosek o promocyjne konto, a w wybranej placówce dostaniesz kartę podarunkową”

   Czytelnik
  • Rzeczywiście, w wersji dla mniejszych miast wygląda to lepiej, 140 zł jest jakby dodatkową promocją; w wersji dla dużych miast (a do takich zaliczono moje miasteczko) to promocja z prezentem wygląda na dodatek do 140 zł…

   Don Quijote de la Mancha
  • 100 zł ma karencję pełnych 12 miesięcy, a 140 zł + KO ma karencję 1.01.2017. Nie dam głowy, że będzie 2,5% jeśli jej nie spełnimy.

   Michał
  • Bzdury Czytelnik tu opowiada, przecież w regulaminie jest jak byk:
   „Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez cztery kolejne pełne miesiące.”

   adre
  • @Don

   https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/cele-promo/

   Nie ma tutaj nic o karencji jeśli chodzi o te 2.5%. Więc raczej to nie jest warunek do skorzystania z tego.

   marsid
 • Czy zakładając te moje cele mogę podać sobie losowy cel np 5k zł po czym po prostu wpłacić 20k a potem dorzucać po stówce czy trzeba przy zakładaniu jakoś sobie to skalibrować? Trochę to namotane jest…

  Peter Odpowiedz
  • Tak, można tam spokojnie przelać więcej – byle dorzucać co miesiąc 100 zł aby zwiększać saldo. Jest to zdaje się rozpracowane pod opisem promocji 140 zł + 2,5% :)

   Michał
  • Pytałem o to pracownika banku. Wpłać 20k od razu i pamiętaj, żeby co miesiąc dopłacić 100 zł.

   derek
  • @derek bzdury Ci wcisnęli, w miesiącu otwarcia oprocentowanie jest promocyjne, wystarczy wpłacić 100, żeby był przyrost
   @peter parametry można później zmieniać jak komu pasuje :)

   Czytelnik
  • *w miesiącu otwarcia oprocentowanie jest standartowe (sorki)

   Czytelnik
  • Hmm a mi dziś ma czacie konsultant powiedział że jeśli założę konto moje cele w promocji np 2 sierpnia to promocyjne oprocentowanie 2,5 będzie przez cały sierpień i kolejne 4 miesiące. Czyli zakładając na początku miesiąca można mieć promocję na prawie 5 miesięcy. To już nie wiem komu wierzyć…

   Paweł
  • Na pewno nie konsultantowi. Regulamin i tylko regulamin. Plus screenshoty :)

   keton
  • „3. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez cztery
   kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania na końcu września, to promocyjne
   oprocentowanie będzie obowiązywało przez październik, listopad, grudzień i do końca stycznia). ”

   Wystarczy przeczytać regulamin…

   marsid
  • Marsid ale czy z tego fragmentu regulaminu nie wynika właśnie, że w tym niepełnym miesiącu tzn w Twoim przykładzie w tych końcowych dniach września też będzie promocyjne oprocentowanie?
   Mnie się 5 września kończy OKO bonus w ING na 2,5 i już w końcu zgłupiałem czy żeby płynnie przejść ze środkami do mbanku powinienem założyć moje cele jeszcze w sierpniu czy wystarczy że założę 5 września? Czy w tym drugim przypadku okres 6-30 września będzie promocyjny?
   Z góry dzięki za odpowiedź.

   Paweł
  • Nie nie wynika. Jak założysz 5 września to promocyjne oprocentowanie będziesz miał w KOLEJNYCH 4 miesiącach, czyli październik, listopad, grudzień i styczeń. Wszystko jest jak byk napisane :)

   marsid
  • Ok dzięki za odpowiedź :) W takim razie w sierpniu złożę wniosek o aktywację celu.

   Paweł
  • Jak czytam ten p.3 to z niego wg mnie wcale nie wynika, ze 1 miesiac nie jest promocyjnie oprocentowany. Cale szczescie bank umiescil w nawiasie przyklad, ktory rozwiewa wszelkie watpliwosci. I za to mBank ma u mnie plusa. Tez planuje kolejne cele zalozyc pod koniec wakacji. Pewnie od razu trzeba bedzie wrzucic 100zl?

   keton
  • Chyba jednak bzdury piszę:(
   Dane z wyciągu w rodzinie:
   12.06 założenie Celu na 2.5% (jeszcze w promocji 150),
   15,06 wpłata 100zł,
   1.07 – odsetki 0,11zł, podatek 0,02zł i wpłata 19500.
   Skoro wychodzi oprocentowanie 2,5% za połowę czerwca, to można zakładać Cel na prawie 5 miesięcy. Ja dopiero czekam na potwierdzenie za lipiec u 3 osób w promocji 140.
   Przepraszam za zamieszanie.

   Czytelnik
  • Jesli jest tak jak piszesz i dotyczy to tej samej promocji, czyli z przystapieniem do 30.09, to bylaby to bardzo dobra wiadomosc. Wtedy cel zalozylbym dopiero we wrzesniu. Mozliwe, ze przyklad podany w p.3 opisuje tylko pelne miesiace, ale w niepelnym tez jest 2.5.

   keton
  • @keton

   Zakładasz na inne osoby też? Bo według regulaminu można mieć tylko jeden cel promocyjnie oprocentowany do 20 k.

   marsid
  • Bede probowal wiecej jak sie uda. Ale podobno juz uszczelnili. Na 2.6% mam po 3 cele na 2 kontach i poki co jeszcze nie korzystam.

   keton
  • Jak? :) Widać tam na ile oprocentowany jest cel, czy trzeba liczyć odsetki?

   marsid
  • Trzeba byc szybkim i mozna uzyc wiecej komputerow :) Sprawdzalem odsetki i juz 2 miesiac jest ok. Dorzucam tylko 100zl/m

   keton
 • Czy jeśli złożyłem wniosek o konto w promocji dla nowych klientów, ale jeszcze nie podpisałem umowy to da się jakoś anulować ten wniosek i zawnioskować o konto w promocji za dodatkowe 100zł?

  Bird Odpowiedz
 • Mam konto w mbanku od wielu lat i rzeczywiście mam możliwość założenia celu na 2,5%. Rozumiem, że jest to tylko jednorazówka do 20k chociaż część osób pisze, że udało się założyć kilka celów, każdy na 2,5% do 20k. Pod koniec lipca się w to pobawię. Założę cel i wpłacę od razu np 19500zł. Potem w na początku sierpnia, września, października i listopada będę dorzucał po 100zł. Powinno zadziałać?

  dariusz2 Odpowiedz
  • też planuję tak zrobić, aby od sierpnia leciały pełne miesiące

   abc
  • Tylko teraz niewiadomo czy lepiej zakładać na koniec miesiąca czy na początku. Bo jak w oprocentowanie w miesiącu założenia tez jest promocyjne, jak niektórzy tutaj piszą, to lepiej założyć na początku i mieć prawie 5 miesięcy na 2.5 %.

   marsid
  • Tyle, że promocja trwa tylko do 31 lipca. Tylko czy ten termin dotyczy tylko premii za założenie konta czy też „Moje Cele”?

   dariusz2
  • Moje cele sa do końca września

   marsid
  • Z tym ze moje cele musisz załozyc (chyba) od razu przy zakładaniu ekonta?!

   ŁUKASZ
  • Nie musisz

   keton
 • Na pytanie jak jest oprocentowany m-c, w którym zakładamy konto na moje cele-2,5% uzyskałem odpowiedź: ” Zgadza się, gdyby teraz Pan uruchomił taki rachunek, do okres promocji 2,5% tra przez 4 pełne miesiące, czyli od sierpnia zaczynamy liczyć ten okres.”

  Waldemar Odpowiedz
  • Nie zgadza się to z tym co napisał ktoś wyżej, że za połowę miesiąca miał naliczone promocyjne odsetki.

   marsid
  • To naprawdę wredny bank żeby tak wprowadzać w błąd. Ja mam cel otwarty 2lipca i ze wzgl na te wątpliwości już dwa razy pyt. na chacie (na szczeście zrobione zrzuty), czy aktualnie mam już to promocyjne % i 2razy potwierdzili, że tak od dnia otwarcia!

   Anty
  • Co konsultant to inna teoria xD Wystarczyłoby, żeby aktualne oprocentowanie wyświetlało się przy danym celu, koncie,lokacie itd. Ale chyba to celowa zagrywka niektórych banków, żeby nie było to widoczne.

   marsid
  • W poprzednich edycjach tej promo zawsze powiększone oprocentowanie działało od momentu otwarcia celu do końca okresu promocji ustalonego w regulaminie. W tej nowej, obecnie obowiązującej (2,5%) już to zmienili i w sumie nie wiadomo jak działa to w praktyce. Najprościej, żeby ktoś, kto otworzył w czerwcu lub w lipcu sprawdził i potwierdził czy dostał podwyższone odsetki czy jednak nie. No i żeby takich potwierdzeń było kilka.

   pws
  • pws – w zasadzie to wiadomo jak dziala w praktyce (2.5% od dnia zalozenia) tyle, ze nie zgadza sie to z teoria. A jak widac konsultanci tez nie do konca wiedza o co chodzi. Niby regulamin ma przyklad z pelnymi miesiacami, ale w praktyce ten niepelny tez daje 2.5%. Ja potrzebuje dopiero od wrzesnia – do tego czasu mam nadzieje, ze bedzie wiecej „probek”.

   keton
  • No ja tak samo właśnie, więc mam nadzieję, że w sierpniu będzie to już sprawdzone. Ale jak ta dyskusja pójdzie tak dalej, to te testy mogą już niestety nie być miarodajne we wrześniu…

   pws
  • Ja po wczorajszej dyskusji też dziś ponownie rozmawiałem przez chata z konsultantem i w przeciwieństwie do wczorajszej informacji ten dzisiejszy stwierdzil, że promocyjne oprocentowanie jest dopiero od początku następnego pełnego miesiaca także lepiej wstrzymać się z wpłatą do tego czasu. Straszny bałagan ma ten mBank, mógłby doedukować konsultantow, żeby mówili to samo.

   Paweł
  • Dobrze byłoby wiedzieć czy lepiej otworzyć to konto 30 lipca czy 1 sierpnia?
   Czy ktoś porównywał regulaminy z poprzednimi edycjami i widzi jakieś zmiany?
   Czy osoby, które otwierały konto w czerwcu otrzymały na koniec czerwca promocyjne oprocentowanie?

   abc
 • @marsid
  Dlatego też napisałem na czacie prośbę o wyjaśnienie. Odpowiedź zamieściłem w oryginale. Chociaż nie wykluczam, że konsultantka się pomyliła. Podany przykład w Regulaminie jest jednak jednoznaczny
  „3. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez cztery kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania na końcu września, to promocyjne
  oprocentowanie będzie obowiązywało przez październik, listopad, grudzień i do końca stycznia). Po tym okresie środki na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będą oprocentowane zgodnie z aktualnie obowiązującą w Banku Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.”
  Gdyby bank nie podał przykładu to inna sprawa…

  Waldemar Odpowiedz
  • No dla mnie ten punkt też jest jasny. Jednak niektórzy pisza o naliczonych promocyjnych odsetkach również w miesiącu otwarcia celu, więc zwątpiłem. A wiadomo, że lepiej byłoby mieć 2.5 % na 5 niż 4 miesięcy.

   marsid
  • 2,5% działa od początku, sprawdzone. Mój cel na 2,5% otworzyłam dnia 29.06. Tego samego dnia wpłaciłam tam 20000. Dnia 30.06. dopisano 2,74 zł. tytułem Kapitalizacja odsetek oraz pobrano 0,52 zł. tytułem Podatek od odsetek kapitałowych. Cel otwierałam z pozycji bankowości, bo konto już miałam. Czy tak samo jest, gdy otworzy się cel inaczej (np. razem z kontem poprzez ten sam wniosek – tego nie wiem. W moim przypadku odsetki zostały wypłacone prawidłowo za 2 dni w miesiącu otwarcia. Nie wiem czy tak samo będzie, gdy otworzy się mój cel razem z kontem poprzez wniosek.
   @ marsid, godz. 15.52 – aktualne oprocentowanie celu można sprawdzić po jego otwarciu poprzez zakładkę pomoc–> status moich wniosków.

   Lidia
  • @Lidia

   Dzięki za info ;)

   marsid
 • @marsid
  Oczywiście. W moim wypadku chodzi o 7 osób.

  Waldemar Odpowiedz
 • Jeśli otworzę konto w lipcu, to czy dobrze rozumiem że min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty mam wykonać do końca sierpnia i potem jeszcze raz 5 płatności do końca września? Czy płatności które wykonam w lipcu wliczają się do tej liczby pięciu płatności czy tylko te sierpniowe? Będę wdzięczna za oświecenie :)

  Joanna Odpowiedz
 • Mam 3 Cele na 2,5%, legitne, dla 3 osób po jednym, w tym jedno leci razem z celem na 2,6% i jeszcze jedno, które po reklamacji zostało przekształcone ze standardowego na promocyjne i wpisali od razy 2.5%, co pojawiło się na wyciągu. Dam znać jak naliczyły się odsetki za lipiec, ale to będzie początkiem sierpnia, więc dla niektórych trochę za późno.
  Próbowałem też z otwieraniem na 2 komputerach jednocześnie, od razu 1 wniosek został odrzucony… fakt durny bank, tylko narobią sobie roboty przez napływ reklamacji.
  Więcej nie mieszam, bo sam zgłupłem:)

  Czytelnik Odpowiedz
 • Troche slabo,bo bylam wlasnie w placowce i powiedzieli,ze gadzety sie skonczyly.zostal jedynie elektroniczny korkociąg do wina z logo m bank…a nie znalalam informacji o jakichs limitach

  Ewe Odpowiedz
 • W jakim banku jest teraz najlepsza oferta karty kredytowej z cashbackiem za zakupy w dowolnej placówce? Planuje zakup mebli Ikea lub BRW, itp, wiec fajny byłby zwrot za te wydanych kilka tys. Podpowiedzcie coś proszę

  villemo09 Odpowiedz
  • No właśnie z tym jest problem, bo przeważnie moneybacki mają limit, np. w przypadku kk TMUB czy Citi Moto to 500 zł wydanych miesięcznie. Czyli może jakaś utrzymaniówka, np. w Millennium dostaje się zwrot za wydane 2/25/30 kzł (zależnie od wersji). Albo jakaś promocja wymagająca wydania dużej kasy, np. tu jest potrzebne 1,5 kzł: https://livesmarter.pl/200-zl-na-allegro-za-karte-kredytowa-citi-simplicity-citibank-lipiec-2020/

   Don Quijote de la Mancha
  • Don, jaka jest wersja w mill na 30kzl? Dwie pozostale przerobilem. Pozdrawiam.

   Herman
  • Herman bo jest taka niefajna wersja w Mille (za dużo wydania) dają 1% zwrotu i max 300 zł więc jak widzisz bardzo duużo trzeba wydać aby zyskać całość. Lepsza wersja 10% max 200 zł.

   bolek
  • Ja ze swojej strony polecam kredytówkę BNP i ichniejszy program Mam Bonus. Przykładowo za wydanie 7500 zł dostajesz 15000 punktów, co daje bon o wartości 50 zł do serwisu aukcyjnego. To jest niby mniej niż 1% cashbacku, ale za to nie słyszałem o górnym limicie

   Maciej
  • Zastanow sie dwa razy zanim polecisz cokolwiek paribasa. Pajacykiem z santander mozna wydac co miesiac 5 tysiecy i dostac 50 zl. Przy takich duzych zakupach np 20 tysiecy mozna poprosic o podzielenie na kilka platnosci karta i kazda piatke wrzucac na inna karte z Curve (jak znowu zaczna dzialac kody mcc). A potem korzystajac z 90-dniowego back in time mozna przerzucic na pajacyka w sierpniu, wrzesniu i pazdzierniku. Albo na inna karte bo nie wiadomo co jutro przyniesie.

   aaaa
  • Ja też polecam Pajacyka, ale jeśli chodzi o C, to II edycja Pajacyka ma wykluczenia, w I edycji nie wiem jak to działa, pewnie tak samo, ale reklamacja do wygrania lub druga opcja: utrzymanie w CITI, kiedyś możliwe było 10/2000/200, ale od czasów Covida przyznają tylko 10/1000/100… chyba, że komuś się udało ostatnio…

   abc
 • Można mieć tylko jedno KO „Moje cele” czy więcej?

  Dobcio Odpowiedz
 • A co z mkioskami? Nie są traktowane jako oddziały? Trochę lipa

  Tajwan Odpowiedz
  • Racja, mkioski nie sa traktowane jako oddzialy, ale jesli dany mkiosk jest na liscie placowek bioracych udzial w promocji to mozesz podpisac w nim umowe. Moj mkiosk jest.

   aaaa
 • Witam, ponawiam pytanie bo może ktoś jednak zna odpowiedź :) ? Jeśli otworzę konto w lipcu, to czy dobrze rozumiem że min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty mam wykonać do końca sierpnia i potem jeszcze raz 5 płatności do końca września? Czy płatności które wykonam w lipcu wliczają się do tej liczby pięciu płatności czy tylko te sierpniowe?

  Joanna Odpowiedz
 • Witam, ponawiam pytanie bo może ktoś jednak zna odpowiedź :) ? Jeśli otworzę konto w lipcu, czy pięć płatności kartą mam wykonać do końca sierpnia i potem jeszcze kolejne pięć do końca września? Czy płatności lipcowe wliczają się do tej liczby pięciu płatności czy tylko te sierpniowe?

  Joanna Odpowiedz
 • Dzień dobry,

  czy aby połączyć promocje (100 + 140) wystarczy otworzyć konto na stronie promocji dedykowanej tej, w której nagrodą jest karta podarunkowa (za 100) i później jedynie spełnić warunki tej drugiej, czy może trzeba to zgłosić podczas zakładania konta w oddziale? Bo do tych 2 promocji są (chyba) 2 różne linki…

  Dawid_Trela Odpowiedz
 • Czy podczas zgłoszenia przez internet obowiązkowa jest karta bankomatowa?dodam że zależy mi tylko na nagrodzie 100zl biedronka itp

  Sympatyk Odpowiedz
  • W mBanku nie ma karty bankomatowej, jest natomiast karta debetowa która jest wymagana do otrzymania nagrody w promocji

   Michał
 • Hej, sorry, może głupie pytanie, ale nigdy nie miałam konta oszczędnościowego. Jak się liczy to 2,5 procent? W skali miesiąca? Czy w skali roku? Zakładając, że wrzucam dychę, to ile za nią dostanę po 4 miesiącach? Możecie podpowiedzieć, proszę?

  Patrycja Odpowiedz
 • 2,5 to obecnie najwyższa stawka

  Czero Odpowiedz
 • A dla obecnych klientów ch** do d*py! :)

  Aleksander Odpowiedz
 • Konsultantka infolinii mB twierdzi, że jednym z warunków skorzystania z 2,5% do 20K (poza comiesięcznym dopłacaniem min 100zł) jest to, by stan środków na wszystkich kontach oszczędnościowych i lokatach na dzień 30kwietnia 2020r. nie był wyższy niż 1000zł.

  Po szybkim sprawdzeniu 3 kont w rodzinie na jednym nie spełniam tego warunku;((

  Nikt wcześniej w tym wątku nic o tym nie pisał

  Ktoś to potwierdzi ?

  Czero Odpowiedz
  • Dzięki za szybką odp., czyli nie będzie 3x20K tylko 2x20K. Dobre i to w tych czasach

   Mam do 5września 2,5 w ING, czyli interesują mnie te konta od września

   I teraz, ta sama konsultantka twierdzi (a upewniała się jeszcze z kimś) że 2,5% jest na cztery pełne miesiące od chwili …założenia tego konta.
   Czyli przykładowo zakładasz 20sierpnia to masz 2,5 do 20grudnia.

   Czytając wcześniejsze wpisy(ktoś twierdził że naliczyło mu 2,5 już w miesiącu założenia) ona może i tu mieć rację

   Czero
  • No więc póki co mamy 3 różne wersje jak liczony jest te okres promocyjny w Celach:
   1) od dnia otwarcia w miesiącu otwarcia + 4 pełne miesiące,
   2) dopiero przez 4 pełne miesiące (miesiąc otwarcia się nie liczy),
   3) od dnia otwarcia równo przez 4 miesiące.
   I weź tu bądź teraz mądry, jak sami pracownicy banku nie wiedzą jak to działa.
   Wcześniej było prościej, obowiązywało od dnia otwarcia celu do konkretnej daty wskazanej w regulaminie i tyle.

   pws
  • Mnie też te 3 wersje niepokoją. Może odezwie się ktoś w sierpniu, kto zakładał cel w lipcu i poda jakie ma odsetki za lipiec właśnie.

   BiancaM
  • I jak się Wam naliczyło oprocentowanie na celu założonym w lipcu?

   Łuki
 • Czyżby promka z prezentem już się skończyła???

  ŁUKASZ Odpowiedz
 • Jak otworzę konto z polecenia to dostanę kasę, czy tylko osoba, która mi je poleciła?

  Tomek201 Odpowiedz
 • Hej, szybkie 2 pytania, czy starzy/obecni klienci moga rownież skorzystać z promocyjnego oprocentowania, zakładajac cel i do kiedy trwa promocja na to 2,5% oprocentowanie?

  Maciek Odpowiedz
 • Testował ktoś może ile czasu może przeleżeć wniosek do momentu stawienia się w placówce i podpisania umowy? Zaproszenie do placówki przyszło od razu po wysłaniu wniosku.

  O ile to możliwe chciałbym opóźnić moment otwarcia konta, szybkiego przelewu i startu oprocentowania Nowego Celu.

  Paweł Odpowiedz
 • Przy otwieraniu na selfie (zamiast w oddziale) wpadnie 50zł czyli z możliwymi 140zł razem 190zł: https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-z-premia-ix-edycja/
  Ja się tam przejadę do większego miasta, szczególnie że nie tylko ja otwieram to konto :-)

  Pola33 Odpowiedz
 • Podpowiecie mi jak zrobić, żeby otworzyć rachunek Cele z promocyjnym oprocentowaniem ? bo w poprzedniej edycji (2,6%) mi się nie udało i otworzyłam zwykły Cel z kijowym %. Ten baner w który mam kliknąć jest przed zalogowaniem się do banku ? czy po ?

  Be@ Odpowiedz
  • Ja otwierałam tak: zalogowałam się do swojego serwisu transakcyjnego, kliknęłam w zakładkę finanse –> oszczędności –> wszystkie i po lewej stronie pokazały mi się dostępne oferty i była tam oferta „Otwórz cel z oprocentowaniem na 2,5%” czy coś takiego, bo już tego nie mam po założeniu celu w promocji. Po kliknięciu w to była informacja o promocji i kafelek „złóż wniosek”.

   Lidia
  • Po paru minutach od złożenia wniosku możesz sprawdzić, czy wyświetla się dobre oprocentowanie 2,5% klikając w zakładkę pomoc–> status moich wniosków. Powodzenia.

   Lidia
  • @Be

   Załóż przez ten link stronę https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/cele-promo/ . Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę logowania, a potem będzie jak byk „Zakładanie celu 2.5%”.

   marsid
  • No właśnie jak tak nie mam. Jak klikam „wszystkie” to i się wyświetlają tylko obecne (czyli konta oszczędnościowe) i nic poza tym, jak klikam „nowe oszczędności” to jest cel — ale tak zakładałam ostatnim razem i nie założyło się z promocją. Z resztą to jest z nazwy Cel a nie Cle w promocji.

   Be@
  • We wniosku musi być pole do zaznaczenia (na samym dole, o ile pamiętam), że uczestniczysz w promocji na 2,5% i wyrażasz zgodę na jej regulamin, jak tego nie będzie, to nie będzie też 2,5%. A ja zakładałem swoje konto przez e-bankowość.

   Ja123
  • @Lidia, @marsid, @Ja123 – dziękuję Wam bardzo, udało się 😉 tym razem.

   Be@
  • Cieszę się, że pomogłem :) U mnie niestety nie obyło się bez komplikacji. Najpierw próbowałem złożyć wniosek w lipcu i wszystko działało, ale anulowałem, żeby założyć w sierpniu. W sierpniu przy próbie złożenia wniosku wyskoczył komunikat: niestety nie możesz złożyć wniosku, ponieważ nie spełniasz warunków promocji… Na szczęście po reklamacji włączyli mi promocyjne oprocentowanie, które ma działać od jutra.

   marsid
 • Regulamin jest tak nieprecyzyjnie napisany, że nie wiadomo czy lepiej zakładać już teraz czy 1 sierpnia…

  edeanex Odpowiedz
  • Regulamin jest na wyraz precyzyjny. 4 miesiące. Zgodnie z przykładem. A że może działać nawet 5M – jak potwierdzili tu wisienkowicze – to nie powód, żeby dzwonić na infolinię, żeby to załatali….

   Be@
  • Ja zakładam, jak mi się skończy EKO w Getin, mam do 5.08, czyli od 6.08.

   abc
  • Ja podobnie, tylko mi się kończy 4.08. No i po cichu liczę na to, że te 2.5% będzie działało do końca serpnia + 4 kolejne miesiące ;)

   marsid
  • Też liczę, że tyle podziała…a EKO zakładałem ostatniego dnia promocji i też wyliczyłem, że powinno mi się skończyć 4.08, ale na infolinii zarzekali się że promocyjne oprocentowanie jest do 5.08 włącznie…pewnie jak zwykle ściema heh…

   abc
  • Ja sam to sobie obliczyłem, na infolinię nie dzwoniłem i wolę nie ufać konsultantom ;)

   marsid
  • Spokojnie, zapytałem przy okazji, jak oddzwaniali z ofertą utrzymaniową ROR, też im nie wierzę heh ;)

   abc
  • @abc, co teraz proponują w GB na utrzymanie?

   pws
  • Do mnie nikt nie dzwonil – konto do zamkniecia.

   keton
  • 5% max 30, ale niestety za jakiś czas ten sam facet oddzwonił, że to jednak pomyłka i nie mogę nic dostać, bo już wcześniej korzystałem z tego typu oferty…

   abc
  • abc – Jak i kiedy zamykales? Kiedy dokladnie dzwonili – w godzinach pracy banku? Po jakim czasie od wniosku?

   keton
  • I rownie wazne – czy konto bylo uzywane aktywne czy lezalo uspione?

   keton
  • oddzwaniali w godzinach pracy, konta nie używam, jedynie do przelewów na EKO, z którego korzystam.

   abc
  • Czyli zmniejszyli, bo kiedyś dawali też 5%, ale max 50 zł. Inna sprawa, że ciekawe, czy jeśli ktoś miał 2 konta i skorzystał z tego kiedyś na jednym, to teraz mógłby na drugim.

   pws
  • Swoją drogą czemu zamykacie? Wciąż chyba będzie tam jedno z lepiej oprocentowanych KO w tych mizernych czasach? Plus przelewy darmowe na ROR.

   marsid
  • 1% to bardzo marna oferta. Zamykam, bo dla 1% nie bede tego trzymal. To juz wole pospekulowac walutami albo krypto. A konto latwo sie otwiera. Tak wlasnie zrobilem tuz przed koncem oferty na 2.7% i teraz jeszcze 250zl wpadlo do BCh. A na starym koncie tylko 50zl.

   keton
  • Spekulować można, ale raczej nie całymi oszczędnościami, więc nawet takie konto na 1% nie jest złe do przechowanie części kapitału.

   marsid
  • Pewnie na jakies biezace wydatki bede trzymal na 1%, ale to pewnie raczej w Aliorze. Wiekszosci oszczednosci juz sie pozbylem przed obnizeniem stop. Jak ktos ma 300-500k oszczednosci to faktycznie nastaly dla niego ciezkie czasy. A zeby wejsc w nieruchomosci to jeszcze moim zdaniem trzeba troche poczekac.

   keton
  • Ja też zamknąłem Getin, choć mam tam chyba jeszcze 2%, ale wolę 2,5% w ING; zresztą potrzeb dużych nie mam, bo w marcu, kwietniu i maju wszedłem odpowiednio w: giełdę, obligacje skarbowe i Facto…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don – to tak jak ja :)
   @abc – a po jakim czasie od zlozenia wniosku dzwonili? Wypowiedzenie zlozyles on-line czy dzwoniles?

   keton
  • @ keton, Don, ale jeśli chodzi o akcje, to już zbliża się czas realizacji zysków, jesień może być ciężka z uwagi na: Covid, wybory w USA, niepewność, jeśli chodzi kolejny lockdown… moim zdaniem będzie czerwono…

   @keton wypowiedzenie online, dzwonili kilka dni po złożeniu, ale u mnie wyraźnie facet powiedział, że się pomylił i jednak nie można tego włączyć w systemie, bo już miałem wcześniej, więc dopiero będę wiedział we wrześniu czy działa , a później ewentualnie czeka mnie postępowanie reklamacyjne…

   abc
  • Z BTC juz zrealizowalem zyski. Kupowalem po kursie 35k a sprzedalem po 40.1k. A kurs jeszcze ciagle rosnie, ale wymieklem za szybko. A za calosc kupilem USD, bo wyjatkowo tanio teraz. Jakis czas ktos temu radzil lokowac srodki w USD – to byla bardzo kiepska opcja, jesli ktos zakupil dolarow za duze kwoty przy kursie 3.95-3.97.

   keton
  • @keton

   Gdzie kupujesz USD? Tutaj też jak przy akcjach są jakieś prowizje, podatki?

   marsid
  • Co do gieldy to czekam na ponowny marzec :) Przykladowo akcje Tesli dzisiaj 1500USD, a 4m temu 360USD.

   keton
  • Krypto jak i waluty do celow spekulacyjnych przez Revolut. Ale niezbyt duze kwoty. Waluty jeszcze czasami w Cinkciarzu, bo jest najtaniej spolecznosciowo.

   keton
 • Ktoś potwierdza, że prezenty się skończyły?

  Jacek60 Odpowiedz
  • Byłam dziś w oddziale i to samo usłyszałam, tyle że regulamin nie prz widuję pili nagròd na oddział… Odesłano mnie do Katowic bo tam pula w oddziale jeszcze się nie skończyła. To po cholerę mnie zapraszali do swojego oddziału po „konto z prezentem”…

   Pola33
  • Mnie akurat Katowice interesują:D do którego oddziału skierowali ?

   Jacek60
  • A wiesz że nie wiem… Nie byłam zainteresowana więc nie pytałam,najlepiej zadzwoń do ktòregoś.

   Złożyłam reklamację przez infolinię za to jak zostałam potraktowana w oddziale („skończyła się pula w zeszłym tygodniu), byłam przełączana i dopiero trzecia osoba była tą u ktòrej złożyłam reklamację. Pan anulował mi stary wniosek ( bo nie zamierzam drugi raz jechać do oddziału, chcę kuriera ) i złożyliśmy nowy wniosek o konto z premią. A w międzyczasie będę czekać na rozpatrzenie mojej reklamacji odnośnie nagrody, ktòrej zabrakło w oddziale. Polecam zrobić to samo wszystkim spławianym w oddziale.

   Pola33
 • Jacek60 jakiś czas temu nie mozna było nawet złozyc wniosku prezent+premia. Dzisiaj sie udało, a czy dostanę prezent okaże się jutro w oddziale.

  Łukasz Odpowiedz
  • Łukasz jak nie będą mieli to podpisz w oddziale z adnotacją czy reklamacją, że nagrody nie wydano. Lub jak ja nie podpisuj umowy i składaj reklamację na infolinii… jw. Ta nagroda należy się jak psu buda ☺️

   Pola33
  • @Pola33, uhh, szkoda że wcześniej nie przeczytałem porady o adnotacji, w Gdyni też nie wydali bonu do Rosmanna, a konsultant zmienił się nagle w robota, odtwarzającego ten sam komunikat, że wniosek o konto był złożony bez bonu, chyba dostali przykaz z góry, coby bony oszczędzać ;) bo idzie 2 fala

   firestarter
  • mój fa**up, konto było utworzone z linka poleceń :(

   firestarter
 • Ok, dziękuję Pola. Dam znać jak wyszło.

  Łukasz Odpowiedz
 • Uwzględniono mi reklamację ( dziś już bon są dostępne w oddziale w B-B) i przelano 100zł na konto żebym nie musiała się fatygować po nie bon 😊

  Pola33 Odpowiedz
 • Jak teraz.złoze.do północy wniosek a podpisze w poniedziałek w oddziale to łapię się na ten bon czy już nie?

  rogerten Odpowiedz
 • Czy Moje Cele umozliwiaja dowolne relokowanie srodkow, czy tylko 1 wylew w miesiacu jest darmowy jak w wielu KO? Bo jesli nie ma ograniczen, to bylaby dobra opcja na konto gdzie trzyma sie srodki na biezace potrzeby – tylko na koniec miesiaca saldo musi byc o 100zl wieksze niz na poczatku (o ile dobrze pamietam)

  keton Odpowiedz
  • * poprawka – warunek to suma wplywow ma byc o 100zl niz obciazen w danym miesiacu, to troche zmienia podejscie na niekorzysc

   keton
 • 1 przelew bezpłatny.

  Łuki Odpowiedz
  • A nie wiesz jak jest w celu w ING?

   keton
  • W ING przelewy na direct są bezpłatne. Cel w ING to wydzielona część rachunku oszczędnościowego OKO.

   Łuki
  • Sorry, nie o cel mi chodzilo w ING tylko o OKO Bonus. Juz mi sie myla te pokrecone oferty. Bonusa zamierzam zapelnic jak mi sie skonczy Getin na 2.7%, czyli 5.08. I zdaje sie powinien dzialac do 4.09. Pytanie tylko, czy bedzie z tych srodkow mozna korzystac do woli. Tu regulamin jasno opisuje – tylko przyrost salda wzgledem 2.03.2020.

   keton
  • OKO Bonus masz już wcześniej założone? W tej chwili nie ma go już w ofercie. Z OKO Bonusa na direct można przelewać wiele razy bez opłat, nie ma to wpływu na oprocentowanie. Najważniejsze jest to, by końcowe saldo było wyższe niż początkowe. Inaczej nie naliczy się bonusowe oprocentowanie. No i bonusowe oprocentowanie jest naliczane na środki, które są nadwyżką nad saldem początkowym.

   Łuki
 • Czy ktoś kto założył moje cele w lipcu byłby tak miły, żeby podzielić się informacją czy dostał za lipiec promocyjne odsetki? Bo nadal się zastanawiam czy w systemie komputerowym mbanku one są przewidziane tylko za 4 kolejne miesiące czy też za ten niepełny bieżący od momentu założenia. Chcę przejść ze środkami do mbanku na początku września i zastanawiam się czy zakładać cele jeszcze w sierpniu czy już we wrześniu, żeby były o miesiąc dłużej.

  Paweł Odpowiedz
  • Według mnie promocyjne oprocentowanie jest przez 4 miesiące liczone od momentu założenia celu. Czyli np. założysz dziś to do 4 grudnia powinieneś mieć 2.5%.

   marsid
  • Też tak mi się wydaje, ale na czacie pisała, że miesiąc założenia też się liczy i można mieć w sumie 5 miesięcy, ale nie wydaje mi się żeby tak było.

   Łuki
  • Ja założyłem 27.07 i 1.08 wpadły naliczone odsetki według promocyjnego oprocentowania.

   Łukasz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy