24000 punktów (warte 400 zł) za wyrobienie karty kredytowej Citibank World

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku w ramach której do zdobycia mamy 24000 punktów. Punkty te możemy wymienne na nagrody (np. bony) o wartości 400 zł. Wystarczy, że wyrobimy kartę World i spełnimy proste warunki.

400 zł premii w punktach Mastercard za kartę Citibank World Mastercard

24000 punktów za kartę Citibank World Mastercard

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2020. Warto tu zaznaczyć, że posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 17.01.2022.. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić proste warunki:

 • aktywować ją przez bankowość mobilną Citi Mobile (nie przez przeglądarkę!)
 • zalogować się do bankowości mobilnej do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisaniu umowy
 • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z czterech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy

Ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji, otrzymamy 6000 punktów o wartości 100 zł. Nagroda zostanie dodana do naszego salda punktowego do końca kolejnego miesiąca.

Dodatkowo za pierwszą transakcję kartą otrzymamy 1000 punktów powitalnych, a za każde wydane 5 zł – kolejny punkt. Chyba, że płacimy u partnerów programu (np. H&M, Douglas, W. Kruk, Merlin), to wtedy 2 punkty.

RRSO 12,59% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 12,59% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart World Mastercard opłata miesięczna za kartę wynosi 18 zł, jednak wydanie 1500 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, że będą kartą wydawali min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • PS. Promocja trwa do 17.01 (w regulaminie jest 14.01, na stronie promocji 17.01) – potwierdziłem

  Michał Odpowiedz
 • Na te bony to żal patrzeć, taka bida. Już nawet straciły się z Cirle K

  Dario Odpowiedz
 • Promocja w citibank
  Zapisz się i w ciągu 30 dni zrób dowolne zakupy na kwotę min. 200 zł, a otrzymasz 13 400 punktów o przybliżonej wartości 200 zł.
  Masz czas do 31.01.2022 r. Pula nagród: 3 400.

  Już teraz zrób zakupy u partnerów programu Bezcenne Chwile: Empik, Allegro, Home&You, RTV EURO AGD, Smyk, Homla na kwotę min 200 zł, a otrzymasz 6 800 pkt o przybliżonej wartości 100 zł.
  Masz czas do 31.01.2022. Pula nagród: 2 300.

  R jak Rakieta Odpowiedz
  • Komuś też wywalili kartę kredytową Citi z Bezcennych?? …. Teraz nie mogę jej zarejestrować od razu po podaniu pierwszych 4 cyfr przerzuca na stronę banku, a tam w 2 KROKACH jakieś zgody do zaakceptowania których nie ma w bankowości. Ktoś może przebrnął i zarejestrował kartę w CITI?

   Kacper
  • Już masz jakąś kartę z Citi zarejestrowaną w BChw?

   Ja123
  • Tak od wielu lat. Nie logowałem się na niej kilka miesięcy i ją wycieli. Powiem, że miałem „trochę” kart i posprzątali prawie wszystkie.

   Kacper
  • Miałem podobny problem parę miesięcy temu i okazało się, że Citi automatycznie zarejestrowało mi karte debetową w BChw (wcześniej miałem tam zarejestrowaną kk). Wejdź na stronę BChw do logowania i spróbuj się zalogować numerem tej karty. Więc pewnie nie skorzystasz z tej promocji na 13 tys punktów (i tak tylko dla zaproszonych), a z tej za 6800 pkt

   Ja123
  • karty citi masowo wywalali kilka miesiecy temu (a wszystkie inne zostawili)
   dowiedzialem sie jak chcialem odebrac 2000 punktow za wydanie 50 zl
   tak wiec jesli ktos chce wydac 200 zl to niech najpierw sprawdzi czy karta sie nadal loguje

   aaaa
 • Tym razem słabo bo tylko jedna nagroda dla aktualnych posiadaczy karty. Wcześniej dawali za każdy zakup premiowany. „5. Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie jedną Nagrodę.”

  santech Odpowiedz
  • Dla zaproszonych.

   „(…) i spełnią łącznie poniższe warunki:
   „w Okresie Obowiązywania Oferty zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online”

   Bogdan
  • Ale tylko ta pierwsza promocja dla zaproszonych, mają osobny regulamin.

   R jak Rakieta
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy