Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

250 zł za założenie mBiznes konta (i 50 zł w programie poleceń)

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku przygotowana dla klientów firmowych. W zamian za wykonanie przelewu do ZUS zgarnąć możemy aż 250 zł premii!

150 zł za mBiznes konto i 100 zł od mBanku

Krótki okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym, czyli podmiotem nieposiadającym żadnego aktywnego rachunku w mBanku dla danego numeru NIP od dnia 2.04.2018. To dobra wiadomość – nie dość, że bank nie wyklucza klientów indywidualnych (możemy mieć swoje prywatne konto), do na dodatek okres karencji dla firm jest bardzo krótki.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 31.05.2018 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając przy tym pierwszy checkbox) oraz złożymy wniosek o mBiznes konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania konieczne będzie zaznaczenie zgody na zwolnienie organizatora z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym dla przeprowadzenia promocji. Chodzi o to, aby firma Agora (organizująca promocję) wiedziała, że może nam wypłacić premię.

150 zł za przelew do ZUS

Same warunki promocji są niesamowicie proste. Jeśli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o prowadzenie mBiznes Konta (ale nie później, niż 30.06.2018) wykonamy płatność(i) do ZUS na kwotę min. 250 zł, to premia będzie nasza.

Organizator przekaże nam 150 zł w formie przelewu do 10.08.2018. Wcześniej zostaniemy poinformowani o jej przyznaniu (do 25.07.2018) i będziemy musieli podać swoje dane do jej odbioru, zgodnie z instrukcją podaną w mailu. Będziemy mieć na to czas do 2.08.2018.

100 zł w promocji „Proste konto”

Oprócz premii za założenie konta poprzez promocję Agory automatycznie łapiemy się na promocję wewnętrzną samego mBanku. Tu, na niemal identycznych zasadach, do zgarnięcia mamy 100 zł jednorazowej premii. Warunek? Prawie identyczny – dokonanie jednej płatności ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy konta oraz wykonanie co najmniej jednej płatności kartą. Premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Pamiętajmy, że w przypadku promocji dla firm nie ma zwolnienia z podatku – ewentualny dochód musimy sami rozliczyć w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Zwolnienie z opłat przez 2 lata

Ale to jeszcze nie wszystko :) Powyższa promocja, oprócz premii pieniężnej, gwarantuje nam brak opłat za podstawowe usługi przez najbliższe dwa lata. Chodzi o:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł miesięcznie,
 • nielimitowane przelewy internetowe,
 • kartę debetową za 0 zł,
 • wypłaty z bankomatów własnych mBanku, Planet Cash, BZWBK i Euronetu w Polsce za 0 zł,
 • wpłatomaty Euronetu i mBanku za 0 zł.

Dzięki temu, przez pierwsze 24 miesiące, nie musimy się martwić o żadne koszty. A wtedy decydujemy co dalej (o ile nie zamkniemy konta wcześniej).

50 zł w programie poleceń

Na koniec jeszcze jedna premia, o której mówi sam regulamin powyższej promocji. Jeśli przy zakładaniu skorzystamy z programu poleceń „PolecamBank”, to zgarniemy dodatkowe 50 zł.

Jak z niego skorzystać? Wystarczy podać podczas składania wniosku kod polecający jednego z obecnych klientów mBanku. Jeśli nie macie takiego kodu, to możecie skorzystać z mojego: livesmarter. Z góry dziękuję!

Na koniec zaznaczę tylko, że opcja skorzystania z programu poleceń może nie być dostępna, kiedy wypełniamy wniosek promocyjny. Ale jeśli pole na kod istnieje, to warto z niego skorzystać, aby zgarnąć więcej :)

PS. W ramach pierwszej promocji możemy również zgarnąć 250 zł premii za założenie konta osobistego :)

Nie przegap!

Komentarze

 • ehhh, konto zamknięte 07.04.2018….

  Eryk Odpowiedz
 • A jeśli ktoś myśli dopiero o założeniu firmy polecam tą promocje:
  https://www.mbank.pl/firmy/zakladanie-firmy/ można dostać 500 zl

  zenek64 Odpowiedz
 • Czy ja dobrze rozumiem, że 1 przelew do ZUS min. 250 zł = 100 zł + 150 zł premii?
  Czy to w sumie muszą być dwa oddzielne przelewy na 250 zł?

  Paweł Odpowiedz
 • 50 zł w programie poleceń do kiedy się uzyska?

  Liwyj Odpowiedz
 • Chyba coś się zmieniło, wygląda na to, że w promocji Proste Konto trzeba oprócz przelewu do ZUS dokonać jednej płatności kartą:

  „100 zł jednorazowej premii za otwarcie rachunku bieżącego pod warunkiem dokonania płatności ZUS na kwotę min 250 zł z tego rachunku bieżącego w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o jego prowadzenie oraz za dokonanie płatności kartą debetową z tego rachunku bieżącego.”

  Pawlik Odpowiedz
  • Nie wiem czy to jakaś zmiana czy moje niedopatrzenie – w każdym razie dziękuję za czujność i dopisuję do wpisu

   Michał
  • Z kolei w mailu po założeniu konta widzę zdanie:

   „Pamiętaj, zapłać składkę ZUS do 30 dni od otwarcia rachunku, a otrzymasz od nas 100 zł”

   Na wszelki wypadek jednak zapłacę raz tą kartą…

   Pawlik
  • W promocji numer 1 jest tylko wymóg wykonania płatności.
   W promocji numer 2 jest wymóg płatności + transakcji.

   Michał
 • Gdzie „sam regulamin promocji mówi” o kolejnej premii? Kiedy podaje sie kod polecajacy – podczas rozmowy z przedstawicielem banku?

  PiotrN Odpowiedz
 • Poprawcie mnie jeśli się mylę. Założyłem rachunek firmowy. Spełniłem w czerwcu warunek zapłaty do ZUS na ponad 250 zł i dokonałem płatności kartą.
  Dostałem premię z Agory 150 zł ale z mBanku 100 zł już nie.
  Jeśli spełniłem warunki w czerwcu to wypłata powinna być do końca lipca. Dobrze myślę ?

  marjus Odpowiedz
  • Nie czekając na odpowiedź. Napisałem na czacie mbanku.
   Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Kobitka za moją zgodą złożyła wniosek o zwrot premii. I po dosłownie 5 minutach kasa była już na moim rachunku :)

   marjus
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy